رفتن به مطلب

انتظارات شما از اپلیکیشن نواندیشان

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

احتمالا یه سری نسخه اولیه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو نصب کردن و دیدن. اگرم اینکارو نکردین، از لینک داده شده می تونید دانلود کنید و نصب کنید. :a030:

اما همونطور که گفته شده بود یه اپلیکیشن اولیه بود.

حالا از شما میخوایم انتظارایی که از اپلیکیشن نواندیشان دارین رو بگین. (البته منظورم صرفا پیشنهاد و انتقاد درباره نسخه اولیه نیستا.)

فکر کنید میخواد یه اپلیکیشن برای نواندیشان طراحی بشه، چه انتظارات و چه پیشنهاداتی دارید؟ :a030:

لینک به دیدگاه
من نمیتونم دان کنم:ws52:

از داخل کافه بازار یا گوگل پلی استور با اسم نواندیشان میتونید سرچ کنید و دانلود کنید.

ولی کلاً هدف تاپیک گرفتن پیشنهادات و انتظارات واسه یه اپلیکیشن هست :w16:

لینک به دیدگاه
والا من گوشیم ویندوزیه

روش نصب نمیشه

و الا حتما نظر میدادم:ws37:

منظورم این اپلیکیشن نیست :icon_pf (34):

کلا فکر کن میخواد یه اپلیکیشن طراحی بشه واسه نواندیشان. چه چیزایی انتظار داری داشته باشه؟

لینک به دیدگاه
منظورم این اپلیکیشن نیست :icon_pf (34):

کلا فکر کن میخواد یه اپلیکیشن طراحی بشه واسه نواندیشان. چه چیزایی انتظار داری داشته باشه؟

راستش انتظار زیاده اما از انتظار تا عملی شدن موضوع کلی فاصله س

مثلا اینکه mobilityش مثل تلگرام راحت باشه! یا اینکه بشه از داخل تلگرام مطلب بهش فوروارد کرد...

دسترسی به فروم ها داشته باشه و مستقیم بازدید سایت رو هم بالا ببره

لینک به دیدگاه

اول باید میگفتین کی گوشی نداره براش بخرم ! بعدش

اندروید ندارم:ws3:

ویندوز ندارم:ws3:

جاواندارم:ws3:

آی او اس ندارم:ws3:

و........

درکل یه گوشی ساده داشتم اونم زدم تو بخاری صفحه اش شکست !:ws47:

لینک به دیدگاه

من که میدونم ته حرف محمد راهدازی یک کاسبیه

خب برادر من سیلیس رو میریزن کف کوره هان ؟ چی میگم

سلیس بگو ملتو سرکار نذار دیگه

نظر چی بدم ؟ یک چیزی بدید لیست کنه برای فرو........ ش

مثل آزمیران یا فروشگاه هایی که یک اپلی نمیدونم چی چی هم دارن ملتو سرکار گذاشتن

خب من فلان ماده یا متریالو بخوام میپرم کوچه دزدا (خدابنده لولو) تو ناصر اسکل یک چار لیتری یا بیست لیتری از سر بشکه با تلمبه میکشم بز تومن ولی دانشجو و استاد دو لیتر فلان استات رو تو شیشه آزمایشگاهی و تازه تقل میخرن از این فروشگاه ها یهو پونصد هزار :ws28: آخرشم معلوم نیست کت تن کیه و نفری یک چیکه میدن دست هر دانشجو آخرشم میگن دیدی بوی پیاز میده؟ آهان این واکنشه :ws28: تموم شد برو اینم مدرکت :banel_smiley_4:

حالا بگرد پیدا کن پرتقال فروشو

باو قشنگ دو تا بشکه بگیرید از شورآباد بار بزنه چیه بز سی سی ؟ قشنگ یک تن خالی کن آزمایش کن دیگه :ws28:

اما فروش النگوی :ws28: نشکن ! :ws28::ws28::ws28:چیزایی در حد این دانشگاه بازیو سی دیو این چیزاست دیگه . دو تا کتابی چیزی که ملت حس رفتن و گشتنو نداشته باشن بعد تو داشته باشی و فرو کنی :ws28: بفروشی و فوقشم یک ارساله دیگه

