رفتن به مطلب

این نوزاد با سمبل عشق به دنیا آمد +تصاویر

saba mn

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
این نوزاد با سمبل عشق به دنیا آمد +تصاویر[/h]

[h=2]خال مادرزادی یک کودک به شدت مورد بازتاب رسانه های مختلف قرار گرفت.[/h]

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛"سینار انگین" یک نوزاد خاص ترکیه‌ای می‌باشد کسی که تصمیم گرفت از پدر و مادرش به روش غیر معمولی از پدر و مادرش برای معجزه تولدش تشکر کند. این نوزاد در هنگام تولد یک خال قرمز قلبی شکل روی پیشانی اش برای پدر و مادرش به ارمغان آورد.

پدر سینار در گفتگو با روزنامه‌ای عنوان می‌کند پس از این که پرستار خون سر نوزاد را پاک کرد، من اولین کسی بودم که اون خال مادرزاد را روی پیشانی فرزندم دیدم و بسیار شگفت زده شدم به گونه‌ای که نمی‌توانستم اشک خودرا کنترل کنم.

پدر این نوزاد ادعا کرد زمانی که پرستاران با خال روی سر فرزندش روبرو شدند هجوم بردند تا عکس سلفی با آن بیاندازند ونام اورا کودک عشق گذاشتند. به گفته پدر " سینار" که هم اکنون 14 ماه دارد، این کودک خردسال وقتی با والدینش در جایی قدم می‌زند کانون توجه اطرافیان می‌باشد و مردم آن را دوست دارند و مردم به آن لبخند می‌زنند.

5980714_966.jpg

5980715_293.jpg

انتهای پیام/

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...