رفتن به مطلب

چگونه می توانم ازبردهای الکترونیکی طلا استخراج کنم ؟

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

دیدی اعتراف کردی مهندس جان بلدی

اعتراف کردم بلدم ؟ گفتی levrone گفتم levrone که خودمم :ws28: فقط شناسه رو عوض کردم

نمیدونم چرا فکر میکنی بلدم

اهل فن که گفتم یعنی بازی نکنید و قشنگ یک تن دو تن میخو سیخو بردو هر چی هست بریزی یک 100 گرم حداقل در بیاد وگرنه یک صبح تا شب بشینی یک ارزن بگیری که بدرد نمیخوره

تازه این ریکاوری کردنه خودش چرته چون گرونه و تقریبا استفاده ای نداره

همه جورش اینجا هست دیگه

با یکی که خبره این چیزاست همکاری کن که بتونی درشت انجام بدی

البته اگر این ضایعات ارزون دم دستته وگرنه نکن

حالا مهم نیست پیرومتالوژی باشه یا هیدرو

مهم اینه که تو قطعاتت ارزون باشه و تو حجم درشت کار کنی ، دو تن سه تن و...........

خودمنو ببین ؟ برای تفریخ از خاکو سنگ کار میکنم که سرگرمی باشه

صد نفر هم هستن تا سقف از این میخو سیخا دارن ولی سراغش نمیرم

معدن خیلی سخت تر و پر دردسر تره اما هر چند ماه یکبار چند تن کنسانتره یا اصلا سنگ خام برام میفرستن

حالا یا از اونور یا همینجا

اتفاقا چند روز پیش یک کرده زنگ زد نفهمیدم کی بهش شماره داده بود

یک کنسانتره خوب داشت ولی پر از شرو ورهای معدنی و آلوده

به ناصر میگفتم ، آورد تموم شد رفت :ws3:

نمیدونم اگر قطعاتت زیاد و ارزونن پیگیری کن خوبه

وگرنه تو دو تا بشرو این حرفا ................... خودتو اذیت نکن

لینک به دیدگاه

اعتراف کردم بلدم ؟ گفتی levrone گفتم levrone که خودمم :ws28: فقط شناسه رو عوض کردم

اهل فن که گفتم یعنی بازی نکنید و قشنگ یک تن دو تن میخو سیخو بردو هر چی هست بریزی یک 100 گرم حداقل در بیاد وگرنه یک صبح تا شب بشینی یک ارزن بگیری که بدرد نمیخوره

همه جورش اینجا هست دیگه

مهم اینه که تو قطعاتت ارزون باشه و تو حجم درشت کار کنی ، دو تن سه تن و...........

معدن خیلی سخت تر و پر دردسر تره اما هر چند ماه یکبار چند تن کنسانتره یا اصلا سنگ خام برام میفرستن

چون با این شناختی که پیداکردم احتمال اینکه ندونی یا حتی آزمایش نکرده باشی خیلی کمه

اگرهم اونقدر زیاد نداشته باشم که نیست می خوام یادبگیرم یجورای اینجورکارها رودوست دارم

لینک به دیدگاه
چون با این شناختی که پیداکردم احتمال اینکه ندونی یا حتی آزمایش نکرده باشی خیلی کمه

اگرهم اونقدر زیاد نداشته باشم که نیست می خوام یادبگیرم یجورای اینجورکارها رودوست دارم

:| هندونه بزرگی بود :ws28:

خب قطعه موبایله الان ؟

خب الان چی بگم ؟ روش متالوژی رو بگم شیمیایی بگم غربال بگم ؟ گاز و تقطیر رو بگم ؟ فقط 54 فرایند شیمیایی هست و 11 فرایند متالوژی که خودم سراغ دارم و انجام دادم ، حلال هم که نمیشه میزنی یک بلایی سر خودتو محلتون میاری :ws28:

من خودم حلالو دوست دارمو زندگیه و اختراع خودمه و پتنت هم شده ولی خیلی ( یعنی برو بالای ابرا ) خطرناکه و اصلا ریسک نمیکنم بگم فکرشم نکن :ws28: . تازه من بیشتر از این فرایندم برای سنگ هایی استفاده میکنم که یک جدول مندلیف فلز توشه و تمرکزم روی فلزاتی مثل روتینیوم ، رودیوم ، ایریدیوم و............. دیگه ته تهش پلاتینو پالادیومو اوسمیومو این چیزاست ولی گاهی هم برای طلا تغییرش میدم

تو سوخو هم یک سیستم پیوسته و بسته گذاشتم همونجا کنترل میشه

فندق شکن یا وی پی ان رو روشن کن صفحه فیسبوکمو ببین فیلمشو گذاشتم دیگه اینجا آپلود نکنم

خب به من بگو چه روش دیگه ای رو دوست داری تا بگم متریال و روش چیه؟

لینک به دیدگاه
:| هندونه بزرگی بود :ws28:

خب قطعه موبایله الان ؟

خب الان چی بگم ؟ روش متالوژی رو بگم شیمیایی بگم غربال بگم ؟ گاز و تقطیر رو بگم ؟ فقط 54 فرایند شیمیایی هست و 11 فرایند متالوژی که خودم سراغ دارم و انجام دادم ، حلال هم که نمیشه میزنی یک بلایی سر خودتو محلتون میاری :ws28:

من خودم حلالو دوست دارمو زندگیه و اختراع خودمه و پتنت هم شده ولی خیلی ( یعنی برو بالای ابرا ) خطرناکه و اصلا ریسک نمیکنم بگم فکرشم نکن :ws28: . تازه من بیشتر از این فرایندم برای سنگ هایی استفاده میکنم که یک جدول مندلیف فلز توشه و تمرکزم روی فلزاتی مثل روتینیوم ، رودیوم ، ایریدیوم و............. دیگه ته تهش پلاتینو پالادیومو اوسمیومو این چیزاست ولی گاهی هم برای طلا تغییرش میدم

تو سوخو هم یک سیستم پیوسته و بسته گذاشتم همونجا کنترل میشه

فندق شکن یا وی پی ان رو روشن کن صفحه فیسبوکمو ببین فیلمشو گذاشتم دیگه اینجا آپلود نکنم

خب به من بگو چه روش دیگه ای رو دوست داری تا بگم متریال و روش چیه؟

:ws28::ws28::ws28: بسیارخوشم امد مثل خودم گفتی منم دچنین مواقعی میگم هندونه ولی این هندونه نبودا ! بهرصورت خیلی خوب جواب داد :ws3:

موبایل دارم ، برد کامپیوتر، تلوزیون و...

ببین تویک فیلم آموزشی نشون می دارد اینارا با چند محلول شتشومی داد فقط محلولا رانمی گفت اگر وقت داری یکی یکی بریم جلو.... اگه شد وخواستی اون بلا هم بگو ازانفجارخوشم میاد آرزومه یه روز بترکم:ws3:غصه همنخور همچون محله باکلاسی نیست

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28: بسیارخوشم امد مثل خودم گفتی منم دچنین مواقعی میگم هندونه ولی این هندونه نبودا ! بهرصورت خیلی خوب جواب داد :ws3:

موبایل دارم ، برد کامپیوتر، تلوزیون و...

ببین تویک فیلم آموزشی نشون می دارد اینارا با چند محلول شتشومی داد فقط محلولا رانمی گفت اگر وقت داری یکی یکی بریم جلو.... اگه شد وخواستی اون بلا هم بگو ازانفجارخوشم میاد آرزومه یه روز بترکم:ws3:غصه همنخور همچون محله باکلاسی نیست

اینکه تپل خودمونه :ws28:

تو فیلمش که فقط دمباریک دستش بود محلولی نبود

ای بابا روشهای این تپلو میخوای ؟ :ws28: من فکر کردم روش اسکلت برقی رو دیدی خوشت اومده باز اون بهتره

از این روشا میخوای ؟ محلولاش یک مشت شرو ورن مثل روشش آبدوغ خیاریه

خب باشه این که راه دسته ( مخفی هم کرده اسم نبرده ؟ :ws28::ws28::ws28:)

یک شماره برات میذارم زنگ بزن شفاهی پتشو واست میریزم رو آب یاد داشت کن برو حال کن

خیلی دیگه طولانی میشه تایپش

لینک به دیدگاه

همه جورش اینجا هست دیگه

جناب levrone من 200کیلو سی پی یو سرامیکی دارم با 100 کیلو رم و 300 کیلو برد موبایل و یه تن برد مخابراتی و ...

