رفتن به مطلب

دکتران بی ادب

ارسال های توصیه شده

حتما دکتر یا داروخانه رفتین و با برخورد بعضی از دکتر های بد اخلاق مواجعه شدین ، دلیل نمیشه چون دکتر هستند یک تخصصی دارند اینهمه فقرر بفروشند با یکسری هاشون که صحبت می کنی انگاری از بالا به آدم نگاه می کنند 

نمی خوام بی احترامی کنم ولی خود دکترها یک جاهای باعث بی احترامی خودشون میشن ! نظرشما چیه ؟

لینک به دیدگاه

تیتر تاپیکت بی ادبیه محض هست و همه رو با یه چشم نگاه کردی. آدم خوب و بد همه جا هست مهم اینه که نگاه ما مثبت باشه. 

اصولا دلیلی نداره که بری به یکی نگاه کنی ببینی چه جوری نگاه میکنه. تیتر تاپیک رو ویرایش کنی , بهتر میشه. 

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، فکور گفته است :

تیتر تاپیکت بی ادبیه محض هست و همه رو با یه چشم نگاه کردی. آدم خوب و بد همه جا هست مهم اینه که نگاه ما مثبت باشه. 

اصولا دلیلی نداره که بری به یکی نگاه کنی ببینی چه جوری نگاه میکنه. تیتر تاپیک رو ویرایش کنی , بهتر میشه. 

همون فکور قبل داری میشی 

همون فکور ایراد گیر 

بله یکم جسورانه است ! ببخشید که میگم جسورانه ! ولی بی ادبانه نیست 

ولی اگر متن را با دقت با هم بخونیم می بینیم که نویسنده نوشته "برخورد بعضی از دکتر های بد اخلاق مواجعه شدین" خب این اخلاق را درست میگین درهمه جا هست دربین همین متخصصان الکترونیک و تعمییر کاران هم است 

اما علت این کار چیست ؟

لینک به دیدگاه
در هم اکنون، Mohammad-Ali گفته است :

همون فکور قبل داری میشی 

همون فکور ایراد گیر 

بله یکم جسورانه است ! ببخشید که میگم جسورانه ! ولی بی ادبانه نیست 

ولی اگر متن را با دقت با هم بخونیم می بینیم که نویسنده نوشته "برخورد بعضی از دکتر های بد اخلاق مواجعه شدین" خب این اخلاق را درست میگین درهمه جا هست دربین همین متخصصان الکترونیک و تعمییر کاران هم است 

اما علت این کار چیست ؟

دکتران بی ادب . 

این کجاش جسورانه است . این کلمه عین فحش هست و بی ادبیه. 

من در مقابل نظرات مودبانه جواب مودبانه میدم ولی قرار نیست در مقابل فقر ادبیاتی یه مطلبی به به چه چه کنم. 

میتونستی در متن تاپیک بنویسی مثلا : انسانهای بداخلاق و خودبزرگ بین های غیر منطقی یا چیزی تو این مایه ها و بعدا در متن تاپیک به موضوع مثلا دکتر ها اشاره کنی. 

شما هنوز متوجه نیستی که سیستم های جستجوگر این کلمات رو بنام همین سایت رصد میکنند و همه جای جهان دیده میشه؟ ?

لینک به دیدگاه

من بعلت داشتن چند نوع بیماری که یکیش هم خاص هست , با دهها دکتر ملاقات میکنم و درمان میشم. تا بحال ندیدم که هیچ دکتری چنین رفتاری داشته باشه. ?

لینک به دیدگاه
در در 5 آذر 1397 در 22:59، فکور گفته است :

دکتران بی ادب . 

این کجاش جسورانه است . این کلمه عین فحش هست و بی ادبیه. 

من در مقابل نظرات مودبانه جواب مودبانه میدم ولی قرار نیست در مقابل فقر ادبیاتی یه مطلبی به به چه چه کنم. 

میتونستی در متن تاپیک بنویسی مثلا : انسانهای بداخلاق و خودبزرگ بین های غیر منطقی یا چیزی تو این مایه ها و بعدا در متن تاپیک به موضوع مثلا دکتر ها اشاره کنی. 

شما هنوز متوجه نیستی که سیستم های جستجوگر این کلمات رو بنام همین سایت رصد میکنند و همه جای جهان دیده میشه؟ ?

