رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

در 17 دقیقه قبل، Rostam18 گفته است :

نه واقعا گزینه خوبی نیست برا خانوما؟

نمی دونم والا بقیه خانوما بگن:دی

من اصلا خوشم نمیاد وقتی دارم آشپزی می کنم کسی بیاد هی تز بده:))

لینک به دیدگاه
در هم اکنون، adamak-h گفته است :

نمی دونم والا بقیه خانوما بگن:دی

من اصلا خوشم نمیاد وقتی دارم آشپزی می کنم کسی بیاد هی تز بده:))

کلا آشپزی نکنی چطور؟ دی

والا بیای خونه ببینی غذا حاضره :ws17:

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

کلا آشپزی نکنی چطور؟ دی

والا بیای خونه ببینی غذا حاضره :ws17:

:)))))

واقعا بنظرتون پسری که توی خونه کیک و کوکی میپزه جذابه ؟ :))) کیوت شاید ولی جذاب نه :))))

حالا کمک کنه یچیزی .

ولی مردی که توی کارِ خونه بخواد پرچم دار باشه باید باهاش دیگ سابید خورد بره تموم شه  :))))

یه پسر خاله جاذاب دارم ازش خوشم میومد.

از وقتی غذای مورد علاقمو پخت گذاشت جلوم  کاخ آرزوهام ویران شد تموم شد رفت :)))))))) 

لینک به دیدگاه
در در 12 آبان 1398 در 02:51، نفحات گفته است :

:)))))

واقعا بنظرتون پسری که توی خونه کیک و کوکی میپزه جذابه ؟ :))) کیوت شاید ولی جذاب نه :))))

حالا کمک کنه یچیزی .

ولی مردی که توی کارِ خونه بخواد پرچم دار باشه باید باهاش دیگ سابید خورد بره تموم شه  :))))

یه پسر خاله جاذاب دارم ازش خوشم میومد.

از وقتی غذای مورد علاقمو پخت گذاشت جلوم  کاخ آرزوهام ویران شد تموم شد رفت :)))))))) 

من حرف از جذابیت نزدم!

اینقدر خام بازی در نیار :ws3: 

نمیدونم چرا هانیه اینقدر به این موضوع حساس است شاید اون فامیلشون اخلاقی غیر این موضوع داره که تو ذوق میزنه!

ولی تو تا نری تو زندگی نمیفهمی مردی که دستی در آشپزی و کارهای خونه داره چقدر موجود کمیاب و با ارزشی است.

اون موضوعات هم رو بنداز دور وقتی ازدواج میکنی کلی چیزای خوشگل و پر زرق برق  و  .. نهایتا جاشون رو به ی زندگی با کلی چالش میده

که کلید همه ش هم تعامل طرفین و درک کردن هم است . 

به نظرم تا دیر نشده کاخ آرزوهات رو از نو بساز .:w16:

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

بخدا سعیمو میکنم :)))

@adamak-h میبینی ؟! 

دیگه فقط مونده خواجه حافظ شیراز بفهمه و توی فال به روم بیاره ://

+

داشتم سخنرانی شهید باقری رو گوش میدادم.

[چجور انقدر حاذق و باهوش بودی تو ... ]

لینک به دیدگاه

اصلا مردی که آشپزی بکنه و آشپزخونه رو سالم و تمیز تحویل بده گلی است از گل های بهشت. به خدا!

والا من راضیم به رضای خدا:ws3:

+

یعنی به هر طریقی باید ایشون رو ببینیم ?

اصلا گره خورده به زندگیمون اصلا :ws38:

+

این روزا بیشتر به این موضوع پی می برم که سن واسه من کلا یه عدده

(هم ذات پنداری عجیبی با این شکلکه دارم):ws3:

لینک به دیدگاه
در 23 دقیقه قبل، سین.دخت گفته است :

اصلا مردی که آشپزی بکنه و آشپزخونه رو سالم و تمیز تحویل بده گلی است از گل های بهشت. به خدا!

والا من راضیم به رضای خدا:ws3:

+

یعنی به هر طریقی باید ایشون رو ببینیم ?

اصلا گره خورده به زندگیمون اصلا :ws38:

+

این روزا بیشتر به این موضوع پی می برم که سن واسه من کلا یه عدده

(هم ذات پنداری عجیبی با این شکلکه دارم):ws3:

حتی اونایی ام که تو خونه مادرشون کار می کنن..ازدواج که بکنن دیگه فراموش می کنن...فریب نخور wrh6_rolleye.gif

در 36 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

بخدا سعیمو میکنم :)))

@adamak-h میبینی ؟! 

دیگه فقط مونده خواجه حافظ شیراز بفهمه و توی فال به روم بیاره ://

+

داشتم سخنرانی شهید باقری رو گوش میدادم.

[چجور انقدر حاذق و باهوش بودی تو ... ]

چی گفته مگه؟:)) ny8z_dl=1268289673.gif

در 3 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

من حرف از جذابیت نزدم!

نمیدونم چرا هانیه اینقدر به این موضوع حساس است شاید اون فامیلشون اخلاقی غیر این موضوع داره که تو ذوق میزنه!

