رفتن به مطلب

واکنش کاربران فضای مجازی به اقدام شطرنج باز زن ایرانی+نظرات

ارسال های توصیه شده

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
واکنش کاربران فضای مجازی به اقدام شطرنج باز زن ایرانی+نظرات[/h]

کاربران فضای مجازی با کامنت های خود به اقدام اخیر سارا خادم الشریعه واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سارا خادم الشریعه نماینده شطرنج کشورمان در مسابقات گرندپری روسیه است که در دور هشتم به مصاف ناتالیا ژوکووا از اوکراین رفت. این بازی در نهایت با 11 حرکت از سوی دو شطرنج باز مساوی به پایان رسید.

چند ساعت بعد از بازی مشخص شد؛ شطرنج باز فرانسوی که دوست ناتالیا ژوکووا است دچار مشکل قلبی شده و شطرنج باز اوکراینی با او راهی بیمارستان شده و از بیمارستان به سالن مسابقه آماده است. این بازیکن به دلیل بستری شدن دوست خود در حالت روحی خوبی قرار نداشت و به همین خاطر سارا خادم الشریعه مقابل این حریف تساوی را قبول کرده تا ناتالیا هر چه زودتر به بیمارستان برگردد.بعد از این ماجرا خادم الشریعه در صفحه اینستاگرام خود پست زیر را منتشر کرد که با بازتاب های متفاوت از طرف کاربران فضای مجازی روبرو شد.

خادم الشریعه در این پست نوشت:"‏‎امروز خیلی زود بازی تموم شد. مطمئن هستم اگه شما هم جای من بودین و شرایط روحی حریف رو می دیدین، بازی رو زود مساوی تموم می کردین تا حریفتون خودش رو به بیمارستان برسونه و پیگیر حال دوستش بشه... ‏‎من کار فوق العاده ای نکردم، تنها خودم را جای حریفم گذاشتم..."

5497794_828.jpg

5497892_231.jpg

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...