رفتن به مطلب

نظرات و پیشنهادات در مورد تالار تأسیسات مکانیکی

ارسال های توصیه شده

با سلام

همونطور که خدمت اسماعیل عزیز هم گفتم ، پیشنهاد میدم تا با ایجاد یک تاپیک ، شروع کنیم قدم به قدم با هم محاسبه و طراحی تاسیسات رو انجام بدیم. میتونیم از یه پلان ساده شروع کنیم و تو تاپیک بزلریمش و سپس با راهنمایی دوستان و اساتید از محاسبه بار حرارتی بگیر تا انتخاب سیستم و لوله کشی و ... خلاصه همه چی رو با هم بدست بیاریم و بریم جلو. بعد از اون پلان ها سخت تر و از مسکونی عادی به مجتمع و بیمارستان و ... ارتقا پیدا کنه.

مثلا یه پلان ساده بزاریم و یه توضیح اساتید گرامی واسه شروع کار بدن و قرار بشه تا یکهفته بچه ها محاسبات رو انجام بدن و در سایت بزارن. بعد مرور کنیم و ایرادات همو بگیریم و همینطور بریم جلو.

به نظرتون میشه این کارو کرد؟

لینک به دیدگاه
با سلام

همونطور که خدمت اسماعیل عزیز هم گفتم ، پیشنهاد میدم تا با ایجاد یک تاپیک ، شروع کنیم قدم به قدم با هم محاسبه و طراحی تاسیسات رو انجام بدیم. میتونیم از یه پلان ساده شروع کنیم و تو تاپیک بزلریمش و سپس با راهنمایی دوستان و اساتید از محاسبه بار حرارتی بگیر تا انتخاب سیستم و لوله کشی و ... خلاصه همه چی رو با هم بدست بیاریم و بریم جلو. بعد از اون پلان ها سخت تر و از مسکونی عادی به مجتمع و بیمارستان و ... ارتقا پیدا کنه.

مثلا یه پلان ساده بزاریم و یه توضیح اساتید گرامی واسه شروع کار بدن و قرار بشه تا یکهفته بچه ها محاسبات رو انجام بدن و در سایت بزارن. بعد مرور کنیم و ایرادات همو بگیریم و همینطور بریم جلو.

مرسي مجيد جان

خيلي پيشنهاد خوبيه

من كه موافقم

در چند روز آينده همچين كاري رو با نظر بچه ها شروع ميكنيم.

اصلا" يه نظر سنجي ميذارم كه ببينم بچه ها چي ميگن

:a030:

لینک به دیدگاه
با سلام

چرا نشه مجید جان

جنابعالی دانش خیلی بالایی داری و قطعا حضور شما میتونه کمک زیادی در پیشبرد سطح علمی بخش تاسیسات داشته باشه

به هر حال این چیزی که شما میگی از لحاظ تئوری خیلی میتونه مفید باشه و سطح علمی تالار رو هم بالا میبره

پیشنهاد خیلی عالی بود:a030:

مرسي مجيد جان

خيلي پيشنهاد خوبيه

من كه موافقم

در چند روز آينده همچين كاري رو با نظر بچه ها شروع ميكنيم.

اصلا" يه نظر سنجي ميذارم كه ببينم بچه ها چي ميگن

:a030:

اسماعیل عزیز هر کاری رو که صلاح میدونی انجام بده

من توی بخش تاسیسات به تو اختیار کامل میدم امیدوارم با همکاری مجید و سایر دوستان علاقه مند به رشته تاسیسات این بخش به یکی از تالارهای همیشه فعال انجمن تبدیل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه
چرا نشه مجید جان

جنابعالی دانش خیلی بالایی داری و قطعا حضور شما میتونه کمک زیادی در پیشبرد سطح علمی بخش تاسیسات داشته باشه

به هر حال این چیزی که شما میگی از لحاظ تئوری خیلی میتونه مفید باشه و سطح علمی تالار رو هم بالا میبره

پیشنهاد خیلی عالی بود:a030:

اسماعیل عزیز هر کاری رو که صلاح میدونی انجام بده

من توی بخش تاسیسات به تو اختیار کامل میدم امیدوارم با همکاری مجید و سایر دوستان علاقه مند به رشته تاسیسات این بخش به یکی از تالارهای همیشه فعال انجمن تبدیل بشه

