رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه دوستان عزیز....

من توی رندر گرفتن مکس تو بعضی از پروژه ها به مشکل بر میخورم و مدت زمان رندر به طور غیر طبیعی خیلی زیاد میشه .. البته نه همیشه ...

میخوام راهنمایی کنین چه عواملی تو افزایش سرعت اسکن لایت در تری دی مکس اثر داره ؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دوستان سلام..خسته نباشید

من برای پایان نامم احتیاج خیلی فوری دارم که این فایلی که پیوست کردم رو یه جوری تبدیل به حجم کنم...مدلم فقط شامل مش هستش...خودم عمرانی هستم..با نرم افزارهای معماری آشنایی زیادی ندارم...میشه لطفا راهنمایی کنید چجوری و با کدوم نرم افزار میتونم مدلم را تبدیل به حجم کنم؟ینی داری سطح و حجم بشه و فقط مش خالی نباشه...ممنونم.

این مدل یک سد بتنی همراه با اطراف آن هستش..سد قوسی...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام.چرا مکس من رقم اعشاری نمیخونه!مثلا میخوام عدد 4.5 رو وارد کنم فقط 4 وارد میشه!تو قسمت unit setup هم واحد ها رو به متر و سانتی متر تبدیل کردم ولی نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام.چرا مکس من رقم اعشاری نمیخونه!مثلا میخوام عدد 4.5 رو وارد کنم فقط 4 وارد میشه!تو قسمت unit setup هم واحد ها رو به متر و سانتی متر تبدیل کردم ولی نمیشه

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام تنظیمات ویندوزتون رو درست کنید.

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

سلام و عرض ادب

ببخشید من مکس 2017 رو نصب کردم اما متاسفانه مشکلاتی داره

مثلا موقعی چند حجم رو با هم کار میکنم یا مثلا طبقات ساختمان رو روی هم میذارم کلا حجم سیاه میشه و یه سایه زشت تو کارم میندازه

کلا فکر میکنم تنظیمات ویووپورت پرسپکتیوم ریخته بهم اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنند.سپاس

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان من برنامه رو تازه میخوام شروع کنم 

اما نصب که میکنم به فعال سازی که میرسم برنامه بسته میشه چندین بار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم هم همینطوریه

راه حلی اگر دارین ممنون میشم

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام

دقیقا نصب تا چه مرحله ای پیش میره ؟؟  اگر نصب میشه اما نرم افزار بسته میشه این روش رو امتحان کنید :

ابتدا وارد منوی customize شوید

بعد گزینه Load custom ui scheme را انخاب کنید

در مرحله بعد وارد مسیر C:Program FilesAutodesk3ds Max 2013en-USUI شوید

و defaultui را انتخاب کنید .

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

سلام من نسخه 2023 3ds max رو دارم
وقتی یک عکس رو توی بکگراند میکشم و match bitmap و تیک LOCK ZOOM/PAN  رو که میزنم عکس به سایز اورجینال میشه یه بخش هاییش از ویوپورت میزنه بیرون و نمیتونم روی عکس زوم بکنم کسی راه حلش رو میدونه؟

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...