رفتن به مطلب

ثبت نام مسابقه اطلاعات عمومی (دور هشتم)

ارسال های توصیه شده

سلاام دوستان نواندیش عزیز

این مسابقه رو همیشه تابستونا میذاشتیم. اما گفتیم چه کاریه، بکنیمش 6 ماه یه بار :w02:

این سری هم با همون سبک سری قبلی (این تاپیک) برگزار میشه ولی خب یه کمی زمانشو بیشتر می کنیم :whistle:

زمان و نحوه برگزاری مسابقه:

هرکس به صورت تکی تو این مسابقه شرکت میکنه و اگه تمایل داره تو تاپیک اعلام میکنه.

مسابقه امسال به صورت تستی هستش با زمان کم (احتمالاً هر سوال 8 تا 15 ثانیه) و تو بازه زمانی مشخص به صورت آنلاین برگزار میشه.

حالا بستگی به تعداد شرکت کنندگان شاید فقط یک دور با یک آزمون برگزار بشه. یا افراد تو چند گروه تقسیم میشن و نفرات برترشون تو دور اول به دور دوم و فینال راه پیدا میکنن و سری سوالات جدید رو باید جواب بدن.

هرکس فقط با مشخصاتی که تو انجمن ثبت نام کرده مجاز به شرکت تو مسابقه هستش.

هر شرکت کننده می تونه دو سوال رو به صورت خصوصی به همراه جواب واسم ارسال کنه. فقط توجه کنید که امسال با توجه به زمان، سرچ امکانپذیر نیست، پس خیلی سوالات پیچیده نفرستید و حتماً اطلاعات عمومی باشه. با توجه به نوع و سطح سوال، احتمالا هست از اون سوالات استفاده بشه یا نه.

زمان برگزاری مسابقه جمعه 8 بهمن هستش.

در نهایت به هر یک از اعضای برتر، 300 امتیاز + مدال اندیشه طلایی، 200 امتیاز و 100 امتیاز و 50 امتیاز اهدا میشه.

آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه:

پایان روز 5شنبه 7 بهمن ماه

خب حالا هرکس تمایل به شرکت تو مسابقه داره، اسمش رو تو این تاپیک اعلام کنه.

اگر سوال یا پیشنهادی درباره این مسابقه داشتین تو همین تاپیک بگین. :a030:

هرگونه کل کل در این تاپیک مجاز می باشد. :ws3:

شرکت کنندگان تا این لحظه:

Cannibal

آرتاش

sam arch

shahdokht.parsa

Farzaaneh

seyed mehdi hoseyni

Dreamy Girl

Mehdi.Aref

Ali.Fatemi4

Yamna 1

MOJTABA 77

nasim184

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دور اول من و ميلاد برديم :hanghead:

بعضیا البته امتحان دارن

اما یادمه اون سال که من اول شدم همتون همون اوایل حذف شدین:whistle::whistle::whistle::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
یادش بخیر قهرمان این مسابقات بودم:w02:

بله :banel_smiley_4: حالا واسه این سری هم میخوای دوتا سوال رو با جواب بفرست :a030:

دور اول من و ميلاد برديم :hanghead:

این دور با دور اول کلا فرق داره. شبیه دور قبلی هستش :ws3:

بعضیا البته امتحان دارن

اما یادمه اون سال که من اول شدم همتون همون اوایل حذف شدین:whistle::whistle::whistle::ws28::ws28:

مگه میخوای بشینی واسه مسابقه هم بخونی؟ :ws3: کلا 5 دقیقه نمیشه دیگه زمان مسابقه

من هستم...بقیه هم خودشونو خسته نکنن:ws3:

یعنی بقیه راحت باشن که اخر نمیشن؟ :whistle: حالا علی الحساب میتونی 2تا سوال رو با جوابش واسم بفرستی، که حداقل 2 امتیاز سوالای خودتو بگیری :ws3:

منو وارد اين چالشا نكن...داغون خنده دارم:ws28:

نميدونم اون موقع كجام....ولي چون زود حذف ميشم :whistle:

حذفی نیست :ws3: یه 5 دقیقه هستش 20،30 تا سوال تستیه جواب میدی. یا برنده میشی یا نمیشی دیگه :ws3:

وای این مسایقه :ws28:

این سری با دفعه هایی که قبلا شرکت کردی فرق داره. کل کلش مثل اون سریا نیست. ولی باز جالبه :ws3:

چ باحال :a030::ws52:

شرکت می کنید؟ یادتون باشه 1 بهمن برگزار میشه ها :a030: می تونید دوتا سوال همراه با جوابش واسم خصوصی بفرستید. اینجوری یعنی 2 امتیاز رو همون اولش گرفتین :w02:

ممنون از دعوتتون ... حسش نیست حالم بدجوری گرفته است:sigh:برام دعا کنین .

ای بابا. :hanghead: ایشالا که هرچی هست به خوبی میگذره. ولی خب زمانم زیاد مونده تا روز مسابقه. ایشالا تا اون موقع حسابی سرحال میشین :w16:

یه بار یا دو بار فک کنم شرکت کردم:ws52:

الان نمیتونم:ws37:

اما رو کسی که اول میشه سرمایه گذاری میکنم:whistle:

انفرادیه. سرمایه گذاری نیاز نیست :ws3: بابا کلا 5 دقیقه وقت میگیره. اونایی که سری قبلی شرکت کردن میدونن سری جدید چطوریه.

مثل اون مسابقه های اول نیست که زیادم وقت بگیره :ws3:

لینک به دیدگاه

آقا جان ...یادته با دوره قبلی آبرو برامون نزاشتی؟!:banel_smiley_4:

روت می شه باز ما رو دعوت کردی...هنوز سوت خمپاره های هفت ثانیه ای تو گوشم هست....whistle.gif

110 هم شد امتیاز؟! بیام کمتر از دوره ی قبل بگیرم چی؟! شما حوابگویی؟!!hanghead.gif

.

.

.

بنویس اسم من رو محمد جان تو لیست...من دفعه ی قبل گفتم که دوره های بعدش شرکت می کنم..:w16::icon_redface:

در حد سیاه لشگر که به درد میخورم...

تقلب: این سوال ها رو می فرستم:(هم سوال نکات انحرافی داره و هم جواب های 4 گزینه ای):w02:

1. علم بهتر است یا ثروت؟

الف.ثروتxbex7jmjnhtbacgrr3xn.gifب.علمwht.gifج.دلار dollarss.gifد.طلا or.gif

2.اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟

الف.مرغ vogeltjesken29.gifب.تخم مرغ 45950552.gifج.خروس dieren_vogel_mooi.gifد.از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود؟/ به کجا میروم آخر ننمایی وطنم:ws52:

به قول محمد جان:a030:

لینک به دیدگاه

سوال تستی بفرسیم؟ ینی جواب 1 کلمه یا گزینه گزینه؟ بعد اینکه سوالات تا چه حد میتونه دارای نکات انحرافی باشه؟ ینی فقط اطلاعات عمومی یا اطلاعات عمومی+اندکی هوش؟

.

.

.

.

پیشنهاد میکنم همتون کنار بکشین و هنگام خوندن این جمله آواتارمو ببینین :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...