رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها کسی تنظیمات نور IES تو وی ریو بلده :5c6ipag2mnshmsf5ju3

منکه هرچقد از این نور میارم انگار نه انگار که نوری هست:banel_smiley_4:

to in safe mitooni filmasho bebini

http://www.noandishaan.com/forums/thread43429-2.html

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام بچه ها من تازه عضویدم :ws3:

راستش بدجور به کمک نیاز دارم تو 3dmax :5c6ipag2mnshmsf5ju3

چیز زیادی بلد نیستم ازش ولی تنها برنامه 3بعدیه که بلدم فعلا :icon_pf (34):واسه طرحم لازم دارم. حجمم یکم سخته! (البته واسه خودم!:sad0:)

الان مشکل اینجاست که نمیدونم چجوری باید پلانمو سقف بدم. بعدشم اینکه چجوری یه قسمتایی از سقفمو که بالا پائین شده درست کنم و طبقه اول و دوم و سومم همینطور :184: سقفم شیبداره با 3 ارتفاع مختلف !!:ws52:

حالا اگه از توضیحاتم چیزی متوجه شدین یه کمکی کنین درستش کنم :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
سلام به همه.

طی نصب 3dmax این ارور میده.یعنی چیکار باید کرد؟؟؟

The application was unable to start correctly(0xc000007b).click ok toClose the application. ok

شاید دیر باشه ولی میگم!

این ارور میگه: فایلی از فایل های اجرایی سیستم عامل شما پاک شده . برای حل مشکل کافیه از دیسک ویندوز استفاده کنید و برید برای recovery ویندوز . به همین راحتی .

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلام دوستان ، یه سوال ، برای نورپردازی خارجی از چه نورایی استفاده میکنید؟؟ ( موتور رندرم وی ری هست ) هرکاری میکنم طبیعی نمیشه ، یا خیلی تاریک ، یا خیلی روشن میشه sigh.gif

( یه بار day lightدادم با نور تارگت ، یه بار چندتا omni دادم و یه تارگت ، ولی باز رندرش خوب نشد ،مخصوصا سایه هام زیاد مشخص نیست)

لینک به دیدگاه
سلام دوستان ، یه سوال ، برای نورپردازی خارجی از چه نورایی استفاده میکنید؟؟ ( موتور رندرم وی ری هست ) هرکاری میکنم طبیعی نمیشه ، یا خیلی تاریک ، یا خیلی روشن میشه sigh.gif

( یه بار day lightدادم با نور تارگت ، یه بار چندتا omni دادم و یه تارگت ، ولی باز رندرش خوب نشد ،مخصوصا سایه هام زیاد مشخص نیست)

از HDRi استفاده کنید.از نور وی ری سان ودوربین وی ری استفاده کنید.

در ضمن مبحث اصلی برای طبیعی شدن کار متریال هستش،باید متریال دهی تون خوب باشه... مثلا از دیفیوس تنها استفاده نکنید، به متریالاتون رفلکت مپ، گلوسینس بدید.

آی او آر هم فعال کنید..ومهم تر از همه پست پرو رو باید خوب بلد باشید.

لینک به دیدگاه

در ضمن مبحث اصلی برای طبیعی شدن کار متریال هستش،باید متریال دهی تون خوب باشه... مثلا از دیفیوس تنها استفاده نکنید، به متریالاتون رفلکت مپ، گلوسینس بدید.

