رفتن به مطلب

ضعیف شدن صدای اسپیکر حرفه ای خانگی

ارسال های توصیه شده

سلام...من حدود6ماه پیش اسپیکر حرفه ای خریدم که به نظر من از همون اول مشکل داشت ولی من متوجه نشدم....تا اینکه یکی از فامیل هام هم اسپیکر حرفه ای خرید در حالی که صدا رو روی7 و 6 میبره کل پنجره ها میلرزه ولی برای من باید صدای روی 25 تا30 برسونم تا پنجره ها یه خورده لرزش بیفته.....

چند وقت پیش به طور اتفاقی یه چیز جالب بدستم رسید...به این صورت که من همیشه دوشاخ اسپیکر رو از برق میکشم...یه روز این دوشاخ اسپیکر رو به برق زدم ولی کامپیوتر رو روشن نکردم چون برام کاری پیش اومده بود رفتم بیرون و بعد 2ساعت اومدم خونه و به یادم اومد که وقتی میخواستم برم بیرون یادم رفته بود پریز اسپیکر رو از برق بکشم....بعد بجای اینکه دوشاخه اسپیکر رو از برق بکشم کامپیوتر رو روشن کردم که اهنگ گوش کنم و در این جا یه چیز خیلی خیلی جالب کشف کردم و دیدم صدای اسپیکرم رو روی7 یا 6 میبرم کل پنجره های خونه میلرزه...بعد یه ربع اهنگ گوش کردن باز دوباره صدای اسپیکر برگشت به حالت قبل که باید تا25 یا 30 بالا میبردم که پنجره ها رو بلرزونه....

به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟خیلیا گفتن از خازنش چون زود برق ذخیره تقویتی رو از دست میده بازم مطمین نیستم...

نظرانتون رو بگین تا بتونم درستش کنم

لینک به دیدگاه

سلام

برای بررسی بیشتر .باید عیب دستگاه دیده بشه.اول باید سیم بندی دستگاه بررسی بشه ....

چون همیشه عیب یابی از پریز برق شروع میشه و به خروجی ها ختم میشه:a030:

ممکنه یکی از بلندگوها معیوبه

ممکنه مثبت منفی بلندگوها اشتباه وصل شده

ممکنه تنظیمات دستگاه اشتباه باشه

و....

عیوب متعددی هست که این اشکال رو ایجاد میکنه....

پس نمیشه همینجوری عیب یابی کرد:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...