رفتن به مطلب

مروری بر خاطرات ( قدیمیای حاضر بیان حاضری بزنیم بگید الان در چه حالین؟؟؟ )

ارسال های توصیه شده

سلاااام:a030:اصلا نمیدونم کسی اینجا منو یادش هست یا نه .کلا شخصیت کمرنگی داشتم:ws37:یادش بخیر قدیما یا تو نواندیشان بودم یا باشگاه مهندسان.اون موقع ها 17-18 سالم بود.دانشجوی معماری بودم .(نمیدونم برای چی این رشته رو خوندم وقتی اصلا نشد ازش استفاده کنم:4564:)کلی زندگیم تغییر کرده.شهرم عوض شده.کارمند شدم:icon_pf (34):الان چند ماهه دوسه هفته یبار میام یه سری میزنم و میرم.شرمنده میکنم:ws3:

آقای عارف من یه محمدعارف میشناسم که توکار موزیکه،تغییر شغل ندادی؟:ws28:

من شما رو از مهندسان خاطرم هست.

اگر اشتباه نکنم ساری بودی
بعد به اصفهان رفتی

الانم نمیدونم کجایی

ولی من الان به اصفهان کوچ کردم
لینک به دیدگاه

خاطره ای چند در آنچه گذشت.
امیدوارم خوب یادم بیاد . چون جدید یکم فراموشی گرفتم.

باید بگم من قدیمی تر از تاریخ این پروفایل هستم. :ws3: هه بعله من در واقع از 2009 اینجا فعال بودم.
ممد هم یک دوره ای فهمیده بود هی میومد مسالمت آمیز میگفت ما اینجا مولتی اکانت نداریم. شما اکانت دیگه ای هم داری اینجا
من زیر بار نرفتم/ اونم قانع شد
الان اصل یادم نمیاد اون اکانت چی بود :ws52::w58: هیچی! اصلا برا چی اکانت جدید ساختم ؟؟ :w000: بازم یادم نمیاااااااااد :5c6ipag2mnshmsf5ju3 پیری داره فشار میده :ws3:

از قدیمی ترین افرادی که خاطرم هست. وافن بود که بد آتئیست میزد انقدر آتئیست میزد که شده بود جمع نقیضین
قدیمی ترش مریم بود Oramman خیلی وقته نیستش. ولی من که بهش مدیونم کاش بود و عرض ادبی میکردم

باورم نمیشه داره 10 سال میشه که من اینجا دوست پیدا کردم.

مثل منو امین الان 10 ساله دوستیم :w58: تا حالا با کسی 10 سال پیوسته دوست نبودم :ws28: رفاقته ب یکبار رفت و آمد کشید الانم تلگرام و اینستا و این طرف اون طرف همدیگه رو دنبال میکنیم. امین خان چاکریم.

و بیشتر یادم نمیاد.

زیاد اسپم میکردم :whistle:

لینک به دیدگاه

احسنت. :a030: متوجه شدیم در الان در چه حالی و چه می کنی

:ws3:

یادم میاد محمد آدمین قدیمی تیکه نمینداخت:ws3:چقد زمونه عوض شده:whistle:
کلی بخوام بگم در حال حاضر در مرحله گذار هستم.:ws3:کلی زندگیم تو همین جمله خلاصه شده :ws37:

قدیما یکی دوسال قبل اینکه اینجا عوض شم باشگاه مهندسان بودم بعد نمیدونم چی شد اینجام عوض شدم و فعالیتم نسبت به مهندسان بیشتر شد.
19-20 سالم بود جالب اینه من اوایل دانشگاهم بود ولی همه بهم میگفتم تو چرا لیسانستو نمیگیری؟:w02:اینقد با بزرگتر از خودم میپلکیدم یعنی:whistle:
درس و مشقم موقتا تموم شد ولی ادامه دارد به شکل دیگر در سکانس های بعدی :ws3:
کار هم که جز واجبات هست دیگه هرچند سن و سالم برا کارم کوچیکه ولی سعی میکنم از پسش بربیام:w02:
دیگه باید چی بگیم مدیر؟:ws52:
لینک به دیدگاه
سلاملیکم

یادش بخیر چه روزگاری بود:sigh:

