رفتن به مطلب

آمادگی جهت آزمون ورودی نظام مهندسی برق - 98

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان اگر کسی سوال داره بپرسه

من چون زیاد وقت ندارم عکس گرفتم ، ببخشید :icon_gol:

البته حل بعضی مسائل به صورت کسری و رادیکال هست که اینجا سیمبلش نیست و چاره ای جزء عکس نیست ..

مبحث پلکان برقی رو تموم میکنیم و مبحث بعدی رو در ادامه شروع می کنیم :a030:

البته من خودم رو تست 15 آزمون مرداد 94 ی کوچولو مشکل دارم ! دقیقا نگرفتم چیشد 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif اگه کسی قضیه رو گرفت به ما هم بگه :ws3:

لینک به دیدگاه

مبحث بعدی که میخوایم شروع کنیم " محاسبات روشنایی " هست

یه درس دو واحدی تو دانشگاه تقریبا به همین اسم داشتم " روشنایی فنی و پروژه "

فقط این مبحث پارامتر و محاسبات زیاد داره که اگه یکم اشتباه کنین جوابتون به کل اشتباه در میاد!! ( از اسمشم مشخصه که چقد محاسباتی هست :ws3: )

صرفا جهت اطلاعات میگم که نرم افزار دیالوکس همه این محاسبات رو با دقت بالا انجام میده که اگه عمری باشه آموزش اون رو هم قرار بدم .

یه نیم نگاهی هم به این مبحث بندازین تا شروع تست ها :a030:

لینک به دیدگاه
رشته ها و مدارک تحصیلی مجاز برای شرکت در آزمون نظام مهندسی

34- به فارغ‌التحصيلان رشته مهندسي «برق و الكترونيك» از دانشگاه‌هاي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري پروانه اشتغال بكار مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 500) و به فارغ‌التحصيلان رشته مهندسي (برق- الكترونيك) پروانه اشتغال بكار مرتبط با مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 530) تعلق مي‌گيرد.

35- فارغ‌التحصيلان كارشناسي مهندسي شبكه‌هاي انتقال و توزيع و يا مهندسي علمي- كاربردي شبكه‌هاي انتقال و توزيع در صورت ارائه مدرك تحصيلي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مي‌توانند پروانه اشتغال بكار مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 500) دريافت نمايند.

36- به فارغ‌التحصيلان كارشناسي ناپيوسته مهندسي كنترل و ابزار دقيق و مهندسي تكنولوژي كنترل و ابزار دقيق پروانه اشتغال بكار مرتبط با مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 510) تعلق مي‌گيرد.

37- فارغ‌التحصيلان مهندسي كاربردي برق- قدرت از دانشگاه صنعت نفت آبادان در صورت تأييد مدارك تحصيلي از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري مي‌توانند پروانه اشتغال بكار مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 500) دريافت نمايند.

ppivh2plp0knvhapobv6.jpg

سلام دوست عزیز آیا مهندسی فناوری کنترل ابزار دقیق پروانه اشتغال بكار مرتبط با مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 510) تعلق مي‌گيرد.

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز آیا مهندسی فناوری کنترل ابزار دقیق پروانه اشتغال بكار مرتبط با مهندسي تأسيسات برقي ساختمان (با كد 510) تعلق مي‌گيرد.

درود :icon_gol:

از کدوم دانشگاه ؟ ( دولتی ، آزاد ، غیر انتفاعی و. .. )

مهم اینه که زیر نظر وزرات علوم باشین

34- به فارغ‌التحصيلان رشته مهندسي «برق و الكترونيك» از دانشگاه‌هاي مورد تأييد وزارت علوم

لینک به دیدگاه
علمی کاربردی باشد چیه

باید یه سرچ تو گوگل بزنم

رشته شما در واقع همون مهندسی کنترل هست دیگه ؟

هر دانشگاه ی اسم میذاره رو رشته ! مثلا من مهندسی تکنولوژی الکترونیک هستم ( غیر انتفاعی خوندم )

شما عضو نظام هستین ؟ اقدام کردین؟

لینک به دیدگاه
دانشگاه جامع علمی-کاربردی:

دانشگاهی دولتی و وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. تأسیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی در مهرماه سال ۱۳۷۰ به تصویب رسیده است و امروزه بیش از ۱۰۰۰ مرکز آموزشی در رشته‌های مختلف مهارتی در سراسر کشور دارد. بیش از ۲۰۰ مرکز آموزشی این دانشگاه در کلان‌شهر تهران قرار گرفته است. این دانشگاه با هدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای دانش‌آموختگان مراکز آموزشی که فاقد تجربه اجرایی می‌باشند، نسبت به برگزاری دوره‌های علمی-کاربردی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خبرگی اقدام می‌کند.

نکته مهمش برطرف شد

تو عکس زیر سه تا مهندسی کنترل هست

موضوع دوم اینکه شما پیوسته بودین ؟

تکنولوژی به معنای اینه که ناپیوسته باشین ( یا مثلا کاردانی شما از ی گرایش دیگه باشه )

من کاردانی تاسیسات الکتریکی بودم کارشناسی ناپیوسته الکترونیک و شدم تکنولوژی الکترونیک

البته فکر کنم همین که تاسیسات الکتریکی بودم خودش نکته + بود

ppivh2plp0knvhapobv6.jpg

لینک به دیدگاه
باید یه سرچ تو گوگل بزنم

رشته شما در واقع همون مهندسی کنترل هست دیگه ؟

هر دانشگاه ی اسم میذاره رو رشته ! مثلا من مهندسی تکنولوژی الکترونیک هستم ( غیر انتفاعی خوندم )

شما عضو نظام هستین ؟ اقدام کردین؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم ...الان دیگه نیاز نیست اول عضو نظام بشی بعد تو آزمون شرکت کنی ....

میتونی بدون عضویت هم در آزمون شرکت کرد:w58:

لینک به دیدگاه
تا اونجایی که من اطلاع دارم ...الان دیگه نیاز نیست اول عضو نظام بشی بعد تو آزمون شرکت کنی ....

میتونی بدون عضویت هم در آزمون شرکت کرد:w58:

w58.gif

خانوم واسه ثبت نام آزمون نیاز به کد نظام مهندسی هست ، صرفا جهت اطلاع:w02:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

برای مدتی نیستم ، اگر از دوستان کسی حوصلشو داره تاپیک رو جلو ببره

پیشاپیش ممنونم :icon_gol:

آرزوی موفقیت برای قبولی در آزمون برای تمامی دوستان .

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...