رفتن به مطلب

به نظرتون بهترین جایگزین تلگرام چیه؟

به نظرتون بهترین جایگزین تلگرام چیه؟  

24 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظرتون بهترین جایگزین تلگرام چیه؟

ارسال های توصیه شده

من کسب و کار راه ننداختم والا

ولی دلیلش برا من اینکه بیشتر افراد الان با تلگرام کار میکنن و سخته یکیو پیدا کنی که واتس اپ داشته باشه چون تلگرام فراگیرتر شده، سرعت آپلود و دانلودش از بقیه اپ ها خیلی بیشتره و این یه نقطه قوت عالیه

در ضمن کار باهاش واقعا راحته.

به لحاظ بصری هم محیط جالب تری از بقیه داره

در کل به نظرم برا ارتباط با بقیه اگه قرار ب مجازی بودن باشه، تلگرام بهترین گزینه است

البته از نظر سرعت، واتس اپ سرعت بالاتری رو داره.

من تلگرام رو بیشتر برا کانال هاش میرفتم که با توجه به کارم زمان خوبی رو اونجا سپری میکردم که در حال حاضر تو زمینه کانال اپ مشابه مث تلگرام وجود نداره

برای چت و گفتگو هم برنامه زیاد هست ، واتس اپ خوبه که البته همه اونجا نیستن و زمان میبره این موضوع!

سروش هم که خود بنده خداها اعتراف کردن ما داغونیم و اگه یکم زمان بدین ایشالا با فعالیت 24 ساعته بهتر میشیم ! قبلا تبلیغاتشو دیده بودم رفتم ی اکانت ساختم دیدم خیلی داغونه ! خوشحال شدم که چقدر خوبه تلگرام هستُ و ..!!

آی گپ هم که دوستان گفتن کپی تلگرام هست ( حس خوبی به ادم میده :ws3: ) ولی از دوستام نه کسی اونجاست و نه کانالی درست درمونی داره! از طرفی هم نمیدونم مثل سروش داغون هست یا نه!!

در کل اینکه من فعلا تلگرام رو با همین شرایط میرم تا بالاخره ی برنامه جایگزین خوب معرفی یا همونایی که هستن بهتر بشن و در کنارش واتس اپ هم دارم

اگه کانالا تفریحی هستن که هیچی :ws3: اما اگه کانالای خبری یا علمی و ... هستن، میشه از اپ های فید ریدر هم استفاده کرد که فید سایتای موردنظرتو بهش میدی و آخرین مطالبشو خیلی ساده واست میاره. البته بیشتر برای سایتای خبری به نظرم خیلی میتونه خوب باشه. الان دقیق حضور ذهن ندارم فکر کنم نمونش تو اپلیکیشن جعبه ابزار هم هست. :ws38:

مسأله اینه که اون موقع همه چیز رو فیلبارون می کردن و این اومد و جا افتاد؛ وگرنه اولش که اومد خیلی نقص داشت. این imo هم از خیلی نظرها از تلگرام سره.

واسه همینم اغلب کاربراشو ایرانیا تشکیل میدن ولی خب انصافاً راکد نموند و قدمای خوبی برای بهبود برداشت.

چه بحث مفصلی خیلی گسترده است آخه این سوال:whistle:

حالا یه گوششو واسه ما باز کن :ws3:

دقیقا:ws3: الان با ایمو انحام میدم کارمو تصویر زیبام هم رویت میکنن خیلی هم بهترتر:ws3:

کار خوبی میکنی :ws3: کل اینترنت هم فیلی شد، با اس امس :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی از دلایل محبوبیت تلگرام بین ایرانیان امنیت بالای این برنامه هستش. و راحتی کار با این برنامه و اینکه هر چی بخوای در هر زمینه ای توی این برنامه هست

بحث ها در زمینه ای مختلف با فضای بازتر انجام میشد مثل فروم ها نیست محدویت دارن در ایجا گفت و گوهای سیاسی و مذهبی و ....

امنیت تا حدی که گروهی از هکرها سایت های فروش محصول را هک کردن و محصولات شون را توی تلگرام قرار دادن و با وجود شکایت صاحب سایت ها اتفاقی نیفتاد.

اوایل بیشتر جنبه سرگرمی داشت ولی این اواخر تبدیل شده بود به یک بنگاه تجاری .که خیلی ها باهاش کسب درامد میکردن. از طریق تبلیغات و فروش محصولات و ارایه خدمات و...

در کنارش ساخت گروه های فامیلی و همکاران و دوستان دوران مدرسه و دوستان دوران دانشگاه و دوستان دوران مهدکودک:ws3:و ...که برای گذران اوقات بیکاری خوب بود.

بدی هاش همون گذروندن وقت زیادی توی برنامه و معتاد شدن به تلگرام بود

واتساپ هم خوبه بدیش اینه که شماره ها معلومه.

ولی فعلا ترجیح هم اینه که با فیلی بیان همون تلگرام و طبق اماری که اعلام کرده بودن فعالیت کانال ها داره برمیگرده به زمان قبل از فیلی کردن.

لینک به دیدگاه

واقعا من خیلی استفاده میکردم از تلگرام و واقعا حیفه که از دسترسمون خارج بشه

تیتر وار می تونم بگم مزایاش رو:

1.حافظه ابری رایگانی که دراختیار هر کاربر میزاشت. من به جای اینکه عکس ، پی دی اف یا یادداشت مهمی رو بخام بریزم توی کامپیوتر یا فلش اونو داخل اکانت تلگرامم اپلود میکرد. اون وقت هزکجا که بودم بهش دسترسی داشتم. با گوشی ، با لپ تاپ حتی اگه اینا نبود می تونستم با نسخه وب تلگرام بیام بالا و به فایل هام دسترسی داشتم.

این مهمترین ویژگی تلگرامه که هیچ برنامه ی دیگه ای این قابلیت رو نداره.

2. همه اطلاعات به صورت فشرده در اختیارت هست. اخبار ورزشی ، سیاسی ، برنامه سینما ، برنامه های گروه ها و تشکل هایی که عضو هستی. همه در یک جا و یک فرمت در اختیارت هست.

3. سرعت خیلی خوبی داره. برای چت کردن های معمولی بهترینه.

4. کلا ایمیل رو حذف کرده بود. هر چی میخاستی فایلی چیزی بفرستی با تلگرام میفرستادی.

5. روبات هایی که نوشته شده بود براش عالی بود. روبات دانلود اهنگ ، دانلود فایل از یوتیوب ، دانلود عکس از اینستا ، واقعا ابزارهای بی نظیری بودن. اما الان برای هر کدوم از این کارا باید یه اپ نصب کنی که عملکردشون هم به اون خوبی نیست.

.

برای کسی مثل من خیلی خوبه که بتونه 5 6 تا کار رو با گوشیش انجام بده و نیاز نباشه از پلتفرم های مختلف و اپ های جور وا جور استفاده کنه.

الان برای تفریح باید بری اینستا ، برای اخبار باید بری توییتر ، باید سوال های علمی باید بری نت سرچ کنی ، برای دانلود از یوتیوب و....

لینک به دیدگاه
یکی از دلایل محبوبیت تلگرام بین ایرانیان امنیت بالای این برنامه هستش. و راحتی کار با این برنامه و اینکه هر چی بخوای در هر زمینه ای توی این برنامه هست

بحث ها در زمینه ای مختلف با فضای بازتر انجام میشد مثل فروم ها نیست محدویت دارن در ایجا گفت و گوهای سیاسی و مذهبی و ....

امنیت تا حدی که گروهی از هکرها سایت های فروش محصول را هک کردن و محصولات شون را توی تلگرام قرار دادن و با وجود شکایت صاحب سایت ها اتفاقی نیفتاد.

اوایل بیشتر جنبه سرگرمی داشت ولی این اواخر تبدیل شده بود به یک بنگاه تجاری .که خیلی ها باهاش کسب درامد میکردن. از طریق تبلیغات و فروش محصولات و ارایه خدمات و...