از ویری dome هم میتونید استفاده کنید وبهش یه تصویر hdr بدید

لطفا امکان ویرایش پست رو بذارید که اگه چیزی جاموند پست آبدیپ بشه،

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

از ویری dome هم میتونید استفاده کنید وبهش یه تصویر hdr بدید

لطفا امکان ویرایش پست رو بذارید که اگه چیزی جاموند پست آبدیپ بشه،

مرسی مرسییییی مهندس ، فعلا از یه نور تارگت استفاده کردم و تنظیمات موتور رندر وی ری رو درست کردم، بد نشده ، دارم بیشتر روش کار میکنم تا طبیعی تر شه :ws52:،

945xi1u0qulx710eoqbd.jpg

واسه ویرایش هم؛ پستاتون بیشتر از 10 تا بشه میتونید ویرایش کنید :a030:

لینک به دیدگاه
مرسی مرسییییی مهندس ، فعلا از یه نور تارگت استفاده کردم و تنظیمات موتور رندر وی ری رو درست کردم، بد نشده ، دارم بیشتر روش کار میکنم تا طبیعی تر شه :ws52:،

945xi1u0qulx710eoqbd.jpg

واسه ویرایش هم؛ پستاتون بیشتر از 10 تا بشه میتونید ویرایش کنید :a030:

خوبه ....

ولی رو تکسچرا کار نشده وقت نذاشتید،، مثلا آسفالت، درخت خوب استفاده کنید دیفالت مکس به درد نمی خوره درخت بدون برگ از همه بهتره کارتون رو شیک میکنه!

یه چیزی که منو اذیت میکنه جای دوربین هست، جاگذاری مناسب دوربین خیلی مهمه..آسمونتون هم درخشندگی نداره.بهتره از متریال ویری لایت استفاده کنید وبهش آسمون رو اعمال کنید

یا تو فتوشاپ آسمون رو اضافه کنید که این بهتره

متریال کامپوزیت رو گلوسه کنید.

بهتره از تصاویر hdr استفاده کنید تا نور طبیعی باعث بهتر شدن کارتون بشه و رفلکت شیشه خودشو خوب نشون میده

البته اگه فریم لس نیست

لینک به دیدگاه

روش وقت بذارید عالی میشه، نمای نزدیک بگیرید.اطراف دوربین درخت بذارید شاخ وبرگ منظورمه...

این چیزایی که گفتم فقط میخوام کارتون بهتر بشه،، تعریف کمکی نمیکنه..ناراحت نشید

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
خوبه ....

ولی رو تکسچرا کار نشده وقت نذاشتید،، مثلا آسفالت، درخت خوب استفاده کنید دیفالت مکس به درد نمی خوره درخت بدون برگ از همه بهتره کارتون رو شیک میکنه!

یه چیزی که منو اذیت میکنه جای دوربین هست، جاگذاری مناسب دوربین خیلی مهمه..آسمونتون هم درخشندگی نداره.بهتره از متریال ویری لایت استفاده کنید وبهش آسمون رو اعمال کنید

یا تو فتوشاپ آسمون رو اضافه کنید که این بهتره

متریال کامپوزیت رو گلوسه کنید.

بهتره از تصاویر hdr استفاده کنید تا نور طبیعی باعث بهتر شدن کارتون بشه و رفلکت شیشه خودشو خوب نشون میده

البته اگه فریم لس نیست

روش وقت بذارید عالی میشه، نمای نزدیک بگیرید.اطراف دوربین درخت بذارید شاخ وبرگ منظورمه...

این چیزایی که گفتم فقط میخوام کارتون بهتر بشه،، تعریف کمکی نمیکنه..ناراحت نشید

اتفاقا من اصلا الان تعریف به دردم نمیخوره و نیاز به همین چیزایی داشتم که گفتید ،و خیلی ممنونم ،:w16:

رو متریالا کار کردم ؛تو قسمت مپ و گلوسه و... ؛یا برای شیشه ، اما نمیدونم چرا تو رندر خوب نشون نمیده ، اولین باره از وی ری استفاده میکنم و تا 2 روز دیگه باید تمومش کنم تا پوستر بزنم ؛ hdr هم نمیدونم چیه sigh.gif

لینک به دیدگاه
اتفاقا من اصلا الان تعریف به دردم نمیخوره و نیاز به همین چیزایی داشتم که گفتید ،و خیلی ممنونم ،:w16:

رو متریالا کار کردم ؛تو قسمت مپ و گلوسه و... ؛یا برای شیشه ، اما نمیدونم چرا تو رندر خوب نشون نمیده ، اولین باره از وی ری استفاده میکنم و تا 2 روز دیگه باید تمومش کنم تا پوستر بزنم ؛ hdr هم نمیدونم چیه sigh.gif

راستی آدم چطور بزارم تو محیط مکس؟ :ws3:

اگه اولین باره، کاره خوب شده

تصاویر HDRI بسیار مناسب تر هست چون همون طور که از اسمش پیداست یعنی High Dynamic range image یعنی عکسی یا محدوده حرکتی بسیار زیاد ..با این تصاویر حتی میشه محیط رو به راحتی روشن کرد بدون منبع،، توی این عکس ها اگر خورشیدی وجود داشته باشه اینقدر این تمایز نوری زیاد هست که میتونید بدون استفاده از نور اضافی صحنه رو نور پردازی کنید

اینجا یه فایل تورنت دارم با میکرو تورنت بازش کنید تا دانلود بشه، تصاویر اچ دی ار

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

راستی آدم چطور بزارم تو محیط مکس؟ :ws3:

برای گذاشتن آدم باید از فتوشاپ کمک بگیرید،راخت ترین راه، از یه آدم عکس بگیرید و با فتوشاپ اونو به تصویرتون اضافه کنید،خیلی راحته. تصاویر آماده تو نت زیاد هست.یا میشه مستقیم تو مکس استفاده کرد،ولی باید از تصویر آدم به opacity بسازید وتو اوپاسیتس متریالتون ازش استفاده کنید

اینم چندتا فایل تورنت برای آدم به درد میخوره

به نظرم همش به درد میخوره

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اگه اولین باره، کاره خوب شده

تصاویر HDRI بسیار مناسب تر هست چون همون طور که از اسمش پیداست یعنی High Dynamic range image یعنی عکسی یا محدوده حرکتی بسیار زیاد ..با این تصاویر حتی میشه محیط رو به راحتی روشن کرد بدون منبع،، توی این عکس ها اگر خورشیدی وجود داشته باشه اینقدر این تمایز نوری زیاد هست که میتونید بدون استفاده از نور اضافی صحنه رو نور پردازی کنید

اینجا یه فایل تورنت دارم با میکرو تورنت بازش کنید تا دانلود بشه، تصاویر اچ دی ار لینک

برای گذاشتن آدم باید از فتوشاپ کمک بگیرید،راخت ترین راه، از یه آدم عکس بگیرید و با فتوشاپ اونو به تصویرتون اضافه کنید،خیلی راحته. تصاویر آماده تو نت زیاد هست.یا میشه مستقیم تو مکس استفاده کرد،ولی باید از تصویر آدم به opacity بسازید وتو اوپاسیتس متریالتون ازش استفاده کنید

اینم چندتا فایل تورنت برای آدم به درد میخوره لینک لینک به نظرم همش به درد میخوره

بازم ممنون بابت توضیحات ،5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

این لینکا دانلود نشدندicon_pf%20(34).gif؛ میکرو تورنت :ws52:

لینک به دیدگاه
بازم ممنون بابت توضیحات ،5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

این لینکا دانلود نشدندicon_pf%20(34).gif؛ میکرو تورنت :ws52:

اینم

که هر سه تاشو گذاشتم تو یه فایل زیپ..اینم

یه آموزش کوچولو دارم آپ میکنم ..نحوه گذاشتن آدم !!!

لینک به دیدگاه

اینم یه آموزش الان ساختم!!،، گذاشتن آدم تو یه محیط معماری ،کامل نیست ولی برای استارت خیلی خوبه

حجمش 20 مگه

لینک به دیدگاه

دوستان اگه تصاویر HDR پست قبلی رو دانلود نکردید، یا در حال دانلودید!! بهتره که دانلود نکنید

چون تصاویر باکیفیت نیست، البته تصاویر اچ دی آر رو میگم، فایل مربوط به Sky

بهتره از این فایل استفاده کنید،خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...