رفتن به مطلب

بفرمائید زوج نواندیشانی

ارسال های توصیه شده

این موضوع که همسرشونو از اینجا پیدا کردن واقعا باید ریشه یابی بشه درسته یا نه ...من تاپیک زوم ولی هنوز موندم اینکار درسته یا نه...میشه روش بحث کرد

چرا درست نباشه؟؟

اگه شناخت کافی از هم داشته باشن هیچ مشکلی نداره!!!

مسئله اون شناخته س

این مواردی که در مورد افراد کلاهبردار اینترنتی که با هم ازدواج میکنن، اونا همه از سر عدم شناخته!!

و الا موردی نداره این کار

به هر حال اینترنت هم یه روش برای آشنا شدن با افراده

اما مهم اینه که طرف برای حسن نیت یه سری کار ها رو انجام بده و کار رو رسمیت ببخشه:w16:

لینک به دیدگاه
چرا درست نباشه؟؟

اگه شناخت کافی از هم داشته باشن هیچ مشکلی نداره!!!

مسئله اون شناخته س

این مواردی که در مورد افراد کلاهبردار اینترنتی که با هم ازدواج میکنن، اونا همه از سر عدم شناخته!!

و الا موردی نداره این کار

به هر حال اینترنت هم یه روش برای آشنا شدن با افراده

اما مهم اینه که طرف برای حسن نیت یه سری کار ها رو انجام بده و کار رو رسمیت ببخشه:w16:

حرفای شما درسته..ولی مگه ممکنه شناخت کافی ایجاد بشه تو فضای مجازی که میتونی هزار رنگ باشی اونم برای یه گروه علمی نمیخوای شریک پیدا کنی واسه یه عمر زندگی هستش
لینک به دیدگاه
حرفای شما درسته..ولی مگه ممکنه شناخت کافی ایجاد بشه تو فضای مجازی که میتونی هزار رنگ باشی اونم برای یه گروه علمی نمیخوای شریک پیدا کنی واسه یه عمر زندگی هستش

اینجاست که بحث حسن نیت میاد وسط

طرف اول باید نشون بده که کی هست؟ از کجا اومده و چرا شما رو انتخاب کرده!

بعد خونواده ها آشنا بشن و هم رو بشناسن

و یه سری حسن نیت های دیگه که بشه اعتماد کرد!

و الا منم میتونم با اکانت "قربانعلی" وارد بشم و با یه عکس فیک یا حتی غیر فیک سر 20 نفر رو کلاه بذارم!!!

مهم نشون دادن حسن نیت هاست:w16:

لینک به دیدگاه
اینجاست که بحث حسن نیت میاد وسط

طرف اول باید نشون بده که کی هست؟ از کجا اومده و چرا شما رو انتخاب کرده!

بعد خونواده ها آشنا بشن و هم رو بشناسن

و یه سری حسن نیت های دیگه که بشه اعتماد کرد!

و الا منم میتونم با اکانت "قربانعلی" وارد بشم و با یه عکس فیک یا حتی غیر فیک سر 20 نفر رو کلاه بذارم!!!

مهم نشون دادن حسن نیت هاست:w16:

من حرفم اینه وقتی تو دنیای عادی ازدواج ها بدون آشنایی هستش میشه توقع داشت تو فضای مجازی 2 نفر بخوان باهم آشنا بشن؟ چه تضمینی هست جواب بده؟ حسن نیت خیلی خوبه ولی مگه داریم؟
لینک به دیدگاه

من حرفم اینه وقتی تو دنیای عادی ازدواج ها بدون آشنایی هستش میشه توقع داشت تو فضای مجازی 2 نفر بخوان باهم آشنا بشن؟ چه تضمینی هست جواب بده؟ حسن نیت خیلی خوبه ولی مگه داریم؟

نه خب... بستگی به هر دو نفر داره

تو دنیای عادی هم قبل از ازدواج دو نفر خیلی با هم میرن و میان تا با اخلاقای هم آشنا بشن

قرار نیست سیستم به صورت مجازی باقی بمونه

بعد از آشنایی اولیه باید خونواده ها هم رو بشناسن و بعد دو نفر با هم مدتی بگردن ببینن چقدر میتونن با هم کنار بیان

اصلا تو هیچ کاری هیچ تضمینی نیست!!!:ws3: چه بسا دختر خاله پسر خاله هایی بودن که سالهای سال با هم آشنا بودن و کلی هم با هم گشتن! اما بعد ازدواج بازم دیدن به درد هم نمیخورن!! چون شناخت کلی از هم داشتن ازدواج کردن! ولی برای ازدواج نیاز به شناخت جزئی هم هست

