رفتن به مطلب

خانوما باسه شما قیافه پسری که میخواین باهاش ازدواج کنید چقدر مهمه؟

ارسال های توصیه شده

بعضی جاها خوندم پسرایی که خوشگلن به هم جنسشون تمایل دارن !! ولی دروغ میگن ! اینو پسرای زشت شایعه کردن تا شما رو فریب بدن که باهاشون ازدواج کنید! هیچ منبع معتبر علمی چنین چیزی رو ثابت نکرده و اینا همش شایعه است.

خب باسه شما خانوما ، اینکه همسر آیندتون خوش قیافه ، خوش تیپ و خوش هیکل باشه چقدر مهمه؟

اگر نظر منو بخواین بالای 80 درصد ، اگر یکم زشت بود اونو با چیزای دیگه جبران کنه :ws37:

لینک به دیدگاه

یه حقیقتی هست عزیزم وقتی کسی رو دوست داشته باشی غول بی شاخ و دمم هم باشه برات فرقی نمی کنه...ولی اگه فقط دنبال یه شخص هستی پس قیافه چن روزی جذاب میاد...برای من - میلیون درصد مهم نیست ...چون خودم ماه نیستم که..:ws3:...بعدشم قیافه باشه اخلاق نباشه انگار بری سفر با هواپیما خلبان نباشه

لینک به دیدگاه

نصف نصف

۵۰%

اخلاق مهمتر از چهره و تیپ و...

خوشگل باشه ظاهرش خوب باشه ، اخلاق نداشته باشه اصلا مناسب نیست

میگن خوشگلی در گذر زمان از بین میره ولی اخلاق که می مونه

پسر یا دختری که نمیشه گفت زشت ممکن ناراحت بشنا ولی به هر حال جمله عامیانه. نباید توقع همسر خیلی خوشگل داشته باشند

هرکسی باید در حد خودش ببینه

رمان. و قصه و فیلم که نیست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

تا حدودی مهمه دیگه، نبود که تا حالا ازدواج کرده بودم:ws28::ws3:

زیبایی نسبیه دیگه، ممکنه یه نفر به چشم من زشت باشه ولی از دید یکی دیگه خوشگل باشه. :w16: منم اخلاق طرف روی چهره اش خیلی واسم اثر میذاره مثلا ممکنه یکی متوسط باشه ولی وقتی برخورد کنم باهاش و از اخلاقش خوشم بیاد، واسم خیلی خوشگل بشه بطوریکه هرکیو ببینم بگه عععع چقد شبیه فلانیه، حالا شاید یه اپسلیونم شبیه ش نباشه :ws3:

در کل همیشه گفتن چهره ها باید در حد هم باشه، چون حتی اگه چهره طرف برا همسرشم قابل قبول باشه ولی از دید دیگران زشت باشه، وقتی از روزای اول عشقولی :ws3:بگذره، از طرفی دیگران هی بگن که وای چقد خودت خوشگلتری و این حرفا:banel_smiley_4:، این باعث میشه کم کم به چشم همسرشم زشت بیاد و از اینجاست که مشکلات شروع میشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

قیافه تا حدودی مهمه .. هر چی ادم سنش میره بالا توقعش کمتر میشه.

منکه تا حالا کسی منو دوست نداشته که بگم قیافه اش زیاد مهم نیست :ws3:الانم با همین اوضاع میگم 30 درصد مهمه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
قیافه تا حدودی مهمه .. هر چی ادم سنش میره بالا توقعش کمتر میشه.

منکه تا حالا کسی منو دوست نداشته که بگم قیافه اش زیاد مهم نیست :ws3:الانم با همین اوضاع میگم 30 درصد مهمه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

من همیشه شنیدم سن میره بالا ادم سختگیر تر میشه

برعکسی چراشما:ws3:

لینک به دیدگاه
من همیشه شنیدم سن میره بالا ادم سختگیر تر میشه

برعکسی چراشما:ws3:

نمیدونم خودمم موندم ... یادش بخیر جوونیا عجب غروری داشتم .هی جوونی کجایی که یادت بخیر :sigh:

لینک به دیدگاه
راست میگی؟ فکر میکنم کسی دیگه منو دوست نخواهد داشت :hanghead:

فکرت خیلی اشتباهه

بعدم دوست نداشته باشه اصن بهش فک نکن

خودش پیش میاد:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

من اشتباهي زدم بالاي شصت :w58:

اقا اونو حساب نكنيد

مهمه ولي نه ديگه اونقدر

مخش و اخلاقش و ديدش نسبت به خانوما خيلي مهمتره برام

بعد ميره تو اولويت بعدي نظافت و بهداشت شخصيش كه خيلي زياد برام مهمه (از اقايوني كه بوي عرق يا سيگار ميدن خيلي بدم مياد )

بعدش ميره روي سليقه لباس پوشيدن

شديدا از مرداي كت شلوار پوش بدم مياد(مدل كارمندهاي سنتي ادارات دولتي )

لباس اسپورت (شلوار جين با هرمدل پيرهن يا تي شرت با رنگ هاي شاد )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...