رفتن به مطلب

***در روزهای پایانی سال 95 در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

پیشاپیش عذر می خوام بابت چشم هاتون...:icon_redface:

یک جمله ی تکراری رو هم زیاد می بینین...این:

اون "و" خیلی مهمه...:ws3:

تو غرفه ی مدیرهای بالادستی...:ws3:

یادی باید کنیم از مینا خانوم یوسفی(Mina Yousefi)..هنوز یادمون نرفته که آخرین دوره ی همین تاپیک رو ایشون اجرا کرد در اواخر سال قبل...

و البته مسابقه ویژه نوروز همین امسال...:ws37:

تا همین جا هستیم...یادی کنیم از ستاره بانو یوسفی(setare.blue) که چند باری سر زدن به انجمن در این سال...

یادمون نمی ره حضورشون

(خاطره:یک بار به من گفتن:آقای محترم! این پستت که اندازه ی 1000 صفحه هست اینجا نذار...:ws46:

بزار جای دیگه! اینجا باید اسم بدی بتونیم رای بشمریم! icon_razz.gif

1000 تا اسم نوشتی هیشکی هم نمی خونه!!!...:banel_smiley_4:

اینجوری نگفتن من نقل به مضمون کردم...یعنی من آدم نشدم هنوز دارم به این کارم تو این سری از تاپیک ها ادامه می دم..:ws3:)

یادی کنیم از حرکت خوب مدیریت در راه اندازی اپلیکیشن نواندیشان...

یادی کنیم از تغییر لوگوی نواندیشان...و بانیانش...(منتقدانش..و در نتیجه اصلاح کنندگان آن براساس نقد منتقدانش)

در وجه پاسخگو بودن به کاربران در تالار مدیریت ارشد جا داره یادی کنیم از شبخ بزرگ ناصرالدوله(Just Mechanic)...ایمان عزیز(Imaaan)...:icon_gol::icon_redface:

یادی کنیم از محمد عزیز برای برگزاری مسابقات اطلاعات عمومی..هر دو دوره(هفتم و هشتم) که امسال برگزار شد...( Mohammad Aref)..:ws3:

و دست آخر بانوی فعال این تالار که سرپا نگه میداره ارتباط بین کاربرها و مدیریت رو ...عطیه عزیز (Tamana73)...:icon_gol:

مسابقه برگزار می کنه براساس مناسبت ها...کسی که هم زمان حواسشون به تالار تخصصی شون..یعنی معماری هم هست...یعنی زحمت مضاعف...

قدرشون رو بدونین...ایشون هم نباشن کی اشکاتو پاک می کنه شبا که غصه داری!:w02:

تالار برق

والا تالار برق رو انگاری امسال برق بهش نرسید(نسبت به زمان های اوجش)...ولی تو همین بی برقی...مجله علمی بیرون می دن در حد کهربا! :ws3:

هر دو شماره ی اخیر دگیر شد با این سال 95 فک کنم...برندی هست این انجمن...تشکر کنیم از مدیر(Mehdi.Aref)...و کاربرانی که مطلب دادن...

کلی تشگر کنم از چند نفرشون و البته همزمان دوستانی که بودن و هستن تو انجمن...مثه الگار عزیز(Yamna 1)... فرزانه عزیز(Farzaaneh)... سید بزرگوار(seyed mehdi hoseyni)...مهناز عزیز(Mahnaazz)...مریم عزیز(farivar.maryam)... ایمان عزیز(Imaaan)...عباس عزیز(Abbas.H)...خانم شفیعی...خانم سرایی...و دوستان دیگه ای که در نشر اینترنتی این مجله کمک می کنن می دونم که از ادوار گشدته تا به حال اسم های زیاد دیگه ای هم بودن... من اسمشون رو نیاوردم...چون کم اطلاع هستم ببخشن...:icon_redface:

تالار مکانیک

آقا جان شنیدم ماشین تالار مکانیک یک جا ترمز شده...دیده شده یک سر پیچ و مهره از تو موتورش ریخته بیرون..ولی هنوز ماشین داره می ره..چه جوری هاس؟!:whistle:

بچه ها چه طور موتور تالار رو درست کردن توقف نداره...دست قدیمی ها و جدید ها درد نکنه...

این ماشین به خودش مسافرهای زیادی دیده..مسافرهایی که یادگاری های زیادی رو تو این ماشین گذاشتن برای آیندگان...امیدوارم همین جور..حتی اگه با سرعت کم به پیش بره...

