رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

به استرس هام

که کدومشون قابل اهمیت دادن هستن و کدومشون فاقد اعتبارن 

+

۵۷ میلیارد از حقوق های نجومی برگشت داده شد به صندوق ذخیره 

آیا واقعیته ؟ 

البته که اگر پای قوه قضاییه در بین باشه باورش میکنم وگرنه لافی بیش نیست 

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، نفحات گفته است :

به استرس هام

که کدومشون قابل اهمیت دادن هستن و کدومشون فاقد اعتبارن 

+

۵۷ میلیارد از حقوق های نجومی برگشت داده شد به صندوق ذخیره 

آیا واقعیته ؟ 

البته که اگر پای قوه قضاییه در بین باشه باورش میکنم وگرنه لافی بیش نیست 

چندین برابر این مبالغ رو سر یک شلوغ بازی داستان کردن چند ماه و همه رو دزد کردن و کلی تهمت زدن ، قوه قضاییه در دوره ریاست قبلی با بی برنامگی و بی هماهنگی رسما اومد تو تی وی چندین بار گفت مدیر عامل با فلان مبلغ فرار کرد ، در صورتی که مدیر عامل همون روز نیم ساعت قبلش تو دفتر پیش من بود و جلسه داشتیم ، دوباره دو سه روز بعد اسم آوردن که فلانی و فلانی جاعل و خلافن و باز تکرار کردن که همه فرار کردیم و بعد فرداش یک تکذیبیه زدن که فرار نکرده ، همین نه یک عذر خواهی نه هیچی ! طرف مالشه مدیر بخش خاصی نبوده که بخواد فرار کنه ، یک مجموعه خصوصیه کلی هم سرمایه گزار خارجی داشته  مال خودشه و همه ما هم تو یک هلدینگ یک بخش رو مدیریت میکنیم و ایشون هم مدیر اون مجتمع ، تابستون پارسال اومدن دفتر هلدینگ و خودمم بودم ، من مدیر بخش دیگه ای از این مجموعه بودم و طرحهای ما رو برداشته بودن میگفتن پولش کجاست ! هر جا مگه از بانکی وام گرفتیم یا از ارگانی گرفته بودیم ؟ اصلا بخش من به اون بخش چه ربطی داره ؟ دارایی های خودمون از این همه سال فعالیت بوده و تازه اصلا طرحه هنوز روی کاغذ و در مرحله امکان سنجی بود دلیلی نداشت ما توضیحی بدیم .....الان ظاهرا وضع بهتر شده و امیدورام با رئیس جدید دیگه شاهد این اتفاقات نباشیم ، یک اتفاقات عجیب غریبی پارسال افتاد اصلا عجیب ، اونی که واقعا برده بود راحت رفت و اونی که اصلا کاری به این بحثا نداشت رو دچار داستان کرده بودن ...

طرف اومده تو تی وی شبکه 2 گفتگوی ویژه خبری میگه فلان مجتمع به یکسری آدم خلاف و جاعل به قیمت 800 میلیارد واگذار شده و مفت دادن ....مفت نمیدادین مگه زوری گرفتیم ، شما یک کارخونه با قدمت 70 سال رو متروکه کرده بودید و خودتونم برای فروش گذاشتید و قیمت ما هم از بقیه بالا تر بود و الان از اون وضعیت متروکه در اومده و کاملا داره فعالیت میکنه یعو میگید بز دادیم رفت ؟  حالا به ما چه این یازده هزار میلیارد ارزش داشته شما 800 تومن فروختید ؟ 11 تومن ارزش داشته ده تومن مالیاتو هزار بدبختی داشته و قیمت دادیم فروختید و الانم رو به راه و از اون متروکه بودن در اومده و یهو براش داستان ساختید ...وقتی خود قوه و صدا و سیما اینطوری کردن دیگه از رسانه بیگانه چه توقعی هست ، هیچوقت فراموش نمیکنم که یک کلیپ از دوربین مداربسته یک پمپ بنزین بی بی سی گذاشته بود که این آقا تو کانادا دیده شده و زده به چاک ! همون روز تو دفتر پاسداران خودم کلیپو از نت برداشتم بهش نشون دادم گفتم تو که الان باید کانادا باشی اینجا چرا داری سیگار میکشی ؟ زنگ زد به فلان مسئول که این حرفا چیه تو خبر بیست و سی دیشب گذاشتید و بی بی سی داره از روش پروپاگاندا میکنه ؟  و هیچی به هیچی ....فردای اون روز جلسه داشتیم تو خاتم مدیر اون بخش هنگ کرد نیم ساعت داشت میخندید میگفت شما که دیشب گفتن در رفتید الان از کجا ظهور کردید ؟ یکی گفت فامیل معاون اول رییس قوه مجریه هست یکی گفت فلان مبلغو برداشت زد به چاک و هر کی یک حرفی خلاصه در آورد آخرشم............ آخرشم خودمون نفهمیدیم چی شد و با کی فامیلیم و فقط لبخند زدن و یک عذر خواهی هم نکردن .... به فعالیت اقتصادی ما تو افریقا گیر داده بودن پولش کجاست ? یعنی چی سرمایه گذار اون کارخونه که چار تا خارجی بودن اصلا ربطی به موضوعات داخل نداره ...رفتیم یک کارخونه تو افریقا زدیم با سرمایه گذار خارجی این چه ربطی به سیستم داخل داشت ? انشاالله با مدیریت رییس جدید قوه قضاییه و ارگانهای مربوطه دیگه این اتفاقات رخ نده ....