حسن نیت دیگه بستگی به طرف داره

لینک به دیدگاه

نه خب... بستگی به هر دو نفر داره

تو دنیای عادی هم قبل از ازدواج دو نفر خیلی با هم میرن و میان تا با اخلاقای هم آشنا بشن

قرار نیست سیستم به صورت مجازی باقی بمونه

بعد از آشنایی اولیه باید خونواده ها هم رو بشناسن و بعد دو نفر با هم مدتی بگردن ببینن چقدر میتونن با هم کنار بیان

اصلا تو هیچ کاری هیچ تضمینی نیست!!!:ws3: چه بسا دختر خاله پسر خاله هایی بودن که سالهای سال با هم آشنا بودن و کلی هم با هم گشتن! اما بعد ازدواج بازم دیدن به درد هم نمیخورن!! چون شناخت کلی از هم داشتن ازدواج کردن! ولی برای ازدواج نیاز به شناخت جزئی هم هست

حسن نیت دیگه بستگی به طرف داره

اجازه میدید قانع نشم؟:ws3:
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم:ws37:

صاحب اختیارید:a030:

اما دلیل بیارید:a030:

بله درسته ببینید من میگم قبول دارید برای هر کاری باید زیرساختش مهیا باشه؟؟؟ اینگه بگیم همچین فضایی خوبه برای آشنایی در شرایطی درست هستش که فرهنگ درست استفاده کردن، درست ازدواج کردن، و خیلی چیزا باشه ...ما تو ازدواج عادی که دختر و پسر تو دانشگاه، خیابون، مهمونی، فامیل آشنا میشن دچار مشکل هستیم پس فقط داریم صورت مساله رو عوض میکنیم و جواب و آموزش نداریم یعنی داریم میگیم بفرمائید اینجا هم هست آزمایش کنید شاید جواب داد
لینک به دیدگاه
بله درسته ببینید من میگم قبول دارید برای هر کاری باید زیرساختش مهیا باشه؟؟؟ اینگه بگیم همچین فضایی خوبه برای آشنایی در شرایطی درست هستش که فرهنگ درست استفاده کردن، درست ازدواج کردن، و خیلی چیزا باشه ...ما تو ازدواج عادی که دختر و پسر تو دانشگاه، خیابون، مهمونی، فامیل آشنا میشن دچار مشکل هستیم پس فقط داریم صورت مساله رو عوض میکنیم و جواب و آموزش نداریم یعنی داریم میگیم بفرمائید اینجا هم هست آزمایش کنید شاید جواب داد

نظر منم با شما موافقه!!! اما همونطور که میگید این اتفاق تو هر حالتی میتونه بیفته!!! این نشون میده ربطی به پیدا شدن اون فرد نداره!!

ما تو شناختن همدیگه س که مشکل داریم! نه پیدا کردن!!!

من میگم اینترنت هم یه بستر برای آشنایی یه زن و شوهر آینده س! و مشکلی هم توی این قضیه نیست!

فقط کافیه علاوه بر آشنایی طرفتون رو هم بشناسین!

:ws37::ws37:

لینک به دیدگاه
نظر منم با شما موافقه!!! اما همونطور که میگید این اتفاق تو هر حالتی میتونه بیفته!!! این نشون میده ربطی به پیدا شدن اون فرد نداره!!

ما تو شناختن همدیگه س که مشکل داریم! نه پیدا کردن!!!

من میگم اینترنت هم یه بستر برای آشنایی یه زن و شوهر آینده س! و مشکلی هم توی این قضیه نیست!

فقط کافیه علاوه بر آشنایی طرفتون رو هم بشناسین!

:ws37::ws37:

درسته شما ازدواج کردید براتون راحته گفتنش واقعا سخته مصیبته ...قبول دارید خیابون و شاید اینترنت ریسک پذیریش بیشتره...قضیه بین بد و بدتره
لینک به دیدگاه

نظر من به نظر علی نزدیک تر است :ws3:

همه اینا یه نوع فضای اجتماعی هستش.

از حمومای قدیمی گرفته تا دانشگاه و فامیل و خیابون و این سبک فضاهای مجازی، همشون یه نوعی فضاهای اجتماعی هستن که توش تعامل داره شکل میگیره.

همه نوع ادم هم توی همه این فضاها وجود داشته و داره.