مریم خانوم(M!Zare)...یک مدتی استعفا داده بودن..دوباره برگشتن به این تالار...جای امیدواری زیادی داره حضورشون...

تو صفحه ی اول تالار هم سر بزنین می بینین نیلوفر عزیز(نیلوفر 0)...سعی در پویا نگهداشتن تالار حداقل در صفحه ی اولش داشتن...

از سهند عزیز(ENG.SAHAND) یاد کنیم..از دوست خوبمون(levrone) عزیز...ناصرالدوله(Just Mechanic)...

علی فاطمی عزیز(Ali.Fatemi4)...یک حرکت هایی هم زدن برای لوگوی تلگرامی مکانیک..نمی دونم چی شد تهش..ما کار هم فرستادیم..خبری ازش نشد...

تالار کامپیوتر (آخر بگیم رایانه یا کامپیوتر؟!)

یادی کنیم از دوست خوبمون و مدیر سابق همین انجمن(sun-shine) عزیز...

تو این تالار باید از زحمات سارا خانوم(سارا-افشار) یادی کنیم امسال...ایمان عزیز(Imaaan)..متلب کلا دستش ایشونه دیگه....از صبا عزیز(saba mn) در بخش خبر و ترفندستان...

تالار معماری (تالار خودمون)

کلا ساخت و ساز تو تالار ما تعطیل شده...کمبود نیروی انسانی داریم...sigh.gif

از عطیه عزیز(Tamana73)...و البته آتیه عزیز(آتیه معماری)..تشکر می کنم...

از عطیه عزیز برای پاسخگو بودن به کاربرهای معماری وقتی سوال دارن...یا پروزه ای می خوان تشکر ویژه می کنم...

از محمد عزیز(Mohammad Aref) بابت آپ کردن تالار وقت هایی که خیلی تو رکود می رفت...تشکر می کنم...

آرتاش عزیز(آرتاش)..یک تاپیک خوب شروع کردن..خیلی به درد بخور...امیدوارم ادامه پیدا کنه...

ایمان عزیز الگار عزیز و صبا عزیز هم تک و توک به تالار ما سر میزدن و تاپیک هایی رو آپ می کردن..ممنونم ازشون...

تالار شهرسازی

والا امسال با تشکر از کمک دوستان خوبم..ولی رستم بود و یک دست اسلحه...

محمد ادمین(Mohammad Aref) نحیف رو به رستم تشبیه کردن فقط کار خودم هست!:ws3:

تمامی بخش ها آپ می شد در طول سال به کمک ایشون..نزاشت بی روق بشه تالار...

البته همونجور که گفتم از زحمات کاربرهای دیگه نمی شه گذشت...مثه نسیم عزیز(nasim184)...

مثه کاربر ویژه(niyan.d)....همچنین الگار عزیز(Yamna 1) گرچه لا به لاش اسپم هم بود:ws3::whistle:

پری عزیز(pari.v) هم چند بار اینورهای آفتابی شد..کاش بیشتر می شد...مدیر خوب..مدیر خیلی خوب شهرسازی بودن...

دیگه اینجا هستیم...یک یادی هم کنیم از فائزه بانو...(اینقد نیومدن من نتونستم پستی ازشون پیدا کنم که نام کاربریشون رو کپی کنم برای یادآوری...دوستان قدیمی با نام اربانیست میشناسنشون...

تالار کشاورزی

فک کنم سال قبل یکی از بهترین تالارها شناخته شده بودن...نمی دونم شاید همین امسال بود...

از وقتی که معصومه عزیز(masi eng) کم پیدا شدن...یکم این تالار رفت تو رکود...

یکی از بهترین کاربرهای و مسولین این تالار و انجمن بودن....که نه تنها این تالار ..تالارهای دیگه رو هم آپ میکردن...

زحمت هاشون در نیمه ی اول سال در تالار کاملا مشهود هست...باید سپاسگزار ایشون باشیم...

محمد ادمین(Mohammad Aref) هم که همه جا زحمت می کشه دیگه...

یک تشکری هم داشته باشیم از کاربر محترم(Strelitzia) در این انجمن...

یک یادی هم کنیم از حمید عزیز(Hamid Ghobadi)...

تالار محیط زیست

از خانم مدیر تالار باید قدردانی کنیم امسال...عاطفه خانوم(*atefeh*)...

واسه این تالار زحمت کشیدن...

از سما عزیز (sama-sh) باید قدردرانی کنیم...

