رفتن به مطلب

برنامه ی اندروید

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

خیلی وقته دونبال برنامه ای هستم واسه اندروید که توسط اون بتونم پیمایش را در نقشه در مود satellite ضبط کنه و همچنین این app توانایی داشته باشه عکس های گرفته شده در هر مکان را در روی نقشه در مکان گرفته شده نشون بده . . . دوستان اگه راهنمایی بفرمایند ممنون می شم

البته ناگفته نماند خیلی گشتم و سرچ کردم ولی مورد قابل قبولی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

سلام

درون اپ گوگل مپ ، وقتی کشوی کناری سمت چپ رو که بصورت 3 تا خط نشون داده می شه لمس کنید منویی باز خواهد شد که در میانه ی ان گزینه هایی مانند شکل زیر موجود می باشد. یکی از گزینه ها که در عکس قابل مشاهده است به نام satellite که در این مود تمام عوارض زمین از فاصله ای به ارتفاع 30 متر قابل مشاهده است. . .

توی گوگل مپ تا جایی که من می دونم نمی شه مصافت طی شده در یک زمان مشخص رو ضبط کرد

لینک به دیدگاه

سلام. . .

اپ مربوطه مسیر پیموده شده بر روی نقشه رو ضبط می کنه و شما بعدها می تونی ببینی کجاها رفتی و همچنین هر جا که عکس, گرفته باشی روی نقشه دقیق نشون می ده کجا بوده و بعدها می تونی ببینی که فلان عکس مربوط به کجا و چه مکانیه. . .

این اپ بیشتر برای افراد معدن یاب مورد استفاده قرار می گیرد

لینک به دیدگاه
سلام. . .

اپ مربوطه مسیر پیموده شده بر روی نقشه رو ضبط می کنه و شما بعدها می تونی ببینی کجاها رفتی و همچنین هر جا که عکس, گرفته باشی روی نقشه دقیق نشون می ده کجا بوده و بعدها می تونی ببینی که فلان عکس مربوط به کجا و چه مکانیه. . .

این اپ بیشتر برای افراد معدن یاب مورد استفاده قرار می گیرد

خب كاري نداره بايد هر n ثانيه يه بار موقعيت فعليشو به سرور اعلام كنه

حالا مشكل تو پيدا كردن اين n هس

يه فرمول هس كه ميگه به ازاي هر يه درجه جغرافيايي 69 mile در طول جابجايي رخ ميده

بخوايد فرمول دقيقشو براتون پيدا ميكنم خودم دارم تو پروژه اي كه كار ميكنم اونارو استفاده مي كنم

اگه از gps گوشي استفاده كنيد فرمول هاي haversine. خيلي كمكتون ميكنه فقط بايد اون lat و long هاي بدست اومده از gps رو روي نقشه گوگل نمايش بديد

لینک به دیدگاه

در مورد گرفتن عكس هم باز تا جايي كه من ميدونم ( البته خودم بكار نبردم ) از سرويس دوربين خود گوشي استفاده ميكنيد و باز موقع ذخيره فايل موقعيتشو به عنوان فيلد براش ذخيره ميكنيد

لینک به دیدگاه
خب كاري نداره بايد هر n ثانيه يه بار موقعيت فعليشو به سرور اعلام كنه

حالا مشكل تو پيدا كردن اين n هس

يه فرمول هس كه ميگه به ازاي هر يه درجه جغرافيايي 69 mile در طول جابجايي رخ ميده

بخوايد فرمول دقيقشو براتون پيدا ميكنم خودم دارم تو پروژه اي كه كار ميكنم اونارو استفاده مي كنم

اگه از gps گوشي استفاده كنيد فرمول هاي haversine. خيلي كمكتون ميكنه فقط بايد اون lat و long هاي بدست اومده از gps رو روي نقشه گوگل نمايش بديد

نه خیلی سختش نکنید ، نیازی به این کارا نیست ، اپ مورد نظر ابتدا نقشه ی منطقه را دانلود کرده و بعد روی آن از طریق gps موقعیت شما و مسیر پیمایش را با خط ابی یا قرمز ترسیم می نماید .

لینک به دیدگاه
در مورد گرفتن عكس هم باز تا جايي كه من ميدونم ( البته خودم بكار نبردم ) از سرويس دوربين خود گوشي استفاده ميكنيد و باز موقع ذخيره فايل موقعيتشو به عنوان فيلد براش ذخيره ميكنيد

در مورد عکس بله می شه گزینه ی نمایش موقعیت رو فعال کرد تا روی نقشه بصورت انلاین نشون بده کجا گرفته شده و حتی اسم منطقه رو هم می نویسه ولی تا جایی که من سعی کردم طول و عرض جغرافیارو نشون بده نتونستم بنتیجه برسم و همچنین در این حالت حتما باید به شبکه متصل بشین . . . در صورتی که اپ هایی هست که روی خودش عکس رو ذخیره می کنه و در هر بازدید با تمام مشخصات به شما نمایش می دهد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...