رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...
  • پاسخ 421
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام :icon_gol:

من نیاز به چند تا نقشه اجرایی کابینت آشپزخانه دارم (برش ها از نما های مختلف ) . در واقع همون نقشه اجرایی که پس از طراحی تحویل کارفرما داده میشه. لینکی هست واسه دانلود یا اینکه کسی از دوستان در اختیارم بزاره ؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
ی سوال !! ی فایل اتوکد اماده رو وا کردم ، حالا هر چی خط میکشم دیده نمیشه!! رنگ و ضخامت خطم عوض میکنما ولی انگار ن انگار :banel_smiley_4: چجوری میتونم درستش کنم؟ :ws52:

لایه ساختین و شروع به ترسیم کردین یا توی لایه های قبلی کار کردین؟ یه بار لایه ها رو چک کنین

لینک به دیدگاه

وقتی کد 2014 رو باز میکنم و وقتی روی نقشه میرم اون قسمتهایی که پواینتر رو حرکت میدم پاک میشه ... البته مدتی نرم افزار درست بود اما الان بهم ریخته . لطفا کمکم کنید ///// مرسیییییییی

لینک به دیدگاه
وقتی کد 2014 رو باز میکنم و وقتی روی نقشه میرم اون قسمتهایی که پواینتر رو حرکت میدم پاک میشه ... البته مدتی نرم افزار درست بود اما الان بهم ریخته . لطفا کمکم کنید ///// مرسیییییییی

درود

متوجه منظورتون نشدم

میشه واضح تر توضیح بدید

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

آقا سامیار سلام

وقتی تر سیمی رو از یک فایل مبداء انتخاب , و بوسیله دستور Ctrl +c کپی و در فایل مقصد با دستور Ctrl +v پیست می کنم از من specify insertion point میخواد .

هر چه عدد و مختصات دادم موفق نشدم .اگر ممکنه با جزییات راهنمایی کنید.

ممنون - مهدی

لینک به دیدگاه
آقا سامیار سلام

وقتی تر سیمی رو از یک فایل مبداء انتخاب , و بوسیله دستور Ctrl +c کپی و در فایل مقصد با دستور Ctrl +v پیست می کنم از من specify insertion point میخواد .

هر چه عدد و مختصات دادم موفق نشدم .اگر ممکنه با جزییات راهنمایی کنید.

ممنون - مهدی

سلام

نیازی به دادن مختصات نیست هرجا که کلیک کنید آبجکت رو همونجا paste میکنه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

تنظیمات اتوکد قسمت اندازه گیری " linear " سایزش خیلی بزرگه و نمی تونم سایز اندازه گیری رو کوچک کنم !

این عکس رو ببینید :

یه پلان به طول 80 و خورده متر ِ و سایز اندازه گیری خیلی بزرگه / لطفا" راهنمایی کنید چطور سایزش رو درست کنم !

چون برای اندازه گیری در و پنجره هم با این سایز بزرگ ِ ...

qssj_2.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

تنظیمات اتوکد قسمت اندازه گیری " linear " سایزش خیلی بزرگه و نمی تونم سایز اندازه گیری رو کوچک کنم !

این عکس رو ببینید :

یه پلان به طول 80 و خورده متر ِ و سایز اندازه گیری خیلی بزرگه / لطفا" راهنمایی کنید چطور سایزش رو درست کنم !

چون برای اندازه گیری در و پنجره هم با این سایز بزرگ ِ ...

qssj_2.jpg

قبلا به دفعات بررسی شده

از لینک زیر و پاسخهای داده شده به مطلب پیگیری کنید

http://www.noandishaan.com/forums/thread43540-15.html#post1523157

http://www.noandishaan.com/forums/thread43540-15.html

nlkuywxrqcs0eg1sp3ih.gif

eng.l.s

در تب fit

از قسمت use overall scale عدد را تغییر بدید تا اندازه مناسب بدست بیاد

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

من میخوام پلان یه شهرک رو ماکت لیزری کنم ولی بلد نیستم چیکار کنم که لیزرش کنن !

چطور باید قطعه بندی اش کنم که برای لیزر کردن آماده بشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

یا اگر یه نمونه فایل کد و نمونه کاری که برای برش آماده هست رو دارید ... !

لینک به دیدگاه
سلام

من میخوام پلان یه شهرک رو ماکت لیزری کنم ولی بلد نیستم چیکار کنم که لیزرش کنن !

چطور باید قطعه بندی اش کنم که برای لیزر کردن آماده بشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

یا اگر یه نمونه فایل کد و نمونه کاری که برای برش آماده هست رو دارید ... !

سلام

باید تمام وجوه ساختمان ها رو بصورت صفحه های جداگانه رسم کنین تا بتونید برش بزنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، ایا در اتوکد دستوری به اسم اسکرین شات برای گرفتن ایمیج باکیفیت بالا وجود داره؟

به جز قابلیت های پلات - دی ایکس بی و رندر از چه روش دیگه ای میشه از طرح عکس های باکیفیت بالا گرفت؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، ایا در اتوکد دستوری به اسم اسکرین شات برای گرفتن ایمیج باکیفیت بالا وجود داره؟

به جز قابلیت های پلات - دی ایکس بی و رندر از چه روش دیگه ای میشه از طرح عکس های باکیفیت بالا گرفت؟

سلام

بهترین راه خروجیه pdfهستش، میتونید با کیفیت 300 dpiدر فتوشاپ واردش کنید

لینک به دیدگاه

درود

میتونی از دستور jpgout در بخش کامنت بار استفاده کنید و تصویر رو به صورت فایل جی پی جی ذخیره کنید.

هرچی تو صفحه نمایش داده بشه به شکل تصویر با فرمت jpg سیو میشه

لینک به دیدگاه

سلام.من اتوکد2015 کار میکنم وچند وقته کلیک اصلی بار دوم عمل میکنه.یعنی مثلا وقتی لاینو انتخاب میکنم و میخوام خظ بکشم در کلیک اول هیچ دستوری اجرا نمیشه و بار دوم نقطه رو انتخاب میکنه.خواهش میکنم راهنمای کنین خیلی ضروریه.ممنون از سایتتون

لینک به دیدگاه
سلام.من اتوکد2015 کار میکنم وچند وقته کلیک اصلی بار دوم عمل میکنه.یعنی مثلا وقتی لاینو انتخاب میکنم و میخوام خظ بکشم در کلیک اول هیچ دستوری اجرا نمیشه و بار دوم نقطه رو انتخاب میکنه.خواهش میکنم راهنمای کنین خیلی ضروریه.ممنون از سایتتون

سلام

وقتی دستور رو از نوار ابزار انتخاب میکنین توی commandline دستور دیده میشه قبل از کلیک؟

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...