رفتن به مطلب

مروری بر خاطرات ( قدیمیای حاضر بیان حاضری بزنیم بگید الان در چه حالین؟؟؟ )

ارسال های توصیه شده

سلام
هشت سال پیش تنها راه ارتباطی یاهو مسنجر و این فروم ها بود خیلیامون عضو باشگاه مهندسان بودیم بعد اونموقع فیلتر بازاری بود یادش بخیر یهو باشگاه مهندسان فیلتر شد و همه اومدیم اینجا...کاربرای قدیمیِ اینجا بهمون می گفتن مهاجرین...یادش بخیر واقعا
اونموقع مجرد بودم ... با شکست عشقی :ws28:
مهاجرین هر کدوم یه رنگی را برای فونت انتخاب کرده بودیم و کلی اینجا شاخ بازی در میاوردیم...بعله ... کلی شاخ بودیم وقتی شاخ بودن مد نبود.
و خب یه دفعه درگیر کار و طمع پول درآوردن شدم و کلا وقتی نمیموند بیام اینجا این بود و اینطوری شد که کلا دیگه انجمن نمیومدم بعدشم که وایبر و فیسبوک تلگرام و هزار تا چیزِ دیگه اومد.
دیروز داشتم برای شرکتمون که با معضل منشی درگیره دنبال مطلب می گشتم که توی گوگل روی یکی از نتایج کلیک کردم و دیدم تو انجمنم اصلا یه حالی شدم
یادش بخیر...یادش بخیر... و به مدیر اینجا پیام دادم تا کاربریم رو برگردونه که از قضا آقا محمدِ خودمون هنوز هم مدیرن واااااااااااااای اصلا باورم نمیشد
شب تو خونه با کلی ذوق و شوق برای همسرم ماجرا رو تعریف کردم .
حالا من ترمه جون خانوم 8 ساله که همونجایی فعالیت می کنم که از اینجا جدام کرد...با کلی زحمت مدیر شدم...35 سالمه...متاهل شدم...بچه نداریم...4 ساله ازدواج کردم...سه تا گربه دارم...و خوشحالم که اینجام...امیدوارم بقیه دوستای قدیم رو هم پیدا کنیم
قدیمیای محترم بگید چی شدید؟کجا هستید؟ چه خبر؟چه می کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام

هشت سال پیش تنها راه ارتباطی یاهو مسنجر و این فروم ها بود خیلیامون عضو باشگاه مهندسان بودیم بعد اونموقع فیلتر بازاری بود یادش بخیر یهو باشگاه مهندسان فیلتر شد و همه اومدیم اینجا...کاربرای قدیمیِ اینجا بهمون می گفتن مهاجرین...یادش بخیر واقعا
مهاجرین هر کدوم یه رنگی را برای فونت انتخاب کرده بودیم و کلی اینجا شاخ بازی در میاوردیم...بعله ... کلی شاخ بودیم وقتی شاخ بودن مد نبود.
و خب یه دفعه درگیر کار و طمع پول درآوردن شدم و کلا وقتی نمیموند بیام اینجا این بود و اینطوری شد که کلا دیگه انجمن نمیومدم بعدشم که وایبر و فیسبوک تلگرام و هزار تا چیزِ دیگه اومد.
دیروز داشتم برای شرکتمون که با معضل منشی درگیره دنبال مطلب می گشتم که توی گوگل روی یکی از نتایج کلیک کردم و دیدم تو انجمنم اصلا یه حالی شدم
یادش بخیر...یادش بخیر... و به مدیر اینجا پیام دادم تا کاربریم رو برگردونه که از قضا آقا محمدِ خودمون هنوز هم مدیرن واااااااااااااای اصلا باورم نمیشد
حالا من ترمه جون خانوم 8 ساله که همونجایی فعالیت می کنم که از اینجا جدام کرد...با کلی زحمت مدیر شدم...35 سالمه...متاهل شدم...بچه نداریم...4 ساله ازدواج کردم...سه تا گربه دارم...و خوشحالم که اینجام...امیدوارم بقیه دوستای قدیم رو هم پیدا کنیم

منم سه تا گربه و دو تا سگ دارم:ws3:
اخ حیف نیست ادم بجای بچه گربه نگه داره:ws38:
لینک به دیدگاه

چه تاپیک خوب و جالبی
از اونجایی که الان بچه ها خیلی کمتر میان، ارتباطات هم کمتر شده. مگه اینکه جداگونه خودشون با هم ارتباط برقرار کرده باشن و بیخیال بقیه شده باشن :ws3:
واسه همین این تاپیک خیلی میتونه خوب باشه که بچه ها که بعد از مدتها میان بگن چه میکنن و در چه حالی هستن الان. :a030:

خب اول گفتم پست خودم رو از قسمت آشنایی با کاربران کپی کنم اینجا که 9 سال پیش چی گفته بودم و الان چه میکنم:w02:

1- من اسمم محمد

2- شهرسازی
3- کارشناسی رو تموم کردم
4- دانشگاه گیلان
5- من که تو بخش شهرسازی هرچی باشه خوشم میاد. تو مباحث عمومی هم از بخش دانلود نرم افزار های کامپیوتری و موبایل یا آموزش های کامپیوتری و موبایل. بخش ورزش و فوتبال و گالری تصاویر و طنز و سرگرمی. یه جورایی همه رو گفتم دیگه. :ws3:4.gif
6- هدفمم که خوب مشخصه این انجمن رو راه انداختم بیشتر واسه مبادله اطلاعات با بقیه و بالا بردن سطح اطلاعات خودم و بقیه تو موضوعات مختلف. امیدوارم که تو این کار با کمک شما و بقیه دوستان موفق باشم.

7- فعلاً که سربازم. :ws1:

اسمم که هنوز محمده :ws38::ws3:
کارشناسی هم متأسفانه شده کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی شهری که ارشد رو دانشگاه کردستان گذروندم (جاهل بودم و نادون که پسوند ارشد رو اضافه کردم :icon_pf (34): )
یه 5،6 سالی تو دفاتر خدمات نوسازی تهران به عنوان کارشناس شهرسازی و مدیر دفتر مشغول فعالیت بودم. الانم در مرحله گذار هستم :ws3:
الان حدود 6،7 ماهی هم هست که تمرکزم رو بیشتر روی نواندیشان (منظورم بخش صفحه اصلی و فروشگاهش هست) گذاشتم و کار قبلی در حاشیه قرار گرفته. بعد از پشت سر گذاشتن مرحله گذار و تصمیم نهایی که الان توش هستم اگه یادم نره دوباره میام میگم چه می کنم :ws3:
فکر نکنم دیگه شرایطم نسبت به قبل تغییری کرده باشه :ws38:
آها سربازیمم تموم شده :ws3:
لینک به دیدگاه

با سلام

چقدر با دیدن این تاپیک حس خوبی به من دست داد

حس میکردم یک جایی باید حرف بزنم ولی نمدونستم کجا!

دقیق حضور ذهن ندارم سال 85 یا 86 بود که به دعوت فکر کنم جناب محمد عارف به این انجمن وارد شدم و به لطف ایشون از روز اول تا آخرین روز فعالیت جزو مدیران این انجمن بودم

ولی متاسفانه به علت کم تجربگی و غرور جوانی تحت تاثیر جو دوستانی پر حاشیه قرار گرفتم و به نوعی همکاری خودم رو با انجمن قطع کردم

در طول سالهای اخیر هم اتفاقات عجیبی برای من رخ داد که هیچگاه فرصت بازگشت و جبران گذشته را برایم میسر نکرد

فکر کنم تا اینجا مدیران قدیمی تا حدی بنده حقیر رو شناخته باشند

من تا سال 92 مهندس مکانیک بودم (البته الان هم هستم ولی دیگر فعالیتی ندارم)

مهر ماه 92 بر حسب یک علاقه قدیمی وارد دانشکده حقوق شدم

سال 95 پس از 6 ترم تحصیلی فارغ التحصیل رشته کارشناسی حقوق قضایی شدم

سال 96 وارد مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی شدم و تا اکنون هم که در محضر شما بزرگواران هستم مشغول به تحصیل هستم

اتفاقی که برای شما افتاد برای من هم پیش آمد

چند روز پیش به دنبال یک مطلب در اینترنت سیر و سلوک میکردم که یکباره با انجمن نواندیشان برخورد کردم

انجمنی که برای من همواره یادآور بهترین روزهای دوره دانشجویی و اوایل روزگار جوانی است

از دوستان قدیمی ظاهرا کسی باقی نمانده و اگر هم باشند به قول حضرتعالی مشغول به امورات زندگی و درگیر کار و فعالیت اجتماعی هستند

بازهم سپاس از مهرتان بابت راه اندازی این تاپیک و عذر خواهی از محضر همه سروران بابت ریاده گویی

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه
droit.prive گفته است :

