رفتن به مطلب

به نظرتون بهترین جایگزین تلگرام چیه؟

به نظرتون بهترین جایگزین تلگرام چیه؟  

24 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظرتون بهترین جایگزین تلگرام چیه؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز علی الخصوص پرمشغله ها و معتادین تلگرام :ws3:

میدونیم که یه سریا معتادش شدن که تو گروه ها و کانالا بچرخن، جوک واسه هم دیگه فوروارد کنن و بحرفن و ... یه جورایی که وقت زیادی رو بدون اینکه متوجه بشن توش میگذرونن و ارزش زندگی رو محدود بهش کردن. :icon_pf (34):

یه سریا کسب و کارشونو روی اون بنا کردن حالا یا به عنوان ابزار کمکی و تبلیغاتی و یا بدتر به عنوان تنها محیط کسب و کار :w58:

یه سریا هم همینطوری به عنوان ابزاری واسه ارتباط راحت تر و ... ازش استفاده میکنن بدون اینکه زیاد درگیرش بشن. :w16:

و ...

حالتای مختلفی از استفاده کننده های تلگرام هست. از بچه ها گرفته تا بزرگترا :banel_smiley_4:

حالا سوال اینه که اگه تلگرام رفع فیلی نشه و همین وضعیت رو داشته باشه، به نظرتون بهترین جایگزینش چی میتونه باشه و چیکار میکنید؟ :ws38:

لطفاً هرکدوم از گزینه های نظرسنجی که انتخاب میکنید دلیلتون هم بگید :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واسم مهم نیست همونطور که قبلا هم مهم نبود

اخه از اول نداشتم كه وابسته ش بشم و الان از نبودش ناراحت باشم:)))

جايگزينشم به نظرم يكم مردم چشم و گوششون باز كن اطرافشون ببينن.

انقدر مشغوليت هست كه برنامه ريزي كنن ميبينن اي بابا تلگرام چي بوده جز دشمن جونشون

كتاب كتاب كتاب

دورهمي

ورزش

كافه گردي

كتابخونه

نمايشگاه

تئاتر

سينما

كتاب كتاب كتاب

:))

لینک به دیدگاه

واتس آپ فعلا خوبه

وی چت هم نمیشه باهاش کار کرد نمیدونم چرا

هیچ کدوم از ایرانیها هم قبول ندارم مثلا قراره با یکی حرف بزنی یهویی میبینی یه قوم و قبیله ای دارند چکت میکنند احساس نا امنی به آدم دست میده.

اونهایی که از طریق تلگرام کسب و کار میکردند میتونند از نت استفاده کنند مثل قبل از تلگرام

یا تو انجمنها یا سایت ها یا هرچیزی

لاین اون موقعها یه بار نصب کردم اذیت میکرد شاید بازم بشه ازش استفاده کرد.

در این عصر تکنولوژی نمیشه بودن این جور فضاها رو نادید گرفت هرچند هم کتاب و دور همی و همه چی باشه بازم یه جایی به وجودشون نیاز هست .

فعلا نشستیم ببینیم چی میشه ولی مطمئناً از پیام رسان های وطنی استفاده نخواهم کرد

لینک به دیدگاه

تلگرام نقش مهمی برای من بازی میکنه از هر لحاظ جایگزینی براش متصور نیستم راهش استفاده از همون فیلی هست:icon_redface:

لینک به دیدگاه

[sUCCESS][/sUCCESS]با همین شرایط بازم با تلگرام کار میکنم

آره منم ترجیحم اینه که با قند شکن از همون تلگرام استفاده کنم

ولی بازم واتساپ بد نیست خیلی

هرچند که هیچکدوم به پای راحتی کار با تلگرام نمیرسن

لینک به دیدگاه

مملی.......... تو فقط کلیپهای راز بقا :ws28:رو برام بذار گور بابا تلگرام ، فقط اون بیاد ......

یعنی من فقط میرفتم دوبله اونو ببینم روحم شاد بشه :ws28:

باور کن خود اون طرفو ببینم یک شمش بهش کادو میدم

کارش درسته :ws28:

فقط دوبله انگلیسیش

:ws28::ws28:

گواتمالاws28.gifws28.gifws28.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

خب محمد این نظرسنجی که گذاشتی درست نیست!!!

علتشم اینه که تلگرام رو باید با نرم افزار های مشابه ش مقایسه کنی! نه چیزایی که شبیه ش نیستن!

