رفتن به مطلب

چرا مردما اینجوری شدن

ارسال های توصیه شده

سلام 

اجازه گلایه از دولت رانداریم پس از مردم گلایه می کنیم چون هیچ دیواری کوتاه تر از من وتو نیست !

چرا مردم به این روز افتادند ؟

چرا یکسری انقدر دارند که احساسی ندارند و یکسریها شب یا گشنه میخوابند یا نان وپنیر بهترین غذاشونه؟

چرا مردم دروغ می گن ؟

چرا مردم دزد شدند ؟

باورتون بشه یا نشه من خیلی سعی کردم ومی کنم خشک و بی احساس بشم ولی یه جا های دیگه نمی تونم و تو اون لحظه اگر یکی از یقه سفیدان باشند گلوشو می جوم (می دونید که منظورم چیه)

چرا باید من جوانی را ببینم که بخاطر نان التماس کنه بزارم شیشه تمیزکنه تا فقط 2000 تومان به او بدم . چرا باید پیرمردی ببینم که از درد آرزوی مرگ خود را می کنه . چرا باید فردی را ببینم که تو آشغال روزی خودشو جمع می کنه تو پارک می خوابه و جدول کنارخیابان میز نهار خوریش .

و.....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در در 1 مهر 1397 در 18:10، Mohammad-Ali گفته است :

سلام 

اجازه گلایه از دولت رانداریم پس از مردم گلایه می کنیم چون هیچ دیواری کوتاه تر از من وتو نیست !

چرا مردم به این روز افتادند ؟

چرا یکسری انقدر دارند که احساسی ندارند و یکسریها شب یا گشنه میخوابند یا نان وپنیر بهترین غذاشونه؟

چرا مردم دروغ می گن ؟

چرا مردم دزد شدند ؟

باورتون بشه یا نشه من خیلی سعی کردم ومی کنم خشک و بی احساس بشم ولی یه جا های دیگه نمی تونم و تو اون لحظه اگر یکی از یقه سفیدان باشند گلوشو می جوم (می دونید که منظورم چیه)

چرا باید من جوانی را ببینم که بخاطر نان التماس کنه بزارم شیشه تمیزکنه تا فقط 2000 تومان به او بدم . چرا باید پیرمردی ببینم که از درد آرزوی مرگ خود را می کنه . چرا باید فردی را ببینم که تو آشغال روزی خودشو جمع می کنه تو پارک می خوابه و جدول کنارخیابان میز نهار خوریش .

و.....

خلایق هر چه لایق رو آویزه ذهن کنی ،به جواب همه سئوالات این شکلی ات میرسی. 

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

خب یه سری چیزا که من به ذهنم میرسه ایناس!

اولا متاسفانه قشر قالب مملکت ما از نسل همون افرادین که خمینی خوب بود شاه بد بود بنابراین هرکسی که تو نظامه الان خوبه و هرکی به جا اینا بیاد بده و درنهایت به این میرسیم که شرایط خوبه اگر ناشکری کنیم از این بدتر میشه!

یه مورد دیگه اینکه سیاستگذاری نظام به این شکل بوده که طی سالها کار و فرهنگسازی توسط عناصر نظام جامعه تقسیم بر دو قشره فقیر و غنی بشه یعنی الان دقت کنی ما قشر متوسط خیلی کم داریم یعنی قشری که نیازهای اولیه و ثانویه تامینه درآمد کاملا کفاف زندگی و معیشت رو میده شرایط زندگی خوبه ولی این قشر بازم خواسته ها و انتظارات بیشتری از جامعه دارن شکمش سیر هست ولی بازم امکانات و خواسته های بیشتری از نظام داره پس در نتیجه این قشر میاد اعتراض میکنه انقلاب می کنه و ...

و اینو بدونید که دو قشر فقیر و غنی هیچوقت نمیاد اعتراض کنه یا انقلاب کنه چون قشر غنی که نشسته سرجاش و میبینه به چشم برهم زدنی ثروتش چندبرابر میشه بدون اینکه اصلا کار کنه پس پیش خودش میگه کجا بهتر از ایران برای چی اعتراض کنم چی از این بهتر...

قشر فقیر هم انقد تو فقیر و فلاکت غوطه وره انقدر درگیره مشکلات روزمره اس که اگر یکروز کار نکنه زندگیش دچار بحران میشه و چون 40 سال پیش تجربه اش کرده دیگه نه توانی داره نه میخواد بیش از این آسیب ببینه...

بعدشم کلا فقر همه چیز یک انسان رو عوض میکنه باورها، اعتقادات، اخلاق، سبک زندگی و خیلی چیزها رو تغییر میده یعنی بهت تحمیل میکنه متاسفانه...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

مردما؟؟؟؟؟؟

مردم + آ

ANY WAY

اگه غیر از اینا باشن نمیتونن زندگی کنن.

زندگی , موجودیت و دنیا  پوچ تر از این بحثاس

نمیدونم بگم امیدوارم همه ی روز به این اصل برسن یا بگم امیدوارم نرسن!

فقط مطمئنم که اگه همه ادما به این اصل برسن دیگه موجودیتی نخواهد ماند .

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در 13 دقیقه قبل، leo.unique گفته است :

قانون جنگل بوده و هست :ws41:

قانون جنگل نیست سیاست چرچیله  !

چرچیل میگفت مردم ایدان رو باید گرسنه نگه دارید تا بهشون حکومت کنید 

اینا هم از سیاست چرچیل پیروی میکنن  .....!؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...