به درد می خوره؟

لینک به دیدگاه
جناب levrone من 200کیلو سی پی یو سرامیکی دارم با 100 کیلو رم و 300 کیلو برد موبایل و یه تن برد مخابراتی و ...

به درد می خوره؟

چرا بدرد نمیخوره ...........

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

دوستان عزیز سلام، من از سنندج هستم و نزدیک به یکصد و پنجاه عدد سیستم کامپیوتری در مزایده برنده شدم، اگر کسی یا کسانی با علم به توانایی انجام بازیافت فلزات با ارزش و تجربه کافی هستند بنده حاضرم شراکتی انجام بدم و در ضمن توانایی تهیه بیش از یکصد کامپیوتر مستهلک رو در ماه دارم، موفق باشین

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز سلام، من از سنندج هستم و نزدیک به یکصد و پنجاه عدد سیستم کامپیوتری در مزایده برنده شدم، اگر کسی یا کسانی با علم به توانایی انجام بازیافت فلزات با ارزش و تجربه کافی هستند بنده حاضرم شراکتی انجام بدم و در ضمن توانایی تهیه بیش از یکصد کامپیوتر مستهلک رو در ماه دارم، موفق باشین

سلام

خودت انجام بده این که مقدار زیادی نیست

اینکه میگم زیاد نیست به این دلیله که شما مزایده رفتی سماورو قوری و صندلی و هر چی کیس بوده گرفتی و همه اون کیسها هم گلچین شده و یکدست که نیستن توش همه جوره داره مگه اینکه خودت کارت ضایعات باشه و گلچین کرده باشی

الانم مستهلک دیگه مثل ده سال پیش نیست که سیستمهای تاپ باشه ، نمیدونم شایدم تاپ گرفتی ....

نمیدونم چی گرفتی ولی جالب بود هنوزم مزایده میزنن

فقط این روشو دوست داشتم ، البته معدنی و سیخو میخ الکترونیک نمیگرفتم ، سیخو میخ اون پیچیدگی و داستانهای تخیلی معدن رو نداره که

اینو ببین دیگه آپلود نکردم . . . . . اینو میگن روش

حالا جدا از این حرفها که کارت راه بیوفته

ببر تو همون شهر خودتون بده برو بچ سرب باز کارت رو راه میندازن ، من بهشون میگم گند کار ولی خودشون میگن غالکار که البته با ق میگن:ws28:

غال میکنن نصفیش سوت میشه نصفیش در میاد

بعضی ها بوته ای اجرت میگیرن و بعضی هم گرمی

موفق باشی عزیز

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز، اینکه شما در زمینه متالوژی مواد تجربه کافی داری حرفی نیست، اما اگر علم به اشتراک گذاشته نشه شبیه اینه که یه دوچرخه برات خریده باشن نزارن سوارش بشی، به نظر شما بدرد میخوره همچین چیزی، من که میگم مفتش گرونه، به هر حال از دوستان برادرانه خواهش میکنم اگر دانشی رو هرچند کوچک بلدن صادقانه و بدور از دغلکاری و راه انحرافی و نمیدونم بقول خودشون پیچوندن بیان مردونه و خیلی عذر میخوام مثل مردونگی که خارجیا در آموزش به حیواناتشون انجام میدن برای شروع کافیه، من بشخصه آدم وطن پرستی هستم و در زمینه های تخصصی خودم به خیلیها کمک کردم و منتی هم نداره و امیدوارم دوستان حاضر و توانمند در این گروه و تاپیک هم تکونی به خودشون بدن چون باور کنید تا از دستی ندی از دست دیگه چیزی نمیگیری، موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...