رفتن به مطلب

تشکیل تیم آموزش برنامه نویسی

mehdi19

ارسال های توصیه شده

سلام

بعد از تلاش های بی نتیجه بچه ها برای موضوعی که نوشتم گفتم یه تلاشی کنم شاید معجزه ای بشه و این سری به نتیجه های خوبی برسیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نمیدونم چرا هر وقت چندتایی از بچه ها یه تیم تشکیل دادن نهایتا تا یه ماه دووم آورده:sigh: شما نمیدونین چرا؟:ws38:

همینجا از همه ی دوستانی که علاقه به یادگیری دورهمی یه زبون برنامه نویسی و ارادشو دارن درخواست میکنم اعلام آمادگی کنن همینطور دوستانی که تسلط به یه زبون برنامه نویسی دارن و وقت دارن و لطف میکنن با همراه بشن (گروه اول حاضریتونو بزنین اگه زیاد شدیم هوار میشیم سر یکی از اساتید:ws3: و هرجور شده راضیش میکنیم، اگه تعدادمون زیاد باشه مسلما واسه بچه هایی که تسلط کافی دارن هم انگیزه میشه:w16:)

پس اگه هستین لطفا خودتونو معرفی کنین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

من قبلا نظرمو گفتم

اينكه كسي بياد كلي وخت بزاره اموزش قدم به قدم بده همراه با تصاوير و اين كارا راستش از حوصله هر برنامه نويسي كه واقعا برنامه نويسه خارجه و به نظرم به اندازه كافي متون خوب انگليسي تو وب هس براي شروع و اشنايي

من پيشنهادم اينكه روي يك يا دو زبان برنامه نويسي توافق بشه بعد كسايي كه حرفه اي تر هستن كتابي ، سايتي ، مرجعي رو معرفي كنه بقيه برن اونارو مطالعه كنن بعد هركي حين مطالعه براش سوال ايجاد شد يا ابهامي در درك مطلب خونده شده پيش اومد بياد توي تاپيك مرتبط مطرح كنه بقيه هم گروهي هايي كه بلدن بيان اون شخص رو راهنمايي كنن

اينجوري به نظرم بيشتر نتيجه ميگيريم تا اينكه يكي از كار رو زندگي بزنه بشينه كتاب اموزش با تصاوير تاليف كنه كه نتيجه اش بشه بعد يه ماه كار سكته اون كتاب و اون مولف

لینک به دیدگاه

بعدش هم من به شخصه تو گروه هاي پرانرژي ميتونم همراه بشم و الا اگه ببينم متن مي نويسي بقيه به دوتا لايك بسنده ميكنن حوصله ام زود سر ميره

لینک به دیدگاه

برنامه امسال من زبان برنامه نويسي پايتون هس كه اصلا به محيط كار فعليم ربط نداره

خوشحال ميشم با يه حرفه اي اين زبان هم گروه بشم

خودم هم دوساله به صورت حرفه اي جاوا كار ميكنم خوشحال ميشم توي اين زمينه توي گروه مربوطه بين دوستام اموخته هامو به اشتراك بزارم

لینک به دیدگاه

من به عنوان استاد اعلام آمادگی می کنم.:ws3:

اندروید

IOS

php

laravel

codeigniter

java

swift

mysql

c/c++/c#/Qt

....

و اصولا هر زبان دیگه ای که باشه می تونم مثل اساتید دانشگاه . شب قبل یاد بگیرم بیام یاد بدم.:ws3:

ولی تا عرقمون خشک نشده پولو می گیرم.:ws28:

شیوه ی تدریس هم اینه:vahidrk:

جواب میده.تضمینی

در ضمن برای شرکت خودمون هم یه سری کار آموز می خواهیم . کسانی که خوب یاد بگیرن و علاقه داشته باشن.می تونن استخدام شرکت بشن. بقیه هم پروژه ای کار می کنیم باهاشون.

و من الله توفیق.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

من قبلا نظرمو گفتم

اينكه كسي بياد كلي وخت بزاره اموزش قدم به قدم بده همراه با تصاوير و اين كارا راستش از حوصله هر برنامه نويسي كه واقعا برنامه نويسه خارجه و به نظرم به اندازه كافي متون خوب انگليسي تو وب هس براي شروع و اشنايي

من پيشنهادم اينكه روي يك يا دو زبان برنامه نويسي توافق بشه بعد كسايي كه حرفه اي تر هستن كتابي ، سايتي ، مرجعي رو معرفي كنه بقيه برن اونارو مطالعه كنن بعد هركي حين مطالعه براش سوال ايجاد شد يا ابهامي در درك مطلب خونده شده پيش اومد بياد توي تاپيك مرتبط مطرح كنه بقيه هم گروهي هايي كه بلدن بيان اون شخص رو راهنمايي كنن

اينجوري به نظرم بيشتر نتيجه ميگيريم تا اينكه يكي از كار رو زندگي بزنه بشينه كتاب اموزش با تصاوير تاليف كنه كه نتيجه اش بشه بعد يه ماه كار سكته اون كتاب و اون مولف

منم منظورم از تیم اینه که چند نفر با یه زمانبندی مشترک شروع کنیم به خوندن یه کتاب و یه نفر که مسلطه به عنوان راهنما همراهمون باشه تا از تجربیاتش استفاده کنیم و اگه جایی گیر کردیم کمک کنه و ازمون پروژه بخواد(این فکر میکنم مهمترین بخشش باشه)

پس یعنی کاملا باهاتون موافقم

لینک به دیدگاه
برنامه امسال من زبان برنامه نويسي پايتون هس كه اصلا به محيط كار فعليم ربط نداره

خوشحال ميشم با يه حرفه اي اين زبان هم گروه بشم

خودم هم دوساله به صورت حرفه اي جاوا كار ميكنم خوشحال ميشم توي اين زمينه توي گروه مربوطه بين دوستام اموخته هامو به اشتراك بزارم

میشه بگین خودتون جاوارو چجوری یاد گرفتین؟

راستی: پس موند جمع کردن شاگرد:ws3:

لینک به دیدگاه
من به عنوان استاد اعلام آمادگی می کنم.:ws3:

اندروید

IOS

php

laravel

codeigniter

java

swift

mysql

c/c++/c#/Qt

....