الان تلگرام با وجود کانال ها جنبه ی فعالیت شغلی داره!

اگه بخوایم اون جنبه شو فیلتر کنیم نرم افزار خوب زیاده

بهترینش هم طبق نظرسنجی ها واتس اپه

اما در مورد جنبه ی شغلی

تلگرام حتی اگه هم برگرده بازم وضعیتش خوب نمیشه و مثل قبل رونق نمیگیره

خیالت راحت که باید برای ایجاد کار و کاسبی اول تا آخر توی نرم افزارای داخلی سرمایه گذاشت

الانم اگه برگرده همه شروع میکنن به تبلیغات کانال هاشون روی نرم افزار های مشابه داخلی که سه تا از مشهور ترین هاشون "بله"، "آی گپ" و "سروش" هست

در عمل فرقی هم با هم ندارن! دلیلشم دیگه واضحه!!!

:whistle:

اما در مورد کارایی هر سه تاشو هم دارم

سروش یکم بیشتر تبلیغ میشه اما نرم افزار داغونیه!

آی گپ کپی تلگرامه و اسما یه نرم افزار متن بازه

"بله" هم نرم افزار جالبیه از اونجا که میشه باهاش از طریق کانال یا هر چی مستقیم خرید و فروش انجام داد! البته معلوم نیست کی گندش دربیاد و بگن همه حسابا اطلاعاتش لو رفته یا نه

:ws28:

لینک به دیدگاه

یه چیزی باشه که من فقط نسیم رو بتونم باهاش اذیت کنم:ws3:

.........

ولی کلا اگه به خاطر خواهرم نبود که دقیقه به دقیقه باید از احوال بنده با خبر باشه وعزیزترینم و معدودی از دوستانم مث نسیم جونم و مَهنده عزیزم و یکی دونفر دیگه(انگار بقیه برا چی میان تلگرام:ws3:).میذاشتم کنار واقعا همشونو چون من از تلگرام فقط برای خبر گرفتن از عزیزانم استفاده میکنم و جز هیچ کانال و گروهی نیستم....معتادشون نیستم واقعا...اما دنیای مجازی کلا جز لاینفک زندگی همه ماهاس..ادا خوبارو هم درنیاریم هممون مث همیم:ws3:

.......

لینک به دیدگاه
واسم مهم نیست همونطور که قبلا هم مهم نبود

اخه از اول نداشتم كه وابسته ش بشم و الان از نبودش ناراحت باشم:)))

جايگزينشم به نظرم يكم مردم چشم و گوششون باز كن اطرافشون ببينن.

انقدر مشغوليت هست كه برنامه ريزي كنن ميبينن اي بابا تلگرام چي بوده جز دشمن جونشون

كتاب كتاب كتاب

دورهمي

ورزش

كافه گردي

كتابخونه

نمايشگاه

تئاتر

سينما

كتاب كتاب كتاب

:))

جایگزین های عالی :a030:

واتس آپ فعلا خوبه

وی چت هم نمیشه باهاش کار کرد نمیدونم چرا

هیچ کدوم از ایرانیها هم قبول ندارم مثلا قراره با یکی حرف بزنی یهویی میبینی یه قوم و قبیله ای دارند چکت میکنند احساس نا امنی به آدم دست میده.

اونهایی که از طریق تلگرام کسب و کار میکردند میتونند از نت استفاده کنند مثل قبل از تلگرام

یا تو انجمنها یا سایت ها یا هرچیزی

لاین اون موقعها یه بار نصب کردم اذیت میکرد شاید بازم بشه ازش استفاده کرد.

در این عصر تکنولوژی نمیشه بودن این جور فضاها رو نادید گرفت هرچند هم کتاب و دور همی و همه چی باشه بازم یه جایی به وجودشون نیاز هست .

فعلا نشستیم ببینیم چی میشه ولی مطمئناً از پیام رسان های وطنی استفاده نخواهم کرد

البته به نظرم شرایط کسب و کار نت تفاوتی نداشته باشه. چون خیلیا کار با سایتا و وبلاگا رو بلد نیستن، ولی تلگرامو بلدن.

