رفتن به مطلب

نظرت درباره سال 95 ؟

ارسال های توصیه شده

اتفاق خیلی بدی که بشه گفت باهاش سال بدی داشتم نیوفتاد، اتفاق آنچنان خوبی هم نداشت:ydm47612zsesgift969

در کل سل بدی نبود و اتفاقای نسبتا خوبش بیشتر از بدش بود:w16:

به هدفگذاریی های شخصی و کاریم هم رسیدم تو این سال:a030: در این مورد از خودم راضی هستم اما سال 96 تلاش 2 برابر میطلبه:icon_pf (34):

امیدوارم 96 برای همه دنیایی شادتر به همراه داشته باشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

امسال سال متفاوتی بود

از نظر کاری بعد 9 ماه کاراموزی و حقوق متناوب داشتن امسال حقوق ثابت داشتم خداروشکر توی محیط کارم جا افتادم و تونستم خودمو خوب نشون بدم ولی سختی های کار فراوونی بود امیدوارم سال بعد چند تا مناقصه برنده شیم استرسمون کم بشه :hanghead:

توی زندگی شخصی هم متفاوت بود هم نومزد کردم هم عروسی الان 6 ماه هم هست تو خونه خودمونم نمیدونم چرا اینقد زود ولی اتفاق افتاد همه چی پشت سر هم :banel_smiley_4: اینکه از خونه بابام دراومدم خیلی برام سخت بود دلتنگی ما رو ازار می داد :ws3:

از نظر یاد گیری هم تایم کمی داشتم که نرم افزار و زبان یاد بگیرم :4564:

خداروشکر خوب بود امیدوارم سال 96 بهتر از امسال باشه خیلی از مشکلات از سر راه همه برداشته بشه و همه احساس ارامش داشته باشن پیشرفت کنن :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام...

امسال سال بسیار متفاوت با سالهای دیگر عمرم بود. سالی با موفقیت همراه با سختی های بسیار زیاد.

خدا رو شکر دفاع پایان نامه ارشدمو انجام شد و بهمن ماه فارغ شدم. الانم دنبال کارای سربازیم هستم و اول شهریور اعزامم هست:ws3:..

سه تا مقاله خارجی نوشتم...یکیش اکسپت شد و دو تا هم تحت داوری هست....همچنین دو تا داخلی و یک کنفرانس خارجی اکسپت شدم که اینا برام مهم بودن.

اگه بتونم سال 96 یه امریه خوب بگیرم که عالی میشه....دغدغه بسیار زیاد برای کار دارم...استقلال مالی برام مهمه.

کلا سال 93-95 برای من پر از فراز و نشیب بود...خیلی خیلی زحمت کشیدم..خیلی خیلی اذیت شدم....خیلی خیلی تجربه تلخ کسب کردم...حقمو خوردن..از سادگیم سو استفاده شد....ولی خدا رو شکر که داخل دانشگاه تجربه کردم. چون بیرون دانشگاه بدتره.

کلا آخرای سال 95 خیلی برام خوب بود..چون دفاع ارشد برام خیلی مهم بود و خدا رو شکر عالی هم دفاع کردم و تموم شد....دوستای خیلی خوبیم این اخر سال پیدا کردم...

کلا امسال سال پر فشاری برام بود ولی در نهایت بهترین نتیجه از ارشدم گرفتم، هم علمی و هم غیر علمی.

آرزو زیاد دارم ولی انشالله همه به ارزوهاشون برسن.

باتشکر

لینک به دیدگاه

میگن هرچی بکاری همونو درو میکنی...هرچی 94 کاشته بودم امسال درو کردم هیچ محصولی بدون آفت و خرابی نمیشه محصول منم از این قاعده مستثنی نبوده و نیست

میانگین بخوام بگیرم خوب بود:ws37:بزرگ و پخته تر شدم تجربه های بیشتری کسب کردم

یه سری اولین هارو تجربه کردم هرچند تلخ هرچند شیرین-مثل مرگ یکی از عزیزانم-مث اولین حقوق جدی-و و و....

