رفتن به مطلب

نظرتان درباره ورود پنهان به انجمن

نظرسنجی ورود مخفی به انجمن  

19 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا موافق حذف گزینه ورود به صورت ناشناس هستید؟

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.
  • نظرسنجی در ۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۰ بسته شد

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

طبق صحبت هایی که تو این تاپیک انجام شد:

این تاپیک رو زدم تا نظرتون رو بپرسم که آیا موفق حذف گزینه ورود به صورت ناشناس هستین یا نه؟

نظرسنجی تا آخر مهرماه فعال هست.

لینک به دیدگاه

خیلی دوست داشتم دوستانی که موافق حضور پنهانی هستند ،حداقل دلیلشم میگفتن که بدونیم حس و حالش چه جوری هستش که چنین ترجیحی رو می پسندند. 

لینک به دیدگاه

از نظر روانشناسی این انتخاب ارتباط مستقیمی با درونگرا بودن یا برونگرایی فرد هم داره. یعنی همین نظرسنجی درصد این خصوصیت رو هم نشون خواهد داد. از این دید این تاپیک خیلی جالبه. 

لینک به دیدگاه

اگر این ورود پنهانی همون اینویز تو فروم قبلی باشه که فقط مدیرا میدیدن باید بگم بد هم نیست ، فکور دلیل میخواد خب من تو فروم قبلی همیشه پنهان بودم و دلیلشم فقط این بود که هر وقت در گاراژ ? رو باز میکردم کلی پیغام خصوصی داشتم که اکثرشون فقط ثبت نام کرده بودن سوال بپرسن و یا اعضا پیغام میدادن و من حوصله نداشتم اون موقع جواب بدم و فقط میخواستم تو سایت یک چرخ بزنم برم و اینا میدیدن آنلاینم بهشون بر میخورد که چرا جواب نمیدم ، وقتی میگفتی الان حوصله ندارم بهشون بر میخورد ولی تو اینویز فکر میکرد نیستی و بعدا جوابشو میدادم .....

لینک به دیدگاه
در در 18 مهر 1397 در 00:40، levrone گفته است :

اگر این ورود پنهانی همون اینویز تو فروم قبلی باشه که فقط مدیرا میدیدن باید بگم بد هم نیست ، فکور دلیل میخواد خب من تو فروم قبلی همیشه پنهان بودم و دلیلشم فقط این بود که هر وقت در گاراژ ? رو باز میکردم کلی پیغام خصوصی داشتم که اکثرشون فقط ثبت نام کرده بودن سوال بپرسن و یا اعضا پیغام میدادن و من حوصله نداشتم اون موقع جواب بدم و فقط میخواستم تو سایت یک چرخ بزنم برم و اینا میدیدن آنلاینم بهشون بر میخورد که چرا جواب نمیدم ، وقتی میگفتی الان حوصله ندارم بهشون بر میخورد ولی تو اینویز فکر میکرد نیستی و بعدا جوابشو میدادم .....

اینو قبول دارم. پیشنهاد من اینه که برای شما و همکارانتون این سیستم فعال باشه ولی برای اعضاي عادی غیرفعال بشه که انگیزه داشته باشن که مشارکت کنند. 

لینک به دیدگاه

زیباترین خاطره ای که در ذهن کاربران قدیمی نقش بسته, حضور فعال و مبادله کردن آرا و اندیشه های مختلف شان بوده که همین اتفاق بازدهی و راندمان فعالیت ها رو هم افزایش میداد و باعث رونق انجمن می شد. 

ورود پنهان یعنی سکوت مطلق . که نه سودی برای کاربر داره و نه افزایش رونقی رو برای انجمن بهمراه خواهد داشت. 

این گزینه باعث ایجاد تغییر موضع ذهنی کاربر شده و شور و شوق حضور فعال رو ازش میگیره. (نوعی سنگ اندازی به ذهن که نتونه فعالتر عمل کنه.) 

کلا از نظر من بی معنی هم هست. یعنی اولش عضو بشیم بعد پنهونی حضور پیدا کنیم!!!! .اگه بنا باشه که پنهونی بیایم, دیگه عضو بودن چه معنایی داره؟

بخاطر اینا و ده ها دلیل دیگه است که سئوال کردم. مرسی

لینک به دیدگاه
در 13 ساعت قبل، فکور گفته است :

اینو قبول دارم. پیشنهاد من اینه که برای شما و همکارانتون این سیستم فعال باشه ولی برای اعضاي عادی غیرفعال بشه که انگیزه داشته باشن که مشارکت کنند. 

همکارام کی هستن ؟ حالا کاری ندارم به بیت عارف ?ولی تا حالا با هم ده نفر آنلاین دیدی که کسی بخواد مشارکت کنه ؟ خود منم کم میام نت و وقتی هم میام 90 درصدش رو تو دیپ میچرخمو یکسره آموزش ساخت میدم و این وب رو برای فقط فیسبوک میام که گاهی هم به هوای دوستان تو فروم هم میام ، ملتم که همه تو این اینستا پلاسن ، الان همه اعضای همین انجمن اونجا رو سرم خرابن ? حالا من از اینستا خوشم نمیاد زیاد و فروم هایهچل هفت میرم که توش همه جور موجودی هست ، این مملی سر در فروم هم بشینه به هر کی میاد یک بسته سیگار مفتی بده بازم کسی نمیاد ، راستی چقدر دست نوشته داری تو پروفایلت ?

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، levrone گفته است :

همکارام کی هستن ؟ حالا کاری ندارم به بیت عارف ?ولی تا حالا با هم ده نفر آنلاین دیدی که کسی بخواد مشارکت کنه ؟ خود منم کم میام نت و وقتی هم میام 90 درصدش رو تو دیپ میچرخمو یکسره آموزش ساخت میدم و این وب رو برای فقط فیسبوک میام که گاهی هم به هوای دوستان تو فروم هم میام ، ملتم که همه تو این اینستا پلاسن ، الان همه اعضای همین انجمن اونجا رو سرم خرابن ? حالا من از اینستا خوشم نمیاد زیاد و فروم هایهچل هفت میرم که توش همه جور موجودی هست ، این مملی سر در فروم هم بشینه به هر کی میاد یک بسته سیگار مفتی بده بازم کسی نمیاد ، راستی چقدر دست نوشته داری تو پروفایلت ?

اینقده قند عسلی که هر جا میری ، همه میان که زیارتت کنن و برن بهشت. 

آنلاین که زیاده ، باید از خودمون شروع کنیم. شمام هر کدوم از بچه های اینجا اومدن سراغت بفرستشون اینجا و همینجا باهاشون کار کن. زیادم اونجا ها نرو. بیا تو کوچه خودت بازی کن. 

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

چه نظرسنجی نزدیکی بود. :ws3:

نظرسنجی طی تاریخ تعیین شده، دیروز بسته شد. تا روز آخر هم رای هم مساوی بود که اگه مساوی می موند، 15 روز دیگه تمدیدش میکردیم :ws3:

کاربرای تازه وارد نقش مهمی داشتن. چون 4 نفرشون شرکت کردن که 3تاشون مخالف بودن و یکیشون موافق. که اگر اونا رو لحاظ نکنیم، دقیقاً با یه اختلاف، تعداد موافقین بیشتر بود.

ولی چون از ابتدا این محدودیت اعمال نشده و همه حق اظهار نظر داشتن، با یه اختلاف، مخالفین تعدادشون بیشتر شد و به همین نظر احترام میذاریم و گزینه ورود پنهانی رو حذف نمی کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...