من هستم ولی خستم حال فعالیت ندارم :ws3:

منم درگیر زندگانی و درس و این‌ چیزا هستم همچنان :banel_smiley_4:

خوش باشین همگی :a030::icon_gol:

هنوز درس میخونی خسته؟ :ws3: دکترا؟ :ws38:

روزگاری داشتیم ... :sigh:

ولی الان چقدر احساس غربت می کنم ؛ کسی منو نمیشناسه ! :w58:

شما؟ :w58::ws3:

درود

مرسی از ممد ادمین بابت لینک:a030:

من فکر کنم جزو پیرمردای اینجام:ws41:

ارتباطم با نواندیشان و بچه هاش کماکان برقراره :w36:

مزدوج شدم و به تازگی دیورس شدم:whistle:

اومدم اینجا لیسانس صنایع بودم الان فوق لیسانس اقتصاد

فرمانداری کار میکردم الان استانداری

کارشناس بودم الان رئیس گروه

27 ساله بودم الان 34 ساله

جوون بودم الان پیر

دلم واقعا برای اون روزا تنگ شده چه روزگار خوشی داشتیم تو تالار ادبیات تاپیک قهوه خونه بود فکر کنم:ws52:

قهوه خونه تو گفتگوی آزاد بود. ادبیات فکر کنم یه چیز دیگه بود اسمش :ws38:

ولی احسنت چقدر تغییرات خوب و مثبت زیادی داشتی :a030: این سمتا بودی قشنگ می تونستیم 7،8 تا شیرینی ازت بگیریم :w02:

اهم:)

سلام:)

فك كنم مثل اقا مهدي بگيم خوبه:)

ترم ٤كارداني بودم الان ترم ٣ارشد (معماري)

٢٠سالم بود الان ٢٤سالم

بيكار بودم الان دفترمهندسي ام

بچه بودم اينجا بزرگ شدم

٢٤ساعت ٢٠ساعتش اينجا بودم :)

قشنگ ترين روزاي جوونيم همينجا شد:)خوشحالم از اين بابت:)

مرسي از ترمه خانوم:)

مرسي از اقا محمد و اقا مهدي:)

آره دیگه الان پیر شدی :whistle:

از کاردانی تا ارشدم چه سرعت بالا بوده. کارشناسی و نصف ارشد هم تموم شد :w58:

خب من کلا وقت اینستا ندارم که.عصر هم بعد از کار تا برسم خونه ساعت 7 شده بعدم که باید شام بذارم بعدم همسری میاد ظرف می شورم چایی میدم :w58: وای من چقد کدبانو شدم :ws37: اما روزا که سر کارم یه تایمی پیدا می کنم بیام اینجا

خب بیام دوباره دیگه

بیاین دیگه

همیشه گفتم این سر زدنها و دورهمی ها اگه کم هم باشه خوبه. :w16:

سلاااام:a030:اصلا نمیدونم کسی اینجا منو یادش هست یا نه .کلا شخصیت کمرنگی داشتم:ws37:یادش بخیر قدیما یا تو نواندیشان بودم یا باشگاه مهندسان.اون موقع ها 17-18 سالم بود.دانشجوی معماری بودم .(نمیدونم برای چی این رشته رو خوندم وقتی اصلا نشد ازش استفاده کنم:4564:)کلی زندگیم تغییر کرده.شهرم عوض شده.کارمند شدم:icon_pf (34):الان چند ماهه دوسه هفته یبار میام یه سری میزنم و میرم.شرمنده میکنم:ws3:

آقای عارف من یه محمدعارف میشناسم که توکار موزیکه،تغییر شغل ندادی؟:ws28:

اگه اون محمد عارف در حد تتلو اینا هستش که خب من نیستم. اما اگه در حد شادمهر اینا هستش، احتمال داره که خودم باشم :whistle:

قدیمیاتون همه رو کشته ........... همتون که مال باشگاه هستید که :ws52: غیر از تبعیدی های باشگاه کسی نیست ؟ حتی فکور هم باشگاهی از آب در اومد :icon_pf (34):هنوزم نمیدونم چرا نسخشو پیچیدید بچه مردمو ....

اون ناصر عتیقه جاست الافیک رو هم بردارید بیارید اینجا جنستون جور بشه دیگه .......

تو هم ما رو کشتی :ws3:

اون عتیقه هم که هست. نیاز به آوردنش نیست که :ws3:

سلام نمیدونم من قدیمی حساب میشم یا نه که محمد منو دعوت کرده:banel_smiley_4:

منم خاطرات خوبی داشتم نواندیشان وفعالیت زیادی داشم یادش بخیر

سعی کردم کلا نسلای فعال اول و دوم و سوم رو هرکی چشمم خورد دعوت کنم :ws3:

قبلاً رو چیکار داریم. الان در چه حالی و چه میکنی :ws3:

خاطره ای چند در آنچه گذشت.

امیدوارم خوب یادم بیاد . چون جدید یکم فراموشی گرفتم.

باید بگم من قدیمی تر از تاریخ این پروفایل هستم. :ws3: هه بعله من در واقع از 2009 اینجا فعال بودم.

ممد هم یک دوره ای فهمیده بود هی میومد مسالمت آمیز میگفت ما اینجا مولتی اکانت نداریم. شما اکانت دیگه ای هم داری اینجا

من زیر بار نرفتم/ اونم قانع شد

الان اصل یادم نمیاد اون اکانت چی بود :ws52::w58: هیچی! اصلا برا چی اکانت جدید ساختم ؟؟ :w000: بازم یادم نمیاااااااااد :5c6ipag2mnshmsf5ju3 پیری داره فشار میده :ws3:

از قدیمی ترین افرادی که خاطرم هست. وافن بود که بد آتئیست میزد انقدر آتئیست میزد که شده بود جمع نقیضین

قدیمی ترش مریم بود Oramman خیلی وقته نیستش. ولی من که بهش مدیونم کاش بود و عرض ادبی میکردم

باورم نمیشه داره 10 سال میشه که من اینجا دوست پیدا کردم.

مثل منو امین الان 10 ساله دوستیم :w58: تا حالا با کسی 10 سال پیوسته دوست نبودم :ws28: رفاقته ب یکبار رفت و آمد کشید الانم تلگرام و اینستا و این طرف اون طرف همدیگه رو دنبال میکنیم. امین خان چاکریم.

و بیشتر یادم نمیاد.

زیاد اسپم میکردم :whistle:

انقدر آدم قانعی بودم که انجمن پر شده بود از مولتی یوزر :banel_smiley_4: یادم نیست اون یکی یوزرتو :ws38: اگه اون موقع اخطار ندادیم، الان یه اخطار بدم :ws3:

میتینگ اینا که نمایشگاه معمولا گذاشتیم هرسال. ولی خب بچه ها الان دیگه بیشتر درگیر هستن. یه سری هم که دیگه کلا نیستن و یه سری هم حسشو ندارن و حال نمیکنن بیان :ws3:

یادم میاد محمد آدمین قدیمی تیکه نمینداخت:ws3:چقد زمونه عوض شده:whistle:

کلی بخوام بگم در حال حاضر در مرحله گذار هستم.:ws3:کلی زندگیم تو همین جمله خلاصه شده :ws37:

قدیما یکی دوسال قبل اینکه اینجا عوض شم باشگاه مهندسان بودم بعد نمیدونم چی شد اینجام عوض شدم و فعالیتم نسبت به مهندسان بیشتر شد.

19-20 سالم بود جالب اینه من اوایل دانشگاهم بود ولی همه بهم میگفتم تو چرا لیسانستو نمیگیری؟:w02:اینقد با بزرگتر از خودم میپلکیدم یعنی:whistle:

درس و مشقم موقتا تموم شد ولی ادامه دارد به شکل دیگر در سکانس های بعدی :ws3:

کار هم که جز واجبات هست دیگه هرچند سن و سالم برا کارم کوچیکه ولی سعی میکنم از پسش بربیام:w02:

دیگه باید چی بگیم مدیر؟:ws52:

دیگه گذشت اون زمون :ws3: بالاخره تغییراته دیگه :w02:

من که تا همین پارسال فکر میکردم هنوز کنکور ارشد داری :ws3:

لینک به دیدگاه

چند روز پیش اومدم‌اینجا کلی نوشتما الان میبینم انگار اون روز ارسال نشده پیامم

جهنم و ضرر دوباره نت میسوزونیم و ارسال میکنیم ..مگه چند گیگ حجم نت مصرف میکنه یه دونه پیام ...

