رفتن به مطلب

چقدر احتمال داره عاشق چنين زني بشي ؟!

ارسال های توصیه شده

در مورد سوال اول:

محمد علی گفت همچین زنی وجود داره؟

خب تو فرض کن وجود داره و به سوال جواب بده.

ما مردها از وقتی مردسالاری رو پیاده کردیم هیچوقت بهشون اجازه ی عرض اندام ندادیم و همیشه در گوشه ی خانه ها بسته شده بودن.

در جامعه ی امروزی دیگه بسته شدن معنا نداره وقتی تکنولوژی به همجا رسوخ کرده الان توانایی قیاس دارن میتونن بفهمن چیا رو ازدست دادن و چیا به صلاحشون هستش

تو جامعه ما یعنی ایران تعداد این جور زنها کمتر هستش و دلیلش اینه بین دو بازه ی زمانی گیر کردنن نه میتونن گذشته رو کنار بذارن و نه حال رو.

کسانی که تو ایران به همچین وضعی هستن واقعا تنها میشن از اون جهت که نمیتونن با یکسری افراد که در گذشته غوطه ور هستن و چیزهایی رو لذت میدونن که برای اونها درد هستش.

اگر بخوام صادقانه به این سوال جواب بدم باید کمی باز کن موضوع رو.

در درجه اول ازدواج با زنی که حق و حقوقش رو میدونه شاده پر انرزیه و شادی هاش ورای انتظارات جامعه س برای مردی که در گذشته قوطه ور هستش و مردسالاری رو میخواد پیاده کن زجر آوره چون دیگه اون اسباب بازی خیمه شب بازی نیست به هرجای خواست سوق ش بده.

اما اگر به صورت ناخواسته با همچین آدمی آشنا بشی و کم کم علاقه بینشون شکل بگیره محال هستش بتونه با غیر از همچین آدما با چنین تفکراتی زندگی کنه.

اونوقت هستش که میفهمه اگر شریک و پارتنرش افکارش طوری هستش که بجای لذت بردن لحظه ای از سراسر زندگی و باهم بودنشون لذت میبره دیگه به کم قانع نمیشه.

و این هم میطلبه که مرد هم مثل اون زن فکر کنه یعنی هردو تفکراتی مشابه داشته باشن.

که خوب خیلی کم هستش اکثرا اگر چنین اتفاقی پیش بیاد یکی از این دو دارای چنین تفکراتی هستن و معمولا زندگی براش عذاب آور هستش.

در مورد سوال دوم با صراحت میگم خیر

مرسي اقا ناصر

خداييش حق مطلبو بيان كردي

از ته دلم ميخوام همچين خانومي قسمتت بشه :ws3:

چون واقعا از نظر فكري و روحي ظرفيت پذيرشش رو داري :w16:

اينو اون شبي كه بهم كمك كردي تا بين دو گزينه تصميم بگيرم فهميدم

نصيحت ميكنم هر روز خودتو قدتمندتر كني چون اين تيپ زنا عاشق مرداي قدرتمندتر از خودشون ميشن

مرداي فوق العاده باهوشي كه تو انجام هيچ كاري نه نميارن

اخ كه چه لذتي داره شنيدن اين جمله ارام بخش از دهن مرد قدرتمند زندگيت كه بگه

" بسپارش به من "

:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 71
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسي اقا سجاد بابت جواب مبسوطتون

اما باور كنيد چن بار خوندم تا جواب دو سوالم رو لابلاي حرفاتون بگيرم

شما بيشتر در مورد چرايي وجود اين ادما و اينكه تنهايي جزاي اينگونه بودنشونه حرف زديد

اتفاقا من برعكس شما معتقدم جامعه ما بشدت تشنه چنين زناني هس جامعه اي كه درش زنان عروسكاني جنسي بزك كرده صرفا مصرف كننده تلقي و تعبير ميشن كه بايد دُمشون رو قيچي كرد و نشوندشون توي خونه

دیگه شماک میدونی مشکل از فرستنده اس. سخت نگیر. هر کار کردم درست نشدم:icon_pf (34):

پیش درآمد:

خوب. اره. من حرفم اینجاست ک اول باید هر انسانی، خودش رو بشناسه. خیلی ها تصور میکنند بی خدا هستن، در واقع و در درون به خدا اعتقاد دارن. منظورم در عمل هستش. این هم مث همونه.

اما با فرض، اینکه یک نفر با این وضع فلاک بار اقتصادی- احتماعی- سیاسی ایران بتونه خودش رو تا مرحله خود شکوفایی مازلو برسونه و تازه در سن ازدواح هم باشه!

جواب:

مشابه بحثی که مدتی قبل داشتیم، من نظرم اینکه هر ادمی باید ضمن شناخت هرم نیازها، بیاد و اونا را برای خودش"کالیبره" کنه.

یعنی چی؟ یعنی اینکه با فرض موارد موجود در "پیش درآمد" درک کنه که برای لذت اومده، سعی کنه "سازش" رو یادبگیره و بیاموزه.

بنابراین نظرم اینکه اگر زن یا مرد (مایلم تاکید کنم"انسان") با شرایط گفته شده رسیده باشه؛ می تونه دیگران رو هومون طور که هستن دوست داشته باشه.

خیلی سعی کردم مشخص بگم. نمیدونم چقدر موفق شدم:ws38:

پی نوشت: اصلا اینکه باید ازدواج کرد یا نه. این یک بحث دیگست. نمی دونم میخایید بریم اون سمت یا نه.

لینک به دیدگاه
دیگه شماک میدونی مشکل از فرستنده اس. سخت نگیر. هر کار کردم درست نشدم:icon_pf (34):

پیش درآمد:

خوب. اره. من حرفم اینجاست ک اول باید هر انسانی، خودش رو بشناسه. خیلی ها تصور میکنند بی خدا هستن، در واقع و در درون به خدا اعتقاد دارن. منظورم در عمل هستش. این هم مث همونه.

اما با فرض، اینکه یک نفر با این وضع فلاک بار اقتصادی- احتماعی- سیاسی ایران بتونه خودش رو تا مرحله خود شکوفایی مازلو برسونه و تازه در سن ازدواح هم باشه!

جواب:

مشابه بحثی که مدتی قبل داشتیم، من نظرم اینکه هر ادمی باید ضمن شناخت هرم نیازها، بیاد و اونا را برای خودش"کالیبره" کنه.

یعنی چی؟ یعنی اینکه با فرض موارد موجود در "پیش درآمد" درک کنه که برای لذت اومده، سعی کنه "سازش" رو یادبگیره و بیاموزه.

بنابراین نظرم اینکه اگر زن یا مرد (مایلم تاکید کنم"انسان") با شرایط گفته شده رسیده باشه؛ می تونه دیگران رو هومون طور که هستن دوست داشته باشه.

خیلی سعی کردم مشخص بگم. نمیدونم چقدر موفق شدم:ws38:

پی نوشت: اصلا اینکه باید ازدواج کرد یا نه. این یک بحث دیگست. نمی دونم میخایید بریم اون سمت یا نه.

خب چرا پس زمينه ذهني شما در مورد اين ادما اينكه اونا ادماي منزوي و جامعه گريز هستن

من نمونه اين ادما رو اتفاقا تو گروه هاي خيريه و كمك به فقرا و مشاركت تو امور اجتماعي زياد ميبينم

درسته اين ادما به علت درك عميقشون نسبت به واقعيات جامعه ، بيشتر و عميق تر درد ميكشن شايد زودتر هم به افسردگي دچار بشن ولي چون اصول و پايه هاي فكريشون با فكر و مطالعه و تعمق و تحقيق پايه ريزي شده زودتر هم خودشونو جمع ميكنن و زودتر به جامعه بر ميگردن به سمت خوبي و شادي و مهربوني

اما رابطه لذت و سازگاري رو نگرفتم :ws52:

لینک به دیدگاه
چرا هس منتها خيلي زياد بستگي به سطح فكري ، روحي و خُلقيات شما داره

اينجور زنها هميشه شيفته مردان قدرتمند ميشن ( فيلم كلوپاترا با بازي اليزابت تيلور رو يادتون بياريد. و رابطه با جوليس سزار رو ) :w16:

می تونم بپرسم قدرت منداز چه لحاظ ؟

لینک به دیدگاه
عاشق زنی مشو

که می انديشد،

که می داند،

که داناست،

که توان پرواز دارد،

به زنی که خود را باور دارد!

عاشق زنی مشو که

هنگام عشق ورزیدن، می‌خندد یا می‌گرید،

که قادر است جسمش را به روح بدل کند،

و از آن بیشتر،"عاشق شعر است"!

