رفتن به مطلب

تیم رباتیک نواندیشان

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

پیرمرد؟؟؟؟؟مثلا چن سالتونه؟

چند روز مانده شصت سالم بشه . قراره از چند روز دیگه باز هم بدنیا بیام و جشن ده سالگی بعد از نیم قرن رو بگیرم .

فرستاده شده از SM-G355Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 109
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من وقت زیادی دارم

چرا دلتونو بشکونم تو هر سنی باید یاد گرفت ان اشالله بچه ها همت کنن و استارت کار زده بشه حتما اطلاعات شما استفاده میکنیم

لینک به دیدگاه
چرا دلتونو بشکونم تو هر سنی باید یاد گرفت ان اشالله بچه ها همت کنن و استارت کار زده بشه حتما اطلاعات شما استفاده میکنیم

منتظر خواهم بود . و همچنین برای شما آرزوی پیروزی دارم .

لینک به دیدگاه

منم بازی :hanghead:

پریز برق میتونم درست کنم...لامپم میبندم...کامپیوترم روشن میکنم....بخاری هم میتونم روشن کنم:ws3:

بدون شوخی بتونم کاری کنم خیلی خوشحال میشم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

پریز برق میتونم درست کنم...لامپم میبندم...کامپیوترم روشن میکنم....بخاری هم میتونم روشن کنم:ws3:

سلام ، شبتون پر از آرامش . اینکارها برای خانمها هنر محسوب میشه ،عالیه . و مطمئنم با عبور کمی جریان از بدن اونا، موهایشان خیلی زیبا میشه . این هم مزاح آخر شب . شاد باشید

لینک به دیدگاه

قربان گل من بشم اسمتو مینویسم واسه تیم ممنون عزیزم

لینک به دیدگاه
:ws38:خب؟

الان میخواید چیکار کنید؟

فریماه جان میخوام ببینم کسی پایه هستش واسه تشکیل تیم یه کار گروهی انجام بدیم و یه تیم تشکیل بدیم برای انجمن:ws37:

لینک به دیدگاه
فریماه جان میخوام ببینم کسی پایه هستش واسه تشکیل تیم یه کار گروهی انجام بدیم و یه تیم تشکیل بدیم برای انجمن:ws37:

شفارش ، منم هستم . در ضمن هرچه یاد بگیرم به دوتا نوه گلم آموزش میدم .

لینک به دیدگاه
سلام ، شبتون پر از آرامش . اینکارها برای خانمها هنر محسوب میشه ،عالیه . و مطمئنم با عبور کمی جریان از بدن اونا، موهایشان خیلی زیبا میشه . این هم مزاح آخر شب . شاد باشید

:ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اگر زمان یاری کند هستم اما بشرط زمان:icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام

چندنکته

1- هدفتون رامعلوم کنید چی می خواهید.

2-اطلاعاتی کسب کنید . بعضی کارها اونجوری که بنظرمیان پیچیده نیست!

3-یک نرم افزارآموزش ازراه دور تهیه کنید.مثل :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یا
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
*یا....

4-با نرم افزار مسافت ازبین میرود وهماهنگی ایجادمی شود.

5-عمل کنیم یا کنید . (مواظب باشید یهودیدید 1 سال یا..... داریم بحث می کنیم.

6-فیلم ببینیم . (ترجیحا خارجی باشه بهتره ، چون آموزششون بهتره.

7-این بحث خیلی شلوغ شده به نظرم یه بحث جدید مختص ربات ایجادکنید.

8-لازم نیست پیشرفته باشد ! گوی که بعضی شرکتها باهمین رباتهای مبتدی وکمتراز مبتدی کسب درامد می کنند ادعاشونم میشه! ولی بنظرم بایدکامل باشد.یک کارکامل زیبا و متفاوت

لینک به دیدگاه
سلام مدیر محترم من خودم عضو قبلی ها بودم میدونم شاید همه فک کنن نمیشه مجازی هست ولی خیلی امید دارم من چن تا تیم میشناسم که اعضای تیم ها از شهرهای مختلف هستن و مقام آوردن مسلما ساخت یه ربات برنامه نویسی،طراحی مدار، اسمبل کردن داره که هر کسی میتونه یه قسمت انجام بده بفرسته به نفر بعد و خودمم میتونم اسمبلش کنم...فقط انجمن اسپانسر میشن دیگه ان شالله

:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

امیدوارم که موفق باشید بستگی به هزینه و روال کار داره اگه شد حمایت میکنیم

لینک به دیدگاه
امیدوارم که موفق باشید بستگی به هزینه و روال کار داره اگه شد حمایت میکنیم

حتما روند کار جوری تنظیم میکنیم که شامل حمایت بشویم...مرسی از انگیزه..امیدم 6000 برابر شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...