رفتن به مطلب

استروئید تا بی نهایت !

ارسال های توصیه شده

به به .....

قبل از اینکه بخوام در مورد استروئیدهای مختلف و تمام موضوعات مربوط بهش تاپیکهای مختلف بزنم یک موضوع جدا  ایجاد میکنم برای هر نوع زیر آبی رفتن ... پرسش و پاسخ ، سوء مصرف ، مصرف با اهداف مختلف پزشکی و غیر پزشکی ? و........ در مورد داروهای مختلف و خصوصا آندروژنها هر چی که هست به شکل آزاد اینجا ارائه خواهیم کرد ، در مورد سنتز و ساختشون در حوزه شیمی ، شرایط ایده آل برای تولید ، مصرف برای هر نوع کاربردی .....البته اینجا از ادبیات پزشکی و یا کوچه بازاری خبری نیست و اگر دنبال این موارد هستید یا به مطب یک پزشک یا بازار سیاه مراجعه کنید اما در مورد ساخت ترکیبات شیمیایی ، نحوه شناسایی و استفاده های عجیب غریب پایه هستم اساسی .... این ترکیبات هم خطر دارند و هم بسیار مفید و خلاصه زیر آبی رفتن آزاده ?

برای شروع هم از سوالاتی که سالها پیش برای خودم به وجود اومد شروع میکنم  و از تجربیات علمی و آکادمیک و همینطور تجربیات عملی تقریبا 20 ساله خودم  و هر شب یکی رو مطرح میکنم

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

زیر آبی میرویم

نمیدونم چرا وقتی صحبت از استروئید میشه یک جنون خاصی بهم دست میده و کلا حالم خوب میشه

نمیدونم شاید اینقدر توش ریز شدم و شاید هم چون سالهاست با این دوست داشتنی های خطرناک سرو کله زدم بهشون یک عرق خاصی دارم

من تو سن خیلی خیلی کم استروئید مصرف کردم ، کلا تو حوزه پزشکی زیاد به این داروها علاقه ندارن مگر تو مواقع خاص ولی هیچوقت برای سوء مصرف هیچ استروئیدی تجویز نمیشه و البته بماند که زیاد هم توش مطلع نیستن ...اگر قرار باشه استانداردی رعایت بشه میگن زیر بیست یا 21 سال اصلا ممنوع مگر در مواقع خیلی خاص

به هر حال من اولین بار سال 77 و زمانی که کلاس سوم راهنمایی بودم استروئید رو برای اولین بار شروع کردم و اونم با شدیدترین آندروژن و نه یک آنابولیک معمولی و ضعیف ...

یادش بخیر شیشه های قهوه ای با درب سفید رنگ که توش قرص هایی بود اندازه کادیلاک ، اون قرص ها داروی قدرتمند اکسی متالون بود ،  بچه مدرسه بودم و کله خراب و این داروها رو هم تحت تاثیر برادرم یاد شناختم که 15 سال از من بزرگتره و اون سالها استفاده میکرد و منم روش مصرفو از دفترچه های اون کش میرفتم و اینم بگم زیاد اون سالها کسی این دارو ها رو نمیشناخت ، من اولین تجربه رو اکسی شروع کردم و وقتی برادرم فهمید پراش ریخت ولی دیگه من حرف گوش کن نبودم و اونم دیوانه تر از من و خودش یک توضیحی داد و سعی کرد بفهمونه بهم نکن ولی وقتی دید حالیم نیست خودش بهم دارو میداد ... اون سال من اتفاقات خیلی عجیب در وجودم رو تجربه کردم و خیلی از موارد رو برام تغییر داد و کمترینش این بود که به شدت دگرگونی هایی رو چه از نظر جسمی و روحی و چه از نظر رفتاری تجربه کردم ، خب اینکه یک بچه مدرسه ای یهو صداش کلفت بشه و یا بیست کیلو یه و سایزو قواره بگیره و ............اینا چیز عجیبی نیست اما موارد  روحیش خیلی خاص بود و اینم بگم یک مثلی داریم که میگن وقتی یکی حاجت میخواد دیگه کور میشه ....منم فقط اون سایزو قواره ای که بهم میداد رو حال میکردم و اینکه تو مدرسه انگار یک آدم 30 ساله کتو کلفت رو آوردی سر کلاس سوم راهنمایی و فقط صورتم بچه بود ، بعد از این دارو یک داروی دیگه ای بود به اسم اتیل استرانول که خیلی ساله دیگه ایران تولید نمیکنه رو خوردم و روزی اگر اشتباه نکنم 6 قرص میخوردم و چون قبل از این کارا آدم لاغر و قد بلندی بودم که 48 کیلو وزن داشت همه سایزم سفت و پر از رگ بود ، من رزمی و بسگتبال و فوتبال رو قبلش کار میکردم و با 193 سانتی متر قد فقط 48 کیلو وزن داشتم ولی وقتی این وزرشهای رو کنار کذاشتم و پرورش رو شروع کردم و با دارو بازی هایی که کردم به سرعت به نزدیکی صد کیلو رسیده بودم و تو مدرسه و محلمون تابلو بودم ... حالا ایناش مهم نیست اما اونجا که گفتم زیر آبی میریم یعنی میخوام ترکیب بعضی از دارو های مورد علاقه خودمو و روش مصرفو بگم و میدونم که این مطالب ممکنه فیدبک های منفی برای یکی که داره سرچ میکنه تو گوگل داشته باشه و تحریک کننده باشه ، برای همین اگر احساس میکنید این مطالب ترویج محسوب میشه و خلاصه داستان دار میشه بگید ادامه ندم