از محمد علی عزیز(Mohammad-Ali) که سعی کردن بحث هایی در باب محیط زیست در تالار به وجود بیارن و گفت و گوهایی شکل بگیره...

خوبه یادی هم کنیم تو این تالار از آناهیتا عزیز(An@hita)...

تالار صنایع

اجمالی باید از زحمات حمید عزیز(Hamid Mehrazin)...و مهدی عزیز(Lean)...

یادی کنیم از خانوم میدر خوب این تالار هستی عزیز(hasti1988)...

تالار عمران

باید اولا از کاربر تبلیغی تشکر کنیم... از(paramisrockwool) عزیز...

ما هر بار اومدیم تالار رو آپ کردیم..ایشون..دوباره اومدن و محصولی رو در قالب تبلیغ تاپیک کردن در تالار...

اصلا هم اشکال نداره...همین که تالار آپ بشه...باید قدردان ایشون باشیم..تشکر م یکنم از ایشون...

از مدیر و مسول تالار تشکر کنیم(eng.l.s)...

و البته محمد ادمین(Mohammad Aref) هم که همه جا زحمت می کشه دیگه...

تالار شیمی

با تشکر از ایمان عزیز(Imaaan)... و البته محمد ادمین(Mohammad Aref) که همه جا زحمت می کشه دیگه...

تالار فن آوری و اطلاعات

جا داره تشکری کنیم از سارا خانوم(سارا-افشار)...

هم چنین صبا عزیز(saba mn)...در بخش اخبار و تکنولوژی...

و البته محمد ادمین(Mohammad Aref) که همه جا زحمت می کشه دیگه...

تالار منابع طبیعی

باید قدردان زحمات الگار عزیز (Yamna 1)در این تالار باشیم...

تا جایی که می تونستن سعی کردن تمامیبخش های متعدد تالار و آپ نگه دارن...

تالار سایر رشته های مهندسی

تالار پزشکی

در این تالار هم باید از زحمت ها معصومه عزیز(masi eng) تشکر و قدردانی کنیم...

تالار زیست شناسی

تالار فیزیک و نجوم

جا داره تشکر کنیم از مدیر ارشدمون..سجاد عزیز(S.F)...

سارا خانوم(سارا-افشار)...کاربر محترم(levrone)...

تالار شیمی

سایر رشته های علوم پایه

تالار ادبیات

در بخش های تخصصی اسن تالار باید از سپیده عزیز(Sepideh.mt)...مدیر تالار برای برگزاری مسابقه 1000 امتیازی تالار ادبیات تشکر کنیم... و البته محمد ادمین(Mohammad Aref) که همه جا زحمت می کشه دیگه... برای برگزاری مسابقه با موضوع نوروز...

و البته از صبا عزیز(saba mn) در بخش اخبار...

و جمعی زیادی از کاربرهایی که در بخش هایی عمومی تالار رو آپ می کنن همیشه...

تالار حقوق

جا داره از زحمات مدیر اسبق تالار(S a d e n a) تشکر کنیمو کاربر همیشه فعال سابقشون گندم خانوم...

تالار روانشناسی

از عطیه عزیز(Tamana73) در این بخش..به خاطر مدیریت بخش تاپیک تحلیل شخصیت دوستان تشکر ویژه باید بشه...یک دوره همه پشت سر هم می خواستن تاپیک بزنن..صف طولانی بود...

از معصومه عزیز(masi eng) باید قدردانی بشه..

از کاربر محترم(levrone) که رد داده بود..رد دادنش یک تاپیک رو سه صفحه ای برد جلو...

از مدیر سابق این تالار هم باید تشکر کرد(Dreamy Girl)...

وای دیگه نمی کشم...hanghead.gif

نمی تونم از زحمات دوتام بگذرم..بزارین دیگه هر چی یادم می اد بنویم بدون اینکه تالار به تالار برم..

از آتلیه عکاسی من یاده مسابقه ی تشخیص هویت می افتم که با مدیریت عطیه ی عزیز(Tamana73) انجام می شد...باید قدردانش باشیم.....و البته دوستانی که با حدس هاشون تاپیک رو اپ می کردن...

از برگزار کنندگان مسابقات عکاسی...ساده با سلیقه(hanna0)...هفت سین عید(Mina Yousefi)...بهترین لبخند.( آرتاش)..این اخری چقد چسبید با اون لبخند های زیبای بچه ها...

