رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 ماه بعد...
سلام

کسی میتونه در مورد rpc توضیح بده؟

که اصلا چیه و کاربردش چیه؟

Rpc پلاگینی هست که بیشتر بدرد بر و بچه های معماری میخوره ... که شامل مدلهای دوبعدی از درخت و ماشین و آدم و غیره میشه .. برای رندر یک فضای وسیع شما نمیتونید از مدلهای سه بعدی زیاد استفاده کنید ( به دلیل همون مشکل رندر همیشگی.... !:ws3:)

اینم تبلیغات تالار گرافیک ==>پلاگین rpc برای مکس 2009

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
معادل دستور filet کد 3بعدی تو مکس چیه؟

یعنی بخوایم یه گوشه رو گرد کنیم، از چه modify استفاده می کنیم؟

من اگه بخوام اینکارو بکنم

روش راست کلیک میکنم ... Editable Poly رو روش اجرا میکنم - بعد موئلفه فرعی Edgeرو باکلیک روی اون علامت مثبتش انتخاب میکنم اون Edgeای که میخوام گرد بشه رو انتخاب میکنم - گزینه Chamfer رو کلیک میکنم یا اون مربع کنارش که حاوی تنظیماتشه باز میکنم .... اگر روش کلیک کنی .. میتونی باموس بکشی رولبه .. و با تکرارش لبه نرمتر میشه ... اگر هم تنظیماتشو باز کنی .. میتونی تعئین کنی چقدر باشه فاصلش و Apply کنی ...:ws31:

لینک به دیدگاه

سلام دوستای خوب ...من یه مشکل تو اتوکد دارم 2010 سه بعدی ... حجم ها تو هم نشون داده می شه ..اینو چطوری باید تنظیم کنیم ..چون این مشکل تو بقیه اتوکد ها نیست فقط 2010 این مشکل رو داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام،من دوتا سوال دارم،ممنون میشم کمکم کنید.اول اینکه من تو برنامه مکس خودم proboolean ندارم،چجوری میشه اونو بیارم؟

دیگه اینکه،وقتی میخوام با shift+move کپی بگیرم،اگه بخوم با فاصله ای که من میخوام کپی شن باید چیکار کنم؟

خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه
سلام دوستای خوب ...من یه مشکل تو اتوکد دارم 2010 سه بعدی ... حجم ها تو هم نشون داده می شه ..اینو چطوری باید تنظیم کنیم ..چون این مشکل تو بقیه اتوکد ها نیست فقط 2010 این مشکل رو داره ؟

salam

oon payin samte raste monitoret too barname ye navar abzare az oonja ghesmate cade clasiko entekhab kon 2 bodi mishe

سلام،من دوتا سوال دارم،ممنون میشم کمکم کنید.اول اینکه من تو برنامه مکس خودم proboolean ندارم،چجوری میشه اونو بیارم؟

دیگه اینکه،وقتی میخوام با shift+move کپی بگیرم،اگه بخوم با فاصله ای که من میخوام کپی شن باید چیکار کنم؟

خیلی ممنونم

fek nakonam beshe ba shift+move copy be andazeye delkhah gereft :ws52:

pr boolean nadari? verjene maxet chiye?:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من یه مشکلی دارم...

می دونید که وقتی تو مکس Move ، Rotate ، Scale رو می زنیم موس به یه حالتی در می آد که میتونیم شی رو در یک جهت خاص (X,Y,Z) جابجا کنیم. تو مکس من این علامتو دیگه نشون نمیده.

کسی میدونه چطور میشه این مشکلو حلش کرد؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
نقل قول:

نوشته اصلی توسط pooran.mehr viewpost.gif

fek nakonam beshe ba shift+move copy be andazeye delkhah gereft :ws52:

pr boolean nadari? verjene maxet chiye?:banel_smiley_4:

مرسی،مکس من 2008 هست.

ورژن های قدیمی مکس prboolean نداره ولی مکس 9 یا همون 2008 باید داشته باشه:ws52:

حتما می دونی prboolealn یه پلاگین که یه قسمتیش وارد برنامه مکس شده پلاگین های استاندارد مکست رو چک کن ببین تیکش خورده یا نه

اگه درست نشد و نخواستی مکس رو از اول بریزی پلاگین powerNurbs رو نصب کن این پلاگین prboolean داره.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام

من يه سوال داشتم چطوري اين متريالهاي وي ري رو استفاده كرد؟ دانلود كردم اما نميدونم چطوري ميشه استفاده كرد! :ws52: اينا رو http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=40207&page=3

لینک به دیدگاه
سلام

من يه سوال داشتم چطوري اين متريالهاي وي ري رو استفاده كرد؟ دانلود كردم اما نميدونم چطوري ميشه استفاده كرد! :ws52: اينا رو http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=40207&page=3

سلام ...

اول این مسیر رو برو:

rendering>Render SetUp>

پایین تب common رو نگاه کنی Assign Renderer هست ...

تو قسمت production ، وی ری رو انتخاب کن ...

vwxjhnzto4r5zjbvwiyn.jpg

دکمه M رو بزن ... و یک متریال وی ری انتخاب کن ...

7t8nm0becjssom5mco.jpg

بعد برو به MtlLibrary و Open رو بزن ... و از اونجا متریالت رو باز کن ...

8ufvjivt5rhelcbkucy.jpg

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام به همه دوستان خوبم

من برنامه 3ds max 2012 رو نصب کردم ولی متاسفانه تو قسمت material libraries ، متریال max رو نداره:ws52:

oumkt8bne78nrlvt2i81.jpg

aemoz0w5ciekmcsgyzjc.jpg

میتونید راهنماییم کنید که این متریال ها رو چطور باید تهیه کنم:icon_pf (72):

میشه متریال یه ورژن پایین تر رو کپی کرد برای 2012 ؟؟؟؟ چون من 2009 رو کپی کردم ولی error داد:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...