پس تا قبل از اینکه نحوه مصرف بگم فقط از تجربیات خودم میگم و اگر مانعی نداشت بازی رو شروع میکنم

کلا از 77 تا 87 و دقیقا ده سال حرفه ای بازی کردم و بعد کنار گذاشتم و الان دوباره بعد از دقیقا ده سال دوباره فیلم یاد هندستون کرده و دارم مسابقه میدم ، دوباره برگشتم و عشق بازی رو شروع کردم ...

تو این سالها علاقه زیادی به چند مدل دارو داشتم و از تعدادی هم نفرت داشتم ، مورد علاقه های من اینا بود که میگم و عکس های اون زمانو هنوز نگه داشتم و به نوعی کلکسیون مونده برام ، کلا همه چیزو از قدیم نگه داشتم چه موزیک و چه لباس و غیره...

انانتات

اومنادرین

دکادورابولین

اورابولین

مورد علاقه های تزریقی من بودن و مورد علاقه های خوراکیم هم سه دارو به اسم دیانابول های شرکت ال اس پی و پینک ، اکسی متالون های آندرولیک ، و آناوار بود که اسم ژنریکش اکساندرولون بود ...

همیشه توی دارو بازی هایی که میکردم یکی دو تا از اینا بود و اصلا علاقه ای به داروهایی که تازه اومده بود و مربوط به قلمرو دامپزشکی بود مثل ترن بولون نداشتم ولی الان اینا مثل پشکل فراوونه ...

داروهای غیر استروئیدی هم چند تا بودن که اونا هم همیشه باز تو هر چرخه دارویی که انتخاب میکردم یکیش بود ...مثل انسولین رگولار و ان پی اچ ، آدرنالین ، و لووتیروکسین

از داروهای دیگه زیاد خوشم نمیومد و چند مدل هم کلا نفرت داشتم ، از استروئیدهایی که نفرت داشتم و هیچوقت نخواستم تو چرخه مصرفش قرار بگیرم و فقط یکبار امتحان کردم انداختم دور میتونم به پریموبولان و سوستانون اشاره کنم ، و غیر استروئیدی ها هم از هورمون رشد سوماتوتروپین نفرت داشتم و حتی یک 4 واحدی هم هیچوقت تزریق نکردم ... تو رژیم مسابقه خودم ذاتا اینقدر خشک بودم که هیچوقت کارم به سوماترو نکشید ...اعتقادی هم بهش نداشتم

معمولا سبک دارو بازی رو طوری انتخاب میکردم که سایز بزرگ میگرفتم و از وسط کار یهو دارو ها عوض میشد و که بتونم حفظش کنم و احتباس آب رو بگیرم ...خرکی ترین سایزو قواره ای که گرفتم سال 85 بود که روزی 20 واحد انسولین میزدم ، دو تا اکسی میخوردم و 900 میلی گرم دکادورابولین تزریق میکردم که خودم از هفته چهارم به بعد ترسیدم واقعا ....

حالا ادامه داستان بعد از تائید مدیران

فقط اینو بگم این کارا بسیار خطرناکه ، انسولین هورمون بسیار خطرناکیه و خود منم چندین بار برای همین انسولین تا مرز مرگ رفتم ، هیپوگلیسمی شدید که چندین بار کارم به اورژانس کشید و بشکه بشکه سرم قندی بهم میزدن ، از بالا شربت قندی و از تو رگ سرم و مواقعی هم که از کنترلم خارج نمیشد چنان رعشه ای میوفتادم که.......... واقعا خطرناکه ...

من بارها خطراتی مثل اقزایش حجم خون و خونریزی هایی از بینی رو تجربه کردم که آخرش مجبور میشدن فیتیله بکنن تو دماغم تا بند بیاد که این مربوط به اکسی متالون بود و این دارو به شدت سمی و خطرناکه ...خلاصه من اینجا در مورد تیتاب حرف نمیزنم و دهنم بارها و بارها سرویس شد (برعکس این مطالبی که مزخرف تو نت هست و آخرشم یارو فروشنده هستش دارم آگاهی میدم که اینا خطرناکن و سمتش نرید )  ولی اون بالا گفتم نمیدونم چه مرضی داره که با اینکه اون انسولینه اونجوری آدمو میتکوند و حتی تزریقهای دردناکی که آبسه میکردن رو بارها تجربه کردم ولی بازم دوست داشتم، یا آدرنالین که میرفتم پیش یک پزشک دیوانه که آخرشم مدرکشو باطل کردن? و رفت خارج از کشور و وقتی تزریق میکرد قلبم میخواست از گلوم بپره بیرون و هر لحظه ممکن بود سکته کنی ، مغزت میچسبید به سقف ، لکنت زبون و نفس های تند و خطرناک و ..... این دارو ها حتی خلق و رفتارهای روحی و عاطفی منو تغییر دادن ، شش ماه سال دارو مصرف میکردم و شش ماه تو آزمایشگاه و چک کردن بودم ، پس یهو فکر نکنید دارم در مورد ویتامین ب 12 حرف میزنم ! نه این ترکیبات به شدت آدمو تحت تاثیر قرار میده و اگر مطلع نباشی به سادگی آدمو به کام مرگ میکشونه ... من در مورد انسولین ، آدرنالین و پپتایدها هیچوقت حرف نمیزنم و به جز انسولین از بقیه نفرت دارم و اینجا هم فقط استروئید بازی ...

چند تا هم از عکسهایی که داروهای خودم بودن و الان خیلی هاشون دیگه تولید نمیشن و یا کارخونشون دیگه نیست رو میذارم

اصلا الان دیگه این سطح از کیفیت وجود نداره همه یا فیکن یا آتو آشغالهای کشورهای در پیت ولی اون زمان به سادگی داروی واقعی بود و برندهای مکزیکی دنکال و یا یک برند دیگه بود اسمش یادم نیست استرالیایی بود روش عکس کانگورو داشت عاشقشون بودم ... اومنادرین که دیگه تولید نمیشه و دکا دورابولین های اروگانون هم اصلا دیگه اصلش نیست همه فیک هستن .... همین چند تا عکس بسه چون خیلی عکس دارم و بخوام بذارم زیاد میشه ....

5deca_01.jpg

omna3.jpg

anabol1.JPG

Quest%20test%20enan.jpg

Watson%20test%20cyp5.JPG

Picture%201023%20%282%29.jpg

Thaidbol3.jpg

لینک به دیدگاه

تاپیکتون خیلی مفیده

من الان نگران خواهر زاده هام هستم از حالا -_-

اینطور طولانی مدت از بچگی مصرف داشتید اونم به این شدت که خودتون گفتید ، دچار عوارضِ این داروها نشدین ؟ مرگ و میر هم گهگاه میشنویم بخاطر این داروها . 

ببخشید ولی مصرفتون جنون آمیز بنظر میرسه 

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، نفحات گفته است :

تاپیکتون خیلی مفیده

من الان نگران خواهر زاده هام هستم از حالا -_-

اینطور طولانی مدت از بچگی مصرف داشتید اونم به این شدت که خودتون گفتید ، دچار عوارضِ این داروها نشدین ؟ مرگ و میر هم گهگاه میشنویم بخاطر این داروها . 

