رفتن به مطلب

درمردن هم متفاوت !

ارسال های توصیه شده

همه می دونیم رفسنجانی فوت شد .

حالا سوال اینجاست مگر مرگ هم تفاوت دارد ؟

مگر مردن او با یک فرد جامعه فرق دارد ؟

مگر ادعای مردمی ندارند کدام مردم اینچنین مراسم وجایی دارند ؟ (مردمی که بعضا درسکوت خاموش می شوند)

بله سیاست مدار بزرگ ، رقیبی بزرگ بود -یکی از ستون های انقلاب بود ودر نگهداری اون کوشابود ولی اگر یکم دقیق ترنگاه کنیم شاید بشود اینوگفت که انقلاب برای خودشون بود پس بایدهم درنگه داریش کوشاباشن

لینک به دیدگاه
همه می دونیم رفسنجانی فوت شد .

حالا سوال اینجاست مگر مرگ هم تفاوت دارد ؟

مگر مردن او با یک فرد جامعه فرق دارد ؟

مگر ادعای مردمی ندارند کدام مردم اینچنین مراسم وجایی دارند ؟ (مردمی که بعضا درسکوت خاموش می شوند)

بله سیاست مدار بزرگ ، رقیبی بزرگ بود -یکی از ستون های انقلاب بود ودر نگهداری اون کوشابود ولی اگر یکم دقیق ترنگاه کنیم شاید بشود اینوگفت که انقلاب برای خودشون بود پس بایدهم درنگه داریش کوشاباشن

ببینین نمیخوام بحث رو سیاسیش کنم

اما باید بگم هاشمی رفسنجانی اون زمانی که خیلی از ماها هنوز نبودیم توی زندان در حال شکنجه شدن بوده، سخت ترین شکنجه ها رو تحمل میکرده، و بار ها و بار ها در حد مرگ شکنجه شده

دوم اینکه جد اندر جد پولدار بوده و خیلی از پولش رو وقف جمهوری اسلامی کرده

سوم اینکه بالاخره این موارد مسلما باعث میشه طرفداران و دوستدارانی داشته باشه! بنابراین دور از انتظار نیست که اینجوری بدرقه ش کنن

اما ما آدمای معمولی که هیچ کدوم از این ها رو نداریم؛ نباید هم توقع بدرقه ی اینچنینی داشته باشیم

لینک به دیدگاه

هه

من اگه بمیرم یه روز تعطیلی عمومی اعلام میشه که مردم به روحم صلوات بفرستن؟:whistle:

متاسفم که از تعطیلی خوشحال شدم اخه خیلیامون بهش احتیاج داشتیم از این نظر میشه یه نگاه مثبت نه؟:whistle:

ملاک آدم بزرگ من خراب شده به کسایی که ملت میگن آدم بزرگی بود به چشم بزرگ نگاه نمیکنم:w16:

ذاتا ایرانی جماعت مرده پرست هستش الانم نمونه بارزشو دارم میبینم

ای اسوه ی روحانیت- ای ملکوتی- ای پدر سیاست- ای تنها امید-ای ای ای...من به هیچ کسی از این جماعت امیدی ندارم چون با بودنشون هیچ اتفاقی نیفتاد که با نبودنشون بیفته :a030:شما بگو من ساده نگر قبوله:w16:

این روزا شاهد گریه های منفعت طلبانه ی زیادی هستم چقد حال بهم زن هست:ws37:اوخی نازی

خدایش بیامرزد :ws37:

لینک به دیدگاه

اما باید بگم هاشمی رفسنجانی اون زمانی که خیلی از ماها هنوز نبودیم توی زندان در حال شکنجه شدن بوده، سخت ترین شکنجه ها رو تحمل میکرده، و بار ها و بار ها در حد مرگ شکنجه شده

سوم اینکه بالاخره این موارد مسلما باعث میشه طرفداران و دوستدارانی داشته باشه! بنابراین دور از انتظار نیست که اینجوری بدرقه ش کنن

اما ما آدمای معمولی که هیچ کدوم از این ها رو نداریم؛ نباید هم توقع بدرقه ی اینچنینی داشته باشیم

سلام

ولی سیاسی هست متعصفانه مازندگیمون داخل سیاسته بجای پول نفت سیاست امده سرسفرها ....