در کنارش ساخت گروه های فامیلی و همکاران و دوستان دوران مدرسه و دوستان دوران دانشگاه و دوستان دوران مهدکودک:ws3:و ...که برای گذران اوقات بیکاری خوب بود.

بدی هاش همون گذروندن وقت زیادی توی برنامه و معتاد شدن به تلگرام بود

واتساپ هم خوبه بدیش اینه که شماره ها معلومه.

ولی فعلا ترجیح هم اینه که با فیلی بیان همون تلگرام و طبق اماری که اعلام کرده بودن فعالیت کانال ها داره برمیگرده به زمان قبل از فیلی کردن.

البته این مورد که قرمز کردم از معایبشه. :ws3: حتی واسه همین کلاهبرداری هم داخلش راحت تره.

کلا پشتیبانیش علاقه ای به پاسخگویی نداره. :banel_smiley_4:

واقعا من خیلی استفاده میکردم از تلگرام و واقعا حیفه که از دسترسمون خارج بشه

تیتر وار می تونم بگم مزایاش رو:

1.حافظه ابری رایگانی که دراختیار هر کاربر میزاشت. من به جای اینکه عکس ، پی دی اف یا یادداشت مهمی رو بخام بریزم توی کامپیوتر یا فلش اونو داخل اکانت تلگرامم اپلود میکرد. اون وقت هزکجا که بودم بهش دسترسی داشتم. با گوشی ، با لپ تاپ حتی اگه اینا نبود می تونستم با نسخه وب تلگرام بیام بالا و به فایل هام دسترسی داشتم.

این مهمترین ویژگی تلگرامه که هیچ برنامه ی دیگه ای این قابلیت رو نداره.

2. همه اطلاعات به صورت فشرده در اختیارت هست. اخبار ورزشی ، سیاسی ، برنامه سینما ، برنامه های گروه ها و تشکل هایی که عضو هستی. همه در یک جا و یک فرمت در اختیارت هست.

3. سرعت خیلی خوبی داره. برای چت کردن های معمولی بهترینه.

4. کلا ایمیل رو حذف کرده بود. هر چی میخاستی فایلی چیزی بفرستی با تلگرام میفرستادی.

5. روبات هایی که نوشته شده بود براش عالی بود. روبات دانلود اهنگ ، دانلود فایل از یوتیوب ، دانلود عکس از اینستا ، واقعا ابزارهای بی نظیری بودن. اما الان برای هر کدوم از این کارا باید یه اپ نصب کنی که عملکردشون هم به اون خوبی نیست.

.

برای کسی مثل من خیلی خوبه که بتونه 5 6 تا کار رو با گوشیش انجام بده و نیاز نباشه از پلتفرم های مختلف و اپ های جور وا جور استفاده کنه.

الان برای تفریح باید بری اینستا ، برای اخبار باید بری توییتر ، باید سوال های علمی باید بری نت سرچ کنی ، برای دانلود از یوتیوب و....

به نکته خوبی اشاره کردی. با هم بودن چندتا ویژگی تو یه اپ.

شاید واسه هرکدوم از این موارد، اپ های عمومی بهتری هم وجود داشته باشه، ولی بودنش تو یه اپ مزیت بزرگیه. این برمیگرده به همون قدمای رو به جلویی که نسبت به روز اولی که اومده بود، برداشت.

لینک به دیدگاه
واسم مهم نیست همونطور که قبلا هم مهم نبود

اخه از اول نداشتم كه وابسته ش بشم و الان از نبودش ناراحت باشم:)))

جايگزينشم به نظرم يكم مردم چشم و گوششون باز كن اطرافشون ببينن.

انقدر مشغوليت هست كه برنامه ريزي كنن ميبينن اي بابا تلگرام چي بوده جز دشمن جونشون

كتاب كتاب كتاب

دورهمي

ورزش

كافه گردي

كتابخونه

نمايشگاه

تئاتر

سينما

كتاب كتاب كتاب

:))

سلام همانطور که رئیس گفت یک منبع درامد برای تعدادی ویک وسیله ای تبلیغاتی است .