ببخشید ولی مصرفتون جنون آمیز بنظر میرسه 

سلام

من به شدت افسار کسیخته هر کاری رو انجام دادم و این فقط مربوط به دارو نبوده اما حداقل خوشحالم هیچ کاری رو دیمی نکردم ، معمولا دارو بازی رو روی یک ورق کاغذ چرتو پرت میدن دست مردم و خوشحالم اینطوری نبوده اما اینکه خیلی زود رفتم سراغ این چیزا رو قبول دارم ولی اصلا از این موضوع پشیمون نیستم .... در مورد عوارض باید عرض کنم که چرا بارها و بارها یقه منو گرفتن ..... افسار کسیخته هم اگر کاری کردم هردنبیلی نبوده و عملا یک تیم حرفه ای داشتم که البته بعدا همه پروانه پزشکیشون باطل شد ? این چند پزشک با بقیه پزشکها فرق داشتن و با اینکه اصلا اطلاعاتی در مورد این کارا نداشتن ولی دوست داشتن فالو کنن و سر در بیارن و آزمایشات هم از هون طریق انجام میدادیم ...گفتم که شش ماه کلا تو چرخه دارویی بودم و شش ماه چکاپ و آزمایش .... بعضی از عوارض گذرا هستند و بعضی دایم و من از عوارض دایم چیزایی که برام موند اختلال خواب ، تغییر خلق و رفتار ، یعنی به طور کلی احساس از بین میره که این مربوط به آدرنالین بود ...ولی از آندروژنها چیزی به شکل دایم برام نموند و هر چی بود مدتی درگیر میکرد و برطرف میشد ... عوارضهایی مثل مسمومیت گوارش ، بالا رفتن آنزیم های کبدی ، ولی شخصا عوارض دی اچ تی و استروژن زنانه رو تجربه نکردم و این موضوعات ژنتیکیه ... کلا عارضه هر چیزی به ژنتیک بدن بر میگرده و بعضی ها زودتر و شدید گرفتار میشن و بعضی اصلا حس نمیکنن .... در مورد آنتی بیوتیک ها هم همینه یا حتی یک آنتی هیستامین ساده ، من قبل از این سالها هم کلا آدم کم خوابی بودم و معمولا پزشک هایی که با روان کار دارن چیزی جز اینکه چند تا قرص بریزن کف دستت ندارن ارائه بدن ولی من با هیچ قرص خوابی خوابم نمیبره ، برای کف دستم که جراحی کردم طرف فقط میخواست بخوابونه منو لازم نبود مورفین بزنه تو بیمارستان و یک دیازپام تزریق کرد انگار آب پرتقال زده ، خود مورفین هم که زد خمیازه میکشیدم و فک جراحه افتاده بود که چرا اینطوری هستی خب راستم میگه مورفینو تا میزنن طرف میره واسه خودش و من با دی اتیل اتر بیهوش شدم ولی آدمم داریم شربت دیفن هیدرامین میده دکتره سرفه نکنه باهاش بیهوش میشه ...تو هورمون هم همین بود طرف میومد یم هفته اکسی میخورد یهو سینش مثل خربزه میشد و جینکوماستی میگرفت و یا هزار مدل اتفاق دیگه ... من بعدها داروهایی رو خودم سنتز کردم و میدادم یک شرکت برام استریل میکرد و میریخت تو ویال که بتونم بزنم و در حد یکی دو تا بود ، این ترکیبات استروئید نبودن و نمیتونم دقیقا بگم چی هستند چون خودم اینا رو تو آزمایشگاه ساخته بودم و مقداری تغییر ژنتیکی رو تجربه کردم و دیگه تکرارش نکردم و به کسی هم نگفتم ، مخصوصا اون شرکت داروسازی که از دوستان خانوادگی بود و خیلی علاقه داشت بدونه چی بوده ....تغییرات ژنتیکی هم کوچک بود فقط در حد تغییر رنگ چشم و اندازه دست و این چیزا