ببخشیداینجوری میگم خب نمی رفت وشکنجه هم نمیشد ، که البته بخاطرهدفش بود و رسید ویا ناکام اونم حکومت

اینم که پولو وقف کردن به نظرم نوعی سرمایه گذاری بود .

بله موافقم دوستاران وطرفداران و+اونا که راه بیشتربراشون بازمیشه .

-------------

شما گفتین پول و پول داری . ولی سوالی دگر کسانی مثل گرامی ، ارجمند ، آزمایش ..... وقت رفتن یا می روند کسی ناراحت نشد اینها هم پول داشتند ودارند ؟

لینک به دیدگاه
هه

من اگه بمیرم یه روز تعطیلی عمومی اعلام میشه که مردم به روحم صلوات بفرستن؟:whistle:

متاسفم که از تعطیلی خوشحال شدم اخه خیلیامون بهش احتیاج داشتیم از این نظر میشه یه نگاه مثبت نه؟:whistle:

ملاک آدم بزرگ من خراب شده به کسایی که ملت میگن آدم بزرگی بود به چشم بزرگ نگاه نمیکنم:w16:

ای اسوه ی روحانیت- ای ملکوتی- ای پدر سیاست- ای تنها امید-ای ای ای...من به هیچ کسی از این جماعت امیدی ندارم چون با بودنشون هیچ اتفاقی نیفتاد که با نبودنشون بیفته :a030:شما بگو من ساده نگر قبوله:w16:

این روزا شاهد گریه های منفعت طلبانه ی زیادی هستم چقد حال بهم زن هست:ws37:اوخی نازی

خدانکنه .........

ولی من به شخصه متنفرم از تعطیلی نمی دونم شاید برای اینکه شغلم آزاده یا اینکه چون باعث تنبلی ملت میشه اونا نمی ایستند ولی ما بااینکه عقبیم می ایستیم !

خیلیها مون اینجوری شدیم ولی همهمون میگیم چاره چیه ؟

بقیشم هیچ جواب ندارم چون درست میگید .

خدابیامرزدش البته من بیشتراحتیاج دارم خدا بیامرزدم چون نه این دنیاداریم نه اون دنیا به گفته اخوندها انواع حمیم وآتش درانتظارمونه .

یه چیزیودقت کردین هرکاری اینا کنند میروند داخل بهشت وما هرکاری کنیم داخل جهنم جامونه ! عجیبه ها !

لینک به دیدگاه
سلام

ولی سیاسی هست متعصفانه مازندگیمون داخل سیاسته بجای پول نفت سیاست امده سرسفرها ....

ببخشیداینجوری میگم خب نمی رفت وشکنجه هم نمیشد ، که البته بخاطرهدفش بود و رسید ویا ناکام اونم حکومت

اینم که پولو وقف کردن به نظرم نوعی سرمایه گذاری بود .

بله موافقم دوستاران وطرفداران و+اونا که راه بیشتربراشون بازمیشه .

-------------

شما گفتین پول و پول داری . ولی سوالی دگر کسانی مثل گرامی ، ارجمند ، آزمایش ..... وقت رفتن یا می روند کسی ناراحت نشد اینها هم پول داشتند ودارند ؟

"متاسفانه" یا "خوشبختانه" هر کسی بود، دیگه رفت. هر کاری هم کرد دیگه رفت. اگه آدم خوبی بوده که خدا بیامرزدش... اگه هم از منظر عده یا گروهی آدم خوبی نبوده، خدا گناهانشو ببخشه...

