رفتن به مطلب

آیا از تغییرات سایت راضی هستید؟

تغییرات سایت  

11 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا از تغییرات سایت راضی هستید؟

• نه اصلا به هیچ وجه
    • بله

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال های توصیه شده

در در 5 بهمن 1397 در 21:29، Construction گفته است :

جالب نیست

اگه شما میخواستی این تغییرات رو بدی ،چه ویژه گیهایی میذاشتی که جالب تر بشه ؟ یا بعبارت بهتر ؛ چه نوع تغییراتی چهره سایت رو جالب تر میکنه ؟

لینک به دیدگاه

خوبه که در قبال هرچیزی اظهارنظرنکنیم مخصوصا درقبال نظر شخصی افراد که مطمئنا قرارنیس شبیه فکرما باشه!

دوبار این نوع تغییرات من رو شوکه کرده. یکی اول بار که اثرش،  حذف پیامهای صفحات بود و باردوم الان.

این نوع سایت ها و فروم ها ،مخصوصا اینجا که من رو بواسطه جوی که داره و همچنین دونفرراس کار اقایون عارف،  موندگار کرده ، بیشتر به خاطر پیشینه یی که هست معروف هستند و ادامه دار میشن .

من اینجا رو همیشه به خاطرجو علمی و احترام شخصی که بینش هست دوس داشتم .شوکه شدم چون "توقع" داشتم به بچه های قدیم همونقدر اهمیت میداد که به جذب کاربران جدید میده.

من اینجا رو به خاطر خاطره هایی که دارم و سیر صعودی فکرو عملکردم ه که دوس دارم و مسلما پیشرفتش باعث خوشحالی منه اما بیشتر دلخوری هاناشی از همون توقعی ه که خود سایت برای ماها ایجاد کرده و خب کاری هم نمیشه کرد (چون تغییرات ایجاد شدن) مسلما این سبک فروم هم برای ما عادی میشه ولی خب زمانبرهست.

لینک به دیدگاه
در در 1 بهمن 1397 در 12:21، seyed mehdi hoseyni گفته است :

چجوری 5 تا کاربر رای دادن ولی رای ها برابرن

اگه فهمیدی به ما هم بوگو :ws3: البته از اولش که نظرسنجیه ایجاد شد اینطوری بود امارش که نفهمیدمم واسه چیه :ws38:

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

اگه فهمیدی به ما هم بوگو :ws3: البته از اولش که نظرسنجیه ایجاد شد اینطوری بود امارش که نفهمیدمم واسه چیه :ws38:

این نوع پاسخ، بی احترامی به نظر داده شده هستش.

همینکه کسی نظر شخصیش رو میگه یعنی واسش اهمیت داشته و ارزش قائله. چه کسی که نظرش رو به صورت کامل توضیح میده چه کسی که فقط تو نظرسنجی شرکت میکنه.

به هیچ وجه هم کسی طبق قوانین انجمن حق نداره به کس دیگه به خاطر نظر شخصی که بیان کرده بی احترامی کنه.

اگه قصد اینو داشتین که بخواین نظرشون رو کاملتر بگن نوع بیان خیلی میتونه متفاوت تر باشه.

واسه همین لطفاً یا پیامتون رو اصلاح کنید و یا اینکه طبق قوانین انجمن، حذف میشه.

نه. قصد بی احترامی نبوده. 

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
در در 27 دی 1397 در 15:52، Mohammad Aref گفته است :

ما حتی 8،9 سال پیش که سیستم انجمن همون بود و فقط ورژنش رو از نسخه 3 به 4 ارتقا دادیم

vBulletin بود قبلا ؟

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

بله قبلی وی بولتین 4 بود.

شاید چون ماها فرومگردی رو با ویبولتین شروع کردیم یه حس نوستالژیک قوی بهش داریم وگرنه در بهتر بودن سیستم جدید شکی نیست :ws41:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...