با سلام

دقیق حضور ذهن ندارم سال 85 یا 86 بود که به دعوت فکر کنم جناب محمد عارف به این انجمن وارد شدم و به لطف ایشون از روز اول تا آخرین روز فعالیت جزو مدیران این انجمن بودم
ولی متاسفانه به علت کم تجربگی و غرور جوانی تحت تاثیر جو دوستانی پر حاشیه قرار گرفتم و به نوعی همکاری خودم رو با انجمن قطع کردم
در طول سالهای اخیر هم اتفاقات عجیبی برای من رخ داد که هیچگاه فرصت بازگشت و جبران گذشته را برایم میسر نکرد
سال 96 وارد مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی شدم و تا اکنون هم که در محضر شما بزرگواران هستم مشغول به تحصیل هستم
چند روز پیش به دنبال یک مطلب در اینترنت سیر و سلوک میکردم که یکباره با انجمن نواندیشان برخورد کردم
انجمنی که برای من همواره یادآور بهترین روزهای دوره دانشجویی و اوایل روزگار جوانی است
از دوستان قدیمی ظاهرا کسی باقی نمانده و اگر هم باشند به قول حضرتعالی مشغول به امورات زندگی و درگیر کار و فعالیت اجتماعی هستند
بازهم سپاس از مهرتان بابت راه اندازی این تاپیک و عذر خواهی از محضر همه سروران بابت ریاده گویی
موفق و پیروز باشید

نشناختم :ws52: ولی خوش اومدی :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

سلام خیلی خوش اومدید و ممنون از تاپیک تجدید خاطرات گذشته:icon_gol:
لینک به دیدگاه

به به چه تاپیکی. چه عنوانی :ws50:

البته من بیشتر خاطراتم مربوط به باشگاه مهندسانه اما اینجا هم خاطرات زیادی دارم
یادش بخیر یه روزی روزگاری دل و دماغ داشتیم وقت داشتیم حال داشتیم تلگرام و واتس آپ و ... نداشتیم. اون موقع ها میومدیم اینجا کپ میزدیم، بحث میکردیم. یادمه یه بخشی داشتیم که خیلی سکرت بود. محمد یادته؟ :w02:
معلوم نیست بچه های اون گروه کجان الان. کسی خبر داره ازشون؟

راستی یه سوال
این ترمه جون همون ترمه دوست من تو باشگاه مهندسان نیست؟ اگه هستی بیا خودتو لو بده :ws38:

هنوزم عادت آبی نوشتن از سرم نیفتاده. تو سایت خودمم این عادتو حفظ کردم :ws3:

لینک به دیدگاه

به به چه تاپیکی. چه عنوانی :ws50:

البته من بیشتر خاطراتم مربوط به باشگاه مهندسانه اما اینجا هم خاطرات زیادی دارم
یادش بخیر یه روزی روزگاری دل و دماغ داشتیم وقت داشتیم حال داشتیم تلگرام و واتس آپ و ... نداشتیم. اون موقع ها میومدیم اینجا کپ میزدیم، بحث میکردیم. یادمه یه بخشی داشتیم که خیلی سکرت بود. محمد یادته؟ :w02:
معلوم نیست بچه های اون گروه کجان الان. کسی خبر داره ازشون؟

راستی یه سوال
این ترمه جون همون ترمه دوست من تو باشگاه مهندسان نیست؟ اگه هستی بیا خودتو لو بده :ws38:

هنوزم عادت آبی نوشتن از سرم نیفتاده. تو سایت خودمم این عادتو حفظ کردم :ws3:

یک ترمه ی واقعی همیشه یک ترمه می مونه :ws28:
معلومه که هستم اما گرفتارِ کهولت سن شدم خیلی چیزا یادم نمیاد انگار
لینک به دیدگاه

با سلام

موفق و پیروز باشید

حقوق با این همه اصطلاحات عربی دیوانه کنندست....من چهار ساله انقد درگیر پرونده های مختلف شدم و انقد بعضی از این وکیلا الکی پول گرفتن و کاری نکردن که به صورت تجربی وکیل شدم :w16: یه لایحه هایی می نویسم...اتفاقا پنجشنبه هم دادگاه داشتم کاشان و بلخره بعد هفت ماه تونستم جعل سند و استفاده از سند مجعول یک نفر رو اثبات کنم و الان به قید ضمانت تا دادگاه آزاده:hapydancsmil:
لینک به دیدگاه

سلام

نمیدونم قدیمی حساب میشم یا ن:ws3: ولی یادش بخیر همش پَلاس بودم اینجا....از صبح که بیدار میشدم تا شب

اون موقع تلگرام واتس آپ اینا نبود و حضور بچه ها خیلی پر رنگ بود....

