رفتن به مطلب

به کسی که پنهان کاری کرده و دروغ گفته فرصت داده بشه یا نه

ارسال های توصیه شده

دور از جون شما مثل این میمونه که فردی سراغ زنش رو از مرد غریبه بگیره

گرچه کامل به سوالاتم جواب ندادید ولی باز ممنون.

اینم بدونین من اشتباه خودمو برای ان پسر قبول دارم...و خودم قلبا و عقلا نمیخواستم اینکار رو کنم....ولی این اشتباهی بود که ناچار شدم...چون این دختر چیزی بهم نمیگفت. اشتباه من وابسته بود به اشتباه ان دختر.

حالا یه چیزی:

به نظرت اینکه این دختر میره به ان پسر اطلاعات منو بهش میده شبیه چی میمونه؟ اینکه همدیگر رو هماهنگ میکنن که چی رو بهم بگن و چی رو بهم نگن مثل چی میمونه؟(گرچه انکار میکنن ولی حرفاشون تابلو هست)

در کل ممنون...شما به ذهن من جهت جدیدی دادین که به بخشش هم فکر کنم...باید خیلی فک کنم...شاید بخشیدم شایدم نه...کاری که آن کرد چیزی نیست که به این آسونیا بشه بخشید چون آنم باید به سمتم بیاد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من میگم اصلا لازم نیست همه چیز رو بدونید!!!

نظارت بکنید اما دونستن ماجرایی که گذشته و شاید از سر یه کار بچگانه یا یه اشتباه بوده چه سودی به حال شما و آینده تون داره؟؟؟

اگه واقعا دوستش دارید بخشنده باشید و بزرگی و بزرگمردی از خودتون نشون بدید!

نشون بدید که اگه یه رفتار بچگانه انجام داده، شما مثل یه آدم بزرگ باهاش رفتار کردید!

اگر کار بچگانه هم باشه بهتره بهم بگه(اخه بگیم اتفاق کوچیکی به وجود امده اره میتونه نگه ولی این فرق میکنه) و انکار نکنه تا منم بهش توضیح بدم چرا رفتارش غلطه...وگرنه نظارت هم معنایی پیدا نمیکنه...این نظارت به معنای چک کردن و خفت کردن نیست. بالاخره هر کی تو زندگی یه اشتباهی میکنه و این خوبه دوستانه اشتباهات همدیگر رو بگیریم....ان دختر وقتی قد باشه و میخواد کار اشتباه بزرگشو کوچیک جلوه بده، من کاری میتونم بکنم؟ دیگه هر کی یه آستانه تحملی داره.

لینک به دیدگاه
گرچه کامل به سوالاتم جواب ندادید ولی باز ممنون.

اینم بدونین من اشتباه خودمو برای ان پسر قبول دارم...و خودم قلبا و عقلا نمیخواستم اینکار رو کنم....ولی این اشتباهی بود که ناچار شدم...چون این دختر چیزی بهم نمیگفت. اشتباه من وابسته بود به اشتباه ان دختر.

حالا یه چیزی:

به نظرت اینکه این دختر میره به ان پسر اطلاعات منو بهش میده شبیه چی میمونه؟ اینکه همدیگر رو هماهنگ میکنن که چی رو بهم بگن و چی رو بهم نگن مثل چی میمونه؟(گرچه انکار میکنن ولی حرفاشون تابلو هست)

در کل ممنون...شما به ذهن من جهت جدیدی دادین که به بخشش هم فکر کنم...باید خیلی فک کنم...شاید بخشیدم شایدم نه...کاری که آن کرد چیزی نیست که به این آسونیا بشه بخشید چون آنم باید به سمتم بیاد.