( خطرناک‌ترین‌ها هستند)

و یا زنی که می‌تواند نیم ساعت مقابل یک نقاشی بایستد،

و یا که توان زیستن بدون موسیقی را ندارد!

عاشق زنی مشو که

پُر،مفرح،هشیار،نافرمان,و جوابده است!

پیش نیاید که هرگز عاشق این چنین زنی شوی؛

چرا که وقتی عاشق زنی از این دست می‌شوی،

چه با تو بماند یا نه،

چه عاشق تو باشد یا نه،

از اینگونه زن

بازگشت به عقب، هرگز ممکن نیست!

مارتا ریورا گاریدو

شاعر معاصر دومینیکن

.....

سوال اول: خودت چقدر احتمال ميدي عاشق چنين زني بشي؟

سوال دوم : به نظر شما جامعه ما درحال حاضر قدرت هضم چنين زناني را دارد ؟

با تشكر:ws3:

عاشق کسی شدن ربطی به این چیزها نداره وقعا... هیچکس با معیارهای اینچنینی عاشق کسی نمیشه...

اون کسی هم که این شعر رو نوشته حالا من نمیدونم واقعا چه فکری در ذهن داشته... ولی فکر میکنم بیشتر باید با دید زیبایی شناختی به مسئله نگاه کنیم... :دی

جامعه ی ایران یا جامعه ی دیگری فرقی نداره... جوامع پیشرفته عموما سطحی نگر تر هستند... جوامع جهان سومی عموما کج فهم تر هستند... فرقی نمیکنه در این جامعه یا اون جامعه... معمولا چنین افرادی به دلیل متفاوت بودن تنها میمونن... این هم یک مسئله ی یک طرفه نیست... چنین افرادی معمولا تنها بودن رو ترجیح میدن...

تمام اینها با فرض این بود که اینهایی که گفتید در مورد اون فرد خیالی درست باشه...

لینک به دیدگاه

این متنو یکی دوماه پیش تو اینستا دیدم اولش بی تفاوت از کنارش گذشتم بعد نظرمو جلب کرد.

منظور و هدف غایی این متن چیه؟

حس خوبی بهم نمیده.بخصوص این حرف که حاضری باهاش ازدواج کنی یا نه...همین حرف بوی نگاه سنتی میده نمیدونم شاید برداشت من منفی بوده.

چرا باید از قوی بودن یا نبودن زن حرف زد؟چرا باید زن سوژه بحث بشه؟ ....الان همه چون و چراهایی زیاد برا این حرفم میارن مث این:چون از قدیم زن گوشه ی اجتماع بوده اما....یه زن قوی نیازی به تایید یک مرد نداره که بگه این شخصیتتو میخوام یا نه ...اشتباه نکنید نمیگم نیاز به همدم نداره نمیگم نیاز به تعریف نداره چون انسان ذاتا از این چیزا خوشش میاد میگم نیاز به تایید و مهر زدن نداره.

من تفاوتی در قوی بودن زن یا مرد نمیبینم که بخوام تشریحش کنم...جنس قوی بودن فرق داره

خیلیا به عنوان یه سوژه به اینجور شخصیتا نگاه میکنن اونم از سر کنجکاوی که بتونن درونشو کشف کنن شاید خود اصل مطلب اصلا جذابیتی براش نداشته باشه

در اخر اینو میگم که دردون آدما با ظاهرشون یه نمه فرق داره ....و پیشنهادم اینه زنی که متفاوتر هست به هیچ عنوان نباید تو هیچ شرایطی اسیر یکنواختی جامعه بشه چون عین باتلاق میکشه تو خودش و یک رنگ جماعتش میکنه...یه اشتباه در انتخاب همسر موجب همون نگاه زشت و بی روح به زن میشه که بنظرم من فرد نگاه کننده بسیار حقیر هستش...برای رسیدن به اوج مطمئنن همراه مناسب خیلی مهمه وگرنه خیلی چیزا از دست میره

لینک به دیدگاه
اوهوم

زن باید ضعیف و توسری خور باشه

تا مرد ازش حمایت کنه :ws37:

در کل خودتُ آماده کن میخوام همینطوری برات انتخاب کنم : D

عاشق کسی شدن ربطی به این چیزها نداره وقعا... هیچکس با معیارهای اینچنینی عاشق کسی نمیشه...