ماشالا اعتماد به نرم افزارای وطنی :ws3:

تلگرام نقش مهمی برای من بازی میکنه از هر لحاظ جایگزینی براش متصور نیستم راهش استفاده از همون فیلی هست:icon_redface:

تو هم کسب و کار داخلش راه انداختی؟

با همین شرایط بازم با تلگرام کار میکنم

آره منم ترجیحم اینه که با قند شکن از همون تلگرام استفاده کنم

ولی بازم واتساپ بد نیست خیلی

هرچند که هیچکدوم به پای راحتی کار با تلگرام نمیرسن

خب دلیلا هم میتونی بگی؟

لینک به دیدگاه
تلگرام !! چون بیش تر اطلاعات مبادله روی تلگرام موجوده !!

ولی فیلتر شکنا خیلی اذیت میکنن !! :4564:

ها؟ :ws52: یعنی چی بیشتر اطلاعات مبادله روی تلگرام موجوده؟:ws3: نفهمیدم :icon_pf (34):

Turbo vpn

بهتر از همشونه

معرفی ابزارهای غیرمجاز؟ :vahidrk:

مملی.......... تو فقط کلیپهای راز بقا :ws28:رو برام بذار گور بابا تلگرام ، فقط اون بیاد ......

یعنی من فقط میرفتم دوبله اونو ببینم روحم شاد بشه :ws28:

باور کن خود اون طرفو ببینم یک شمش بهش کادو میدم

کارش درسته :ws28:

فقط دوبله انگلیسیش

:ws28::ws28:

گواتمالا:ws28::ws28::ws28:

اینا که پیوست کردی نمونه هاشه؟ :ws3: چون الان نمیتونم دانلود کنم ببینم چیه :icon_pf (34):

با اومدن تلگرام و اوج گرفتنش برادران عارف اینقدر دلشون شکست و آه کشیدن تا اینکه آخر فیلتر شدیم

اگه آزاد نشه انجمن رونق میگیره باز :ws3:

بچه ها فکر کنم قبلش رفته بودن بابا :ws38: یادم نیست دقیق، فکر کنم وایبر اینا بود :ws52:

خب محمد این نظرسنجی که گذاشتی درست نیست!!!

علتشم اینه که تلگرام رو باید با نرم افزار های مشابه ش مقایسه کنی! نه چیزایی که شبیه ش نیستن!

الان تلگرام با وجود کانال ها جنبه ی فعالیت شغلی داره!

اگه بخوایم اون جنبه شو فیلتر کنیم نرم افزار خوب زیاده

بهترینش هم طبق نظرسنجی ها واتس اپه

اما در مورد جنبه ی شغلی

تلگرام حتی اگه هم برگرده بازم وضعیتش خوب نمیشه و مثل قبل رونق نمیگیره

خیالت راحت که باید برای ایجاد کار و کاسبی اول تا آخر توی نرم افزارای داخلی سرمایه گذاشت

الانم اگه برگرده همه شروع میکنن به تبلیغات کانال هاشون روی نرم افزار های مشابه داخلی که سه تا از مشهور ترین هاشون "بله"، "آی گپ" و "سروش" هست

در عمل فرقی هم با هم ندارن! دلیلشم دیگه واضحه!!!

:whistle:

اما در مورد کارایی هر سه تاشو هم دارم

سروش یکم بیشتر تبلیغ میشه اما نرم افزار داغونیه!

آی گپ کپی تلگرامه و اسما یه نرم افزار متن بازه

"بله" هم نرم افزار جالبیه از اونجا که میشه باهاش از طریق کانال یا هر چی مستقیم خرید و فروش انجام داد! البته معلوم نیست کی گندش دربیاد و بگن همه حسابا اطلاعاتش لو رفته یا نه

:ws28:

من اونایی که بیشتر میشناختمو گفتم. سایر اپلیکیشن ها هم واسه همین گذاشتم :ws3:

البته چه قبل چه الان نظر من این بوده که رو نرم افزارای داخلی هم نباید حساب باز کرد. فقط به عنوان ابزار تبلیغاتی باید باشن.

حالا تو رو که میدونم روش حساب ویژه ای باز کرده بودی، اگه احیانا باز نشه میخوای بری سراغ داخلیا یا اپ های دیگه؟

لینک به دیدگاه
یه چیزی باشه که من فقط نسیم رو بتونم باهاش اذیت کنم:ws3:

.........

ولی کلا اگه به خاطر خواهرم نبود که دقیقه به دقیقه باید از احوال بنده با خبر باشه وعزیزترینم و معدودی از دوستانم مث نسیم جونم و مَهنده عزیزم و یکی دونفر دیگه(انگار بقیه برا چی میان تلگرام:ws3:).میذاشتم کنار واقعا همشونو چون من از تلگرام فقط برای خبر گرفتن از عزیزانم استفاده میکنم و جز هیچ کانال و گروهی نیستم....معتادشون نیستم واقعا...اما دنیای مجازی کلا جز لاینفک زندگی همه ماهاس..ادا خوبارو هم درنیاریم هممون مث همیم:ws3:

.......