تالار هنر...شاهدخت عزیز...( shahdokht.parsa).....شاهدخت هنرمند..هم تاپیک هنرهایشون رو آپ کردن...و هم تاپیک هایی با کمک دوستان برای معرفی هنرهایی که شاید خیلی هامون نمی شناسیم در قالب یک مسابقه...

از تالار کتابخونه یاد حرکت خوب ایلیا عزیز می افتم که ناصر جان(Just Mechanic) ادامه اش داد...حرکت کتاب خوانی و نقد اون ها...ازشون تشکر م یکنم..و همچنین دوستانی که اومدن خوندن کتاب ها رو و نظر دادن..

و همه دوستانی که یادم رفت اسمی ازشون بیارم..ایراد از من هست..بر من ببخشن...از خستگی یادم رفته و تلاششون رو ندیدم...:icon_redface:

همه تون سلامت باشین...

آرامش پیشکش لحظه های همه تون...:budhug:

با اجازه من هم بیام بینتون...پیشکش همه مون...:w36:

:icon_gol::icon_redface:

سلام عزیز

ایول بابا ! من متاسفانه برخوردی باهات نداشتم و فکر کنم این اولین باره که باعث خوش وقتیمه . اما خدایی شیو شدم دیدم اسم منو جاهایی بردی که اصلا توش کاری نداشتم :whistle:

آقا تالار فیزیک و نجوم ؟ نیم ساعته دارم فکر میکنم که تو این تالار چیکار میکردم :ws28:

فیزیک چیزیه که همه عمرم ازش متنفر بودم :ws28:البته یکی از مباحثه ولی خدایی فرصت کردی یک لینک برام بذار برم پستمو پاک کنم اصلا یک یک حالی شدم دیدم رفتم تو فیزیک پرتوپلا نوشتم! به سرم زده یک بشکه تیزاب سلطانی درست کنم بشینم توش تا حل شم

شوخی میکنم عزیز

عیدت تنکولی :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............

سهند و مینا یوسفی

بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............

صبا

غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............

سام آرچ

هاکان

سارا افشار

غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............

سام آرچ

غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............

هاکان

سارا افشار

امیر قاسمیان

غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........

هاکان

مهدی

محمد

مینا

پری

لیدا

ایمان

کومار

غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............

مینا یوسفی

تمنا

شاهدخت

صبا

قاصدک

غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................

کسی مد نظرم نیست

غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........

حمید لورن

غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........

....

غرفه اسپم: اسپمر ترین.........

....

غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......

الگار

غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........

سهند و مجتبی

غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............

محمد سبز رنگ قدیم نمیدونم چه رنگی جدید

و در انتها :

غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............

ایمان محمد امیر قاسمیان

غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

صبا تمنا

و ترین ترین ها :

لر خودتی :ws28:

لورن چیه ؟:ws28:

عتیقه ترین بودم خودم خبر نداشتم که الان نیستم ؟ :ws28:

خیلی وقته اسمم اینه بسه بابا

برو اسممو بذار

wheeler یا flex

حسش نیست تو تاپیک خودش بگم

هیییییییییی

لینک به دیدگاه

به نظر من همه دوستان قدیمی که نیستن واینجارو برپاکردن و ساختن بهترین ها هستند از هر عنوان که قید شده.....نمیشه نام دوستان رو همشونو بیاریم به خاطرهمین میگیم کل دوستان:icon_gol:

و دوستان جدید که بهترین میشن برای انجمن..صدالبته که هستن...:icon_gol:

خودمم یه روزی بهترین کاربر بودم.. جام خالی...:w16:.

ولی بهترین بهترین تو اپ کردن و مطالب گذاشتن خودم بودم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام عزیز

ایول بابا ! من متاسفانه برخوردی باهات نداشتم و فکر کنم این اولین باره که باعث خوش وقتیمه . اما خدایی شیو شدم دیدم اسم منو جاهایی بردی که اصلا توش کاری نداشتم :whistle:

آقا تالار فیزیک و نجوم ؟ نیم ساعته دارم فکر میکنم که تو این تالار چیکار میکردم :ws28:

فیزیک چیزیه که همه عمرم ازش متنفر بودم :ws28:البته یکی از مباحثه ولی خدایی فرصت کردی یک لینک برام بذار برم پستمو پاک کنم اصلا یک یک حالی شدم دیدم رفتم تو فیزیک پرتوپلا نوشتم! به سرم زده یک بشکه تیزاب سلطانی درست کنم بشینم توش تا حل شم