امید دارم هر سال که میگذره اتفاقات خوبی سراغم میاد و ان شا الله سال 96 خیلی بهتر خواهد بود...تصمیم های جدی تر و آینده دار

آرزو (آرزو+دعا) میکنم که 96 برا همه ی کسایی که منتظر یه خبر خوب، یه سال خوب و پر تلاش هستن عالی باشه :icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام عرض میکنم خدمت یکایک دوستان عزیز و ارجمند این انجمن که باهاشون تو این چند سالی که از تاسیس انجمن میگذره خاطراتی داشتم .:sigh:

به فال نیک میگیرم بخاطر اینکه باز فرصتی شد و من تونستم از طریق فضای مجازی حاکم بر انجمن عرض ارادتی داشته باشم خدمت همه ی دوستان:icon_gol::icon_gol::icon_gol::ws37:

خیلی مخلصیم:w16::icon_gol:

یادش بخیر یه زمانی من مدیر این تالار بودم چه روزهای بود:sigh:

و اما در رابطه با موضوع تاپیک باید عرض کنم خدمت بزرگواران که نمیخوام آخر سالی متن من تاثیر منفی روی خوانندگان بذاره ولی با توجه به شرایط حاکم باید آدم واقعیت ها رو بگه.......هر چند که تلخ باشه.:sigh:

سالی پر از هیاهو های الکی و پر از استرس بود سال 95.

و اما پیش بینی این بنده حقیر در رابطه با سال 96 ،با توجه به حرفه ای که من دارم و بطور روز مره با تمام صنعتگران و تولید کنندگان و اداره جات دولتی و غیر دولتی جهت انجام پروژه ها برخورد دارم، اوضاع مملکتمون رو متاسفانه اصلاً خوب نمببینم و آینده درخشانی هم در انتظارمون نیست ، البته خودمون رو به فنا محکوم نمیکنم، ولی واقعیت قضیه اینه، و تا زمانی که اقتصاد ما به دولت ختم بشه ما روز به روز شاهد بدتر شدن اوضاع خواهیم شد متاسفانه.

ما هر سال البته این مایی که میگم یعنی 830 شرکت رتبه دار در استانمون هر سال اوضاعشون بدتر از پارسال میشه و این یعنی سیستم بانکی ما سیستم بیمه ای ما و بخش دولتی و خصوصی ورشسکته شدن ولی بدلیل چرخش و ترناول مالی کاذب این ورشکستگی فعلاً مشخص نیست و اگر تدبیری برای بهبود واقعی اوضاع اندیشیده نشه ،این مرض چندی نمیکشه که مثل دومل چرکی یهو سر باز میکنه و گند اساسی به همه جا میزنه.

و اما راه چاره به نظر این بنده حقیر اینه که بیایم کلونی های کوچک با افراد خانواده و دوستان و آشنایان تشکیل بدیم و تو فاز صنایع غذایی البته نه هر صنف غذایی، فعالیت بکنیم.

امیدوارم با حرف های این بنده حقیر ناامید نشده باشید، این نظر شخصی خودم با توجه به تجربه ی چند ساله مدیریتی که در بخش خصوصی داشتم و دارم رو که عرض کردم خدمت دوستان.:a030:

ولی این امید که سر منشاء ادامه زندگی بشر می باشد، و ما نیز همچنان به بهبود روند اقتصادی سیاسی و اجتماعی جامعه و وطن عزیزمان ایران امیدواریم.:a030:

در آخر سال نو رو خدمت تک تک دوستان بخصوص داداش مهدی عارفی عزیز که این اواخر چند بار هم تماس داشته با من ولی متاسفانه نتونستم جوابشون رو بدم تبریک میگم.

و خسته نباشید میگم خدمت ایشون بابت سایت خوبش.:ws37::ws37::icon_gol::icon_gol::icon_gol::w16::w16::w16::a030:

و برای همه ی عزیزانی که بنده افتخار دوستی باهاشون رو تو این 7 سال که تو انجمن بودم و البته الان دو سالی هست که بدلیل مشغله زیاد کمتر سعادت شده خدمت دوستان باشم آرزوی سالی پر از خیر و برکت و شادکامی رو از خداوند منان مسالت دارم.:icon_gol::a030::ws37:

امیدوارم همه ی اعضای فرهیخته انجمن نو اندیشان سبز و پیروز و پاینده باشند :w16::w16::icon_gol:

ارادتمند همه ی دوستان

جاوید ملکی

1395/24/12

ساعت 16:44 بعدازظهر سه شنبه.