خب همون فروشگاهتونو اون محصولاتو بکن تو اپلی فلانت ! ملت همه گوشی بدستن

سرویس و خدمات که نمیخوای بدی . حواله هم که نمیخوای جابه جا کنی

خب اگر بحث انتظاره من سلیقه خودمو میگم ولی نمیشه که

ده تا مفت خور رو به اسم کارگذار جعلی و درپیت بندازید تو تالار بورس انرژی به جون کارگذارهای بانکی و خصوصیو و.......... بیوفتن و نقش بازار خراب کنو دارن !!! شیش تا هم پشت شیشه چشم به نماد اشک تمساح بریزن :ws28: سوریه دیگه برای سرکار گذاشتن کارگذار های دیگه یهو قیمت تخیلی بپرونن همه فر بخورن:ws28: رقابت کنسل بشه همه برن بعد بزن تو سرش حواله های سنگین یهو 5000 تن نفتایی متانولی چیزی

من تو همون تالار برات این حواله ها رو غیب میکنم چیکار داری :ws3: اصلا با کت شلوار پاره از تالار میای بیرون چنگ میزنن :ws28: یک اس ام اس به ایرانسل مدیر عامل پتروشیمی (نه خط اصلیشا یادت نره) که من تو تالارم الان میخوام یک قیمت سرسام آور پرت کنم همه فرار کنن

فلان درصد ارزش محموله هم الان میاد تو حساب تو باغ باش:ws28:نیم ساعت بعد دوباره یک اس ام اس دیگه که الان منو فلانی هستیم بارو نصف کردیم دو تا 2500 تن . رقابت نیست فیتیلو کشیدیم پایین، حواله ها هم 22 تنی به نام های خیالی و شرکت های خیالی :ws28: یهو بکش پایین قیمتو تیز بسته بشه ده تا حواله هم بذار کنار برای مدیر عامله میره شورآباد تخلیه میشه بقیه هم هر کی یک طرف میره دیگه:ws28: تموم شد آه !! ببین خالیه تانکرا نداریم عرضه نشده که:ws3:

چشه ده تا گاوه کی به کیه

چرا لینک این تاپیکارو میذاری واسم آخه ؟ بذار دهنم بسته باشه:ws28:

لینک به دیدگاه

خب من فلان ماده یا متریالو بخوام میپرم کوچه دزدا (خدابنده لولو) تو ناصر اسکل یک چار لیتری یا بیست لیتری از سر بشکه با تلمبه میکشم بز تومن ولی دانشجو و استاد دو لیتر فلان استات رو تو شیشه آزمایشگاهی و تازه تقل میخرن از این فروشگاه ها یهو پونصد هزار :ws28: آخرشم معلوم نیست کت تن کیه و نفری یک چیکه میدن دست هر دانشجو آخرشم میگن دیدی بوی پیاز میده؟ آهان این واکنشه :ws28: تموم شد برو اینم مدرکت :banel_smiley_4:

باو قشنگ دو تا بشکه بگیرید از شورآباد بار بزنه چیه بز سی سی ؟ قشنگ یک تن خالی کن آزمایش کن دیگه :ws28:

اما فروش النگوی :ws28: نشکن ! :ws28::ws28::ws28:چیزایی در حد این دانشگاه بازیو سی دیو این چیزاست دیگه . دو تا کتابی چیزی که ملت حس رفتن و گشتنو نداشته باشن بعد تو داشته باشی و فرو کنی :ws28: بفروشی و فوقشم یک ارساله دیگه

ده تا مفت خور رو به اسم کارگذار جعلی و درپیت بندازید تو تالار بورس انرژی به جون کارگذارهای بانکی و خصوصیو و.......... بیوفتن و نقش بازار خراب کنو دارن !!! شیش تا هم پشت شیشه چشم به نماد اشک تمساح بریزن :ws28: سوریه دیگه برای سرکار گذاشتن کارگذار های دیگه یهو قیمت تخیلی بپرونن همه فر بخورن:ws28: رقابت کنسل بشه همه برن بعد بزن تو سرش حواله های سنگین یهو 5000 تن نفتایی متانولی چیزی

من تو همون تالار برات این حواله ها رو غیب میکنم چیکار داری :ws3: اصلا با کت شلوار پاره از تالار میای بیرون چنگ میزنن :ws28: یک اس ام اس به ایرانسل مدیر عامل پتروشیمی (نه خط اصلیشا یادت نره) که من تو تالارم الان میخوام یک قیمت سرسام آور پرت کنم همه فرار کنن

فلان درصد ارزش محموله هم الان میاد تو حساب تو باغ باش:ws28:نیم ساعت بعد دوباره یک اس ام اس دیگه که الان منو فلانی هستیم بارو نصف کردیم دو تا 2500 تن . رقابت نیست فیتیلو کشیدیم پایین، حواله ها هم 22 تنی به نام های خیالی و شرکت های خیالی :ws28: یهو بکش پایین قیمتو تیز بسته بشه ده تا حواله هم بذار کنار برای مدیر عامله میره شورآباد تخلیه میشه بقیه هم هر کی یک طرف میره دیگه:ws28: تموم شد آه !! ببین خالیه تانکرا نداریم عرضه نشده که:ws3:

چشه ده تا گاوه کی به کیه

:w58:

لینک به دیدگاه

چشه ده تا گاوه کی به کیه

درد که یکی دوتا نیس واسه همون چن میکرو مواد هزار جور منت میزارن بعد انتظار ارائه مقاله آی اس آی دارن ...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اپلیکیشن نواندیشان اگه بتونه یه شبکه اجتماعی علمی به روز و در عین حال با یه محیط صمیمی ایجاد کنه که رابط کاربری‌اش هم شیک و به قول معروف یوزر فرندی باشه خیلی عالی میشه.

یه سری محدودیت‌ها هم خوبه که داشته باشه که به اپلیکیشن صرفا اجتماعی تبدیل نشه و بازده علمی داشته باشه. مثلا اینکه هر کاربری باید در هر ماه یه پست علمی بذاره و محتوا تولید کنه. شاید بپرسین انگیزه اش چیه؟ یکیش این میتونه باشه که دسترسی اش به بعضی مطالب عملی ای که قبلا میسر نبود امکان‌پذیر بشه. و خلاصه یه الگوریتمی تعریف بشه که هر کسی که تولید محتوای بیشتری میکنه بیشترم دیده بشه. نه برعکس

حالا این ایده‌ی خامشه. ولی به نظرم در کل یه همچین چیزی جوابه:ws3:

لینک به دیدگاه
اپلیکیشن نواندیشان اگه بتونه یه شبکه اجتماعی علمی به روز و در عین حال با یه محیط صمیمی ایجاد کنه که رابط کاربری‌اش هم شیک و به قول معروف یوزر فرندی باشه خیلی عالی میشه.

یه سری محدودیت‌ها هم خوبه که داشته باشه که به اپلیکیشن صرفا اجتماعی تبدیل نشه و بازده علمی داشته باشه. مثلا اینکه هر کاربری باید در هر ماه یه پست علمی بذاره و محتوا تولید کنه. شاید بپرسین انگیزه اش چیه؟ یکیش این میتونه باشه که دسترسی اش به بعضی مطالب عملی ای که قبلا میسر نبود امکان‌پذیر بشه. و خلاصه یه الگوریتمی تعریف بشه که هر کسی که تولید محتوای بیشتری میکنه بیشترم دیده بشه. نه برعکس

حالا این ایده‌ی خامشه. ولی به نظرم در کل یه همچین چیزی جوابه:ws3:

منم همین قرمزارو میخواستم بگم ولی به زبونم نمیچرخید:ws3:

ولی خب علمی نگه داشتنش مسئلس

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام موهندس

والا چی بگم. به همین سایت و انجمن و این همه بخش که درست کردین برسین فعلا :banel_smiley_4:

اگه میخواستم یه اپ درست کنم اول یه ارتباط مستقیم با انجمن توش میگنجوندم. مثلا پیام خصوصی که اومد خبر بده یا جواب سوالم که داده شد خبر بده. بعد یسری آموزش های خاص و تاپ برای هر رشته توش میذاشتم با قابلیت آپدیت که هر از چندگاهی آموزشهای جدید بذارم. یا مثلا همین بخش کاریابی رو توش میچپوندم :w02:

حالا چون خیلی پول دوست داری یه بخش فروشگاه هم بهش اضافه کن که مستقیم از طریق اپ بتونه خرید کنه

لینک به دیدگاه
سلام موهندس

والا چی بگم. به همین سایت و انجمن و این همه بخش که درست کردین برسین فعلا :banel_smiley_4:

اگه میخواستم یه اپ درست کنم اول یه ارتباط مستقیم با انجمن توش میگنجوندم. مثلا پیام خصوصی که اومد خبر بده یا جواب سوالم که داده شد خبر بده. بعد یسری آموزش های خاص و تاپ برای هر رشته توش میذاشتم با قابلیت آپدیت که هر از چندگاهی آموزشهای جدید بذارم. یا مثلا همین بخش کاریابی رو توش میچپوندم :w02:

حالا چون خیلی پول دوست داری یه بخش فروشگاه هم بهش اضافه کن که مستقیم از طریق اپ بتونه خرید کنه

به به امیر عزیز. سلام

آی گفتی :ws3:

مرسی واسه پیشنهادات و نظراتی که دادی :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...