رفتن به مطلب

آقایون و خانوم ها بشتابید

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من تا اومدم حضورمو دوباره یه کمی بیشتر کنم، چندتا کار و دغدغه یهویی با هم پیش اومد، جوری که از قبل هم کمتر تونستم سر بزنم :icon_pf (34):

البته با tapatalk انجمنو روزی چندبار چک میکردم، ولی خب فرصت اینکه آنلاین بشم فعالیت کنم نبود. و البته هنوز اون کارا تموم نشده و فکر کنم دو هفته دیگه اینام هست :hanghead:

تموم بشه با انرژی و دست پر دوباره زیاد میام :ws3:

منم همچین قصدی دارم بعد کنکور با انرژی اگه خدا بخواد کنکورمو خوب بودم ان شالله( لطفا دعام کنید):hanghead: برگشتید خبرم کنید
لینک به دیدگاه
ما که قسمت نشد این قدیمیمایی که میگید رو ببینیم (همش میگفتن گنده هامون رفتن دیگه)

آخرشم نفمیدیم اینجا چه خبر بوده

خبرای خوب..انرژی، خنده، مسابقه...هی جاتون خالی:hanghead:
لینک به دیدگاه
ازکی قراره استارت کار زده بشه؟:ws52:
یه نمیچه چند روزی صبر کنید کنکورم تموم بشه میام آتیش به پا کنم فک کنم برای 200 نفری فرستادم هنوز خیلی ها نیومدن ببینن:sigh:
لینک به دیدگاه
خب؟؟؟؟؟

سلام

می خوام بگم موضوع خیلی جدیه داره آمارمیرسه به مانند وبلاگ واین خوب نیست .

دوما این افراد بعضی هاشون تازه امدن وشایدهم دیگه نیان . باید بفکرباشیم چکارکنیم بازدید کنندها مثل این افراد را نگه داریم.

لینک به دیدگاه
سلام

می خوام بگم موضوع خیلی جدیه داره آمارمیرسه به مانند وبلاگ واین خوب نیست .

دوما این افراد بعضی هاشون تازه امدن وشایدهم دیگه نیان . باید بفکرباشیم چکارکنیم بازدید کنندها مثل این افراد را نگه داریم.

بله حق با شماست ما باید کاری کنیم قدیمی ها برگردن فعالیت کنن اونوقت کم کم جدیدا هم جذب میشن
لینک به دیدگاه
ما که قسمت نشد این قدیمیمایی که میگید رو ببینیم (همش میگفتن گنده هامون رفتن دیگه)

آخرشم نفمیدیم اینجا چه خبر بوده

اصلا فقط تو گنده :ws3:

جان من بگو مملی مثلا با دست پر یعنی چی ؟ :ws28: یک چیز تو مایه های بابا نوئل ؟

یاد اون موزیک قدیمی سندی افتادم ........ بابا اومده:ws28::ws28::ws28:

دست پر بودن یعنی دست انباشته از خرت و پرت باشه :ws3:

لینک به دیدگاه
اصلا فقط تو گنده :ws3:

:ws28::ws28:

نداریم آقا

پر رو هااااااااا :ws28:

دوبله هاشو دیدی ؟ :ws28:

دست پر بودن یعنی دست انباشته از خرت و پرت باشه :ws3:

یعنی یک مشت حرف مفت ؟ (مقاله و اینجور چیزا ) بابا سیگار فروشی آنلاین بزنی بهتره ها:whistle:

تو فروشگاهتون بذارید دیگه ........

لینک به دیدگاه

یعنی یک مشت حرف مفت ؟ (مقاله و اینجور چیزا ) بابا سیگار فروشی آنلاین بزنی بهتره ها:whistle:

تو فروشگاهتون بذارید دیگه ........

وارداتش با تو؟ :ws3:

تو این تاپیک منو به اسپم وا ندار :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به همگی:ws3:

خوب هستید؟ :w16:

خوب من حق میدم بهتون دقیقا این سوال رو و یه چیز تو این مایه ها دلگیری یا هرچیزی که بخواید بزارید روش رو اعتراضمو نسبت به این موضوعو حرفاتون اعلام کردم.. وقتی بها داده نشه.. وقتی دیده نشی.. وقتی کلا محل بهت داده نشه .. وقتی حداقل یه پیام از مدیریت که بگه اخه تو کجایی ؟مردی زنده ای داده نشه ..یعنی بی تفاوت بودن...

من خیلی با تفاوت بودم نسبت به انجمن ولی وقتی دیدم کمرنگ شدم و خیلی راحت گذشتن ا زحرفام و عقیده هام.. و غیره منم بی تفاوت شدم.. ی جورایی الان انجمن برام مهم نیست.. چون مهم میتینگ گذاشتن و اشنایی نیست.. مهم اینه به فکر یا به یاد هم بودنه.. که از طرف مدیریت سایت کم لطفی زیاد شد.. وفقط اخرین پیام این بود که به ما رای بدید.. درسته به نظرتون؟:whistle:

دوم من درگیر پایان نامه و دانشگاه هستم.. من در اوج گرفتاری هم اینجا سر زدم.. ولیوقتی اهمیتی نمیبینم بیشتر سرد میشم.. نگیدم اشکال نداره و غیره نه انجمنی که میخواد حفظ بشه باید از سوی مدیریتهاش و مدیراش پیگیری بشه.. همه اعضای مهم سایت و غیره.. نمیدونم براساس اولویت فعال بودن و غیره..

من اینجا فکر کنم تنها کسی بودم که فعال بودم... ولی الان نیستم.. چون دیدم فایده نداره و بیشتر دارم خودمو و وقتمو از بین میبرم..

