رفتن به مطلب
!Hooman

استفاده از فیلی شکن برای اندروید !

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی :icon_gol:

دوستان من جدیدا اندروید گوشیمُ به 7 اپدیت کردم که تو قسمت Phone Manager یه انتی ویروس اضافه شده

qdmg7bzi920hinq3jkf.png

انتی ویروسش avast هست و بدون فیلی شکن اپدیت نمیشه ! و Network Error میده

7g3k1ncl7mkogsv5ywt.png

ge9wqv6k4ob330ef8qh9.png

سوالم اینجاست الان استفاده از برنامه فیلی شکن مثل سایفون چقدر برای گوشی میتونه مخرب باشه ؟

آخه تو نت حرفُ حدیث های زیادی هست ..

من رو لپ تاپ ( ویندوز 10 ) از سایفون استفاده میکنم ی هوا ویندوز گیج میزنه ولی میشه کار کرد ( البته زیاد حس نمیشه )

به غیر از اپدیت اون انتی ویروس اندروید نرم افزارهای دیگه هم هست که میخوام نصب کنم ولی همین داستان هست!!

و اینکه دوستانی که از فیلی شکن استفاده کردن تا چ حد به گوشیشون آسیب زده یا اصلا اتفاقی نیفتاده !! ( ی جایی خوندم رو باتری تاثیر داره و ازین حرفا و حتی بحث آسیب سخت افزاری )

بحث امنیتیش رو کار نداریم ( سرقت اطلاعات و ازین حرفا ) . بیشتر منظورم رو کند شدن گوشی حتی بعد چند بار استفاده محدود !

ممنونم :icon_gol:

• Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام به همگی :icon_gol:

دوستان من جدیدا اندروید گوشیمُ به 7 اپدیت کردم که تو قسمت Phone Manager یه انتی ویروس اضافه شده

qdmg7bzi920hinq3jkf.png

انتی ویروسش avast هست و بدون فیلی شکن اپدیت نمیشه ! و Network Error میده

7g3k1ncl7mkogsv5ywt.png

ge9wqv6k4ob330ef8qh9.png

سوالم اینجاست الان استفاده از برنامه فیلی شکن مثل سایفون چقدر برای گوشی میتونه مخرب باشه ؟

آخه تو نت حرفُ حدیث های زیادی هست ..

من رو لپ تاپ ( ویندوز 10 ) از سایفون استفاده میکنم ی هوا ویندوز گیج میزنه ولی میشه کار کرد ( البته زیاد حس نمیشه )

به غیر از اپدیت اون انتی ویروس اندروید نرم افزارهای دیگه هم هست که میخوام نصب کنم ولی همین داستان هست!!

و اینکه دوستانی که از فیلی شکن استفاده کردن تا چ حد به گوشیشون آسیب زده یا اصلا اتفاقی نیفتاده !! ( ی جایی خوندم رو باتری تاثیر داره و ازین حرفا و حتی بحث آسیب سخت افزاری )

بحث امنیتیش رو کار نداریم ( سرقت اطلاعات و ازین حرفا ) . بیشتر منظورم رو کند شدن گوشی حتی بعد چند بار استفاده محدود !

ممنونم :icon_gol:

هم برای گوشی و هم برای پی سی استفاده کردم

گاهی سرعت رو کند میکنه

گاهی وقتا هم الکی هیچی بالا نمیاره

اما مشکل اصلی ش اینه که آی پی ها رو عوض میکنه، بعد اکسپلورر هات بهم میریزه و ممکنه کار نکنه بدون فیلتر شکن

راه حلش هم نمیدونم:hanghead:

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری