رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

بچه ها من یه سوال دارم:

بعد اینکه یه آبجکت رو تو محیط تری دی merge میکنم تکسچراشو نشون نمیده

تو فایل کپیم میکنم بازم نشون نمیده.

کسی میدونه باید چیکارکنم؟:ws52:

باید مسیر صحیح تکسچر ها رو بهش بدی. تا نشون داده بشه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وی ری که نصب هست ولی تو پیدا کردنش مشکل داره

دلیلشم نمیدونم که چیه شاید وی ریم ناقص نصب شده:banel_smiley_4:

در هرحال مرسی:icon_gol:

اگه ویری درست کرک نشده باشه...

آیکن های نور و دوربین ..... مربوط به ویری غیر فعال هستن... چک کن..

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
جدی میگی؟؟؟ ***بلد نیست!!؟؟:ws28::ws28:

بیا پیش خودم کلاس :دی ارزون میگیرم :ws3:

آره بابااا بلد نیست icon_pf%20(34).gif

اسم نبر؛ چند باری که پیشش بودیم ، تو نت بود، دیدم که تو انجمن مهندسانه ، ممکنه اینورا هم بیاد :whistle:

رشت کلاس نمیزاری؟ لاهیجان دوره ؛ بیا رشت کلاس بزار، اگه برا من رایگان باشه منم میام hapydancsmil.gif

راستی، اینبار دیگه گول نیمخورم، اول باید کارای استادمو ببینم؛بعد برم کلاس، چند نمونه کارتو بزار اینجا ببینیم خو:ws43:

واسه اینکه از روند تاپیک خارج نشده باشم :whistle:

یه سوال ؛ من یه کار خیلی شیک و خوشکل و با حجم بالا تو مکس کشیدم، اما رندرش 30 درصد میشه دیگه حرکت نمیکنه،2 هفته ست مونده رو دستم، چیکا کنمش؟:ws3:

لینک به دیدگاه
آره بابااا بلد نیست icon_pf%20%2834%29.gif

اسم نبر؛ چند باری که پیشش بودیم ، تو نت بود، دیدم که تو انجمن مهندسانه ، ممکنه اینورا هم بیاد :whistle:

رشت کلاس نمیزاری؟ لاهیجان دوره ؛ بیا رشت کلاس بزار، اگه برا من رایگان باشه منم میام hapydancsmil.gif

راستی، اینبار دیگه گول نیمخورم، اول باید کارای استادمو ببینم؛بعد برم کلاس، چند نمونه کارتو بزار اینجا ببینیم خو:ws43:

یه سوال ؛ من یه کار خیلی شیک و خوشکل و با حجم بالا تو مکس کشیدم، اما رندرش 30 درصد میشه دیگه حرکت نمیکنه،2 هفته ست مونده رو دستم، چیکا کنمش؟:ws3:

به خاطر رمت هست , چون حجم کار بالاست حافظه ی رمت پر میشه و دیگه بیشتر از این نمیتونه رندر بگیره :ws37:

باید آبجکت های اضافی رو پاک کنی یا اینکه سایز و کیفیت عکس خروجیت رو پایین بیاری :w16:

لینک به دیدگاه

رمت چنده؟؟؟ اگه رمت بیشتر از 2 گیگ باید حتما از ویندوز 64 بیت و مکس 64 بیت استفاده کنی... تا هنگ نکنه و از رمت نهایت استفاده رو ببری

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
به خاطر رمت هست , چون حجم کار بالاست حافظه ی رمت پر میشه و دیگه بیشتر از این نمیتونه رندر بگیره :ws37:

باید آبجکت های اضافی رو پاک کنی یا اینکه سایز و کیفیت عکس خروجیت رو پایین بیاری :w16:

اوووهوم؛ بااااشه،مرسیییی بابت راهنمااااییhapydancsmil.gif

رمت چنده؟؟؟ اگه رمت بیشتر از 2 گیگ باید حتما از ویندوز 64 بیت و مکس 64 بیت استفاده کنی... تا هنگ نکنه و از رمت نهایت استفاده رو ببری

4 گیگ دیگه، اونم 64 ، مکس هم 64 :ws38:

لینک به دیدگاه

ba frame baffer render begir too tanzimate setinge render ham render region division ro kam kon bezar 32 dar 32 va dinamic memoriy limit ro bezar roo 3000 shayad dbetoone render begire :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
درخت زیاد دازی تو کارت؟؟؟:banel_smiley_4: یا تنظیماتو خیلی با بردی..

2-3 تا فقط:ws3: نمدونم؛ از یه مبتدی چی انتظار داری:دی

ba frame baffer render begir too tanzimate setinge render ham render region division ro kam kon bezar 32 dar 32 va dinamic memoriy limit ro bezar roo 3000 shayad dbetoone render begire :banel_smiley_4:

باشه؛ فردا درستش میکنم ببینم چی میشه؛ میسی میسی hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
اگه ویری درست کرک نشده باشه...

آیکن های نور و دوربین ..... مربوط به ویری غیر فعال هستن... چک کن..

هردوشون فعال هستن پس یعنی درست نصب شده.....

مسیر تکسچرهارو چجوری بدم ؟

من همیشه تکسچرارو کپی میکنم تو فایل مکس میاره ولی این دفعه نشد!

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
توی منوی customize>>>configure user path میریم تو تب EXternal file بعد add رو میزنیم .. بعد مسیر تکسچر ها رو بهش میدیم.:icon_gol:

آهان حالا فهمیدم

البته قبلا هم اینو شنیده بودم ولی یادم نبود

خیلی ممنون عزیزم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

ببخشید من به یه مشکلی برخوردم وقتی که تومکس میخوام رندر بگیرم از صفحه پرسپکتیو رندر نمیگیره براه چه کار کنم؟

سلام

من تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم :ws38: ولی از همون زاویه ای که میخواید رندر بگیره یه ctrl+c بزنید تا دوربین ایجاد شه بعد از دید دوربین رندر بگیرید :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

من تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم :ws38: ولی از همون زاویه ای که میخواید رندر بگیره یه ctrl+c بزنید تا دوربین ایجاد شه بعد از دید دوربین رندر بگیرید :a030:

دستت درد نکنه مینا جان خیلی ممنون از راهنماییت

لینک به دیدگاه
سلام

ببخشید من به یه مشکلی برخوردم وقتی که تومکس میخوام رندر بگیرم از صفحه پرسپکتیو رندر نمیگیره براه چه کار کنم؟

رندرت حتما تو دوربین قفل شده

برو render setup پایین کنار رندر یه قفل هست اونو بزن باز شه بعد از هر جا خواستی می تونی رندر بگیری

لینک به دیدگاه
رندرت حتما تو دوربین قفل شده

برو render setup پایین کنار رندر یه قفل هست اونو بزن باز شه بعد از هر جا خواستی می تونی رندر بگیری

دستت درد نکنه فاطیما خیلی ممنون از راهنماییت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...