اون کسی هم که این شعر رو نوشته حالا من نمیدونم واقعا چه فکری در ذهن داشته... ولی فکر میکنم بیشتر باید با دید زیبایی شناختی به مسئله نگاه کنیم... :دی

جامعه ی ایران یا جامعه ی دیگری فرقی نداره... جوامع پیشرفته عموما سطحی نگر تر هستند... جوامع جهان سومی عموما کج فهم تر هستند... فرقی نمیکنه در این جامعه یا اون جامعه... معمولا چنین افرادی به دلیل متفاوت بودن تنها میمونن... این هم یک مسئله ی یک طرفه نیست... چنین افرادی معمولا تنها بودن رو ترجیح میدن...

تمام اینها با فرض این بود که اینهایی که گفتید در مورد اون فرد خیالی درست باشه...

اون فرد خيالي ؟!:w58:

بابا اين ادما دارن بين ماها زندگي ميكنن

نگيد وضع جامعه ما انقد وخيمه كه همه عين محصول يه كارخونه يه شكل و يه فكرن ؟

لینک به دیدگاه
اون فرد خيالي ؟!:w58:

بابا اين ادما دارن بين ماها زندگي ميكنن

نگيد وضع جامعه ما انقد وخيمه كه همه عين محصول يه كارخونه يه شكل و يه فكرن ؟

به هر حال من که از بودنشون اطلاعی ندارم... اون هم با این همه خصوصیات ریز و درشت...

در نتیجه برای بنده خیالی به حساب میاد... :ws3:

من خیلی خیلی شک دارم این چیزا به وضع جامعه ی ما ربط داشته باشه...

لینک به دیدگاه
به هر حال من که از بودنشون اطلاعی ندارم... اون هم با این همه خصوصیات ریز و درشت...

در نتیجه برای بنده خیالی به حساب میاد... :ws3:

من خیلی خیلی شک دارم این چیزا به وضع جامعه ی ما ربط داشته باشه...

براي اينكه نشستي فقط داري كتاباي سنگين فلسفي ميخوني و با قطعيت تاس دنيا رو بالا پايين مياندازي

اين شعر ماله يه شاعر از ايرلنده

زنان در همه جاي دنيا دارن سعي ميكنن از اون نقش هميشگي زيباي س-ك-س-ي لوند بيرون بيان

ايران هم از اين قاعده مستثني نيس

لینک به دیدگاه
براي اينكه نشستي فقط داري كتاباي سنگين فلسفي ميخوني و با قطعيت تاس دنيا رو بالا پايين مياندازي

اين شعر ماله يه شاعر از ايرلنده

زنان در همه جاي دنيا دارن سعي ميكنن از اون نقش هميشگي زيباي س-ك-س-ي لوند بيرون بيان

ايران هم از اين قاعده مستثني نيس

باور کن یک ماه بیشتره الان که یک خط کتاب نخوندم... :sigh:

خوب بیرون بیان... :ws52:

خوب نیست دیگه... :ws52:

من نفهمیدم چی شد این قضیه ی زنان در ایران و جهان رو...

یه چیزی فقط... اگر کسی به زن یا مرد یا هر چیزی به عنوان ابزار نگاه میکنه... حالا جنسی یا مالی یا هر چیز دیگه... به این دلیل هست که اون فرد برای فرد مقابل کاربردش در این حد هست... من نمیدونم چطوری میخواید این قضیه رو تغییر بدید... به نظرم یک چیز کاملا طبیعی و غیر قابل تغییره... بیشتر در حقیقت یک حرکت اخلاق مدار هست تا هر چیز دیگه ای... و به قول یک بنده خدای دنیا پر از فلسفه های اخلاقی سخت هست که هیچکس بهش عمل نکرده... حالا بدتر از اون این حرف که شما میزنید مستقیما به فلسفه ی نگاه به انسان به عنوان هدف در خودش شبیه هست... فلسفه ی کانت رو میگم... که خیلی خیلی سخته... سخت منظورم اینه که عملی نیست... با واقعیت انطباق نداره...

