رفتن به مطلب

آقایون ، باسه شما زیبایی خانومی که باهاش ازدواج می کنید چقدر مهمه؟

آقایون ، زیبایی خانومی که باهاش ازدواج می کنید چقدر مهم  

9 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آقایون ، زیبایی خانومی که باهاش ازدواج می کنید چقدر مهم

• 3
    • 2
    • 3
    • 0
    • 1
    • 0

ارسال های توصیه شده

حتما هستند دیگه:whistle:

اما دلم سوخت:sad0:

آقاشون نباید این حرفو میزد:icon_pf (34):

زن و شوهرن نمیشه از بیرون قضاوت کرد ... ولی به نظر من آقاشون خیلی روراست هستند میتونست دروغ بگه...به شخصه نمیدونم از این آدما خوشم بیاد یا نه...روراستی گاهی با پرویی گرفته میشه...:whistle:
لینک به دیدگاه
نکته این حرفاتون اینکه خیلی خوشگل هستید حتما خوشبحالتون :sigh: یه سوال داشتم ناراحت نشدید همسرتون این حرفو زد؟

اتفاقا من اصلا ادم خوشگلی نیستم زیبایی یه چیز سلیقه ای ، من از نظر اون قشنگم ممکنه از نظر یکی دیگه نباشم و ...

طبیعیه ناراحت شدم هر زنی دوست داره همسرش اونو برای خودش دوست داشته باشه صورت من روزی خراب میشه قدم خمیده میشه و .. و این مهمه منو برای خودم بخواد اما از صداقتش ناراحت نشدم از معیار انتخابش ناراحت شدم:ws3:

و در جواب اون خوشبحالت یه چیزی دوستانه میگم بهتون

من یه خاله دارم که بعلت دو رگه بودنشون فوق العاده زیبان و یه عمه دارم چون اصلا زیبا نبودن اسمشون تلخون بود اون خاله زیبا بنده با یکی ازواج کردن که شاید یک روزم طعم خوشبختی رو نچشیدن و اون عمه بنده با مردی که ازدواج کرده که ما هنوزم هر جا میبینیم غیب شدن میگیم باز دو تا مرغای عشق کجا دارن پچ پچ میکنن ، ازدواج هر دوشونم کاملا سنتی بود آدم باید بخت و سرنوشت خوبی داشته باشه مثل شوهر من که از بخت خوبش زن گلی مثل من داره:ws3:

لینک به دیدگاه
اتفاقا من اصلا ادم خوشگلی نیستم زیبایی یه چیز سلیقه ای ، من از نظر اون قشنگم ممکنه از نظر یکی دیگه نباشم و ...

طبیعیه ناراحت شدم هر زنی دوست داره همسرش اونو برای خودش دوست داشته باشه صورت من روزی خراب میشه قدم خمیده میشه و .. و این مهمه منو برای خودم بخواد اما از صداقتش ناراحت نشدم از معیار انتخابش ناراحت شدم:ws3:

من یه خاله دارم که بعلت دو رگه بودنشون فوق العاده زیبان و یه عمه دارم چون اصلا زیبا نبودن اسمشون تلخون بود اون خاله زیبا بنده با یکی ازواج کردن که شاید یک روزم طعم خوشبختی رو نچشیدن و اون عمه بنده با مردی که ازدواج کرده که ما هنوزم هر جا میبینیم غیب شدن میگیم باز دو تا مرغای عشق کجا دارن پچ پچ میکنن ، ازدواج هر دوشونم کاملا سنتی بود آدم باید بخت و سرنوشت خوبی داشته باشه مثل شوهر من که از بخت خوبش زن گلی مثل من داره:ws3:

آن شاالله به پای هم پیر بشید خانوم خوبی هستید خدا دوستتون داره

لینک به دیدگاه

آن شاالله به پای هم پیر بشید خانوم خوبی هستید خدا دوستتون داره

دیدی گفتم!!!

هر زنی ناراحت میشه چنین حرفی رو بشنوه

حتی به شوخی:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...