موفق باشید

مرسی جاوید جان

شما لطف دارید

بزودی عملی میشه این درخواست:ws50:

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

چرا تو این تالار یه آموزش کریر نیست؟ البته اگه زبان فارسی باشه خیلی بهتره. من یه دونه دارم اما وقتی اسکن میکنم خیلی فاجعه میشه. اگه شد بهترش رو پیدا میکنم میزارم. دوستان هم اگه دارن بزارن لطفا

لینک به دیدگاه
دوباره سلام

چرا تو این تالار یه آموزش کریر نیست؟ البته اگه زبان فارسی باشه خیلی بهتره. من یه دونه دارم اما وقتی اسکن میکنم خیلی فاجعه میشه. اگه شد بهترش رو پیدا میکنم میزارم. دوستان هم اگه دارن بزارن لطفا

سلام عزیزم

من یکی دارم ولی چون ورژن 4 نیست نذاشتم

ورژن 3 هستش

حجمشم زیاده

ولی فارسیه

اگه خواستید تا بذارم

البته باید اول آپلود کنم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

راه اندازی بخش جدید "تاسیسات مکانیکی ساختمان" واقعآ قدم مثبتی است که به گسترش مبحث های مربوطه و درنتیجه ارتقای سطح تالار تاسیسات میشه .

سپاس از مسئول این بخش :icon_gol:

سرفراز باشید

لینک به دیدگاه
راه اندازی بخش جدید "تاسیسات مکانیکی ساختمان" واقعآ قدم مثبتی است که به گسترش مبحث های مربوطه و درنتیجه ارتقای سطح تالار تاسیسات میشه .

سپاس از مسئول این بخش :icon_gol:

سرفراز باشید

در دست بررسیه :a030:

لینک به دیدگاه

چــــــــــــــــــــرا باید تالار تاسیسات نیمه راکد باشه ؟:ws52:

حالا که تابستون شده و وقت برای فعالیت کاربرانی که دانشجو هستند بیشتره ، انتظار میره که این تالار فعال تر باشه computer.gif

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

من مکانیک نیستم ولی با برنامه کریر کارکردم خیلی برنامه خوبیه ............

موفق باشید من کلا از همه رشته های فنی خوشم میاد.........:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام

با سپاس فراوان از mecHvacr عزیز

امیدوارم شما دوست عزیز و همه همکاران شما اندکی واقع بینانه تر و اجرایی تر به زیر تالار تاسیسات مکانیکی ساختمان بنگرند

بنده رشته تخصصی ام چیز دیگری است اما بنابر آشنایی مختصری که با مقوله ساختمان پیدا کردم و همکاری در برگزاری سمینارهایی در این زمینه بر آن شدم تا چنین تالار مهمی تاسیس شود که مدیریت محترم تالار مکانیک هم نهایت محبت را داشته اند.

دوستانی که کم لطفی مینمایند و به این تالار بی توجهند متاسفانه فقط از مهندسی تاسیسات کتاب و درس و ترمودینامیک را دریافته اند....

به جرات میتونم بگم همکاری وغنی کردن این تالار نیاز به فعالیت زیادی داره که ثمره اون بسیار بیشتر از کل مقولات دانشگاهی مهندسی سیالات و تاسیساته...

تعداد بسیاری مهندس تاسیسات در این انجمن حضور دارند...اما جز دسته ای که اطلاعی از وجود این زیرتالار ندارند، الباقی یا از ترس و یا از غرور و یا از عدم برخورداری از بنیه فنی، در آن شرکت نمیکنند...

امیدوارم افرادی مانند شما با مطالعه دقیق اهداف تالار فوق الذکر و با معرفی آن به همکاران در راستای پیشرفت اون گام بردارید...

با تشکر و آرزوی موفقیت

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 5 سال بعد...

بعد از حدود 3 سال دوباره به جمع شما فرهیختگان تاسیسات مکانیکی نواندیشان پیوستم ، امید است بتوانیم با انرژی بیشتر دانسته هایمان را با یگدیگر به اشتراک بگذاریم و گره از مشکلات یکدیگر برطرف سازیم .

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...