شبیه درد دل

شبیه اینکه دوستت داره اما مشکل داری:hanghead:

لینک به دیدگاه
اگر کار بچگانه هم باشه بهتره بهم بگه(اخه بگیم اتفاق کوچیکی به وجود امده اره میتونه نگه ولی این فرق میکنه) و انکار نکنه تا منم بهش توضیح بدم چرا رفتارش غلطه...وگرنه نظارت هم معنایی پیدا نمیکنه...این نظارت به معنای چک کردن و خفت کردن نیست. بالاخره هر کی تو زندگی یه اشتباهی میکنه و این خوبه دوستانه اشتباهات همدیگر رو بگیریم....ان دختر وقتی قد باشه و میخواد کار اشتباه بزرگشو کوچیک جلوه بده، من کاری میتونم بکنم؟ دیگه هر کی یه آستانه تحملی داره.

صحبت کردن با فرد نامحرم اشتباه نیست

اما مرز داره

شما از کجا میدونین که مرز ها رعایت نشده که اینقدر راحت در موردش نظر میدین؟؟

لینک به دیدگاه
صحبت کردن با فرد نامحرم اشتباه نیست

اما مرز داره

شما از کجا میدونین که مرز ها رعایت نشده که اینقدر راحت در موردش نظر میدین؟؟

یه قسمتیشو دیدم.

ولی نه کامل ندیدم...دیدم درست صحبت نمیکرد....

به نظرت وقتی پنهان میکنه نباید به این مرز شک کرد؟

لینک به دیدگاه

فقط من مشکل دارم پس؟!... نمیشه که ادما تو زندگیشون هیچ نوع کمبودی نداشته باشن....این دلیل نمیشه برن سمت کسی دیگه...من اینو قبول ندارم..

پس تعهد کجا معنی پیدا میکنه.

لینک به دیدگاه
تا حالا خودتون چنین چیزی رو برای اطرافیانتون دیدید؟

بله

خودم پناه بردم به کسی!!!:hanghead:

داستانش هم طولانیه

یه قسمتیشو دیدم.

ولی نه کامل ندیدم...دیدم درست صحبت نمیکرد....

به نظرت وقتی پنهان میکنه نباید به این مرز شک کرد؟

درست صحبت نکردن یعنی چی

عرض کردم که اشتباه کردید شما

شما اگه هم میخواستید نظارتی کنید بهتر بود مستقیم نمیبود

معلومه هر کسی از نظارت مستقیم خوشش نمیاد

همون اوایل بهش گفتم بلاکش کن..گفت بلاک کردم..ولی بلاک نکرده بود. ..اینم توجیح داره؟

این دلیل نمیشه

فقط من مشکل دارم پس؟!... نمیشه که ادما تو زندگیشون هیچ نوع کمبودی نداشته باشن....این دلیل نمیشه برن سمت کسی دیگه...من اینو قبول ندارم..

پس تعهد کجا معنی پیدا میکنه.

تعهد درسته

ولی همه آدما تو زندگی هاشون کم و بیش کمبود دارن

از عاطفه گرفته تا پول

درست هم نیست کمبودشون رو برا همه بگن

اما میتونن مشورت بگیرن

اونم از سر اینکه واقعا تحت فشار هستن این کار رو میکنن

من نمیگم اشتباه نکردم...ولی اشتباهات ان خیلی بیشتر از من بود. دلیل این که بلاکش نکرد چی بوده..اینا رو باید توضیح بده.

دلیلش عمل بچگانه ی شما بوده

چک کردن مستقیم

همه ی آدما غرور دارن

واسه ان شبیه یه چیز خوب ولی واسه من شبیه ......!! هی بابا....چی بگم دیگه.

برا اونم کار قشنگی نیست

اما ممکنه خطا کرده باشه! چون آدمیزاد ممکن الخطاست

اما شما هم باید بخشنده باشی و بزرگ کنی خودتو اگه اون خطای بچگانه کرده

شما بزرگواری نشون بدی تا خجالت بکشه از خطای خودش

نه اینکه با یه حرکت بچگانه همه چیزو خراب کنی...