لینک به دیدگاه

برخلاف سال گذشته که در همین تاپیک از سال بدی که گذرونده بودم و ناراحتیام گفتم اما امسال باید بگم که اصلا متوجه نشدم چطور گذشت بهترین سال زندگیم رو تجربه کردم درسم تموم شد و مهمتر از اون این بود که با بهترین مرد زندگیم آشنا شدم و از اون مهم تر این بود که با هم ازدواج کردیم و مهمترین اتفاق زندگیم به وقوع پیوست و سال 95 واسم شد به یاد ماندنی ترین و دوست داشتنی ترین سال

امیدوارم سال 96 هم برای من و همه دوستان بهترین سال باشه:))

لینک به دیدگاه

درووووووود به همه نواندیشان عزیز

برای من به شخصه سال افتضاحی بود، خیلی افتضاح. و اینکه با توجه به شرایط آینده بهتری هم نمیبینم افتضاح تر.:ws3:

ولی خب به روی خودم نمیارم تا افتضاح از رو بره :banel_smiley_4: تنها اتفاق خوبی ک 95 واسم داشت توی این دو هفته اخیر بود که 3 تا از دوستای خوب و نزدیکم عروس شدن و برادرم داماد. :hapydancsmil:

توی سال جدید برای همه آرزوی بهترینارو دارم و امیدوارم زندگیتون پر از شادی و موفقیت باشه و پیشرفت و پیشرفت..

این شعر زیبا هم تقدیم شما فرهیختگان

سال و مال و فال و حال

اصل و نسل و تخت و بخت

بادت اندر شهریاری برقرار و پردوام

سال خرم، مال وافر، فال نیکو، حال خوش

اصل ثابت، نسل باقی، تخت عالی، بخت رام....

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سال 95

سالی تلخ تلخ تلخ

سالی که تلخیش هنوز تموم نشده فقط امیدوارم زودتر این کابوس تموم بشه هرچند تلخیش تو کامم میمونه

لینک به دیدگاه
سلام

به رسم هرسال، با نزدیک شدن به آخرای سال، این تاپیک رو زدیم تا ببینیم نظرتون درباره سالی که گذشت چی بود؟ چقدر راضی بودین از سال 95 ؟ :w02:

از خودتون چقدر راضی بودین؟ چقدر به چیزایی که میخواستین رسیدین؟ :ws38:

کیا شیرینی بدهکار شدن؟ :gnugghender:

سال بعد رو چطور می بینین؟ چه برنامه هایی واسه سال بعد دارین؟

سلام:icon_gol:. سال 95 خیلی جالب نبود مگه 6ماه دوم که اتفاقات خوب زیادی افتاد. اول از همه خونه مونو عوض کردیم، پایان نامه رو دفاع کردم، نظام مهندسی قبول شدم، برادرزاده م به دنیا اومد و نامزدی اونیکی برادرم که آخر فروردین مراسمشه

خودم متاسفانه حس خاصی و اتفاق خاصی جز درس نیفتاد.:hanghead:

ان شاالله سال جدید برا همه اتفاقات خوب بیفته:hapydancsmil:

برا مام خدا هرچی مصلحتو خیر میدونه پیش بیاره. صبر ماهام یکم بیشتر شه:w16:

شغل مناسب برا همه جور بشه

و اتفاقات خوب زییااااد پیش بیاد برا همههههههه

در کل حس خوبی به سال جدید دارم. ان شالله محقق بشه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سال نود 95 یه سال شاید خاص بود

با کلی کار و کار و تلاش و یه نتیجه آخرش داشت برام یه جاهایی تونستم پررنگ تر دیده بشم و اثر مثبت داشته باشم .

قوی تر بودم از نظر روحی سعی کردم یاور و یار خوبی باشم برای اطرافیانم ، در عین منطقی بودن و جدی بودن تونستم رابطه صمیمانه تری با اطرافیانم برقرار کنم و یجورهای کمک حالشون تو آشفتگیهاشون باشم حالا خواه اینو درک کرده باشند یا نه این هدف و کار من بوده .

ریزش دوست نما زیاد داشتم که اصلا پشیمون نیستم و دوستای خوبی پیدا کردم که بازم باعث خرسندیم هست.

در حالت خنثی بودن خیلی هم مفید بودم چون باعث شناخت آدمها شدم.

در کل سال خوبی داشتم و امیدوارم بازم امسال بهتر از سال های قبل هم برای من هم باقیه باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...