من حرف از پول زدم، اما قبلش گفتم اون چیزی که سرمایه ی هر آدمیزادی تو زندگیه، به دست آوردن پول نیست؛ بلکه به دست آوردن دله... که ایشونم تو این راه نشون دادن تا حدودی موفق بودن

پول فقط یه وسیله س برا به دست آوردن دل

لینک به دیدگاه
هه

به قول یه بنده خدایی هاشمی نه شوالیه ایران بود نه قهرمان ملی ولی فوتش تو زندگی مردم تاثیر گذاره پس ناراحتیشون قابل درکه

لینک به دیدگاه
خدانکنه .........

ولی من به شخصه متنفرم از تعطیلی نمی دونم شاید برای اینکه شغلم آزاده یا اینکه چون باعث تنبلی ملت میشه اونا نمی ایستند ولی ما بااینکه عقبیم می ایستیم !

خیلیها مون اینجوری شدیم ولی همهمون میگیم چاره چیه ؟

بقیشم هیچ جواب ندارم چون درست میگید .

خدابیامرزدش البته من بیشتراحتیاج دارم خدا بیامرزدم چون نه این دنیاداریم نه اون دنیا به گفته اخوندها انواع حمیم وآتش درانتظارمونه .

یه چیزیودقت کردین هرکاری اینا کنند میروند داخل بهشت وما هرکاری کنیم داخل جهنم جامونه ! عجیبه ها !

تعطیلی بعد مریضی بدون مرخصی خیلی میچسبه:whistle:

بهشت-جهنم؟آدمیزاد مبنای تصورش هم محدوده :hanghead:

به قول یه بنده خدایی هاشمی نه شوالیه ایران بود نه قهرمان ملی ولی فوتش تو زندگی مردم تاثیر گذاره پس ناراحتیشون قابل درکه

آره خب مسلما خیلیا ناراحت شدن کسی نمیگه که چرا ناراحت میشید یا چرا عزای عمومی اعلام شد

رفسنجانی یکی از پایه های اساسی انقلاب بود هنوزم خیلی از قدیمیا بعد خمینی رفسنجانی رو بنای انقلاب میدونن --پول دار بودن و غیره هم به قول علی آقا هست و بود(هرچند پولش کم نشد که بیشترهم شد البته این مورد هیچ اهمیتی برا من یکی نداره که بخوام با پولش قضاوتش کنم).

اما با ضد و نقیض هایی که من دیدم تو عمل و حرف این افراد نمیتونم ازشون تو ذهنم بت بسازم :a030:

لینک به دیدگاه
تعطیلی بعد مریضی بدون مرخصی خیلی میچسبه:whistle:

بهشت-جهنم؟آدمیزاد مبنای تصورش هم محدوده :hanghead:

آره خب مسلما خیلیا ناراحت شدن کسی نمیگه که چرا ناراحت میشید یا چرا عزای عمومی اعلام شد

رفسنجانی یکی از پایه های اساسی انقلاب بود هنوزم خیلی از قدیمیا بعد خمینی رفسنجانی رو بنای انقلاب میدونن --پول دار بودن و غیره هم به قول علی آقا هست و بود(هرچند پولش کم نشد که بیشترهم شد البته این مورد هیچ اهمیتی برا من یکی نداره که بخوام با پولش قضاوتش کنم).

اما با ضد و نقیض هایی که من دیدم تو عمل و حرف این افراد نمیتونم ازشون تو ذهنم بت بسازم :a030:

کاملا با خط آخر حرفتون موافقم:a030:

لینک به دیدگاه

من یهدوستی دارم که هشت سال قبل وهفت سال بعدانقلاب زندانی وشکنجه شده مال واموالش هم مصادره شده

ولی کاره ای نیست الان

لینک به دیدگاه
من یهدوستی دارم که هشت سال قبل وهفت سال بعدانقلاب زندانی وشکنجه شده مال واموالش هم مصادره شده

ولی کاره ای نیست الان

خودتون جواب خودتونو دادین!!!

بعد از انقلاب هم زندانی شده!

این یعنی با حکومت فعلی هم میونه ی خوبی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...