شوخی میکنم عزیز

عیدت تنکولی :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سلام عزیز تر:w02:

باورتون نمی شه...اینقد رکود زیاده که من یک تاپیک محفلی با یک موضوع تو یک تالار پیدا می کنم ذوق می کنم..hanghead.gif

مثه این تاپیک

[h=3]هاوكينگ: سرتان را بالا گرفته و به مهاجرت از اين كهكشان فكر كنيد[/h]

که در تالار فیزیک و نجوم سارا خانوم استارت کردن و سجاد عزیز و شما بحثی رو شکل دادین...:icon_redface:

همین که چند نفر تو یک تاپیک در یک تالار مثه فیزیک و نجوم دور هم جمع بشن یک بحث رو جلو ببرن تو این بی تاپیکی خودش به رزومه ی یک سال اضافه می کنه دیگه....

(این اسامی گشت چند ساعته ی من به صورت مهمان در تالارهای مختلف هست...دیگه یک جاهایی حتی یک تاپیک هم می دیدم که تو بازه ی این سال جا می گرفت...نامی می اوردم..که دامنه ی اسامی بیشتر بشه...)

سلامت باشین بزرگوار...سال نو تون مبارک....تنتون سلامت..:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام به دوستان عزیز

ایشالا سال جدیدی که شروع شده تا الان خوب بوده باشه. امسال با تأخیر زیاد رای ها شمرده شد شرمنده :icon_redface: یه مدت یادم رفته بود، یه مدتم تنبلیم میومد بشمارم :ws3:

طبق روال سالهای قبل، جاهایی که بیشتر از سه اسم برده شده، سه اسم اول از سمت راست ملاک قرار داده شده :a030:

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند:

نفر اول سهند (ENG.SAHAND) عزیز بوده با 7 رای. واقعا هم جاش خالیه :hanghead:

نفر دوم مدیر روابط عمومی سابق انجمن یعنی مینا یوسفی (Mina Yousefi) بود با 5 رای

جالب بود دوستانی که خیلی وقته نیستن، هنوز یادشون با بچه ها بود. نفرات سوم ستاره یوسفی و سجاد پوررحیمی بودن با 2 رای

بهترین مدیر یا مسئول تالارها:

بهترین مدیر یا مسئول به انتخاب اعضای انجمن در سال 95 مدیر تالارهای اخبار بوده یعنی صبا خانم (saba mn) با 10 رای

نفر دوم مدیر روابط عمومی جدید انجمن تمنا (Tamana73) با 5 رای. ماشالا انجمن همیشه مدیرای روابط عمومی خوبه داشته :ws3:

نفرات سوم هم ایمان و عاطفه بودن هرکدوم با 2 رای

مرسی از زحماتتون :icon_gol:

بهترین کاربر انجمن:

بهترین کاربر انجمن و البته کلا باید گفت یکی از بهترینای انجمن سام آرچ (sam arch) بود با 7 رای

نفرات دوم هم به صورت مشترک یمنا (Yamna 1)، محمدعلی (Mohammad-Ali) و سارا افشار (سارا-افشار) بودن 3 رای

نفر سوم هم آرتاش بود با 2 رای

دست همگی این دوستان درد نکنه :a030:

با اخلاق ترین کاربر:

انصافاً میشه گفت همه بچه ها خوش اخلاقن. رای بچه ها هم اینو نشون میداد که بین خیلیا تقسیم شده بود :w16:

اما با اخلاق ترین کاربر انجمن در سال 95 به انتخاب اعضا کسی بود که تو همه شرایط همیشه بهترین اخلاق و رفتارو ازش دیدیم یعنی سهند (ENG.SAHAND) با 4 رای

نفر دوم محمد عارف (Mohammad Aref) با 3 رای

نفرات سوم سام ارچ، یمنا، ناصر و لیدا هرکدوم با 2 رای

واقعا به بودن کنار این همه اعضای خوش اخلاق میشه افتخار کرد.

دکی ترین کاربر:

مگه میشه انجمن علمی باشه و دکی کم باشه؟ :ws3: مثل مورد قبلی باز هم رای ها بین افراد زیادی تقسیم شده.