لینک به دیدگاه
در 10 ساعت قبل، levrone گفته است :

چندین برابر این مبالغ رو سر یک شلوغ بازی داستان کردن چند ماه و همه رو دزد کردن و کلی تهمت زدن ، قوه قضاییه در دوره ریاست قبلی با بی برنامگی و بی هماهنگی رسما اومد تو تی وی چندین بار گفت مدیر عامل با فلان مبلغ فرار کرد ، در صورتی که مدیر عامل همون روز نیم ساعت قبلش تو دفتر پیش من بود و جلسه داشتیم ، دوباره دو سه روز بعد اسم آوردن که فلانی و فلانی جاعل و خلافن و باز تکرار کردن که همه فرار کردیم و بعد فرداش یک تکذیبیه زدن که فرار نکرده ، همین نه یک عذر خواهی نه هیچی ! طرف مالشه مدیر بخش خاصی نبوده که بخواد فرار کنه ، یک مجموعه خصوصیه کلی هم سرمایه گزار خارجی داشته  مال خودشه و همه ما هم تو یک هلدینگ یک بخش رو مدیریت میکنیم و ایشون هم مدیر اون مجتمع ، تابستون پارسال اومدن دفتر هلدینگ و خودمم بودم ، من مدیر بخش دیگه ای از این مجموعه بودم و طرحهای ما رو برداشته بودن میگفتن پولش کجاست ! هر جا مگه از بانکی وام گرفتیم یا از ارگانی گرفته بودیم ؟ اصلا بخش من به اون بخش چه ربطی داره ؟ دارایی های خودمون از این همه سال فعالیت بوده و تازه اصلا طرحه هنوز روی کاغذ و در مرحله امکان سنجی بود دلیلی نداشت ما توضیحی بدیم .....الان ظاهرا وضع بهتر شده و امیدورام با رئیس جدید دیگه شاهد این اتفاقات نباشیم ، یک اتفاقات عجیب غریبی پارسال افتاد اصلا عجیب ، اونی که واقعا برده بود راحت رفت و اونی که اصلا کاری به این بحثا نداشت رو دچار داستان کرده بودن ...

طرف اومده تو تی وی شبکه 2 گفتگوی ویژه خبری میگه فلان مجتمع به یکسری آدم خلاف و جاعل به قیمت 800 میلیارد واگذار شده و مفت دادن ....مفت نمیدادین مگه زوری گرفتیم ، شما یک کارخونه با قدمت 70 سال رو متروکه کرده بودید و خودتونم برای فروش گذاشتید و قیمت ما هم از بقیه بالا تر بود و الان از اون وضعیت متروکه در اومده و کاملا داره فعالیت میکنه یعو میگید بز دادیم رفت ؟  حالا به ما چه این یازده هزار میلیارد ارزش داشته شما 800 تومن فروختید ؟ 11 تومن ارزش داشته ده تومن مالیاتو هزار بدبختی داشته و قیمت دادیم فروختید و الانم رو به راه و از اون متروکه بودن در اومده و یهو براش داستان ساختید ...وقتی خود قوه و صدا و سیما اینطوری کردن دیگه از رسانه بیگانه چه توقعی هست ، هیچوقت فراموش نمیکنم که یک کلیپ از دوربین مداربسته یک پمپ بنزین بی بی سی گذاشته بود که این آقا تو کانادا دیده شده و زده به چاک ! همون روز تو دفتر پاسداران خودم کلیپو از نت برداشتم بهش نشون دادم گفتم تو که الان باید کانادا باشی اینجا چرا داری سیگار میکشی ؟ زنگ زد به فلان مسئول که این حرفا چیه تو خبر بیست و سی دیشب گذاشتید و بی بی سی داره از روش پروپاگاندا میکنه ؟  و هیچی به هیچی ....فردای اون روز جلسه داشتیم تو خاتم مدیر اون بخش هنگ کرد نیم ساعت داشت میخندید میگفت شما که دیشب گفتن در رفتید الان از کجا ظهور کردید ؟ یکی گفت فامیل معاون اول رییس قوه مجریه هست یکی گفت فلان مبلغو برداشت زد به چاک و هر کی یک حرفی خلاصه در آورد آخرشم............ آخرشم خودمون نفهمیدیم چی شد و با کی فامیلیم و فقط لبخند زدن و یک عذر خواهی هم نکردن .... به فعالیت اقتصادی ما تو افریقا گیر داده بودن پولش کجاست ? یعنی چی سرمایه گذار اون کارخونه که چار تا خارجی بودن اصلا ربطی به موضوعات داخل نداره ...رفتیم یک کارخونه تو افریقا زدیم با سرمایه گذار خارجی این چه ربطی به سیستم داخل داشت ? انشاالله با مدیریت رییس جدید قوه قضاییه و ارگانهای مربوطه دیگه این اتفاقات رخ نده ....

