رفتن به مطلب

روی هم انداختن دو نقشه

mnnik

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام،یک سوال داشتم  من یک نقشه تفکیکی از یک منطقه را دارم میخواستم این نقشه را بر روی نقشه طرح تفصیلی  بیندازم تا وضعیت کاربری پلاکهای تفکیکی مشخص شود چگونه در آرک مپ این کار را انجام دهم ممنون

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، mnnik گفته است :

با عرض سلام،یک سوال داشتم  من یک نقشه تفکیکی از یک منطقه را دارم میخواستم این نقشه را بر روی نقشه طرح تفصیلی  بیندازم تا وضعیت کاربری پلاکهای تفکیکی مشخص شود چگونه در آرک مپ این کار را انجام دهم ممنون

سلام

میخوای یه خروجی شیپ فایل از این روی همگذاری داشته باشی یا اینکه یه نقشه باشه که فقط وضعیت رو بررسی کنی؟ :ws38:

دوتا شیپ  فایل سیستم مختصات یکسانی دارن و ژئورفرنس هستن؟

لینک به دیدگاه

نقشه تفکیکی یک محل که شماره پلاک های تفکیکی در آن ذکر شده میخواستم در نقشه طرح تفصیلی کاربری آن را ببینم..

طرح تفصیلی را خواستم لایه های آن را به صورت shf خروجی بگیرم تمام خروجی ها به صورت سیاه و سفید است در symbology نیز نشد مشکل را حل کنم اگر احتیاج است طرح را ایمیل کنم ممنون

لینک به دیدگاه
در در 10 تیر 1398 در 12:40، mnnik گفته است :

نقشه تفکیکی یک محل که شماره پلاک های تفکیکی در آن ذکر شده میخواستم در نقشه طرح تفصیلی کاربری آن را ببینم..

طرح تفصیلی را خواستم لایه های آن را به صورت shf خروجی بگیرم تمام خروجی ها به صورت سیاه و سفید است در symbology نیز نشد مشکل را حل کنم اگر احتیاج است طرح را ایمیل کنم ممنون

اگه بفرستین شاید بهتر متوجه بشم که به چه شکلی هستن :ws38:

لینک به دیدگاه

نقشه تفکیکی یک محل که شماره پلاک های تفکیکی در آن ذکر شده میخواستم در نقشه طرح تفصیلی کاربری هر کدام از پلاکهای تفکیکی را ببینم.

در طرح تفصیلی مشکلی که هست لایه ها را که  خواستم به صورت shp خروجی بگیرم تمام خروجی ها به صورت یک رنگ واحد نمایش داده میشود در symbology نیز نشد مشکل را حل کنم ممنون 

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
در 9 ساعت قبل، mnnik گفته است :

نقشه تفکیکی یک محل که شماره پلاک های تفکیکی در آن ذکر شده میخواستم در نقشه طرح تفصیلی کاربری هر کدام از پلاکهای تفکیکی را ببینم.

در طرح تفصیلی مشکلی که هست لایه ها را که  خواستم به صورت shp خروجی بگیرم تمام خروجی ها به صورت یک رنگ واحد نمایش داده میشود در symbology نیز نشد مشکل را حل کنم ممنون 

اها فایلا اتوکدی هستن. فایل اتوکد کاربری پیشنهادی رو باید قبل از انتقال به gis اماده کنید.

من چندتا قطعه با کاربری مختلف رو تست کردم، خط پیرامونی همشون تو لایه اعیانی بود. واسه همین تو gis همه رو تو یه لایه میاره و یکرنگ میشه.

لاین ها و پلیگون ها اینا قابل انتقال هستن. رنگ هایی که تو اتوکد برای کاربری ها زدین، تو gis منتقل نمیشه. تو اتوکد فقط داخل کاربری ها رو رنگ زدین و با رنگ جدا کردین. خطوط دور اونها که پلیگون ها و محدوده قطعات رو تشکیل میده، همشون یکجور و در یک لایه قرار دارن.

واسه همین اول اصلاحات و لایه بندی درست رو داخل خود اتوکد انجام بدین و بعدش به gis منتقل کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...