الان اینقدر مشغله ذهنی دارم که دیگه جای برای این صحبت ها نیست

یعنی چی( من در مقابل نظرات مودبانه جواب مودبانه میدم ولی قرار نیست در مقابل فقر ادبیاتی یه مطلبی به به چه چه کنم )  مگر من گفتم تعریف کن خودتون امدین خارج از بحث نوشتی خودت هم میگی در مقابل نظرات مودبانه جواب مودبانه میدم و در مقابل فقر ادبیاتی یه مطلبی به به چه چه نمی کنم 

1-خودت هم خوب میدونی ایراد الکی میگیری ومن متن جسورانه یا تنش زا به کار بردم و اینا فحش نیست پسر ولی اگر می خوای بگی اینجوری هست بگو

2- فحش به کلاماتی مثل -------------- میگن شما فحش را چگونه معنی میکنی ؟

3-خب الان چی بگم می خوای از این ببعد بنویس ایران خوب - دکتران محشر- جمهورخوب و..... نه من اینجوری کار نکردم ونمی کنم از یک دید دیگر هم میشه که بگن درکشوری که انقدر بسته هستت یه انجمن بدین بازی عمل میکنه 

خوب میدونم رصد می کنند ولی هزاران تفکر است وهزاران برداشت واشکالی نداره همه نظر بدن یکی توجیه میشه ! یاد یه مطلب افتادم که تو فروشگاه خودم نوشتم از کلاه برداری 5060 به لطف سئو خوب و تیتر انتقادی والبته چون رقیب بودم برام دردسر شد داشت کا به دادگاه می کشید ......... ولی کم نمیارم چیزی که هست را باید گفت این من نیستم که باید تغییر کنم ومطلبم را پاک اوناهستند که باید تغییر کنند

من اصلا از محدودیت خوشم نمیاد این چند ساله ثابت شده من حرفم را میزنم ایدهم را میدم هرچند غلط باشد و برای ذهنم محدودیت نذاشتم ولی یک ولی وچهار چوب دارم 

عزیزان بی ادبی فقط تو کلام خلاصه نمیشه توحرکات هم هست اونی که شب ها خیابان جارو میزند با اون دکتر یا پروفسور یکی هستند فقط علم اونهاست که تفاوت داره ببینید ما همه به هم احتیاج داریم بعضی ها که در اینجا دکتران بودند فکر می کنند حالا چون به درجه ای رسیدند حق دارند به اونی که کارگر است فقر بفروشند که اگر همون کارگر جاروکش نبود همون دکترها گند میگرفتند پس میبینی این یک چرخه است 

می دونی یاد چی می افتم یاد برنامه جذاب فیتیله و اون بهانه مسخره ای که براش گرفتند

لینک به دیدگاه
در هم اکنون، Mohammad-Ali گفته است :

الان اینقدر مشغله ذهنی دارم که دیگه جای برای این صحبت ها نیست

یعنی چی( من در مقابل نظرات مودبانه جواب مودبانه میدم ولی قرار نیست در مقابل فقر ادبیاتی یه مطلبی به به چه چه کنم )  مگر من گفتم تعریف کن خودتون امدین خارج از بحث نوشتی خودت هم میگی در مقابل نظرات مودبانه جواب مودبانه میدم و در مقابل فقر ادبیاتی یه مطلبی به به چه چه نمی کنم 

1-خودت هم خوب میدونی ایراد الکی میگیری ومن متن جسورانه یا تنش زا به کار بردم و اینا فحش نیست پسر ولی اگر می خوای بگی اینجوری هست بگو

2- فحش به کلاماتی مثل -------------- میگن شما فحش را چگونه معنی میکنی ؟

3-خب الان چی بگم می خوای از این ببعد بنویس ایران خوب - دکتران محشر- جمهورخوب و..... نه من اینجوری کار نکردم ونمی کنم از یک دید دیگر هم میشه که بگن درکشوری که انقدر بسته هستت یه انجمن بدین بازی عمل میکنه 

خوب میدونم رصد می کنند ولی هزاران تفکر است وهزاران برداشت واشکالی نداره همه نظر بدن یکی توجیه میشه ! یاد یه مطلب افتادم که تو فروشگاه خودم نوشتم از کلاه برداری 5060 به لطف سئو خوب و تیتر انتقادی والبته چون رقیب بودم برام دردسر شد داشت کا به دادگاه می کشید ......... ولی کم نمیارم چیزی که هست را باید گفت این من نیستم که باید تغییر کنم ومطلبم را پاک اوناهستند که باید تغییر کنند

من اصلا از محدودیت خوشم نمیاد این چند ساله ثابت شده من حرفم را میزنم ایدهم را میدم هرچند غلط باشد و برای ذهنم محدودیت نذاشتم ولی یک ولی وچهار چوب دارم 