مثلا خودم برای تبلیغ فروشگاه خبر مربوط به اون تخفیفات واطلاع رسانی اون استفاده می کنم حالا در این میان کانالهای مرتبط هم دارم وغیره مثله "موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران" همچنین برای ارتباط وتبادل عکس وفایل از اون استفاده می کنم .......... سرعت کارها رابیشتر می که مثلا با خیلی از بچه ها از شهرستانهای مختلف آشنا شدم تبادل اطلاعات کردیم شوخی کردیم و.... البته کتاب هم بگی نگی خوبه:ws3:

لینک به دیدگاه
تلگرام نقش مهمی برای من بازی میکنه از هر لحاظ جایگزینی براش متصور نیستم راهش استفاده از همون فیلی هست:icon_redface:

درسته ولی چیزشکن باید دوطرفه باشه حالا اونطرف داشته باشه ، وصل باشه نباشه

فعلا که خیلی مسخرس ولی ما همچنان در حال بروزکردنیم بما بپیوندید :banel_smiley_4:

راستی سلام خیلی وقته نبودی

لینک به دیدگاه

تلگرام بد نبود چون سرعتش آنلاینه ولی درکل اگر اشتباه نکنم واتس اپ بهتره از نظر امنیت !

امنیت تلگرام میگن بالاست ولی نباید مطمئن بود چون اسم روسیه پشت اونه مهمتر چرا اون آزادانه فعالیت میکنه این حکومت ، حکومتی نیست که الکی بزاره کسی کاری کنه !

چرا فیس بوک ، تویتر و... فیل هستند ؟

چراتلگرام بازه وآزاد ؟

آیا این یک ابزار برای کنترل است چون خیلی ها آمدن درتلگرام این یعنی انبوهی از شماره که تومخابرات وهمراه ثبت است !

تلگرام فیل بشه بات ها هم فیل میشن پس اونها نمیتونن به ترفندهای مختلف شماره ما رابگیرند!

آیا شرکتهای اینترنتی میزارن تلگرام فیلتر باشه چرا؟ چون خیلی از ترافیکها توسط تلگرام مصرف میشه واین به نفع اونهاست !

یه عکس میزا رم نظرتون را بنویسید منم مینویسم

photo_2018-01-07_17-37-32-360x360.jpg

من بشخصه اصلا منته این شخص رانمی کشم واز او خواهش نمی کنم بلکه از کار خوبی می کند وظیفش است وبرای انجام عمل مبت نباید خواش کنیم که......

لینک به دیدگاه
یه چیزی باشه که من فقط نسیم رو بتونم باهاش اذیت کنم:ws3:

.........

ولی کلا اگه به خاطر خواهرم نبود که دقیقه به دقیقه باید از احوال بنده با خبر باشه وعزیزترینم و معدودی از دوستانم مث نسیم جونم و مَهنده عزیزم و یکی دونفر دیگه(انگار بقیه برا چی میان تلگرام:ws3:).میذاشتم کنار واقعا همشونو چون من از تلگرام فقط برای خبر گرفتن از عزیزانم استفاده میکنم و جز هیچ کانال و گروهی نیستم....معتادشون نیستم واقعا...اما دنیای مجازی کلا جز لاینفک زندگی همه ماهاس..ادا خوبارو هم درنیاریم هممون مث همیم:ws3:

.......