خب پس فکر کنم خیلی مهم نباشه تلگرام باشه یا اپ دیگه ای؟ چون چیزی که گفتی رو با واتس اپ و ... هم میشه انجام داد. همه کارا مخصوصا کار اولی که گفتی رو میشه با بقیشونم انجام داد :ws3:

لینک به دیدگاه

خب دلیلا هم میتونی بگی؟

من کسب و کار راه ننداختم والا

ولی دلیلش برا من اینکه بیشتر افراد الان با تلگرام کار میکنن و سخته یکیو پیدا کنی که واتس اپ داشته باشه چون تلگرام فراگیرتر شده، سرعت آپلود و دانلودش از بقیه اپ ها خیلی بیشتره و این یه نقطه قوت عالیه

در ضمن کار باهاش واقعا راحته.

به لحاظ بصری هم محیط جالب تری از بقیه داره

در کل به نظرم برا ارتباط با بقیه اگه قرار ب مجازی بودن باشه، تلگرام بهترین گزینه است

لینک به دیدگاه

من تلگرام رو بیشتر برا کانال هاش میرفتم که با توجه به کارم زمان خوبی رو اونجا سپری میکردم که در حال حاضر تو زمینه کانال اپ مشابه مث تلگرام وجود نداره

برای چت و گفتگو هم برنامه زیاد هست ، واتس اپ خوبه که البته همه اونجا نیستن و زمان میبره این موضوع!

سروش هم که خود بنده خداها اعتراف کردن ما داغونیم و اگه یکم زمان بدین ایشالا با فعالیت 24 ساعته بهتر میشیم ! قبلا تبلیغاتشو دیده بودم رفتم ی اکانت ساختم دیدم خیلی داغونه ! خوشحال شدم که چقدر خوبه تلگرام هستُ و ..!!

آی گپ هم که دوستان گفتن کپی تلگرام هست ( حس خوبی به ادم میده :ws3: ) ولی از دوستام نه کسی اونجاست و نه کانالی درست درمونی داره! از طرفی هم نمیدونم مثل سروش داغون هست یا نه!!

در کل اینکه من فعلا تلگرام رو با همین شرایط میرم تا بالاخره ی برنامه جایگزین خوب معرفی یا همونایی که هستن بهتر بشن و در کنارش واتس اپ هم دارم

لینک به دیدگاه
من کسب و کار راه ننداختم والا

ولی دلیلش برا من اینکه بیشتر افراد الان با تلگرام کار میکنن و سخته یکیو پیدا کنی که واتس اپ داشته باشه چون تلگرام فراگیرتر شده، سرعت آپلود و دانلودش از بقیه اپ ها خیلی بیشتره و این یه نقطه قوت عالیه

در ضمن کار باهاش واقعا راحته.

به لحاظ بصری هم محیط جالب تری از بقیه داره

در کل به نظرم برا ارتباط با بقیه اگه قرار ب مجازی بودن باشه، تلگرام بهترین گزینه است

مسأله اینه که اون موقع همه چیز رو فیلبارون می کردن و این اومد و جا افتاد؛ وگرنه اولش که اومد خیلی نقص داشت. این imo هم از خیلی نظرها از تلگرام سره.

لینک به دیدگاه
مسأله اینه که اون موقع همه چیز رو فیلبارون می کردن و این اومد و جا افتاد؛ وگرنه اولش که اومد خیلی نقص داشت. این imo هم از خیلی نظرها از تلگرام سره.

به نظر من که ایمو نکته ی مثبت چشم گیری نداره

یکی از قابلیت های خوبی که قراره به تلگرام اضافه بشه همین هستش که برای همیشه ضد فیلی بشه

لینک به دیدگاه
خب پس فکر کنم خیلی مهم نباشه تلگرام باشه یا اپ دیگه ای؟ چون چیزی که گفتی رو با واتس اپ و ... هم میشه انجام داد. همه کارا مخصوصا کار اولی که گفتی رو میشه با بقیشونم انجام داد :ws3:

دقیقا:ws3: الان با ایمو انحام میدم کارمو تصویر زیبام هم رویت میکنن خیلی هم بهترتر:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...