رفتن به مطلب

آیا بیمه می تواند مفید باشد؟

ارسال های توصیه شده

سلام

خرید بیمه نامه از شرکتهای خصوصی می تواند مفید باشد ونوعی سرمایه گذاری باشد.

می توان گفت باخرید این نوع بیمه یک حورتلاش برای افزایش پول کردی ؟

آیا تجربه خرید این نوع بیمه رادارید؟ (لطفا اشتراک بزارید)

لینک به دیدگاه

من تجربه خرید بیمه جمعی رو هم دارم ، بشرط اینکه بیمه مورد نظرتون معتبر باشه خوبه . البته کمی مطالعه در این زمینه را برای شما لازم میدانم . موفق باشید

فرستاده شده از SM-G355Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه
من تجربه خرید بیمه جمعی رو هم دارم ، بشرط اینکه بیمه مورد نظرتون معتبر باشه خوبه . البته کمی مطالعه در این زمینه را برای شما لازم میدانم . موفق باشید

فرستاده شده از SM-G355Hِ من با Tapatalk

متشکرم.

از چه لحاظ خوبه؟ صرفه اقتصادی داره؟:ws38:

به نظر میاد، ما (نسل انسان) به واسطه "فرگشت" نوادگان نوع محتاط هستیم. و خوب همیشه نگران اینده. آینده ای ک اصلا نیومده رو چرا پول بدم ب شرکت بیمه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
متشکرم.

از چه لحاظ خوبه؟ صرفه اقتصادی داره؟:ws38:

به نظر میاد، ما (نسل انسان) به واسطه "فرگشت" نوادگان نوع محتاط هستیم. و خوب همیشه نگران اینده. آینده ای ک اصلا نیومده رو چرا پول بدم ب شرکت بیمه؟ :ws38:

چیزی که ما رو نسل برتر کرده ، همین آینده نگری و برنامه ریزی برای آینده ست .

از بحث تاپیک منحرف نشیم ؛ به نظر من این نوع بیمه با توجه به تورم ، بی ثباتی اقتصادی و بازار غیر قابل اعتمادی که در کشور هست ، چیز ارزشمندی نمی تونه باشه و در خوش بینانه ترین حالت میشه گفت راههای بهتری برای سرمایه گذاری هست که آدم بره سراغشون !

صرفا نظر شخصی منه البته !

لینک به دیدگاه
چیزی که ما رو نسل برتر کرده ، همین آینده نگری و برنامه ریزی برای آینده ست .

از بحث تاپیک منحرف نشیم ؛ به نظر من این نوع بیمه با توجه به تورم ، بی ثباتی اقتصادی و بازار غیر قابل اعتمادی که در کشور هست ، چیز ارزشمندی نمی تونه باشه و در خوش بینانه ترین حالت میشه گفت راههای بهتری برای سرمایه گذاری هست که آدم بره سراغشون !

صرفا نظر شخصی منه البته !

این قسمتی ک بولد کردم رو توضیح میدید؟:ws38:

اصلا ما تا چه حد، پیش بینی های خوبی می تونیم داشته باشیم؟:ws38: شما نوعی، تصور کن 5سال قبل؛ آیا برای جایی که هستی پیش بینی داشتی؟:ws52:

البته باید پیش فرض پاسخ رو این قرار بدم ک: بین خود، نهاد و فراخود حداقل صداقت رو داشته باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...