رفتن به مطلب

چگونه می توانم ازبردهای الکترونیکی طلا استخراج کنم ؟

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

ممنون دوست عزیز، اینکه شما در زمینه متالوژی مواد تجربه کافی داری حرفی نیست، اما اگر علم به اشتراک گذاشته نشه شبیه اینه که یه دوچرخه برات خریده باشن نزارن سوارش بشی، به نظر شما بدرد میخوره همچین چیزی، من که میگم مفتش گرونه، به هر حال از دوستان برادرانه خواهش میکنم اگر دانشی رو هرچند کوچک بلدن صادقانه و بدور از دغلکاری و راه انحرافی و نمیدونم بقول خودشون پیچوندن بیان مردونه و خیلی عذر میخوام مثل مردونگی که خارجیا در آموزش به حیواناتشون انجام میدن برای شروع کافیه، من بشخصه آدم وطن پرستی هستم و در زمینه های تخصصی خودم به خیلیها کمک کردم و منتی هم نداره و امیدوارم دوستان حاضر و توانمند در این گروه و تاپیک هم تکونی به خودشون بدن چون باور کنید تا از دستی ندی از دست دیگه چیزی نمیگیری، موفق و پیروز باشید

عزیز من نگفتم تو متالوژی کاره ای هستم، اصلا من متالوژ نیستم کجا گفتم هستم ... و لینک هم برای قیف اومدن نبود فقط گفتم این روش رو دوست دارم نگفتم من انجام دادم ، اینو علاقه داشتم همین ..

اما در مورد وطنو خدمتو این حرفها ! نه من اصلا وطن پرست نیستم و برام فرقی نداره کی مال کجاست و

شما در مورد این که چطور طلا رو ریکاوری و پالایش کنم پرسیده بودید و من هم یک پیشنهاد دادم حالا شما اسمش رو بذار راهنمایی یا هر چی و گفتم ببری کجا و چیکار کنی تا طلات در بیاد ، حالا دوست نداری خب حرفی نیست نکن ، من اینجا بزینس نمیکنم که چیزی رو مخفی کنم یا در مقابلش چیزی بخوام ، به اندازه کافی و تا جایی که بلد بودم چه تو این انجمن و چه تو محیطهای کاری اشتراک گزاری کردم ، حالا چه مردونه چه زنونه مهم نیست اسمش چی باشه

تو همین فروم دو تا سرچ بکنی برای همین بازیافت شاه نامه زیاد نوشتم ، دین خودم رو ادا کردم و ادعایی هم ندارم ......

موید باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...