کاملا متوجه قضایایی که گفتید نشدم 

اما چیزی که فهمیدم اتهام های ساختگی و پرونده سازی بوده برای اخاذی. یا گریز از بازداشت افراد با داستان ساختن ... و عجب !

فقط اینکه بی بی سی چه همراستا عمل کرده جالبه ... ترسناک هم هست : ))

منم خیلی به آقای رئیسی امید دارم. یعنی ازون روزی که چندین قاضی از استان البرز رو خلع کرد بهش امیدوار شدم . برنامه هایی هم که اعلام کرد برای انجام ، هدفمند بود .  امیدوارم این شخصیت هم مثل خیلی های دیگه نا امیدمون نکنه... 

.......

واقعا به اینکه کدوم انجمن رو برای موندن انتخاب کنم . اینجا میشه تاپیک های عمومی و غیر تخصصی زد ؟ مدیریت معترض نمیشه ؟ 

لینک به دیدگاه

از وقتی گوشت قرمز گرون شده، تعداد مراجعه کنندگان به قصابی-ها برای خرید غذای سگ افزایش چشمگیری پیدا کرده :laugh2:

پ.ن 1 : ما شما را به مقام انسانیت میرسانیم :please:

پ.ن 2 : از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید :hanghead:

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، نفحات گفته است :

واقعا به اینکه کدوم انجمن رو برای موندن انتخاب کنم . اینجا میشه تاپیک های عمومی و غیر تخصصی زد ؟ مدیریت معترض نمیشه ؟ 

تاپیکهای سیاسی برای انجمن مشکل ساز میشه :ws41:

لینک به دیدگاه
در در 17 تیر 1398 در 00:00، leo.unique گفته است :

از وقتی گوشت قرمز گرون شده، تعداد مراجعه کنندگان به قصابی-ها برای خرید غذای سگ افزایش چشمگیری پیدا کرده :laugh2:

پ.ن 1 : ما شما را به مقام انسانیت میرسانیم :please:

پ.ن 2 : از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید :hanghead:

منم برای گربه ای که یه مدت پیشم بود یکبار از غرفه ی فروشگاه رفاه ضایعات گوشتشون رو گرفتم که پنگول بجز یه تیکه نخاع گوسفند بیچاره دیگه هیچیشو نخورد :))

درباره منم اینطور فکر شده ینی لئو ؟ :))

در در 17 تیر 1398 در 00:03، leo.unique گفته است :

تاپیک سیاسی و جنگ و جدلش باشه برای شما و سهیل و از ما جدی بگیر تر ها : )  گرچه منم در بحث ها  شرکت میکنم به فراخور موضوع و دونسته هام 

منظورم تاپیک هایی بود که برای سبک کردن ذهنم بهشون عادت دارم و توی کتگوری های علمی تخصصی انجمن قابل استارت نیست .

نه حالا حتما سرگرمی اما جزو تاپیک های متفرقه محسوب میشه .

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، نفحات گفته است :

منم برای گربه ای که یه مدت پیشم بود یکبار از غرفه ی فروشگاه رفاه ضایعات گوشتشون رو گرفتم که پنگول بجز یه تیکه نخاع گوسفند بیچاره دیگه هیچیشو نخورد :))

درباره منم اینطور فکر شده ینی لئو ؟ :))

تاپیک سیاسی و جنگ و جدلش باشه برای شما و سهیل و از ما جدی بگیر تر ها : )  گرچه منم در بحث ها  شرکت میکنم به فراخور موضوع و دونسته هام 

منظورم تاپیک هایی بود که برای سبک کردن ذهنم بهشون عادت دارم و توی کتگوری های علمی تخصصی انجمن قابل استارت نیست .

نه حالا حتما سرگرمی اما جزو تاپیک های متفرقه محسوب میشه .