خدا منو نگه داره برات پس:ws3:

منم تلگرام كه فيلتر شد فيلتر شكننم حذف كردم كه نتونم برم از بس سوده اذيتم ميكنه ولي خب پشتكار داره هر جايي بتونه خودشو ميرسونه متن تصوير نوشته :ws28: خدا بهش قوت بده

اميدوارم به خاطر كارو كاسبي دوستان اين مشكل حل شه ولي شخصا با واتس هم مشكلم حل ميشه ولي نميشه گفت جاش خالي نيست ... هيج كدوم ازينا فضاي تلگرامو نداره

خوشحالم حداقل تعدادي از دوستان اينجا ميبينم:w02:

لینک به دیدگاه
ا

ح

کار خوبی میکنی :ws3: کل اینترنت هم فیلی شد، با اس امس :ws3:

جناب خودش بلده:w000:

:ws28: خدا جوابتونو بده من. بيچاره از من ساده ترو ساكت ترو اروم تر نيافتين :ws3:

اس چيه تا در خونمونم اومده:hanghead:

به نظرم بايد اعضا اينجا فيلي شن...هوم

لینک به دیدگاه
جناب خودش بلده:w000:

:ws28: خدا جوابتونو بده من. بيچاره از من ساده ترو ساكت ترو اروم تر نيافتين :ws3:

اس چيه تا در خونمونم اومده:hanghead:

به نظرم بايد اعضا اينجا فيلي شن...هوم

اخه من کی وقت کردم این همه عاشق تو بشم لامصب:w02:

لینک به دیدگاه
تلگرام بد نبود چون سرعتش آنلاینه ولی درکل اگر اشتباه نکنم واتس اپ بهتره از نظر امنیت !

امنیت تلگرام میگن بالاست ولی نباید مطمئن بود چون اسم روسیه پشت اونه مهمتر چرا اون آزادانه فعالیت میکنه این حکومت ، حکومتی نیست که الکی بزاره کسی کاری کنه !

چرا فیس بوک ، تویتر و... فیل هستند ؟

چراتلگرام بازه وآزاد ؟

آیا این یک ابزار برای کنترل است چون خیلی ها آمدن درتلگرام این یعنی انبوهی از شماره که تومخابرات وهمراه ثبت است !

تلگرام فیل بشه بات ها هم فیل میشن پس اونها نمیتونن به ترفندهای مختلف شماره ما رابگیرند!

آیا شرکتهای اینترنتی میزارن تلگرام فیلتر باشه چرا؟ چون خیلی از ترافیکها توسط تلگرام مصرف میشه واین به نفع اونهاست !

یه عکس میزا رم نظرتون را بنویسید منم مینویسم

من بشخصه اصلا منته این شخص رانمی کشم واز او خواهش نمی کنم بلکه از کار خوبی می کند وظیفش است وبرای انجام عمل مبت نباید خواش کنیم که......

بحث منت نیست.

کلا فیلی شدن که از ریشه اشتباهه.

بعد اونا هم بالاخره یه گروهی هستن با حق آزادی بیان. اگه قانون شکنی باشه، میشه گزارش رد کرد و اگه مسئله ای باشه خود مدیر تلگرام برخورد میکنه.

اینکه به دنبال منفعت خودمون باشیم و حقوق یه گروه رو نادیده بگیریم درست نیست. کمپین تشکیل دادن از حقوق خودشون دفاع کنن، با حقوق بقیه چیکار دارن؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
بحث منت نیست.

کلا فیلی شدن که از ریشه اشتباهه.

بعد اونا هم بالاخره یه گروهی هستن با حق آزادی بیان. اگه قانون شکنی باشه، میشه گزارش رد کرد و اگه مسئله ای باشه خود مدیر تلگرام برخورد میکنه.

اینکه به دنبال منفعت خودمون باشیم و حقوق یه گروه رو نادیده بگیریم درست نیست. کمپین تشکیل دادن از حقوق خودشون دفاع کنن، با حقوق بقیه چیکار دارن؟ :ws3:

سلام خیلی مفهومی نوشتی یکم در سطح درک ما بنویس

لینک به دیدگاه

راستش قبل از فیلی شدن هم از تلگرام و هم از واتس اپ استفاده میکردم ینی با بعضیا تو تلگرام با بعضی ها هم واتس اپ چت میکردم، الانم فرقی نکرده با فیلی تلگرام میرم

تلگرام هم مثل یوتیوب میشه اونم فیلی کردن ولی باز هم داریم استفاده میکنیم

لینک به دیدگاه

من کار خاصی با تلگرام انجام نمبدم بخاطر همین با فیلی شدنش اتفاق خاصی برای من نیافتاد.یه چند روز تو ترک بودم بعدش فیلی شکن نصب کردم.