میگن برای کسی تب کن که برات بمیره.. به عبارتی ننمیخوایم بمیره و اهمیت بدن...

سوم من اصلا تلگرامم خوشم نمیاد باشم.. اصلا نیستم به ندرت.. که چی بشه از طرف دانشگاه یه پیغامی بیاد و سر بزنم..

کلا یه چیزو فهمیدم.. دنیای مجازی وفا و معرفت نداره.. درست اینجا که نداره..

به جای تلگرام و اینجا حداقلش اینه حال دوستتونو بپرسید همین.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

از دوستانی که تو گفتگو شرکت کردن ممنونم . من یک سری صحبتام رو زدم

الان صحبت دومم رو در مورد تلگرام این نرم افزار محبوب ما ایرانیها ! میکنم . درسته محبوب فقط ما ایرانیها .الان هرکدوم از ما چقدر وقتمون رو تو این فضا صرف میکنیم... وقتی به آمار الکسا نگاهی بندازیم میفهمیم که چقدر وجود ایرانیها (جمعیت 80 میلیونی ایران در مقابل جمعیت 7میلیاردی دنیا) برای این نرم افزار مهم هست. همین جمعیت پایین نسبت به جهان بیش از 70 درصد کاربر این نرم افزار رو ایرانی ها تشکیل میدن! چرا این نرم افزار جایی در میان کشورهای پیشرفته و پرجمعیت تر نداره . چرا با یک سوت یا گل یا... باید هزاران ایرانی بریزن تو صفحه شخصی طرف شروع کنیم به بد و بیراه گفتن.چرا تو محفلهای خانوادگی بیش از اینکه حواسمون به هم باشه و از فرصت باهم بودن استفاده ببریم خودمون رو درگیر این ابزارها کردیم به قدری که حتی ترجیح میدیم به جای صحبت رودررو با پیامک باهم صحبت کنیم. باور کنید این فرهنگ ما نیست اکثرمون زود جوگیر میشیم و کلی از زمان, وقت و اخلاقمون رو به باد میدیم. چرا هدف رو گم کردیم و اینقدر خودمون رو درگیر مسایلی کردیم که ضررش بیش از سودش شده.

معذرت میخوام اگه حرفام باعث ناراحتی دوستان شد کاش یکم بیشتر به کارهایی که میکنیم فکر میکردیم

wul8vvkytjyha3cuv.jpg

لینک به دیدگاه

ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمیشنوند. چه تلخ است قصه ی عادت...

پرازمعناست.. حتما چندبار بخونید....

احتارم به تمام مدیران سایت و کاربران عزیز... بیاید به فکر هم باشیم.. نه به یاد.. یه پیام هم میتونه دلگرمی برامون باشه.. میتونه یه پیام تو روبرگردونه ب خاطرات گذشته ای که در انجمن داشتی.. وقتی این دلگرمی رو ببینی میفهمی و متوجه میشی که برای جایی که بودی ارزش قایل میشی.. برای بودن و اطلاعات رو افزودن...

محفل خانوادگی چرا جذابیت هست.. بخاطر اینکه یه روز نیسیتی پیگیریت میشن.. و اینه که به محفل های خانوادگی یا کانالهای دوستی بیشتر رو میاری(اینو برای کسانی گفتم که واقعا در این جمع ها هستن)

انجمنی یعنی گروه یه تیم.. ایا این تیم بهش رسیدیگی میشه.. از کسانی که نیستن خبر دارید؟ حداقلش حالشونو میپرسید که کجایی چرا نمیای؟:w16:

به نکاتی که گفتم دقت کنید متوجه میشید/

لینک به دیدگاه
از دوستانی که تو گفتگو شرکت کردن ممنونم . من یک سری صحبتام رو زدم

الان صحبت دومم رو در مورد تلگرام این نرم افزار محبوب ما ایرانیها ! میکنم . درسته محبوب فقط ما ایرانیها .الان هرکدوم از ما چقدر وقتمون رو تو این فضا صرف میکنیم... وقتی به آمار الکسا نگاهی بندازیم میفهمیم که چقدر وجود ایرانیها (جمعیت 80 میلیونی ایران در مقابل جمعیت 7میلیاردی دنیا) برای این نرم افزار مهم هست. همین جمعیت پایین نسبت به جهان بیش از 70 درصد کاربر این نرم افزار رو ایرانی ها تشکیل میدن! چرا این نرم افزار جایی در میان کشورهای پیشرفته و پرجمعیت تر نداره . چرا با یک سوت یا گل یا... باید هزاران ایرانی بریزن تو صفحه شخصی طرف شروع کنیم به بد و بیراه گفتن.چرا تو محفلهای خانوادگی بیش از اینکه حواسمون به هم باشه و از فرصت باهم بودن استفاده ببریم خودمون رو درگیر این ابزارها کردیم به قدری که حتی ترجیح میدیم به جای صحبت رودررو با پیامک باهم صحبت کنیم. باور کنید این فرهنگ ما نیست اکثرمون زود جوگیر میشیم و کلی از زمان, وقت و اخلاقمون رو به باد میدیم. چرا هدف رو گم کردیم و اینقدر خودمون رو درگیر مسایلی کردیم که ضررش بیش از سودش شده.

معذرت میخوام اگه حرفام باعث ناراحتی دوستان شد کاش یکم بیشتر به کارهایی که میکنیم فکر میکردیم

wul8vvkytjyha3cuv.jpg

چقد حرفاتون درسته :sad0:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...