عزیزان بی ادبی فقط تو کلام خلاصه نمیشه توحرکات هم هست اونی که شب ها خیابان جارو میزند با اون دکتر یا پروفسور یکی هستند فقط علم اونهاست که تفاوت داره ببینید ما همه به هم احتیاج داریم بعضی ها که در اینجا دکتران بودند فکر می کنند حالا چون به درجه ای رسیدند حق دارند به اونی که کارگر است فقر بفروشند که اگر همون کارگر جاروکش نبود همون دکترها گند میگرفتند پس میبینی این یک چرخه است 

می دونی یاد چی می افتم یاد برنامه جذاب فیتیله و اون بهانه مسخره ای که براش گرفتند

آخرین ارتباط کلامی با استاتر : شما به خودت حق میدی که از زمین و زمان انتقاد کنی ولی بخاطر یه انتقاد من جوش میاری . وقتی انتقاد میکنیم باید ظرفیت انتقاد شدنم داشته باشیم. بقول خودت : اینو همیشه بهش فک کن پسر. وقتی تو حق داری پس همه هم حق دارند پسر. نامه تمام. 

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام 

این چند مدت اتفاقاتی برام افتاده یکسری تلخ .....

یی از عزیززانم به شدت مریض شد تماس گرفتیم با اورژانس سوار ماشین شدیم ولی من که سالم بودم تو این ماشین داغون شدم چه برسد به بیمار ، به پرستار داخل ماشین که گفتم گفت تازه اینا آلمانی هست !

میگید کجا بردمون ارژانس طالقانی که به نظرم سلاخ خانه صالقانی است. ما 12 شب رسیدیم تا ارژانس مریضو گذاشت روی تخت ما رفتیم صندوق ، حالا صندوق خواب تشریف داره هی وایسادیم همارش بالگد میزنه بهش مگر بیدار میشه بعد چند دقیقه که بیدار شد حالا داره گیج میزنه .......بلخره کارتمام شد رفتیم پیش مریض  با درد وحشتناک ولی کسی نمیامد من خیال می کردم خودشون میان بلخره انسان بود ولی بغلیمون گفت خودت برو و یکم هم دادو بیداد کن اینار نکنی کسی نمیاد منو میگی شاخ درآوردم من تا حالا اینکارا نکردم ولی آخرش رفتم دیدم جواب داد .........

حالا هی مثل پادگان رژه میرن میان میرن یکی میگه عکس بگیر یکی میگه سونوگرافی ............. صبح شد درد رو هنوز نفهمیدن مریض میگه بابا یه مسکن بدین اینا میگن درد گم میشه گفتم شما درست میگید ولی اگر میفهمیدید درمان میکردین بلخره 1 ساعت طول میکشه تا بفهمید 2 ساعت نه شب تا صبح !

ما هم دیگه جوش آوردیم البته چند نفر بودیم ! (شاید بگید خیلی بی فرهنگی ولی وقتی عزیزت داره از درد می پیچه به خودش و داره نابود میشه و پرستارها هم میان و میرن ما اینجوری میشم ) کار به حراست کشید .

دیدیم یه نفرلنگ لنگ زنان داره میاد گفتم این حراست شما میگه مگر دعوا میخواد بکنید اگر اینجوریه زنگ بزنم پلیس گفتم نه همین حراسته بسه خودش پا نداره که 
خب ما جرا تمام شد و همه آروم شدن حراستم گفت هرچی مشل هست به من بگید من پیگیرم ! میگفت پام شکست اوردنم اینجا ولی هنوز مثل اول نیستم من که ارمند خود اینجام!

جالب اینجا بود که دکتری که مطبش میرفتیم رئیس بخش طالقانی بود ولی......

دوباره شروع شد اینبار گفتیم میخواهیم بریم رضایت میدیم فقط بزارین از این خراب شده بریم گفتن باید این نفری ه پشت تلفن راضی کنی تا بزاره بری گفتم باشه منم شروع کردم که این چه وضعیتی هست تخت کثیف کف پوشهای ارژانس پاره پاره و........... یارو هم گفت ما وزیر نداریم تو از کجا میگی ..... سوال یعنی وزیر باید بگه کسی را درمان کنند ؟ پس اینهمه که میگن انسانیت و.... همش دروغه؟!

پرستار بداخلاق میگه شما 10.000 تومان دادین 10.000.000 که ندادین!!!!!!!!!!!!!!

بلخره فرم را آماده کردن موقع امضا خود کار می خواستم داشتن ولی نمی دادن !