البته استروئیدها باعث مرگ نمیشن مگر در مواقع نادر ، شاید در هر هزار نفر یکی یک تزریق ساده تستوسترون انجام بده و آپنه کنه موقع خواب و یا قبلش یهو چت کنه ولی اینا بیشتر عوارضاشون هورمونیه ، حالا یا دی اچ تی که پروستات ، کچلی ، پرخاشگری و......رو داره و یا تبدیل شدنش به استروژن که سینه و موارد دیگه درگیر میشن و بعضی هم سمی هستند و گوارشو مورد فشار قرار میدن

اما داروهای دیگه چرا به سرعت آدمو به کام مرگ میکشونه ، مثل انسولین که به سادگی میتونه در چند دقیقه آدمو بکشه و البته پلی پپتایدهای دیگه که اینا رو شخصا هیچ احترامی براشون قائل نیستم و اکثر مرگو میرهای الان هم برای همین مزخرفاته

ترکیباتی مثل IGF-1 که فاکتور رشده و امثالش ، بله وقتی سمت اینا بری بعید میدونم بشه یکی دو سال بیشتر زنده موند ...

در کل هزاران نفر بهم گفتن بهمون روش بگو و نگفتم و اصلا نه توصیه میکنم و نه رد میکنم چون اعتقاد دارم هر کس خودش مسئول زندگی خودشه ولی من به کسی هیچ نوع دارویی تجویز نمیکنم ، از داشتن بچه خوشم نمیاد ولی اگر داشتم شاید تنها به اون میگفتم چه کاری انجام بده .....تجربیات من در چارچوب کوچه بازار و زیر زمین های باشگاهی و یا تجربیات پزشکی نیست ، چون همونطور که گفتم خودم بعدها این دارو ها رو سنتز کردم و در ساختمونش دستکاری هایی انجام دادم یکم بیشتر داستان دارم ...من شیمیستم و اول از این دید رفتم جلو و بدن رو به راکتور تشبیه میکردم ... حالا خواهر زاده های شما هم قطعا دو راه دارن یا اینکه برن پیش پزشک که معمولا تجویز نمیکنه و یا برن پیش یک آدم دوزاری تو یک باشگاه که اسم خودشم نمیتونه بنویسه که هر دو رو من رد میکنم ....کلا در مورد همه داروها همینه و شما یک آنتی بیوتیک رو اصلا بگو ...فرمول شیمیایی ماده و پیوندهایی که ایجاد میکنه خیلی فرق داره با ادبیات پزشکی که میگه این برای اون خوبه و از این دست تجویزها ....این بیس شروع سرو کله زدن من با دارو بود و همچنان هم باهاشون سرو کله میزنم اما وارد همه نوع دارویی شدم ، و همه نوع شاخه ای رو بررسی کردم حالا میخواد آنتی بیوتیک باشه یا مقلدهای سمپاتیک یا هر چی ...دنبال پزشکی نبودما اشتباه نشه فقط دنبال داروشناسی و رفتار شناسی شیمیایی دارو ها بودم که بتونم در مواقع نیاز ازشون استفاده کنم ، ولی بیس کارم با غدد بود و اول حرفمم گفتم تا مدتی فقط هدفم سوء استفاده ورزشی بود بعدش بیشتر مطالعاتی شد ...الانم به این نتیجه رسیدم که کلا پزشک اعصاب و روان ، روانشناس ، و هر چیزی که در این شاخه قرار میگیره رو کلا قبول نداشته باشم ..... کاری به کار کسی ندارما فقط اینقدر این سر نخو گرفتم رفتم جلو ریشه یابی کردم .....حالا یکی کلیش عفونت میکنه پزشکه میتونه مثلا سیپروفلوکساسین بده و یا هر تشخیص دیگه و این به من ربطی نداره من کار خودمو میکنم ....یا یک بیمار دیابتی میتونه تجویز پزشکشو بگیره و سرگرم ای وان سی خودش باشه ....بعضی اوقات میبینم برای رسیدن به یک هدف پزشکان متخصص هم افسار کسیخته تر عمل میکنن که هیچ توجیه علمی هم برای کارشون ندارن ، یک حداقل و یک حداکثر دوز دارن و دست منم از پشت میبندن ...

حالا مهم نیست این حرف ها تو این تاپیک هم که گفتم روش مصرف بگم منظورم این نبود بیام تجویز کنم ، نه فقط در حد اینکه چی با چی خوب در میاد و چی تداخل داره و از این دست حرفها .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...