رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

یه خروجی pdfازش بگیر

اگه این کارو بکنم کیفیت کار میاد پایین ببینید من این پلات رو در قطع خیلی بزرگ میخوام

و به نظر پلات از خو فایل اتوکد باشه خیلی باکفیت تره :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 421
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه این کارو بکنم کیفیت کار میاد پایین ببینید من این پلات رو در قطع خیلی بزرگ میخوام

و به نظر پلات از خو فایل اتوکد باشه خیلی باکفیت تره :ws52:

شما pdf رو از فایل اتوکد با سایزی که خودت می خوای میگیری کیفیتش هم پائین نمیاد

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

یه اشکالی دارم ولی نمیدونم چه جوری بگم.

من میخوام یه سازه سه بعدی تو اتوکد سه بعدی بکشم. یه مجموعه از تیر و ستون.میخوام یه حجم توپر و پیوسته باشن. مثل اینکه باید از فرمان solid profile استفاده کنم. ولی جایی ندیدم که این فرمان رو توضیح داده باشه. اگر یه راهنمایی به انگلیسی یا فارسی دارین میشه معرفی کنین؟ یا میشه یه مختصر توضیح بدین چی کارش باید بکنم و از کجا شروع کنم؟

میسی :girl_blush2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

یکسری مقاطع دو بعدی از پیش آماده در اتوکد قرار داره که میتونید از اونها استفاده کنید

با زدن ctrl +3 یک پانل باز میشه که در قسمت civil/structuralمیتونی یکی از مقاطع IPE را انتخاب کنی با انتخاب مقطع یک مثلث آبی هم در کنارش در صفحه ظاهر میشه که میتونی سایز IPE مورد نظر را هم انتخاب کنید

حالا باید خطوط را تبدیل به سطح کنید

در خط فرمان تایپ کنید BO اینتر... در پنجره باز شده دکمه pick point را بزنید و شکل را انتخاب و okکنید

حالا با دستور extrude یا presspull سطح دوبعدی را تبدیل به یک شکل 3 بعدی کنید

bo اینتر

زدنpick point و انتخاب شکل و ok

لینک به دیدگاه

لطفا کمک کنید:ws44:

من میخوام پلانمو سه بعدی کنم اما دستور press/pullاجرا نمیکنه هر کاری میکنم فرمان فعال نمیشه،در ضمن پنجره و در و پله رو با چه دستوری سه بعدی کنم؟؟

لینک به دیدگاه

من میخوام پلانمو سه بعدی کنم اما دستور press/pullاجرا نمیکنه هر کاری میکنم فرمان فعال نمیشه،در ضمن پنجره و در و پله رو با چه دستوری سه بعدی کنم؟؟

چند دلیل ممکنه داشته باشه :

1- شکلت بسته نباشه

2- لایه ای که ترسیمات باهاش انجام میشه خاموش باشه

3- زوم تصویرت نزدیک و قسمتی از شکلی که می خوای بسازی تو صفحه نمایش نیست که بعید می دونم از اون باشه

4- ucs در جهت مناسبی نباشه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

پنجره و پله مگه چیزه خاصی داره که نمی تونی مشکلش چیه پله هم اگه دو بازوی رفت و برگشت باشه که از مقطعش حجمش رو در میاری :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

یکی بگه مشکل چیه؟

اینو ببینید.... وقتی اسکیل رو اون پایین ( پایین سمت راست) عوض می کنم... هیچ تعییری تو اندازه ها ندارم!!! مشکل چیه؟ :ws52:

cpn3hpwqh1cgabicmb5x.jpg

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

آقا این دیگه داره کچلم می کنه!

بیشتر فرمانای اتوکدم عوض شده! مثلا می خوام دایره بکشم، C رو که میزنم، عمل کپی رو انجام میده!!

فرمان O آف ست نمیکنه! یا می خوام با B بلاک کنم، یه خاک دیگه تو سرش می ریزه!

هیشکی نمی تونه کمکم کنه؟

میخوام مثه اولش بشه.

یا اگه میشه بگید چطور همه ی تنظیمات رو default کنم.

لطفا نگید نرم افزارو دوباره نصب کن!

لینک به دیدگاه

بیشتر فرمانای اتوکدم عوض شده! مثلا می خوام دایره بکشم، C رو که میزنم، عمل کپی رو انجام میده!!

هیشکی نمی تونه کمکم کنه؟

میخوام مثه اولش بشه.

:w58:

جدیدا" اینجوری شده یا از وقتی نرم افزارتون رو نصب کردید اینجوری بود؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

هیشکی نمی تونه کمکم کنه؟

میخوام مثه اولش بشه.

سلام

این مشکلات فکر میکنم از suport باشه .

برای من که اینطوری شده بود دوباره نصب کردم و درست شد . و شما میتونی از یک سیستم دیگه که Cad داره قسمت ساپورتشو کپی کنی و بیای تو سیستم خودت paste کنی شاید درست بشه ( البته بگم که خودم اینکارو نکردم ها !)

بهترین کار اینه که دوباره نصب کنی !

لینک به دیدگاه
یکی بگه مشکل چیه؟

اینو ببینید.... وقتی اسکیل رو اون پایین ( پایین سمت راست) عوض می کنم... هیچ تعییری تو اندازه ها ندارم!!! مشکل چیه؟ :ws52:

cpn3hpwqh1cgabicmb5x.jpg

شما وقتی که با scale مقیاس پلان را کم میکنید خط اندازه ها اینطوری کوچک نمیشوند و برای اینکه مقیاس خط اندازه ها را به یک اندازه کوچک کنید بروید قسمت تنظیمات خط اندازه یا حرف D بزنید و بعد گذینه ی modify را بزنید و بعد اون بالا گزینه ی fit را بزنید و سمت راست جلوی use overal scale of معمولا عدد 1 هست که این عدد را میتوانید کم و زیاد کنید و اگر کم کنید به همون نسبت کل خط اندازه را کوچک میکند و اگر زیاد بزرگ میکند .

امیدوارم که مشکلتون حل بشه گرچه که دیر دیدم :a030:

لینک به دیدگاه
:w58:

جدیدا" اینجوری شده یا از وقتی نرم افزارتون رو نصب کردید اینجوری بود؟ :ws52:

نه اولش درست بود.مشکلم رفع شد میدونین چجوری؟!

دوستم گف کافیه فقط یه بار F1 رو بزنی بعد صفحه رو ببندی!!!

واقعا درست شد!!!:whistle:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من می خواهم که موبایلم را بکشم ولی برای گوشه های مکعب مشکل دارم . می خواهم که گوشه های مکعب کاملا گرد بشه ولی چون از سه طرف گرد می کنم در یک نقطه مشکل بوجود میاد و یکی از گوشه ها تیز باقی می ماند.

eshkal.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...