تا جایی که فیلی شکن جواب بده به همین روند ادامه میدم.در غیر اینصورت شاید برگردم به همون روش قدیمی پیامک و اینااااااا:icon_redface:

چیزی که مهمه اینه تو بدترین شرایط ممکن نواندیشان هست.شایددوباره برگشتم به روزایی که معتاد اینجا بودم:w02:

لینک به دیدگاه

اگه کانالا تفریحی هستن که هیچی :ws3: اما اگه کانالای خبری یا علمی و ... هستن، میشه از اپ های فید ریدر هم استفاده کرد که فید سایتای موردنظرتو بهش میدی و آخرین مطالبشو خیلی ساده واست میاره. البته بیشتر برای سایتای خبری به نظرم خیلی میتونه خوب باشه. الان دقیق حضور ذهن ندارم فکر کنم نمونش تو اپلیکیشن جعبه ابزار هم هست. :ws38:

البته چندتا گروه خوب هم اونجا داشتیم که الان هر کس رفته ی سمت ، یکیش مثلا زبان بود که تو گروه فقط مکالمه انگلیسی داشتیم

اتفاقا خوبم داشتیم پیش میرفتیم که اینطور شد icon_razz.gif

باید جالب باشه ، تا حالا همچین اپی نداشتم

لینک به دیدگاه
راستش قبل از فیلی شدن هم از تلگرام و هم از واتس اپ استفاده میکردم ینی با بعضیا تو تلگرام با بعضی ها هم واتس اپ چت میکردم، الانم فرقی نکرده با فیلی تلگرام میرم

تلگرام هم مثل یوتیوب میشه اونم فیلی کردن ولی باز هم داریم استفاده میکنیم

مشکلی که ایجاد میکنه، بیشتر شدن مصرف باتری (چون فیل شکنا باتری میخورن) یکی هم اینکه عمومیت قبلی رو از دست میده.

من کار خاصی با تلگرام انجام نمبدم بخاطر همین با فیلی شدنش اتفاق خاصی برای من نیافتاد.یه چند روز تو ترک بودم بعدش فیلی شکن نصب کردم.

تا جایی که فیلی شکن جواب بده به همین روند ادامه میدم.در غیر اینصورت شاید برگردم به همون روش قدیمی پیامک و اینااااااا:icon_redface:

چیزی که مهمه اینه تو بدترین شرایط ممکن نواندیشان هست.شایددوباره برگشتم به روزایی که معتاد اینجا بودم:w02:

هروقت خواستی برگردی لااقل سیستمای واتس اپ و ایمو و ... برگرد که رایگانه. حیفه پول اس امس نیست؟ :ws3:

خدا رو چه دیدی شاید اینجام فیلی شد :whistle:

البته چندتا گروه خوب هم اونجا داشتیم که الان هر کس رفته ی سمت ، یکیش مثلا زبان بود که تو گروه فقط مکالمه انگلیسی داشتیم

اتفاقا خوبم داشتیم پیش میرفتیم که اینطور شد icon_razz.gif

باید جالب باشه ، تا حالا همچین اپی نداشتم

تو اپلیکیشن جعبه ابزار یکی از ابزاراش همینه به اسم خبرخوان. یه سری سایتا رو پیشفرض داره. یه سری هم میشه دستی اضافه کرد. اپلیکیشن های اختصاصی واسه این قضیه هم هست.

سلام بچه ها تلگرام انگاری باز شده درسته ؟

شایعه ای بیش نبود :ws3:

سلام خدمت همه بخصوص محمد عارف گل

من تلگرامو ادامه میدم چون تمام کانالایی که عضو هستم ارتباط مستقیم روی شغلم داره

سلام. ایشالا اگه کاسبی هم داخلش داری، واسه اون خلل ایجاد نشه :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...