بستگی داره به اینکه بقیه غذای پنگول رو آبگوشت بار گذاشته باشی یا نه ؟! :icon_pf(34)::ws47:

+

به نظر نمیرسه برادران عارف (ادمینهای اینجا) با استارت تاپیکهای غیر سیاسی مشکلی داشته باشن  :ws37:

لینک به دیدگاه
در در 17 تیر 1398 در 00:03، leo.unique گفته است :

از سفر چند روز پیش شیراز سوغاتی آوردم برات :))

rbz5_20190704_185829.jpg

+

توی چت باکس یکی نوشته : کلاس آموزش سرچ برای بچه های دانشگاه تهران گذاشتن !

حتی اگر به فرض چنین بلوفی درست باشه نباید تعجب کرد . ما به شدت از عمل کپی پیست نهی میشدیم توسط اساتید و امتیاز منفی داشت . همه ی کارهامون بر مبنای مطالعه منابع موجود توی کتابخونه های خودمون بود . یا گزارش ها یا پایان نامه ها یا کتب 

چه کارشناسی چه کارشناسی ارشد , هیچ وقت هم هیچ استادی مارو پی سرچ مقاله و اینجور کارهای زائد نفرستاد. همه در دانشگاه های معتبر دنیا صاحب امتیاز بودن و مقالات رو با اکانت خودشون میگرفتن و در اختیار ما دانشجوها قرار میدادن 

عموم سرچ های گوگل مثلا من اطلس ها و موضوعات متفرقه و غیر درسی بود 

و مگه سرچ در گوگل چه مهارتی باید باشه آخه ؟ حدس کلیدواژه امر ثقیلیه برای ذهن ؟ 

گاهی با تمسخر دیگران , ضعف خودمون رو نشون میدیم.

+

به موضوع برای استارت تاپیک ... به حضور سین دخت : )?

لینک به دیدگاه

به تاخیر انداختن بیشتر! برای اقدام به فارغ التحصیلی و استفاده بیشتر از پروکسی دانشگاه!

گمونم تهش بهم مدرک ندن :))

در 33 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

عموم سرچ های گوگل مثلا من اطلس ها و موضوعات متفرقه و غیر درسی بود 

و مگه سرچ در گوگل چه مهارتی باید باشه آخه ؟ حدس کلیدواژه امر ثقیلیه برای ذهن ؟ 

گاهی با تمسخر دیگران , ضعف خودمون رو نشون میدیم.

+

... به حضور سین دخت : )?

سلام :))

کلیدواژه ها همیشه مورد مناسبی برای سرچ نیستن!

از مجموعه خاطرات مختصر یک سرچ کننده بیچاره :))))

با آموزشی هم که گذاشته شده اون دانشجوها راه به جایی نمیبرن (مخصوصا دانشجوهای الان!)

باید با کله برن تو عمق فاجعه تا بفهمن سرچ منبع خوب و دست اول چه مکافاتیه!!

لینک به دیدگاه
در در 19 تیر 1398 در 03:02، سین.دخت گفته است :

به تاخیر انداختن بیشتر! برای اقدام به فارغ التحصیلی و استفاده بیشتر از پروکسی دانشگاه!

گمونم تهش بهم مدرک ندن :))

سلام :))

کلیدواژه ها همیشه مورد مناسبی برای سرچ نیستن!

از مجموعه خاطرات مختصر یک سرچ کننده بیچاره :))))

با آموزشی هم که گذاشته شده اون دانشجوها راه به جایی نمیبرن (مخصوصا دانشجوهای الان!)

باید با کله برن تو عمق فاجعه تا بفهمن سرچ منبع خوب و دست اول چه مکافاتیه!!

سلام . رخ نمایاندی بما بالاخره :))

چی بگم :))

+

موقع فکر به استارت هر تاپیک میگم نه بذار سما بیاد . اون ایده هاش ناب تره :))

یه چیزی بزن گرفتارمون کنه یه مدت :)))))

لینک به دیدگاه
در 22 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

مسافرخونه زده سهیل ؟:ws47:

:))) 

هر کسی هست خیلی چشم انتظارته لئو . شمارشم تا جایی که جا داشته درشت زده . خود تابلو هم قرمز و بزرگ ورودی شهر :))

+

آدما کنایه زدن بهش گفتن دشمنت ازت باهوشتر و زرنگتره 

گفت اگه تقوا نبود از همه ی آحاد عرب مکارتر من بودم. 

یعنی هر چی بیشتر ریز میشم توی کارش میبینم چقدر چالش های زندگیش شبیه چالش های ما بوده ...

چقدر زندگی براش سخت گذشته

سخت تر از ما 

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، نفحات گفته است :

سایت خودش تاریخ تولد درج میکنه برای ما کاربرا ؟ متولد ۷۸ آخه چجور ارشد داره ؟ خواستم از مدیر صبا بپرسم دیدم اون زخمی تره :))

واسه من که درست درج شده:ws47:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...