آخرم نوشتن خطر مرگ ، همرا هان اغتشاش گر ! 

آمدیم خانه اما دوباره شروع شد حالا تعطیلات هم هست (وفات حضرت فاطمه ) اینو بگم مرگ من خیابان را نبندین 

دوباره اورژانس آمد خدا پدرشو بیامورزه گفت برید خصوصی من فقط میرم دولتی رفتیم رسالت اول گفت برو صندوق کارت داره  بستری شد ولی دکتر نبود گفت فردا میاد حالا فردا آمده ما که ندیدیم ولی میگن نوشته بره آبان ، رفتیم آبان همه خوب بودن دستشون در نکنه. ولی یکیشون که گیرش افتادم انگار از دماغ فیل افتاده بود دکتر هم که چند بار بیشتر ندیدم . 

بعد چند روزی که در سی.سی.یو بود ، زنگ که زدیم گفتن میخوان ببرنش دیالیز ، با دکتر شخصی خودش که مشاوره گرفتم گفت اینکه چند روز پیش معاینهش کردم چیزیش نبود دیالیز برای چی ؟! زود برو رضایت بده بیارش بیمارستا تهرانپارس اگر هم دیاللیز بخواد اینجا داریم بنده خدا هم نامه نوشت که زود بستری کنند رفتیم بیمارستان اون پرستار مرده که گفتم بود بعد از صحبتی گفت باید به دکتر بگم زنگ زد گوشی داد به من ، هی دلیل میاره منم کم نیاردم آخرشم گفت من که بیکار نیستم اینوکه گفت منم دیگه تحملش نکردم گفتم ما هم بیکار نیستیم دید اعصابانی هستم حرفشو عوض کرد گفت منظورم اینه من که بیکار نیستم کسی را بستری کنم! حالا پرستاره پریده وسط میگه بد حرف زدی توهین کردی بهش ...... خود دکتر چیزی نمیگه این پرستار میپره وسط .........

....... بعد چند شب یه مریض اوردن وای بنده خدا اینقدر درد داشت میگه خوابید نگذاشت ما هم بخوابیم ! جالب بگم بیمار و همراه او خانم بود بیمار ما هم خانم یکی من مرد ! شب دوم یکی از دکتر مردها گفت باید بری برای ما مسئولیت داره تا حالا سواله برام این مرد بودن چه خاصیتی داره !؟

موقع ترخیص تخت بغلیمون درد داشت گفت برو به فلانی بگو گفت باشه پایین ببود بهش گفتم برگشت گفت چکارشی ! گفتم تخت کناریش مگه خوب میرم یعنی اگر بند نبودم میدونستم چی بهش بگم.

نمی دونم یا من نمی فهمم یا اینا زیادی میفهمن که میزارن مریض درد بکشه و بیخیالند حالا چکاره بود پرستار بود دکترم نبود آدم دلش نسوزه 

زیادی حرف زدم ببخشید 

نتیجه کلی : من ابتدا قضاوت نمی کنم و میدوار میرم جلو ولی بعضی آدما فقط ما رو کیسه پول میبینن و فکر میکنن چون پرستارن یا دکتر حق با هرلحن حرف زدنی را دارن ! 
تازه فهمیدم ما درمان هم نداریم و اوضاش مثل بقیه جاهای مملکته با این تفاوت که این قسمت با جان مردم سرو کار دارد.

ولی تشکر می کنم از پرستاران بیمارستان آبان هم آقا و هم خانم بجز اون پرستار مرد . یک جوان بود که پرستارمرد بود خیلی مهربا و زحمت کش بود مخصوصا شب اول خیلی زحمتش دادیم.

این چه عادتیه میگن وظیفمونیست برای شما(همراه)توضیح بدیم شاید همراه اگر بگم شرایطش بدتر نباشه بهترنیست ! این توضیحات یک مسکن میشه که همراهم این مسکنو برای بیمار توضیح میدهد البته ببخشید به نظر من .

بعضی ها فقط پول دوست دارن و برای پول درآودن دکتر یا پرستا شدن و انسانیت ی کلمه مسخره است .

بیمه باید در کنار ما باشه ولی در واقع این یک دروغ است ! 

اینها اتفاقی بود که با چشمم دیدم و همه خوب یا بد 100% نیستند .

این نارضایتی را فقط من ندارم خیلی ها دارند در همان ابان طرف صداش بلند شد که چرا شما یه ماشین حمل مریض ندارین .

اورژانس نداریم . اورژانس بعد از 1 - 1.5 ساعت برای خودمون آمد 

دارو نداریم.

و.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...