ببخشید خیلی رک و روراست گفتم این دفه:5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درست صحبت نکردن یعنی چی

عرض کردم که اشتباه کردید شما

شما اگه هم میخواستید نظارتی کنید بهتر بود مستقیم نمیبود

معلومه هر کسی از نظارت مستقیم خوشش نمیاد

کلمات عاشقانه بهم می گفتن...با چشمان خودم دیدم..و همچنین موضوع اگه خواستگاری بود 4-5 روز پی وی نمیدادن!...چه لزومی داره با یه پسر غریبه 4-5 روز پی وی بدن؟...بعد این پی وی دادن ها ادامه داشت فقط همون 4-5 روز نبود....به قول یکی از دوستان خیانت به روش جدید خواستگاری!!...من ان اول مستقیم نبود خیلی اتفاقی فهمیدم...نظارت غیر مستقیم یعنی چک کردن؟

این دلیل نمیشه

چرا دلیل میشه! خودتون رو جای من تصور کنین. باهام رو راست نبودن و به حرف من احترام نگذاشتن..چه لزومی داره بعد این اتفاق، دوباره بره چت کنه؟ من اینجا پس کی هستم. اگه دوستم نداره بگه و تموم کنیم و منو داغون نکنه...خیلی سادس.

تعهد درسته

ولی همه آدما تو زندگی هاشون کم و بیش کمبود دارن

از عاطفه گرفته تا پول

درست هم نیست کمبودشون رو برا همه بگن

اما میتونن مشورت بگیرن

اونم از سر اینکه واقعا تحت فشار هستن این کار رو میکنن

باید اینو به من میگفت نه یه پسر غریبه. من نزدیک ترین ادم کنارش بودم چرا به من نگفت. من همیشه نگرانی هاشو رفع میکردم...همیشه.

دلیلش عمل بچگانه ی شما بوده

چک کردن مستقیم

همه ی آدما غرور دارن

دوست عزیز، من اول چک نکردم و ناگهانی از طریق اسکرین شاتی که دختر خانم برام فرستادن فهمیدم، همون موقع منم گفتم بلاکش کن و بهم گفت بلاکش کردم... ولی دوباره که جلوی خودش گوشی رو دیدم بلاک نبود و پی ویش هم بود!! دفعه دوم خواستم جلوی خودش بگم...چون ان به من چیزی نمیگفت و از حرفاش مشخص بود که داره دروغ میگه و من باید مطمئن میشدم و نمیتونستم تهمت بزنم پس لطف کنین با لفظ درست اینو بکار ببرین..کار بچگانه نبود...من مجبور بودم...اره همه غرور دارن منم غرور دارم...

برا اونم کار قشنگی نیست

اما ممکنه خطا کرده باشه! چون آدمیزاد ممکن الخطاست

نه اینکه با یه حرکت بچگانه همه چیزو خراب کنی...

سخته دوست عزیز...به نظرم، شما منو درست درک نمیکنین و راحت دارین حرف میزنین.

در کل ممنون از حرفاتون، ولی در نهایت باید خودم تصمیم بگیرم چون شما اینجا نبودید و ندیدید. من گفتم از برخی مسایل کاملا مطمئنم دوست عزیز...این دختر گند زده به زندگیم...بیام راحت ببخشمش!!

دوست عزیز این رو هم از من بدان:

بخشش زمانی معنا پیدا میکنه که واقعا ان دختر پشیمون شده باشه و جبران کنه، وقتی این دختر فقط انکار میکنه و پنهان میکنه، اینو بهش نمیگن جبران.

شما خودتو جای من بزار فقط...اگرم میبنین تا الان اینجا هستم هم برای اینکه وقمو بگذرونم چون دارم داغون میشم و تنهام و هم اگه خدا بخواد ایده ای از شما دوستان بگیرم که البته گرفتم.

باتشکر

لینک به دیدگاه
بله

خودم پناه بردم به کسی!!!hanghead.gif

داستانش هم طولانیه

در هر صورت من باز نمیتونم قبول کنم که هر کمبودی باعث اینطور مسایل بشه....آدم باید آدم باشه...اگه ادم باشه هیچ وقت این طور اتفاقات در جامعه هم اتفاق نمیفته...