دنیای مجازی من با ارشد کارفرینی و نواندیشان آغاز شد ..قبل ارشد اصلا اصلا هیچ ارتباطی با فضای مجازی نداشتم ..تنهارفاقتم‌بامجازی یه چند تاسرچ توگوگل برای فعالیتهای کاریم بود اونم تو‌کافی نت

خلاصه اینکه باارشد و یه بیزنس شخصی وارد انجمن شدم

الان هم درکنار همون‌بیزنس دارم برای دکتری میخونم یه مقداری فعالیت تدریس که پایه و استارت اون رو هم‌تو انجمن زدم و خودمو تو انجمن باتاپیکهای تندخوانی و اموزش فن بیان محک زدم

انجمن تنها و بهترین جایگاه مجازیم بوده و هست

از این فضادوستای خوب و خیلی خوبی داشتم ودارم

یه تجربه خیلی جالبی که توانجمن داشتم این بود که یه سری افراد خیلی راحت مهرشون به دلم مینشست اما یه سری هم بعد مدتها برام‌خیلی جذاب و موندگارشدن تو ذهنم

مثلا اولا شخصیت محمد عارف و مهدی لین اصلا بهم‌فاز نمیداد

محمد عارف چون‌خیلی باهام جدی بود :ws3: منم حال نمیکردم

اما بعد ارتباطمون تو تلگرام ویه دفه هم‌باهاش تماس تلفنی برای نمایشگاه کتاب گرفتم‌خیلی خوشم اومد ازش..درحد عشقولانه :ws3:این شکلک قلبه کجاست :ws3:

و مهدی لین هم به خاطر زاویه فکری و انتقادات وچالشهای خاصش ...اما بعد مدتها بدون ارتباط مستقیم محازی وحقیقی فقط از روی نظرات و پیامهاش حس کردم یه شخص خیلی خوش قلب و بی ریا و صادق و کاملا اهل مطالعه است اونم‌تو زمینه های مختلف

والان مدتهاست وقتی میام انجمن میبینم لایکش زیر پستهای خودم یا بچه ها هنوز هست و به عبارتی چراغش همچنان تو انجمن روشنه خیلی خوشحال میشم :w16:وبینهایت برام‌عزیزو بزرگواره

(مدیونه کسی فک کننه به خاطر اینکه الان تو فرمانداریه حرفش تو این مملکت بروه ازش تعریف کردم

خداوکیلی قلبن دوسش دارم )

کاش اول پیامم مینوشتم این متن رو با یه موسقی عاشقانه بخونین خیلی بیشتر فاز میده :ws3:

خلاصه که اقایون عارف مچکرم

بچه ها مچکرم

دوستای خوب مچکرم

بامعرفتای انجمن که هنوزم‌هستین و قدم رنجه میکنین یه احوالی میپرسین مچکرم

واز مسئولین عزیز که هنوز انجمن نواندیشان رو فیلتر نکردن مچکرم :ws3:

لینک به دیدگاه

این‌همه نوشتم‌اخر یادم‌رفت‌اینو بگم‌

انجمن اومدم "بهار "حدود یه سالش بود الان‌هفت سالشه

"بنیتا" هم منفی سه روزشه(یعنی فک کنم سه روز دیگه میشه یه روزش:ws3:)

لینک به دیدگاه

من شما رو از مهندسان خاطرم هست.

اگر اشتباه نکنم ساری بودی
بعد به اصفهان رفتی

الانم نمیدونم کجایی

ولی من الان به اصفهان کوچ کردم

آره ساری بودم.اون موقع ها یبار دانشجویی رفتم اصفهان :ws52:
الان تهرانم دیگه
اسمتون عوض شده؟من چرا نمیشناسمتون:ws3:
لینک به دیدگاه

آره ساری بودم.اون موقع ها یبار دانشجویی رفتم اصفهان

:ws52:
الان تهرانم دیگه
اسمتون عوض شده؟من چرا نمیشناسمتون:ws3:

البته قبلا اینجا یک یوزر داشتم که گفتم خودمم یادم نیست چی بوده :ws28:

اگر عکس آوتارت رو عوض میکردید شاید به سختی یادم میومد. اگر اشتباه نکنم خیلی وقته آواتارت تغییر نکرده

ها پس اردو رفته بودی!! گفتم من قبلا یک کلمه اصفهان از این اکانت دیدم. بقیه اش رو دیگه ذهنم از خودش داده سازی کرد و داستان ساخت:ws28:
لینک به دیدگاه

آقای عارف من یه محمدعارف میشناسم که توکار موزیکه،تغییر شغل ندادی
عزیزم...خانوم شدی ما با هم تا یه مدت تماس داشتیم .خوبی عزیزم:icon_gol:
لینک به دیدگاه

مشغول گذروندن دوران سربازی .... :sad0:

بعدشم شاید ادامه تحصیل خارج از ایران و شایدم یه start over سنگین به سمت پزشکی توی 30 سالگی... :ws37:

سلام تی...یعنی انقد از دیدنت خوشحال شدم که دلم میخواد الان بزنم زیر گریه...خوبی؟خوشی؟:hapydancsmil:
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب:icon_gol:
من جزو قدیمی ها محسوب نمیشم ولی جدیدم نیستم، آتیه هستم آتیه معماری...
انجمن خیلی دوست دارم محیطش به آدم آرامش میده ولی جدیدا هر وقت میام یه حس دلتنگی بهم دست میده...
من اهل فضای مجازی نیستم پس با بچه ها بجز اینجا جای در ارتباط نیستم، خیلی از اینجا از نظر علمی بهم کمک شد همین الانشم وقتی جای کارم گیر میکنه رو بچه های اینجا حساب میکنم.
دوره ما دوستای خوبی بودن که اینجا فعالیت میکردن خیلی هاشون هست خیلی ها نه...
زمان وروردم اوایل کارشناسی بودم الان تموم شده برای ارشدم دوبار امتحان دادم ولی چون وقت نمیشد بخونم قبول نشدم،فعلانم دارم معلوماتم بالا میبرم تو معماری شاید فرجی شد...
یه روزای تا دکترا برنامه ریزی کرده بودم ولی کی از آیندش خبر داره...به خاطر کمک های که از اینجا میگرفتم دوست داشتم فعال باشم الانم دوست دارم ولی وقت نمیشه مث گذشته بیام شاید بخاطر اینکه یه روزای فک میکردم تلاشام نتیجه میده تو کاری که دوست دارم موفق میشم ولی نشد .....
گاهی اوقات وقت کنم میام کاری که شروع کردم (فهرست مطالب تالارها)به روز میکنم، سپاس که هنوز سمتم ازم پس نگرفتین...
یه تشکر دارم از برادران عارف مخصوصا محمد، و تو تالار معماری همیشه جای سامیار خالی هست و خالی میمونه کاش میشد برگرده اینجور جاهای به عزیزای مث اون نیاز داره که کمکش بی دریغ بود...
چقدر اینجا(
---»»» تالار معماری در ماهی که گذشت «««---

برامون مهم بود که پربار باشه و هر کی مرخصی میرفت حتما به کسی دیگه میسبرد که کار نخوابه....
جای سامی،آرتاش،بهرام ش،ونوس،مهناز،سارا بهمنی،سامان7،ستاره بلو،معمار،و خیلی های دیگه که یه روزای فعالیت میکردیم خالی ،فک کنم فقط تمنا میاد سر میزنه،امیدوارم بیاین بازم تالار به روز کنیم.
با خیلی های دیگه تو تالارهای دیگه آشنا شدم که برام عزیزن مث سهند،لین،زفسنجانی،سید مهدی حسینی،جست مکانیک(ناصر)،ایمان(که خیلی وقت نیست)،عاطفه،eng.l.s،یمنا،masi eng(اونم نیست)،مهدی ای ان جی،و خیلی های دیگه که به علت کهولت سن یادم نیست ببخشید
زیاد حرف زدم ببخشید
به قول سامی آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_gol:
سپاس:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب:icon_gol:

من جزو قدیمی ها محسوب نمیشم ولی جدیدم نیستم، آتیه هستم آتیه معماری...
انجمن خیلی دوست دارم محیطش به آدم آرامش میده ولی جدیدا هر وقت میام یه حس دلتنگی بهم دست میده...
من اهل فضای مجازی نیستم پس با بچه ها بجز اینجا جای در ارتباط نیستم، خیلی از اینجا از نظر علمی بهم کمک شد همین الانشم وقتی جای کارم گیر میکنه رو بچه های اینجا حساب میکنم.
دوره ما دوستای خوبی بودن که اینجا فعالیت میکردن خیلی هاشون هست خیلی ها نه...
زمان وروردم اوایل کارشناسی بودم الان تموم شده برای ارشدم دوبار امتحان دادم ولی چون وقت نمیشد بخونم قبول نشدم،فعلانم دارم معلوماتم بالا میبرم تو معماری شاید فرجی شد...
یه روزای تا دکترا برنامه ریزی کرده بودم ولی کی از آیندش خبر داره...به خاطر کمک های که از اینجا میگرفتم دوست داشتم فعال باشم الانم دوست دارم ولی وقت نمیشه مث گذشته بیام شاید بخاطر اینکه یه روزای فک میکردم تلاشام نتیجه میده تو کاری که دوست دارم موفق میشم ولی نشد .....
گاهی اوقات وقت کنم میام کاری که شروع کردم (فهرست مطالب تالارها)به روز میکنم، سپاس که هنوز سمتم ازم پس نگرفتین...
یه تشکر دارم از برادران عارف مخصوصا محمد، و تو تالار معماری همیشه جای سامیار خالی هست و خالی میمونه کاش میشد برگرده اینجور جاهای به عزیزای مث اون نیاز داره که کمکش بی دریغ بود...
چقدر اینجا(
---»»» تالار معماری در ماهی که گذشت «««---

برامون مهم بود که پربار باشه و هر کی مرخصی میرفت حتما به کسی دیگه میسبرد که کار نخوابه....
جای سامی،آرتاش،بهرام ش،ونوس،مهناز،سارا بهمنی،سامان7،ستاره بلو،معمار،و خیلی های دیگه که یه روزای فعالیت میکردیم خالی ،فک کنم فقط تمنا میاد سر میزنه،امیدوارم بیاین بازم تالار به روز کنیم.
با خیلی های دیگه تو تالارهای دیگه آشنا شدم که برام عزیزن مث سهند،لین،زفسنجانی،سید مهدی حسینی،جست مکانیک(ناصر)،ایمان(که خیلی وقت نیست)،عاطفه،eng.l.s،یمنا،masi eng(اونم نیست)،مهدی ای ان جی،و خیلی های دیگه که به علت کهولت سن یادم نیست ببخشید
زیاد حرف زدم ببخشید
:icon_gol:

به قول سامی آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_gol:
سپاس:icon_gol::icon_gol:

نشد نداریم.عزیزم مثبت فکر کن میشه این رو از کسی بپذیر که 14 ساله زمین میخوره دوباره بلند میشه.یعنی انقد بچه پرو هستم که روی دنیا رو تا کم نکنم ول نمیکنم.
کلی برات ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم که بهترین ها برات پیش بیاد
لینک به دیدگاه

البته قبلا اینجا یک یوزر داشتم که گفتم خودمم یادم نیست چی بوده

:ws28:

اگر عکس آوتارت رو عوض میکردید شاید به سختی یادم میومد. اگر اشتباه نکنم خیلی وقته آواتارت تغییر نکرده

ها پس اردو رفته بودی!! گفتم من قبلا یک کلمه اصفهان از این اکانت دیدم. بقیه اش رو دیگه ذهنم از خودش داده سازی کرد و داستان ساخت:ws28:

آره عکس آواتارم خیلی وقته تغییر نکرده،ولی حافظتون خوبه ها هرچند که همه چیو بهم وصل کرده:ws28:
لینک به دیدگاه

آقای عارف من یه محمدعارف میشناسم که توکار موزیکه،تغییر شغل ندادی
عزیزم...خانوم شدی ما با هم تا یه مدت تماس داشتیم .خوبی عزیزم:icon_gol:

مرسی:icon_gol:ببخشید برعکس بعضیا :ws3: من حافظم داغونه هیچی یادم نمیاد:icon_pf (34):
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...