لینک به دیدگاه
باور کن یک ماه بیشتره الان که یک خط کتاب نخوندم... :sigh:

یه چیزی فقط... اگر کسی به زن یا مرد یا هر چیزی به عنوان ابزار نگاه میکنه... حالا جنسی یا مالی یا هر چیز دیگه... به این دلیل هست که اون فرد برای فرد مقابل کاربردش در این حد هست... من نمیدونم چطوری میخواید این قضیه رو تغییر بدید... به نظرم یک چیز کاملا طبیعی و غیر قابل تغییره... بیشتر در حقیقت یک حرکت اخلاق مدار هست تا هر چیز دیگه ای... و به قول یک بنده خدای دنیا پر از فلسفه های اخلاقی سخت هست که هیچکس بهش عمل نکرده... حالا بدتر از اون این حرف که شما میزنید مستقیما به فلسفه ی نگاه به انسان به عنوان هدف در خودش شبیه هست... فلسفه ی کانت رو میگم... که خیلی خیلی سخته... سخت منظورم اینه که عملی نیست... با واقعیت انطباق نداره...

تو دوست داري فقط به عنوان ابزار گوياي فلسفه خشك و بي سروته توسط ديگران بدل شوي ؟

با ديگرون شايد بتوني با ابزار فلسفه فراربه جلو كني با من يكي نه پيشوا

مسئله زن

مسئله ابزار نيس

تورو يه زن بدنيا اورده

مادرت ابزارشهوتراني پدرت بود اون شبي كه تورو به وجود اورد؟

نگاهت باعرض پوزش بشدت متعفن و ماشينيه

لینک به دیدگاه
تو دوست داري فقط به عنوان ابزار گوياي فلسفه خشك و بي سروته توسط ديگران بدل شوي ؟

با ديگرون شايد بتوني با ابزار فلسفه فراربه جلو كني با من يكي نه پيشوا

مسئله زن

مسئله ابزار نيس

تورو يه زن بدنيا اورده

مادرت ابزارشهوتراني پدرت بود اون شبي كه تورو به وجود اورد؟

نگاهت باعرض پوزش بشدت متعفن و ماشينيه

الان من نفهمیدم اون اولش به حرفای من چه ربطی داشت...

به هر حال در جواب حرفت... من چیزی رو بدون فکر نمیپذیرم... ولی گذشته از این به فرض که من چیزی بیشتر از یک اسفنج نباشم باز هم اگر قرار بر صحبت کردن باشه میتونید جواب بدید... این در حقیقت یک ad hominem بود...

فرار به جلو و این حرفا رو بنده نمیدونم چی هست... من دارم نظرم رو میگم و چیزی که فکر میکنم هست اینه... باز هم میگم به جای این حرفها اگر مطلبی برای بیان هست باید اون بیان بشه...

من واقعا خبر ندارم پدرم در اون زمان چه نگاهی به مادرم داشته... باید این رو از ایشون بپرسید...

به هر حال این هم نظر شماست... هرچی که هست نظر من اینه...

لینک به دیدگاه
الان من نفهمیدم اون اولش به حرفای من چه ربطی داشت...

.

منظورم اينه تو در جمعي كه تورو چيزي از اون مطلوب ذهني ، عاطفي و ادراكي خودت باشه تلقي كنن و باهات برخورد كنن چه عكس العملي نشون ميدي ؟

واقعا انتخابت زندگي انفعاليه ؟

لینک به دیدگاه
منظورم اينه تو در جمعي كه تورو چيزي از اون مطلوب ذهني ، عاطفي و ادراكي خودت باشه تلقي كنن و باهات برخورد كنن چه عكس العملي نشون ميدي ؟

واقعا انتخابت زندگي انفعاليه ؟

مسلما وقتی همچین چیزی باشه خوشحال میشم... سوال اینجاست که چرا باید اون جمع به این نیاز بنده cater کنند؟ به من بدهکاری دارند یا من پادشاه جایی شدم و خبر ندارم؟

اینجا تلقی کردن با برخورد کردن البته خیلی فرق داره ها... برخورد یک مسئله هست تلقی کردن یک مسئله ی دیگه... جواب من در مورد سوالت به برخورد کردن بود... اینکه من رو چی تلقی میکنند به خودشون مربوطه و نتیجه گیری اونهاست...

من انفعالی در این مسئله نمیبینم... فکر میکنم تعریفمون از "انفعال" کمی با هم متفاوت هست...