و اصولا هر زبان دیگه ای که باشه می تونم مثل اساتید دانشگاه . شب قبل یاد بگیرم بیام یاد بدم.:ws3:

ولی تا عرقمون خشک نشده پولو می گیرم.:ws28:

شیوه ی تدریس هم اینه:vahidrk:

جواب میده.تضمینی

در ضمن برای شرکت خودمون هم یه سری کار آموز می خواهیم . کسانی که خوب یاد بگیرن و علاقه داشته باشن.می تونن استخدام شرکت بشن. بقیه هم پروژه ای کار می کنیم باهاشون.

و من الله توفیق.:icon_gol:

در مورد کاراموز و شرکتتون یه توضیحی میدین؟

لینک به دیدگاه

من هم بعنوان بابای مدرسه! اعلام آمادگی میکنم. :w58::ws3:

یعنی بعد از کلاس میام، میز و صندلی ها رو مرتب می کنم ولی قبل از اینکه تخته رو پاک کنم یه نگاهی به چیزهایی که استاد روی تخته نوشته میندازم و در حالی که سرم رو به حالت اندیشمندانه ای میخارونم، اگر تونستم چیزی متوجه بشم جلسه بعد باهاتون در میون میگذارم. :4chsmu1:

پ.ن: متاسفانه وقتم برای همراهی مستمر کافی نیست، اما حیلی دوست دارم مطالب گروه رو دنبال کنم، و سعی میکنم اینطور باشه. ممنون از این حرکت خوب :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
من هم بعنوان بابای مدرسه! اعلام آمادگی میکنم. :w58::ws3:

یعنی بعد از کلاس میام، میز و صندلی ها رو مرتب می کنم ولی قبل از اینکه تخته رو پاک کنم یه نگاهی به چیزهایی که استاد روی تخته نوشته میندازم و در حالی که سرم رو به حالت اندیشمندانه ای میخارونم، اگر تونستم چیزی متوجه بشم جلسه بعد باهاتون در میون میگذارم. :4chsmu1:

پ.ن: متاسفانه وقتم برای همراهی مستمر کافی نیست، اما حیلی دوست دارم مطالب گروه رو دنبال کنم، و سعی میکنم اینطور باشه. ممنون از این حرکت خوب :w16::icon_gol:

شما خیلی خیلی لطف دارین ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
کسی اعلام آمادگی نکرد متاسفانه

چه زبانی میخواین یاد بگیرین؟

والا چون پیش زمینه ای ندارم فک میکنم زبان c مناسب باشه ولی بیشتر تو کارهای زیست شناسی و تحلیل داده و اینا یادگیری زبان رو احتیاج دارم نمیدونم چه برنامه ای مناسب باشه!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه
والا چون پیش زمینه ای ندارم فک میکنم زبان c مناسب باشه ولی بیشتر تو کارهای زیست شناسی و تحلیل داده و اینا یادگیری زبان رو احتیاج دارم نمیدونم چه برنامه ای مناسب باشه!

بیشتر توضیح میدین؟

خودتون علاقه دارین و میخواین یاد بگیرین یا واسه دانشگاه و ... مجبورین که یاد بگیرین؟

لینک به دیدگاه
بیشتر توضیح میدین؟

خودتون علاقه دارین و میخواین یاد بگیرین یا واسه دانشگاه و ... مجبورین که یاد بگیرین؟

نه مجبور نیستم ولی برای کارهای آینده باید علمش رو داشته باشم ... یه جور توانایی محسوب میشه در رشته ی من ... من بیوتکنولوژی میخونم و تو پروژه هام هم نیازم میشه

لینک به دیدگاه
نه مجبور نیستم ولی برای کارهای آینده باید علمش رو داشته باشم ... یه جور توانایی محسوب میشه در رشته ی من ... من بیوتکنولوژی میخونم و تو پروژه هام هم نیازم میشه

آهان، خب پس یه تحقیقی بکنین ببینین چه زبانی مناسب تره براتون اگه تصمیمتون سی بود که در خدمتیم(من همین یه زبونو تا یه جاهاییش بلدم:ws3:)

لینک به دیدگاه
آهان، خب پس یه تحقیقی بکنین ببینین چه زبانی مناسب تره براتون اگه تصمیمتون سی بود که در خدمتیم(من همین یه زبونو تا یه جاهاییش بلدم:ws3:)

چشم ... مرسی ???

لینک به دیدگاه
چشم ... مرسی ������������������

سلام.توصیه من به شما فقط یادگیری متلبه. همینو یاد بگیرین برای دنیا و آخرتتون کافیه. یه شباهت ریزی به سی داره ولی خوب خیلی راحت تره. خودتوونو با چیزای دیگه سر درگم نکنید.

لینک به دیدگاه
سلام.توصیه من به شما فقط یادگیری متلبه. همینو یاد بگیرین برای دنیا و آخرتتون کافیه. یه شباهت ریزی به سی داره ولی خوب خیلی راحت تره. خودتوونو با چیزای دیگه سر درگم نکنید.

بله یکی از دوستام هم متلب رو پیشنهاد داده بود ... ممنون از راهنمایی تون ... شما کار با متلب رو بلدید؟ آگه مشکلی داشتم بپرسم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...