مهم اینه که در ادامه فرایند شناخت درست پیش بره و عجله ای هم توش نباشه. شاید فقط تو فضای مجازی فرآیند طولانی تر باشه و تو فامیل فرآیند کوتاه تر

با یه مثال ساده بخوام بگم اگه فرایند شناخت برای ازدواج مثل یه نردبون 10 پله ای باشه، شاید اگه طی کردن این فرآیند از فضای مجازی شروع بشه، باید از پله اولش قدم برداشته بشه. اگه مثلا دانشگاه باشه از پله دوم شروع میشه. اگه آشنا و فامیل باشه شاید پله سوم و چهارم

مهم اینه تو همشون باید عین 10 پله طی بشه. اینکه از چه پله ای شروع شده مهم نیست.

لینک به دیدگاه
درسته شما ازدواج کردید براتون راحته گفتنش واقعا سخته مصیبته ...قبول دارید خیابون و شاید اینترنت ریسک پذیریش بیشتره...قضیه بین بد و بدتره

نه

گفتنش هم همچین راحت نیست!!!

ببین همه چی بستگی به شناخت داره!!! فقط شناخت! آشنایی توی هر حالت و هر زمانی میتونه اتفاق بیفته!

خیلی ها آشنا بودن اما از صد پشت غریبه هم بدتر بودن! چون شناخته نشده بودن!

من نمیگم هر کسی توی اینترنت پیغام خواستگاری داد بخوام باهاش راحت باشم یا هر چیز دیگه!

میگم همه ی اینا مرحله داره! اما مسلما چیزی که واضحه اینه که "شناخت" مهمه! نه آشنایی

همه دختر و پسرا تو دانشگاه کم و بیش با هم آشنا میشن! اما آیا هم رو میشناسن؟؟ خیر!

به هر حال اونایی که تو اینترنت هستن هم آدمن!!! اگرچه مثل همه ی اوقات آدم ها راحت قابل شناسایی نیستن!

لینک به دیدگاه
نظر من به نظر علی نزدیک تر است :ws3:

همه اینا یه نوع فضای اجتماعی هستش.

از حمومای قدیمی گرفته تا دانشگاه و فامیل و خیابون و این سبک فضاهای مجازی، همشون یه نوعی فضاهای اجتماعی هستن که توش تعامل داره شکل میگیره.

همه نوع ادم هم توی همه این فضاها وجود داشته و داره.

مهم اینه که در ادامه فرایند شناخت درست پیش بره و عجله ای هم توش نباشه. شاید فقط تو فضای مجازی فرآیند طولانی تر باشه و تو فامیل فرآیند کوتاه تر

با یه مثال ساده بخوام بگم اگه فرایند شناخت برای ازدواج مثل یه نردبون 10 پله ای باشه، شاید اگه طی کردن این فرآیند از فضای مجازی شروع بشه، باید از پله اولش قدم برداشته بشه. اگه مثلا دانشگاه باشه از پله دوم شروع میشه. اگه آشنا و فامیل باشه شاید پله سوم و چهارم

مهم اینه تو همشون باید عین 10 پله طی بشه. اینکه از چه پله ای شروع شده مهم نیست.

دقیقا الان اینترنت هم شده یه چیزی مثل حموم عمومی!!! که فلانی میرفت دختر فلانی رو میدید و آشنا میشد!!!:ws28:

یا شده فلان مجلس!

همونطور که گفتم آشنا شدن راحته! اما شناختنه که اصل کاره

لینک به دیدگاه
دقیقا الان اینترنت هم شده یه چیزی مثل حموم عمومی!!! که فلانی میرفت دختر فلانی رو میدید و آشنا میشد!!!:ws28:

یا شده فلان مجلس!

همونطور که گفتم آشنا شدن راحته! اما شناختنه که اصل کاره

شاید شما درست میگید من ترجیح میدم بهش فک نکنم..تاپیک روندش عوض شد کلا

لینک به دیدگاه
عزززيزم ... ايشالا خوشبخت و شاد در كنار هم باشن هميشه :w16:

پ.ن : اخه از خوب جايي همديگه رو پيدا كردن تقريبا بچه هاي خاصي توي فرومهاي تخصصي و علمي عضو ميشدن و فعاليت ميكردن

بخصوص تو اون اوج جريانات سال ٨٨ به بعد قشنگ قشر فرهيخته و متفاوت جامعه تو همچين فرومهايي همديگه رو خوب پيدا كردن

تاریخ هجرت :ws3:

لینک به دیدگاه
خب منم میگم بیایید بگید توضیح بدید راضی هستید چطوری شد آشنا شدید دیگه :ws3:

من که نیابیدم

آهای کسانی که یابیدید بیاید:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...