رفتن به مطلب

چقدر این گروه ازاده؟

ارسال های توصیه شده

سلام به همه..

این اولین موضوع هایم در این انجمن وبرای همین قبل از شروع در طرح مطالب مورد نظرم دوست داشتم بدانم تا چی حدی این گروه ازاد است؟ یعنی چی  میشه گفت وچی نباید گفت؟  البته برای نویسنده ومحللگر  ازاد ممکن ایرادات درباره نتیجه های در یک موضوع نه فقط بر علیه عنوان یا مطالب رئیسی... برای همین مهم بدانم ایا فعلا میتوانم مطالبم به طور ازاد بگویم وبحث کنم یا این شعار است ؟ 

از جواب های شما متشکرم... 

خانم تبریزی

لینک به دیدگاه

سلام خانم تبریزی 

از نظرمن که هیچ محدودیتی درباره ارسال پست و بخصوص نظرات نیست خب این طبیعیه که هرکس درباره پستی نظری داشته باشه خب اون را باید مطرح کنه اگر اشتباه باشه خب بچه ها اصلاح می کنند البته شما هم باید تحمل انتقاد مقابل را داشته با شین !

هر سوالی هست می توانید بپرسید هرچند غلط و خشن فقط بی احترامی به کاربر یا دوستانی نشه از قبیل فحش و مسخره کردن

هر پستی می توانید ارسال کنید هیچ محدودیتی از نظرمن نیست .

نکته بسیار مهم اینکه همه چیز  دست مدیر کل نیست . خب حتما می دانید ارسال هرموضوع و یا پستی باید طبق قوانین ایران باشد بهتر کاری نکنیم که برای مدریت کل انجمن مشکل ساز شود چون در صورت رعایت نکردن این موضوع برای مدیریت مشکل درست میشه 

نکته بسیار مهم اینکه اگر دید جاهای گفتم من ، چون نمی توانم از طرف کسی حرف بزنم و اینها عقیده من است

لینک به دیدگاه
در 16 ساعت قبل، خانم تبريزي گفته است :

سلام به همه..

این اولین موضوع هایم در این انجمن وبرای همین قبل از شروع در طرح مطالب مورد نظرم دوست داشتم بدانم تا چی حدی این گروه ازاد است؟ یعنی چی  میشه گفت وچی نباید گفت؟  البته برای نویسنده ومحللگر  ازاد ممکن ایرادات درباره نتیجه های در یک موضوع نه فقط بر علیه عنوان یا مطالب رئیسی... برای همین مهم بدانم ایا فعلا میتوانم مطالبم به طور ازاد بگویم وبحث کنم یا این شعار است ؟ 

از جواب های شما متشکرم... 

خانم تبریزی

سلام. خوش اومدین.

به صورت خلاصه می تونم بگم محدودیت اصلی که وجود داره عدم توهین و بی احترامی به هر فرد، قوم یا عقیده هستش.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
در در 6 آذر 1397 در 10:49، Mohammad Aref گفته است :

سلام. خوش اومدین.

به صورت خلاصه می تونم بگم محدودیت اصلی که وجود داره عدم توهین و بی احترامی به هر فرد، قوم یا عقیده هستش.

ممل جان خدا لهنتت کنه آقا ?بمب اتم زدی به انجمن؟

مامانت میگه به ممل بگو بیا سبزی ها رو پاک کنه?

آقا این تاپیک من بنام به جهنم بود کجاست؟؟

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، Javid Maleki گفته است :

ممل جان خدا لهنتت کنه آقا ?بمب اتم زدی به انجمن؟

مامانت میگه به ممل بگو بیا سبزی ها رو پاک کنه?

آقا این تاپیک من بنام به جهنم بود کجاست؟؟

اومدم لینک بدم دیدم خودت پیدا کردی :ws3: ببین از کی نیومدی :icon_pf(34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...