نفرات اول سجاد فیلابی (S.F) و سارا افشار (سارا-افشار) با سه رای بودن

نفرات دوم هم سام آرج، مهدی lean، حمید levrone، ایلیا و احسان Essi. در این بین وجود نام اسی بین دکی ترین کاربرا نشون میده کاربرایی که مدت نسبت زیادیم نیستن، اثراتشون میمونه. شاید الان نباشن، ولی اطلاعاتی که گذاشتن جدای از اینکه قبلا خیلیا استفاده کردن، هنوز هم داره استفاده میشه.

منم واقعا خوشحال در کنار کاربرای با دانش و معلوماتی بودم و هستم که از قدیم تا الان خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم و دارم میگیرم. از همگی ممنونم :a030:

لوطی هات رو رو کن:

نفر اول کاربرای با مرام محمدعارف (Mohammad Aref) با 4 رای بوده

نفرات دوم سهند (ENG.SAHAND)، مهدی عارف (Mehdi.Aref)، ناصر (Just Mechanic) و هاکان (hakan_68) با 2 رای بودن.

خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین:

با وجود کمتر شدن ذوق و سلیقه تو انجمن، هستن کسایی که لذت می بریم از سلیقه ها و خلاقیت و ایده هاشون :w16:

خوش ذوق ترین کاربرای انجمن سال 95 به انتخاب اعضا سام آرچ (sam arch) و شهدخت (shahdokht.parsa) عزیز بودن با 4 رای

نفر دوم تمنا (Tamana73) با 3 رای

نفرات سوم هم مینا یوسفی و صبا با 2 رای

دلبر ترینهاتون:

محبوبترین کاربر انجمن سال 95 به انتخاب اعضا که لطف داشتن محمد عارف (Mohammad Aref) با 4 رای

نفر دوم ناصر (Just Mechanic) عزیز با 3 رای

نفرات سوم هم سام آرچ، سهند، مهدی عارف و سمانه بودن با 2 رای

ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است:

اینجاس که شاعر میگه رفیقان کجایین؟ دقیقا کجایین؟:ws3:

اسمهای خیلیییی زیاده تو این قسمت برده شد و رای های خیلیی زیاد پخش شده بود. واسه همین

نفرات اول سجاد پوررحیمی (spow) و مهدی (Lean) شدن با 2 رای. مهدی با وجود حضورش، باز جای خالیش احساس میشه. چون اون حضور خوب و فعالش حس نمیشه.

اسپمر ترین:

اسپمرم اسپمرمای قدیم :ws3: منفجر میکردن تاپیکو :imoksmiley: داشتیم کسایی که با خودشونم یه تنه اسپم میکردن :ws3:

نفر اول یمنا (Yamna 1) با 3 رای. یکی از رای ها خودش به خودش بود :ws28:

نفر دوم پسر ایرانی (pesare irani) با 2 رای :w58: بنده خدا اخرین پستش یه سال پیش تو انجمن بوده و خیلی وقته نیست. ولی چندسال پیش آنچنان اسپمایی کرده که بعد 2،3 سال هنوزم پس لرزه هاش مونده و اسپمرترین انتخاب میشه :ws28:

عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند:

بیگیرنشون در نرن :ws3:

نفر اول استعداد نشکفته یمنا (Yamna 1) با 3 رای بوده

نفر دوم من موندم اگه هنوز نشکفتس، بشکفه چی میشه :w58: سجاد فیلابی (S.F) با 2 رای

بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده:

پاسخگوترین کاربر انجمن در سال 95 به انتخاب اعضا ایمان (Imaaan) عزیز بوده با 7 رای که تو بخش های مختلف انجمن هروقت میتونسته با حوصله پاسخگوی بچه ها بوده.

نفرات دوم ناصر (Just Mechanic) و محمد عارف (Mohammad Aref) بودن با 5 رای

بقیه همه 1 رای بود :icon_pf (34):

بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره:

نفر اول با اقتدار مدیر روابط عمومی انجمن یعنی تمنا (Tamana73) بودن با 7 رای

نفر دوم صبا (saba mn) با 3 رای

نفر سوم محمد عارف (Mohammad Aref) با 2 رای

در آخر باز هم تشکر میکنم از همه بچه ها و آرزوی سلامتی و موفقیت دارم برای همگی :a030:

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

ایشالا سال جدیدی که شروع شده تا الان خوب بوده باشه. امسال با تأخیر زیاد رای ها شمرده شد شرمنده :icon_redface: یه مدت یادم رفته بود، یه مدتم تنبلیم میومد بشمارم :ws3:

طبق روال سالهای قبل، جاهایی که بیشتر از سه اسم برده شده، سه اسم اول از سمت راست ملاک قرار داده شده :a030:

جالب بود دوستانی که خیلی وقته نیستن، هنوز یادشون با بچه ها بود. نفرات سوم ستاره یوسفی و سجاد پوررحیمی بودن با 2 رای

بهترین مدیر یا مسئول به انتخاب اعضای انجمن در سال 95 مدیر تالارهای اخبار بوده یعنی صبا خانم (saba mn) با 10 رای

نفر دوم مدیر روابط عمومی جدید انجمن تمنا (Tamana73) با 5 رای. ماشالا انجمن همیشه مدیرای روابط عمومی خوبه داشته :ws3:

بهترین کاربر انجمن:

بهترین کاربر انجمن و البته کلا باید گفت یکی از بهترینای انجمن سام آرچ (sam arch) بود با 7 رای

نفرات دوم هم به صورت مشترک یمنا (Yamna 1)، محمدعلی (Mohammad-Ali) و سارا افشار (سارا-افشار) بودن 3 رای

با اخلاق ترین کاربر:

انصافاً میشه گفت همه بچه ها خوش اخلاقن. رای بچه ها هم اینو نشون میداد که بین خیلیا تقسیم شده بود :w16:

اما با اخلاق ترین کاربر انجمن در سال 95 به انتخاب اعضا کسی بود که تو همه شرایط همیشه بهترین اخلاق و رفتارو ازش دیدیم یعنی سهند (ENG.SAHAND) با 4 رای

دکی ترین کاربر:

مگه میشه انجمن علمی باشه و دکی کم باشه؟ :ws3: مثل مورد قبلی باز هم رای ها بین افراد زیادی تقسیم شده.

نفرات دوم هم سام آرج، مهدی lean، حمید levrone، ایلیا و احسان Essi. در این بین وجود نام اسی بین دکی ترین کاربرا نشون میده کاربرایی که مدت نسبت زیادیم نیستن، اثراتشون میمونه. شاید الان نباشن، ولی اطلاعاتی که گذاشتن جدای از اینکه قبلا خیلیا استفاده کردن، هنوز هم داره استفاده میشه.

منم واقعا خوشحال در کنار کاربرای با دانش و معلوماتی بودم و هستم که از قدیم تا الان خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم و دارم میگیرم. از همگی ممنونم :a030:

لوطی هات رو رو کن:

نفرات دوم سهند (ENG.SAHAND)، مهدی عارف (Mehdi.Aref)، ناصر (Just Mechanic) و هاکان (hakan_68) با 2 رای بودن.

با وجود کمتر شدن ذوق و سلیقه تو انجمن، هستن کسایی که لذت می بریم از سلیقه ها و خلاقیت و ایده هاشون :w16:

خوش ذوق ترین کاربرای انجمن سال 95 به انتخاب اعضا سام آرچ (sam arch) و شهدخت (shahdokht.parsa) عزیز بودن با 4 رای

دلبر ترینهاتون:

محبوبترین کاربر انجمن سال 95 به انتخاب اعضا که لطف داشتن محمد عارف (Mohammad Aref) با 4 رای

اسمهای خیلیییی زیاده تو این قسمت برده شد و رای های خیلیی زیاد پخش شده بود. واسه همین

نفرات اول سجاد پوررحیمی (spow) و مهدی (Lean) شدن با 2 رای. مهدی با وجود حضورش، باز جای خالیش احساس میشه. چون اون حضور خوب و فعالش حس نمیشه.

اسپمر ترین:

اسپمرم اسپمرمای قدیم :ws3: منفجر میکردن تاپیکو :imoksmiley: داشتیم کسایی که با خودشونم یه تنه اسپم میکردن :ws3:

نفر دوم پسر ایرانی (pesare irani) با 2 رای :w58: بنده خدا اخرین پستش یه سال پیش تو انجمن بوده و خیلی وقته نیست. ولی چندسال پیش آنچنان اسپمایی کرده که بعد 2،3 سال هنوزم پس لرزه هاش مونده و اسپمرترین انتخاب میشه :ws28:

نفر دوم من موندم اگه هنوز نشکفتس، بشکفه چی میشه :w58: سجاد فیلابی (S.F) با 2 رای

پاسخگوترین کاربر انجمن در سال 95 به انتخاب اعضا ایمان (Imaaan) عزیز بوده با 7 رای که تو بخش های مختلف انجمن هروقت میتونسته با حوصله پاسخگوی بچه ها بوده.