همیشه پستایی که میزاشتمو صفحه انجمن رو رفرش میکردم تا جواب بچه هارو ببینم و سرعت پست گذاشتن بچه ها انقد زیاد بود که باید میرفتی ردیفای پایین دنبال تاپیکی که مشترک شدی

خود منم که دیگه زیاد نمیام....درگیر کار شدم...اون موقع ک اینجا بودم دانشجو بودم ولی خب الان تو یه شرکت تجهیزات پزشکی مشغولم....بیشتر وقتمم درگیر همین پروژه های شرکت هستم که نمیرسم بیام

با بچه های انجمنم کم و بیش با چندتاشون تو تلگرام در ارتباط هستم و خیلیای دیگه هم هستن که خبری ازشون ندارم و دوسدارم بدونم که در چه حالن....ایشالا که همشون موفق و خوشحال باشن و همینطور بقیه بچه ها

لینک به دیدگاه

سلام

نمیدونم قدیمی حساب میشم یا ن:ws3: ولی یادش بخیر همش پَلاس بودم اینجا....از صبح که بیدار میشدم تا شب

اون موقع تلگرام واتس آپ اینا نبود و حضور بچه ها خیلی پر رنگ بود....
همیشه پستایی که میزاشتمو صفحه انجمن رو رفرش میکردم تا جواب بچه هارو ببینم و سرعت پست گذاشتن بچه ها انقد زیاد بود که باید میرفتی ردیفای پایین دنبال تاپیکی که مشترک شدی

خود منم که دیگه زیاد نمیام....درگیر کار شدم...اون موقع ک اینجا بودم دانشجو بودم ولی خب الان تو یه شرکت تجهیزات پزشکی مشغولم....بیشتر وقتمم درگیر همین پروژه های شرکت هستم که نمیرسم بیام

با بچه های انجمنم کم و بیش با چندتاشون تو تلگرام در ارتباط هستم و خیلیای دیگه هم هستن که خبری ازشون ندارم و دوسدارم بدونم که در چه حالن....ایشالا که همشون موفق و خوشحال باشن و همینطور بقیه بچه ها

2011 قدیمیه دیگه...
متاهل نشدین؟بچه ندارین؟
چقد حیف شد که علم هی پیشرفت کرد:4564:
لینک به دیدگاه

2011 قدیمیه دیگه...
متاهل نشدین؟بچه ندارین؟
چقد حیف شد که علم هی پیشرفت کرد:4564:

ن هنوز مجردم:4564::4564::4564::4564:

آره واقعا....دلم بر انجمن و بچه ها و سرگرمیا و حتی دعواهامون تنگ شده:4564:
لینک به دیدگاه

یادش به خیر

روزی که اومدم تو انجمن انگار همین دیروز بود

میومدم دنبال فایل و میرفتم

چیزی که من رو جذب کرد رفتار حرفه ای مدیران بخ خصوص ممد ادمین بود که هر دفعه بدون شناختی از من جواب میداد و همیشه با حوصله بود

روزهای خوبی تو انجمن داشتم

با اکثر بچه های اون زمان رفیق بودم بیرون رفتیم گردش رفتیم تفریح کردیم و اینطوری بود که بچه های انجمن شدن جزیی از بهترین دوستای من که الانم باهاشون ارتباط دارم الخصوص ادمین ممد که کاری هم یه جواریی ارتباط داریم به هم

کار و زندگی و البته شبکه های اجتماعی جدید کمی من رو از انجمن دور کرده اما واقعا خاطرات اینجا همیشه برام موندگاره و هر وقت میام اینجا واقعا یه حس عجیبی فراگیر میشه برام

ازدواج که نه سرکارم میرم درگیرم یه جورایی

لینک به دیدگاه

ســـــلام :ws3:

چه قدر جالب منم همین الان بخاطر پیدا کردن یه نرم افزار از گوگل لینک شدم اینجا کلی ذوق کردم

ایول نواندیشان :ws37:

یادش بخیر منم از خروجی های مهندسان بودم و با دعوت ستاره اومدم نواندیشان اما بعدش خیلی بهم چسبید

و خیلی انگیزه برای فعالیت تو انجمن پیدا کردم

دوستان خوب، برنامه های خوب و هدفمند نواندیشان باعث شد بیشتر بهش وابسته بشیم

اما الان دیگه خب داستان فرق کرد مشغله های شخصی اپ های اجتماعی باعث شد فروم ها کم رونق بشه

ولی هنوز این جو دوست دارم

:w02:

این شکلک :ws37: هنوز پسرونش نیومده

:ws52:

لینک به دیدگاه

ن هنوز مجردم:4564::4564::4564::4564:

آره واقعا....دلم بر انجمن و بچه ها و سرگرمیا و حتی دعواهامون تنگ شده:4564:

دیر میشه دیگه ها!!! مزدوج شو فرزندم :ws3:
لینک به دیدگاه

سلام

اینجا برای من نوستالژی عجیبی ست.یاد کاربران قدیمی بخیر .

حرفها آنقدر زیاد است که نمیشود نوشت.

گذشته ی من تو انجمن در یک چمله خلاصه میشود:

یادش بخیر

در گیر کارو زندگی و تاهل شدیم دیگه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...