رفتن به مطلب

آقایون و خانوم ها بشتابید

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب موافقم بسم الله موضوع بگید همه بتونن شرکت کنن

سلام

بنظرم دوباره داره میشه مثل همینی که هست .

ببخشید ایرادمیگیرم (خب موافقم بسم الله موضوع بگید همه بتونن شرکت کنن) اینجوری که نمیشه ! منظور این بود که البته فکرکنم

همه موضوعاتی بزنند قابل بحث و چالش باشه

لینک به دیدگاه
سلام من زیاد اعضا رو نمیشناسم

اما میدونم همه فرهیخته و با شخصیت هستین:icon_gol: ... به مدیریت پیشنهاد دادم که یه گروه تلگرامی راه اندازی کنیم اونجا دور هم باشیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 اما گفتن نمیشه :icon_redface:

سلام

میگه همه همدیگرا رو میشناختند پست گذاشتیم ، بحث کردیم ، دوست شدیم

اونیم که گفتین گروه ، نمیشه مدیریت همه سعیش اینه که انجمن فعال بشه .

اگرقسمت چت ایجادبشه بدنیست یه چیزای مثل یاهو بشه .

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

(اینستا + تل) گرام ، با گوشی موبایلن .. ولی سایت با گوشی سخت باز میشه خوب:ws38:

ولی من که تقریبا هر روز ، یا یروز ، دوروز در میون میام سر میزنم ایشالا صعی میکنم فعالیت هم داشته باشم که دیده بشم :w16::icon_gol:

تو گل منی:ws3:
لینک به دیدگاه

سلام دوستان محترم خانواده نواندیشانی

چن وقته میبینم حضورتون کمرنگ شده ..:sigh: اصلا نفرمایید وقتتون کمه اگه کمه پس چرا تلگرام و اینستاتون سریع چک میکنید...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:

خب کاری به اعضای دیگه ندارم ولی شما قدیمی ها چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این تاپیک زدم برای اینکه لطف کنید وقت بزارید هر هفته سر یه موضوعی بحث کنیم کنار هم باشیم یک ساعتی...ناسلامتی

خیلی وقته همدیگرو میشناسیم دلمون تنگ میشه...قدیما چقد باهم بودیم...خدا بگم چیکار کنه فضای مجازی رو....

خب بسم الله اونایی که قول میدن حضور بهم برسونن اعلام کنن تا از هفته دیگه ساعت و موضوع مشخص بشه

با تشکر:icon_gol:

درود...

شما هر وقت اون تاپیک رو که با جناب ناصرخان قرار بود بیاید و کار کنید اومدید ما نیز دس از تلگرام و دیگر اپ های مزخرف برداشته و بشما میپیوندیم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
درود...

شما هر وقت اون تاپیک رو که با جناب ناصرخان قرار بود بیاید و کار کنید اومدید ما نیز دس از تلگرام و دیگر اپ های مزخرف برداشته و بشما میپیوندیم :banel_smiley_4:

حق با شماست تازه مولتى مترم 1ماهه قاطى کرده بوق ميزنه همش فرصت نداشتم بيام ازتون بپرسم.. خوب من بدبخت کنکورى هستم
لینک به دیدگاه
حق با شماست تازه مولتى مترم 1ماهه قاطى کرده بوق ميزنه همش فرصت نداشتم بيام ازتون بپرسم.. خوب من بدبخت کنکورى هستم

شوخی کردم ....کلا میگم کسی تو انجمن فعال نیس برای همین منم نمیام گهگاهی میام هرچندماه یه سری میزنم میرم..........نبودم دوهفته پیش یه بنده خدا اومد خصوصی پیام داده درباره میکرو که بهش تو تلگرام پیام بدم .......

لینک به دیدگاه
شوخی کردم ....کلا میگم کسی تو انجمن فعال نیس برای همین منم نمیام گهگاهی میام هرچندماه یه سری میزنم میرم..........نبودم دوهفته پیش یه بنده خدا اومد خصوصی پیام داده درباره میکرو که بهش تو تلگرام پیام بدم .......
چرا آخه.... مدير کجاست خودش نيست بچه ها هم. نيستن.... الان دو هفته ديگه مياييد؟؟
لینک به دیدگاه

مرسی از تاپیک خوبت کاش از این موضوعات چالش برانگیز بیشتر باشه تا متوجه خیلی چیزا بشیم. فعالیت و حضور کم من و محمد و تعدادی از بزرگان نواندیشان که میبایست بیشتر پای حرف و خواسته دوستان بشینیم و دغدغه هاشون رو برای پیشبرد بهتر کارها حل کنیم شاید یکی از دلایل باشه . تکنولوژی همیشه روبه جلو خواهد بود یه روز فیسبوک یه روز وایبر یه روز تلگرام یه روزم چیز دیگه اما اون چیزی که با هیچ تکنولوژی نمیشه بهش رسید همین دوستیهاست دروغ نمیگم تو این سالها همیشه یکی از بزرگترین دغدغه هام بهبود شرایط برای دوستان نواندیش بوده و هست. اینقدر دوستان خوبی پیدا کردم تو این مدت که شاید اگه اینجا نبود شاید هیچوقت باهاشون برخورد نداشتم. تو سختیها و خوشیها کنار هم بودیم باهم ناراحت شدیم خندیدیم چون بی شیله پیله بودیم باهم فضامون بزرگتر بود و هدف یکسانی داشتیم. اینکه دوستان قدیمی از جمله خود من کمتر هستیم میتونه به شرایط و دغدغه های زندگی هم برگرده اما هیچوقتی نواندیشان رو به واسطه صداقت و بی آلایشیش با هیچ فضایی عوض نمیکنم .

لینک به دیدگاه

من تا اومدم حضورمو دوباره یه کمی بیشتر کنم، چندتا کار و دغدغه یهویی با هم پیش اومد، جوری که از قبل هم کمتر تونستم سر بزنم :icon_pf (34):

البته با tapatalk انجمنو روزی چندبار چک میکردم، ولی خب فرصت اینکه آنلاین بشم فعالیت کنم نبود. و البته هنوز اون کارا تموم نشده و فکر کنم دو هفته دیگه اینام هست :hanghead:

تموم بشه با انرژی و دست پر دوباره زیاد میام :ws3:

لینک به دیدگاه
من تا اومدم حضورمو دوباره یه کمی بیشتر کنم، چندتا کار و دغدغه یهویی با هم پیش اومد، جوری که از قبل هم کمتر تونستم سر بزنم :icon_pf (34):

البته با tapatalk انجمنو روزی چندبار چک میکردم، ولی خب فرصت اینکه آنلاین بشم فعالیت کنم نبود. و البته هنوز اون کارا تموم نشده و فکر کنم دو هفته دیگه اینام هست :hanghead:

تموم بشه با انرژی و دست پر دوباره زیاد میام :ws3:

جان من بگو مملی مثلا با دست پر یعنی چی ؟ :ws28: یک چیز تو مایه های بابا نوئل ؟

یاد اون موزیک قدیمی سندی افتادم ........ بابا اومده:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

این تاپیک زدم برای اینکه لطف کنید وقت بزارید هر هفته سر یه موضوعی بحث کنیم کنار هم باشیم یک ساعتی...ناسلامتی

خیلی وقته همدیگرو میشناسیم دلمون تنگ میشه...قدیما چقد باهم بودیم...خدا بگم چیکار کنه فضای مجازی رو....

ازکی قراره استارت کار زده بشه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
مرسی از تاپیک خوبت کاش از این موضوعات چالش برانگیز بیشتر باشه تا متوجه خیلی چیزا بشیم. فعالیت و حضور کم من و محمد و تعدادی از بزرگان نواندیشان که میبایست بیشتر پای حرف و خواسته دوستان بشینیم و دغدغه هاشون رو برای پیشبرد بهتر کارها حل کنیم شاید یکی از دلایل باشه . تکنولوژی همیشه روبه جلو خواهد بود یه روز فیسبوک یه روز وایبر یه روز تلگرام یه روزم چیز دیگه اما اون چیزی که با هیچ تکنولوژی نمیشه بهش رسید همین دوستیهاست دروغ نمیگم تو این سالها همیشه یکی از بزرگترین دغدغه هام بهبود شرایط برای دوستان نواندیش بوده و هست. اینقدر دوستان خوبی پیدا کردم تو این مدت که شاید اگه اینجا نبود شاید هیچوقت باهاشون برخورد نداشتم. تو سختیها و خوشیها کنار هم بودیم باهم ناراحت شدیم خندیدیم چون بی شیله پیله بودیم باهم فضامون بزرگتر بود و هدف یکسانی داشتیم. اینکه دوستان قدیمی از جمله خود من کمتر هستیم میتونه به شرایط و دغدغه های زندگی هم برگرده اما هیچوقتی نواندیشان رو به واسطه صداقت و بی آلایشیش با هیچ فضایی عوض نمیکنم .
با سلام مدیر عزیز با تاخیر پاسخ میدم نتم تموم شد فقط تنستم سپاس بزنم....:ws3::sad0: این دلیلی که گفتید خیلی تاثیر داره همه دوست دارن مدیر و مسولین ارشد حضور داشته باشن دلگرم میشن....در مورد دوستی ها واقعا موافقم نمیشه همیشه گفت دنیای مجازی بد بوده و ضرر داشته درست استفاده بشه و البته بهتر بگم فضای فکری که مدیر اصلی ترسیم کره رو بقیه هم تاثیر میزاره..قضیه خشت اول هستش...منم واقعا بعضی از دوستانم اینجا رو با هیچ کس عوض نمیکنم اونا عوض کنن اشمالی نداره:ws3:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...