لینک به دیدگاه
مسلما وقتی همچین چیزی باشه خوشحال میشم... سوال اینجاست که چرا باید اون جمع به این نیاز بنده cater کنند؟ به من بدهکاری دارند یا من پادشاه جایی شدم و خبر ندارم؟

اینجا تلقی کردن با برخورد کردن البته خیلی فرق داره ها... برخورد یک مسئله هست تلقی کردن یک مسئله ی دیگه... جواب من در مورد سوالت به برخورد کردن بود... اینکه من رو چی تلقی میکنند به خودشون مربوطه و نتیجه گیری اونهاست...

من انفعالی در این مسئله نمیبینم... فکر میکنم تعریفمون از "انفعال" کمی با هم متفاوت هست...

داري با كلمات بازي ميكنيا پيشوا

منظورم همان برخورد هس

منظورم دقيقا بكار بستن تمام نيروهاي قانوني ، رسانه ها ، باور توده ها و غيره و غيره تا از تو نوعي تصويري بسازن كه اون نيستي

يا دست كم تمام اون نيستي يا مطلوب تو نيست يا ديگه مطلوب و هارموني روح و فكر تو نيس

بخواي بيشتر توضيح ميدم

يه جايي هس تو به جايگاه خودت اگاه نيستي به نيروها و قدرتهاي دروني خودت

اينجا حرفي نيس

خودت نميخواي

ديگران هم از خداشونه تو نخواي !

اما روزي ميرسه تو به هر دليلي بيدار و خوداگاه ميشي ديگه نميخواي اون برداشت رو از تو داشته باشن و با تو انگونه برخورد كنن ( در موضوع بحث ما من به عنوان يه زن ديييييييگه نميخوام ابزار جنسي صرف انهم از نوع احساسي و مطيع باشم )

در مورد موضوع نزديك به بحث ما بحث بيداري و مبارزه با برده داريه

حالا تو بيا بگو برده داري هنوزم هس

و بحث رو منحرف كن دي :

اينكه اياتو به خودت به عنوان موجود بيدار و خوداگاه شده حق نافرماني و عصبان عليه وضعيت موجود رو ميدي يا نه چون پادشاه جايي نيستي و كسي بهت بدهكار نيس و اساسا بهت نياز ندارن. همين شرايط رو مي پذيري ؟

لینک به دیدگاه

چيزي كه برام جالب اومد ديدن اسامي دوستان بسيار قديمي در زير اين تاپيك بود

هيچي

از ديدن اسم اين دوستان قديمي و خوبم امشب خوشحال شدم :w16:

لینک به دیدگاه
داري با كلمات بازي ميكنيا پيشوا

منظورم همان برخورد هس

منظورم دقيقا بكار بستن تمام نيروهاي قانوني ، رسانه ها ، باور توده ها و غيره و غيره تا از تو نوعي تصويري بسازن كه اون نيستي

يا دست كم تمام اون نيستي يا مطلوب تو نيست يا ديگه مطلوب و هارموني روح و فكر تو نيس

بخواي بيشتر توضيح ميدم

يه جايي هس تو به جايگاه خودت اگاه نيستي به نيروها و قدرتهاي دروني خودت

اينجا حرفي نيس

خودت نميخواي

ديگران هم از خداشونه تو نخواي !

اما روزي ميرسه تو به هر دليلي بيدار و خوداگاه ميشي ديگه نميخواي اون برداشت رو از تو داشته باشن و با تو انگونه برخورد كنن ( در موضوع بحث ما من به عنوان يه زن ديييييييگه نميخوام ابزار جنسي صرف انهم از نوع احساسي و مطيع باشم )

در مورد موضوع نزديك به بحث ما بحث بيداري و مبارزه با برده داريه

حالا تو بيا بگو برده داري هنوزم هس

و بحث رو منحرف كن دي :

اينكه اياتو به خودت به عنوان موجود بيدار و خوداگاه شده حق نافرماني و عصبان عليه وضعيت موجود رو ميدي يا نه چون پادشاه جايي نيستي و كسي بهت بدهكار نيس و اساسا بهت نياز ندارن. همين شرايط رو مي پذيري ؟

by all means

به خودتون حق نافرمانی و عصیان بر علیه هرچی که دوست دارید بدید... یا نتیجه ی مطلوب رو میگیرید یا نمیگیرید...

از من میشنوید داستان پیچیده تر از این حرفهاست...

حرف هایی که شما میزنید بیشتر شبیه تفکرات ایدئولوژیک تو خالی هستند تا یک تفکر دقیق و فکر شده... من اینجا بیشتر احساسات میبینم...