در آخر باز هم تشکر میکنم از همه بچه ها و آرزوی سلامتی و موفقیت دارم برای همگی :a030:

در آخر باز هم تشکر میکنم از همه بچه ها و آرزوی سلامتی و موفقیت دارم برای همگی:ws3: و لطفا مدال اسپم ترینمو بدید این کارا چیه..آخه یه مدال چقد ارزش داره کی برداشته برده اشتباهی فقط همینجا اول شدم میفهمید باید شکوفه بشم لازمش دارم بیارید بدید خدارو خوش نمیاد:w000::sad0::4564:
لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

بهترین کاربر انجمن:

با اخلاق ترین کاربر:

دکی ترین کاربر:

لوطی هات رو رو کن:

دلبر ترینهاتون:

اسپمر ترین:

خب :gnugghender: شمردی ؟حل شد ؟ دیگه بهانه نداری :ws28::ws28::ws28: سال هم سال 96 شده

پس!:ws28: جون عظما اون دو موردی که گفتمو بردار رو مخمن:ws28:

ناصرو کفن کنن بردار :ws28:

لینک به دیدگاه

سلام بر همه دوستان

و ممنون از تمام دوستانی که لطف داشتند بمن

ایشالا بتونم جبران زحماتت رو کنم.

به دوستان دیگه هم تبریک میگم .:icon_gol:

بودن همه در کنار هم باعث موفقیت این جمع و انجمن میشه .

لینک به دیدگاه
لیاقت اینهمه مهر و محبت دوستان رو نداشتم

دست گلتون درد نکنه واقعا اشک

اشک ؟

تمساح ؟ :ws28::ws28::ws28:

شوخی میکنم عزیز :ws28:

ولی سهند جان این اشکو از کجا در آوردی ده دقیقس دارم میخندم :ws28:

خدا خیرت بده داشتم چایی میزدم تصف چایی ریخت رو خشتکم

لینک به دیدگاه
اشک ؟

بز؟

گرگ؟

بزشناسی؟

:w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه
بز؟

گرگ؟

بزشناسی؟

:w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

گرگ از کجا اومد ؟ :ws38: بز مگه این همه تعجب داره بزه دیگه حیوون به این باحالی و البته خب هر کسی شغلی داره مگه بز چشه ؟ بز گوهی مثلا :ws38:

لینک به دیدگاه
گرگ از کجا اومد ؟ :ws38: بز مگه این همه تعجب داره بزه دیگه حیوون به این باحالی و البته خب هر کسی شغلی داره مگه بز چشه ؟ بز گوهی مثلا :ws38:
هر جا نام نیک بز می درخشد گرگم کنارش میاد.....:ws3:جسارت نکردم به بز ولی خب :ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52: موفق باشید بزهای خوبی به عرصه برسونید..فقط ینی الان دامداری خوندید تخصص بز دارید؟سوال بود الان برام
لینک به دیدگاه
اشک ؟

شرمنده

یه قوری مهمون من

اومدم تکمیل کنم یدفعه کاری پیش اومد نتونستم کاملش کنم :ws28:

اشک در چشمانم حلقه زد همین :w58::icon_gol:

لینک به دیدگاه
هر جا نام نیک بز می درخشد گرگم کنارش میاد.....:ws3:جسارت نکردم به بز ولی خب :ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52: موفق باشید بزهای خوبی به عرصه برسونید..فقط ینی الان دامداری خوندید تخصص بز دارید؟سوال بود الان برام

نه دامداری نخوندم . ولی بزهایی به عرصه رسوندم همچین بزا :ws28:

من چیزی نخوندم جسارت به مهندسین و اساتید انجمن نباشه ، از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر و...............

منم جسارت نمیکنم :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
شرمنده

یه قوری مهمون من

اومدم تکمیل کنم یدفعه کاری پیش اومد نتونستم کاملش کنم :ws28:

اشک در چشمانم حلقه زد همین :w58::icon_gol:

تو هم که چشاتو درشت کردی :w58::ws28: جیگر اون اشکت ، :4564::4564::4564::ws28:

قوری پیش کش ! تو قرار بود سیگار برای من بفرستی هنوز نفرستادی دو سال گذشت :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نه دامداری نخوندم . ولی بزهایی به عرصه رسوندم همچین بزا :ws28:

من چیزی نخوندم جسارت به مهندسین و اساتید انجمن نباشه ، از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر و...............

منم جسارت نمیکنم :icon_gol::icon_gol:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...