رفتن به مطلب

تغییر ساختار انجمن

ارسال های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، levrone گفته است :

بجای این حرفها یک املت کثیف درست کن بده بخوریم ، امکاناتش اتفاقا خیلی بیشتر شده که راحت میشه توش به همه فحش بدی ?  تو صفحتو بخون همه چیز همونه فقط پالونش عوض شده ?   یکم رنگ بندی صفحه رو مخه فقط ، همه چیز سفیده احساس کاغذ آ 4 بهت دست میده چشو میزنه که اونم عادت میشه .......... بعدشم کسی هم هست مگه که تو بخوای پیداش کنی ؟ سخت ترین حالتش اینه که سرچش کنی ولی راحت همه تو دسترسن ، فقط بعد از رنگ بندی ایرادش تاریخه و تاپیکهایی که فیک شدن ، عنوان داره ولی وقتی باز میکنی لایک میده بهت میگه نیست 

با نظرت هم موافقم زیادی سفید ?

کلا یهو متحول شده?

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

قسمت آخرین مطالب انتهای انجمن به حالت قبل نمی تونه باشه. گشتم ببینم پلاگین مشابهش هست که دیدم نبود.

اما خب کلا آموزشا رو میذارم :ws3::a030:

آقا از این تاپیکا اگه دیدی که خالی هستش و اینا واسم بفرست. :a030:

خداقوت دلاور 

خداقوت پهلوان 

خداقوت مدیر

اون قسمت مثل قبل بود بهتر میشد 

دیروز و فقط داشتم توو انجمن میگشتم ببینم چی به چیه?

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره یه نکته دیگه الان دقت نمودم خخ?من یه دور توو انجمن بزنم کلی نکته پیدا میکنم ?

چرا اخرین پست هایی که ارسال میکنیم و پیام ها باهم دیگه داخل نمایه نشون داده میشه ؟؟؟؟؟؟

اینم خوب نیست اصلا خوشم نیومد

قبلا جدا جدا بود 

یه فکری به حالش کنید خیلی آشفته شده ????

لینک به دیدگاه
در 3 دقیقه قبل، saba mn گفته است :

سلامی دوباره یه نکته دیگه الان دقت نمودم خخ?من یه دور توو انجمن بزنم کلی نکته پیدا میکنم ?

چرا اخرین پست هایی که ارسال میکنیم و پیام ها باهم دیگه داخل نمایه نشون داده میشه ؟؟؟؟؟؟

اینم خوب نیست اصلا خوشم نیومد

قبلا جدا جدا بود 

یه فکری به حالش کنید خیلی آشفته شده ????

پیغامای پروفایل کلا فرق داره. :ws3:

یه جورایی میشه گفت چیزی به اسم پیغام پروفایل تو این سیستم جدید نداریم. این بخشش کلا متفاوته

در عوض بخش پیغام خصوصی تقویت شده :ws3:

لینک به دیدگاه
در 2 دقیقه قبل، Mohammad Aref گفته است :

پیغامای پروفایل کلا فرق داره. :ws3:

یه جورایی میشه گفت چیزی به اسم پیغام پروفایل تو این سیستم جدید نداریم. این بخشش کلا متفاوته

در عوض بخش پیغام خصوصی تقویت شده :ws3:

ببخشیدااااا

من خودم خیلی کم پیغام خصوصی میفرستم 

پروفایل خوبه (در این حد خوبم من? )

ولی جدی خیلی خیلی بد شده این مورد 

من یکی نمیتونم باهاش کنار بیام?(اصلا کات تماممممممم هی روزگار)

هرچیزی از سیستم جدید خوب باشه این یه مورد اصلا خوب نیست ?

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، saba mn گفته است :

اااا سلام تو هنوز هستی?????

چندتا غذا چندش مخصوص خودت پیدا میکنم?????

تولدت که گذشت هم مبارکا باشه ????چندسالت شد؟؟

نه دیگه من میخوام دوستان و پیدا کنم ببینم کیا هستن کیا نیستن فضولم خودتی ?

آره بابا هر از گاهی یک اسپم حواله میدم ، بابا یک غذا درست بردار بیار چیه همش خوراک سیرابی با فسنجون ، یک املت با رب زیاد بردار بیار بزنیم تو گوشش به ریش این ممده بخندیم ، سلام آقا ، آقا رد شدی از اینورا ، آقا خوبی ........? اینا تکه کلاماشه ، من عظمای انجمنم مهدیشونه که هی میگه آقا ؟ ? 

تولد چی میگه ؟ 5 شهریور بود بابا کجای کاری ?? 32 ساله شدم مثلا ولی هنوزم تو اتاقم کبک نگه میدارمو با کبک بازی میکنم ?

البته یک گربه وحشی هم بابامون آورده که نمیدونم از باغ وحش کش رفته یا چه شکلی پیداش کرده که دستاش اندازه دست خودمه ، اینم هم سن خودمه ?

هر کیو خواستی پیدا کنی یکم در موردش فحش بنویس عین روح یهو پیداش میشه ، این بهترین روشه ، باور کن ?

لینک به دیدگاه
در هم اکنون، levrone گفته است :

آره بابا هر از گاهی یک اسپم حواله میدم ، بابا یک غذا درست بردار بیار چیه همش خوراک سیرابی با فسنجون ، یک املت با رب زیاد بردار بیار بزنیم تو گوشش به ریش این ممده بخندیم ، سلام آقا ، آقا رد شدی از اینورا ، آقا خوبی ........? اینا تکه کلاماشه ، من عظمای انجمنم مهدیشونه که هی میگه آقا ؟ ? 

تولد چی میگه ؟ 5 شهریور بود بابا کجای کاری ?? 32 ساله شدم مثلا ولی هنوزم تو اتاقم کبک نگه میدارمو با کبک بازی میکنم ?

البته یک گربه وحشی هم بابامون آورده که نمیدونم از باغ وحش کش رفته یا چه شکلی پیداش کرده که دستاش اندازه دست خودمه ، اینم هم سن خودمه ?

هر کیو خواستی پیدا کنی یکم در موردش فحش بنویس عین روح یهو پیداش میشه ، این بهترین روشه ، باور کن ?

نه بابا همون غذا ها خوبه جذابم هست مخصوص خود تو ?

خب اون موقع نبودم الان اومدم گفتم ? خوبه من تبریک گفتم تو که نگفتی اصلا ?

کبک باز کیی بودی تو?

اوه الان مدیر میاد دعوا میگه صفحه چت و گذاشتم واسه چییییییییییییییییییییییییی?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...