رفتن به مطلب

چطوری کار پیدا کنم؟

ارسال های توصیه شده

آخه بدون استثنا همه استادامون میگن وضع کار خیلی خرابه ، الان هیچی خوب نیست ، صنعت کشور ورشکسته است :4564:

ک

کی گفته صنعت کشور ورشکست شده ؟؟ ایناها ما کبکمون جغد ببخشید خروس میخونه حالا جدا از شوخی

ببینید کاری به عموم نداشته باشید تلاشتو بکنید سعی کنید همیشه مطالعه داشته باشید و اپ دیت باشید و از نیازهای مردم برای اشتغال استفاده کنین یه کانال راه بندازید و شروع کنید به فروش هرچی دمه دستتونه از دنیای مجازی شروع کنید حالا فنی غیر فنی فرقی نداره بعد با موفقیت در یه شاخه شروع کنین به نواوری درون شاخه نیازی نیست همیشه پشت میز باشین همین از گوشیت استفاده کن همیشه در دسترسه یکم فکر کن به نتیجه میرسی

لینک به دیدگاه
ک

کی گفته صنعت کشور ورشکست شده ؟؟ ایناها ما کبکمون جغد ببخشید خروس میخونه حالا جدا از شوخی

ببینید کاری به عموم نداشته باشید تلاشتو بکنید سعی کنید همیشه مطالعه داشته باشید و اپ دیت باشید و از نیازهای مردم برای اشتغال استفاده کنین یه کانال راه بندازید و شروع کنید به فروش هرچی دمه دستتونه از دنیای مجازی شروع کنید حالا فنی غیر فنی فرقی نداره بعد با موفقیت در یه شاخه شروع کنین به نواوری درون شاخه نیازی نیست همیشه پشت میز باشین همین از گوشیت استفاده کن همیشه در دسترسه یکم فکر کن به نتیجه میرسی

سلام

صنعت که نداریم انصافا آزمایش ببینید زندگیشوکه خوندم دلم واقعا سوخت(چون کارخونشو دارم می بینم الان نصفش کردن کوکاکولا،نستله . محسن آزمایش واقعا قابل احترامه.

ارج یک کارخونه که چندسال پیش زیادم نیست 1-3 سال به التماس کردن دولت افتاد .

این دو رو گفتم نمونه که ماها حداقل یکی ازمحصولاتشون را داشتیم.

هرکالای که میگیری فردا باید فروشت را بخری ! مثلا همین چندروز پیش یکی ازدوستان باری رامی خواست تهیه کنه به منم گفت چون قیمتش خوب بود ولی چندروزبدش که رفت سرمعامله طرف گفت نه:ws3:.می دونید چرا چون به الهام شده داره گران می شود.

وووو

خب ضرره .

ولی تا زنده ایم باید زندگی کرد. باید تلاش کرد. من با مهندس موافقم اطلاعاتدون راببرید بالا. همیشه برای چندراه برای خودمون بایدداشته باشیم .

خوشم میاد مهندس نمی مونه همیشه یه راه داره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...