بگذریم...

شما میتونی به خودت حق خیلی چیزها رو بدی... اینکه جامعه هم با شما در این تفکر و مسیری که انتخاب کردید هم عقیده هست یا خیر یک مسئله ی دیگست... مهم نیست شما به خودتون چه حقی میدید... مسئله اینه که تصویر از بالا به چه شکلی خودش رو نشون میده و تغییرات روی کل سیستم چه نتیجه ای میدند...

من براساس چیزهایی که شما اینجا مطرح کردید نمیتونم بگم این شرایط رو میپذیرم یا خیر... چون توضیحات گنگ بود الان... یعنی خیلی پیچیده تر از پست قبلی شد... خیلی گسترده تر شد... توی پست قبلی چیزی بود که میشد به راحتی در موردش نظر داد... اینجا من نمیتونم بگم این سناریو قابل پذیرش هست یا خیر... ممکن هست بپذیرم ممکن هم هست نپذیرم این شرایط رو...

لینک به دیدگاه
by all means

به خودتون حق نافرمانی و عصیان بر علیه هرچی که دوست دارید بدید... یا نتیجه ی مطلوب رو میگیرید یا نمیگیرید...

از من میشنوید داستان پیچیده تر از این حرفهاست...

حرف هایی که شما میزنید بیشتر شبیه تفکرات ایدئولوژیک تو خالی هستند تا یک تفکر دقیق و فکر شده... من اینجا بیشتر احساسات میبینم...

بگذریم...

شما میتونی به خودت حق خیلی چیزها رو بدی... اینکه جامعه هم با شما در این تفکر و مسیری که انتخاب کردید هم عقیده هست یا خیر یک مسئله ی دیگست... مهم نیست شما به خودتون چه حقی میدید... مسئله اینه که تصویر از بالا به چه شکلی خودش رو نشون میده و تغییرات روی کل سیستم چه نتیجه ای میدند...

من براساس چیزهایی که شما اینجا مطرح کردید نمیتونم بگم این شرایط رو میپذیرم یا خیر... چون توضیحات گنگ بود الان... یعنی خیلی پیچیده تر از پست قبلی شد... خیلی گسترده تر شد... توی پست قبلی چیزی بود که میشد به راحتی در موردش نظر داد... اینجا من نمیتونم بگم این سناریو قابل پذیرش هست یا خیر... ممکن هست بپذیرم ممکن هم هست نپذیرم این شرایط رو...

براي اولين بار بعد چن سال حس كردم دارم با يكي از اين سانديس خورا بحث ميكنم :icon_pf (34):

پيشوا چرا صغرا كبرا ميچيني

به كاسه بشقاب و ملاغه چه ربطي داره حرف من

تو چن پست قبلي گفتي :

یه چیزی فقط... اگر کسی به زن یا مرد یا هر چیزی به عنوان ابزار نگاه میکنه... حالا جنسی یا مالی یا هر چیز دیگه... به این دلیل هست که اون فرد برای فرد مقابل کاربردش در این حد هست... من نمیدونم چطوری میخواید این قضیه رو تغییر بدید... به نظرم یک چیز کاملا طبیعی و غیر قابل تغییره... بیشتر در حقیقت یک حرکت اخلاق مدار هست تا هر چیز دیگه ای... و به قول یک بنده خدای دنیا پر از فلسفه های اخلاقی سخت هست که هیچکس بهش عمل نکرده......

اينجا حرف ديد يك نفر دونفر يا توصيه اخلاقي نيس

يه موجي كه بعد انقلاب صنعتي و نياز بازار به حضور نيروي كار زن در كارخونه ها شروع شد ولي خيلي عميق تر ادامه پيدا كرد

به بيراه رفت بارها و باز داره مياد تو مسير اصلي

مسئله پوست انداختن لايه هاي فكري و عقيدتيه

اين يه خواسته تو لايه هاي فكري و روحي ميليونها زنه كه مطمئنا طبيعت و فرايند تكامل هم بهش توجه ميكنه در دراز مدت

اون زن محروم روستايي كه داره زيرضربه هاي كمربند شوهرش درد ميكشه وقتي با مسئله برابري حقوقي زن و مرد برخورد ميكنه اصلا براش فلسفه و ايدلوژي و بازار و غيره مهم نيس اون چيزي رو ميگيره كه با تمام وجودش لمسش كرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...