رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این تاپیک رو زدم تا توش معما مطرح کنیم. هرکی معمایی داره می تونه تو این تاپیک مطرح کنه. هر کسی هم می تونه جواب بده.

هرکس معما رو جواب بده، معمای بعدی رو طرح میکنه. اگرم خواست می تونه بگه که یکی دیگه طرح کنه. اونوقت اولین نفری که بیاد ببینه می تونه معمای بعدی رو طرح کنه.

این مسابقه 20 سوالی نیست که سوال کنید. فقط باید جواب بدین. طرح کننده معما هم میگه جوابتون درسته یا نه. بعد از یه مدت اگر راهنمایی لازم بود، طرح کننده معما، راهنمایی رو انجام میده. و اگرم لازم بود جواب معما رو خودش میده و معمای بعدی رو مطرح میکنه یا میگه مطرح کنید.

خوب واسه شروع اولین معما رو خودم طرح می کنم:

من میتونم بین 1 تا 6 باشم. من میتونم بین 15 تا 20 باشم. من میتونم همیشه 5 باشم. ولی نمیتونم 21 باشم، مگر اینکه پرواز کنم. من چیم؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 527
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

محمد جان جواب معما رو خواهش می کنم بگو الان چند روزه دارم فکر می کنم اما به جواب نمیرسم .هیچ کس هم که جواب نمیده .اصلا بذار یه جواب خودم بدم اگر اشتباه بود یه راهنمایی چیزی کن تا بشه بجوابم:ws11:

نه نمیتونم الکی جواب بدم :ws44:راهنمایی کن :ws1:

لینک به دیدگاه

این راحت ترین سوال بود. یه راهنمایی می کنم که رو هوا دیگه جوابشو بدین. یه شیء مکعب شکل هستش. من که خودم خسته شدم انقدر کسی جواب نداد. :ws1: الانم دیگه خیلی واضح راهنمایی کردم.

لینک به دیدگاه

سوال من اسونه احتمالا شنیده باشین اما خوب مطرحش می کنم.

یک بره داریم یک گرگ یه بسته علوفه و یک قایق و یک چوپان .اینا می خوان از این طرف رودخونه به اون طرفش برن (با قایق) .چوپان هر بار فقط می تونه یکی از اونا رو ببره خوب سوال اینه که چوپان چه طور اونا رو ببره که گرگ بره رو نخوره و بره علوفه رو نخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws11:

لینک به دیدگاه

اول بره رو می بره بعدش برمیگرده میاد علوفه رو می بره و بره رو میاره، گرگ رو میبره آخرشم بر میگرده بره رو می بره.

لینک به دیدگاه

کاملا درسته حالا معماتو بگو (آسون باشه) .به جان خودم اگر سخت بود به زور هم شده حلش می کنم بعدش یه معما میدم که شاه عباس هم نتونه حلش کنه :ws3:

لینک به دیدگاه

یه آقایی فروشگاهی تاسیس میکنه. اگر روز اول 13 مشتری، روز دوم 14 مشتری، روز سوم 95 مشتری و روز چهارم 62 مشتری از این فروشگاه خرید کنند، تعداد مشتری ها در پنجمین روز چند نفر خواهد بود؟ چرا؟

(راهنمایی: با استفاده از رقم های عدد پی)

این سوال هم جالب نیست از سری بعد منتظر سوالای جالب و سخت باشید. :ws43:

لینک به دیدگاه
اول بره رو می بره بعدش برمیگرده میاد علوفه رو می بره و بره رو میاره، گرگ رو میبره آخرشم بر میگرده بره رو می بره.

میگم چرا در آغاز علوفه رو نبره بعدش گرگ رو بعدش بره.(یا اول گرگ رو ببره بعد علوفه بعد بره)

اینتوری دوباره کاری نمیشه!!!

لینک به دیدگاه
یه آقایی فروشگاهی تاسیس میکنه. اگر روز اول 13 مشتری، روز دوم 14 مشتری، روز سوم 95 مشتری و روز چهارم 62 مشتری از این فروشگاه خرید کنند، تعداد مشتری ها در پنجمین روز چند نفر خواهد بود؟ چرا؟

روز بعدی 35 نفره.خودت جوابش رو گذاشتی دیگه:ws2:

pi:3.1415926535897932384626433832795

حالا باید از چپ به راست و بر عکس بخونی. ....13149562

لینک به دیدگاه
میگم چرا در آغاز علوفه رو نبره بعدش گرگ رو بعدش بره.(یا اول گرگ رو ببره بعد علوفه بعد بره)

اینتوری دوباره کاری نمیشه!!!

میلاد جان اگر اول علوفه رو ببره گرگه ترتیب بره رو میده :ws3:

اگر هم گرگ اول بره اون طرف اونوقت خانم به به ای ترتیب علوفه رو میده :ws28:

لینک به دیدگاه

تست رياضيه مگه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws38:
لینک به دیدگاه
میلاد جان اگر اول علوفه رو ببره گرگه ترتیب بره رو میده :ws3:

اگر هم گرگ اول بره اون طرف اونوقت خانم به به ای ترتیب علوفه رو میده :ws28:

هان.اصلا حواسم نبود به این نکته:ws3::ws11:

لینک به دیدگاه

بچه ها شرمنده من اصلاً حواسم نبود به این تاپیک سربزنم.

آفرین میلاد جان :ws14:

حالا نوبت توئه معمای بعدی رو طرح کنی. :ws11:

تست ریاضی نیست ولی مخصوص بچه های ریاضی بود. معماهای بعدی که طرح می کنم خیلی بهتره. از اینجور چیزا نیست. ابوذر تو هم بعدش که دیدی جواب داده شده پست قبلیتو پاک می کردی. از این به بعد تو این تاپیک اسپم ممنوع. :ws13:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...