لینک به دیدگاه

کاری به حرفتون ندارم. حرفتون خیلی قشنگه. ولی تو این زمونه طوری شده، خصوصا در این مسایل، هر چقدر بیشتر بخشنده باشی طرف فک میکنه هالو هستی و هیچی نمیفهمی و بدتر ان کار رو تکرار میکنه.

از تمام زندگیم بلاکش کردم.

من که نابود شدم...امیدوارم کسی مثل من نشه و گیر چنین آدم نماها نیفته.

یاعلی

لینک به دیدگاه
کاری به حرفتون ندارم. حرفتون خیلی قشنگه. ولی تو این زمونه طوری شده، خصوصا در این مسایل، هر چقدر بیشتر بخشنده باشی طرف فک میکنه هالو هستی و هیچی نمیفهمی و بدتر ان کار رو تکرار میکنه.

از تمام زندگیم بلاکش کردم.

من که نابود شدم...امیدوارم کسی مثل من نشه و گیر چنین آدم نماها نیفته.

یاعلی

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

اما از نظر من همه ی آدما اشتباه میکنن

هیچ کس نمیتونه بگه من اشتباه نمیکنم

پس سعی کنیم بیشتر بخشنده باشیم

بخشنده بودن با هالو بودن فرق داره

بخشندگی از سر بزرگواری هست اما هالو بودن از سر بی خبری

وقتی شما از کل قضیه باخبر باشی و اون هم خوب این رو بدونه که اشتباه کرده این میشه بخشندگی

موفق باشید:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

میدونید من در حدی نیستم که بخوام اظهار نظر کنم و فتوا بدم ولی چون دختر ام میگم ... آون شما رو تو آب نمک نگه داشته همین ... اصلا بهش اعتماد نکن ... دخترا خودشون انتخاب میکنن کی مخ شونو بزنه پس مطمئن باش وقتی با پسر دیگه ایه، حسش به تو متغییر عه ... در حالی که آگه دوستت داشت اصلا نمیتونست با کس دیگه ای حرف بزنه ... نه اینکه احساس گناه نزاره! نه! خودش نمیتونست. .. نمیدونم میتونم منظورم رو بگم یا نه! صحبت با هرکسی غیر تو براش کسل کننده و بی مورد میبود آگه دوستت داشت ... باور کن ... بهش اعتماد نکن...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

تو رو خدا اقای امیر بهش اعتماد نکنی هاااا! کمبود و اینا کشکه. .. کسی بخوادت میمونه چون تو رو همون جور که هستی دوس داره نه جوری که میخواد باشی ! آگه کسی همینجوری قبولت نداره بزار بره چون هر چقدر هم خودتو به میل آون تغییر بدی آون بازم بهانه ی دیگه ای میاره و خواهد رف.... تهش شکستن دلت میمونه رو دستت ...

لینک به دیدگاه

من خودم با کسی که دوسش دارم رابطه خاصی ندارم حتی باهاش بیرونم نمیرم ولی هر موقع چیزیش میشه میفهمم بااینکه بهم نمیگه یا میفهمم کجا میره چه آهنگی گوش میده! در حالی که هیچ کدوم اینا رو به من نمیگه! ازش خیلی بی مهری دیدم و عزم کردم که رابطه جدید شروع کنم ولی رابطه جدید به ساعت نکشیده به هم خورده! نتونستم که شروع کنم !!! کمبود رو همه دارن دلیل نمیشه چون کمبوده حتما باید رفع بشه! الان مثلا بگیم یه اقایی با خانومش یه مدته رابطه ش خوب نیس! حالا بخاطر خلا جنسی یا عاطفی بره یه زن دیگه بگیره! این درسته عایا؟؟؟!!! کسی که بخواد ادامه بده به فکر میکنه سیاست به خرج میده تا هم این کمبود رو به طرفش بفهمونه هم خودش نجات پیدا کنه... کسی که بخواد به هر قیمتی میخواد!!! خودتو نشکن برادر من ... شکستن مرد درد داره خیلی هم درد داره! دردناک تر از شکستن یه زنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...