ولی تو تا نری تو زندگی نمیفهمی مردی که دستی در آشپزی و کارهای خونه داره چقدر موجود کمیاب و با ارزشی است.

اون موضوعات هم رو بنداز دور وقتی ازدواج میکنی کلی چیزای خوشگل و پر زرق برق  و  .. نهایتا جاشون رو به ی زندگی با کلی چالش میده

که کلید همه ش هم تعامل طرفین و درک کردن هم است . 

به نظرم تا دیر نشده کاخ آرزوهات رو از نو بساز .:w16:

شاید چون تو با پیشبند گل گلی مرد گنده رو ندیدی

ولی من...{کمی مکث}

من اونجا بودم

دقیقا رو به روش

چشم تو چشم 70nk_sad[1].gif

لینک به دیدگاه

ای بابا 

قابل هضم نیست یه پسر ۲۵ ساله ی مذهبی نما چنین رویه ی زندگی داشته باشه . تا این حد لمپن و پای نت نشین ، تا این حد وابسته و توی حریم آدما ، تا این حد خاله زنک !

اینکه تا من یوزر نفحات رو ساختم سریع فهمیده منم و رفته به نگار نامه زده که این شاتوت هست اخراجش کنید ، خب خودتو لو دادی و ینی تو اینجا رو دائم داری میخونی که میدونی نفحات کیه .

قضیه ی نامه شو نگار بهم گفت و مطلعم

و اینکه با وجودیکه اصلا دیگه کاری به کارش ندارم و نسبت به تلاش هاش برای اذیت هم بی تفاوتم ، باز کاری به کار من داره و ازون لحظه که پامو اون سایت گذاشتم زمین و زمانو بهم دوخته و به این و اون متوسل شده و خواسته عصبانیم کنه تا مدرک برای اخراج جور کنه ، اینم چندتا چیزو لو میده ازش 

اینکه خیلی درگیر و پیگیره

اینکه وجود من اونجا برای دیگران تشخیص ایجاد میکنه و دستش رو میشه . پس نمیخواد باشم

با بدگویی چهره ی منو پیش همجنسام مخدوش میکنه که مبادا صمیمیتی بینمون اتفاق بیفته .

مثل حرفایی که هلنا توی خصوصیِ saviortrend زد و معلوم بود ذهنش پخته شده !! 

البته این اولین بار نیست. هلنا هم اولیش نیست پوفففف

و اینکه این فرد با همه ی ادعا ها و نمایش ها شاد نیست و دوستاشو نمیپسنده و در جوارشون آرامشی که میخواد نداره برای همین چنین اعمالی ازش سر میزنه.

حیف شد اخراج شد نفحات . نمیدونم کدومشون باز خباثت کرد به نگار فشار آورد .  

هومممم دلم پست بازی با دوستای قدیمو میخواست. 

تازه میخواستم برم به فاطی و مسعود  بگم یوزر بسازن  .. فاطمه بلوگرل بدون من نمیره اونجا آخه غنچه بچه ...

تاپیک "لحظه ای با ... "  دم دستم بود میخواستم آپ کنم ♡ { اسمایلی اشک حلقه زده در چشم :)) }

هومممم حیف شد 

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

اولین خرید از دیجی کالا ...

حضوری میخری و میبینی، سرت کلاه میره، دیگه وای به حال خرید غیر حضوری و اینترنتی ...

مبارکه..

می تونی پس بدی که...

بین جاهایی که من خرید کردم دی جی کالا بهترین خدمات پس از فروشو داره..فروشگاه های دیگه خیلی دو دوزه بازن..یا پولو دیر پس میدن یا اذیت می کنن

ولی اشتباه کرده فروشگاه های دیگه رو آورده..اونا فیک زیاد میارن

لینک به دیدگاه
در در 18 آبان 1398 در 19:36، adamak-h گفته است :

مبارکه..

می تونی پس بدی که...

بین جاهایی که من خرید کردم دی جی کالا بهترین خدمات پس از فروشو داره..فروشگاه های دیگه خیلی دو دوزه بازن..یا پولو دیر پس میدن یا اذیت می کنن

ولی اشتباه کرده فروشگاه های دیگه رو آورده..اونا فیک زیاد میارن

آره اما در کل از خرید اینترنتی و غیرحضوری خوشم نمیاد :hanghead:

لینک به دیدگاه
در در 18 آبان 1398 در 17:23، leo.unique گفته است :

به غرق شدگان در دنیای مجازی :ws21:

اینجا هم که اینو نوشتی لئو :|...  چکار کنم از دست زبون تو مازنی جان (هق هق )  :)))

آره واقعا پشیمونم از اومدن به دنیای فروم . درگیر مسائلِ آدمایی شدم که اصلا به گروه خونیم نمیخورد. سکوت یا انفعال هم نمیتونستم داشته باشم چون اونوقت آدمِ خوبی که ادعا میکردم نبودم . فکر کنم اینجارو اشتباه کردم. افراد دوست ندارن بجز تایید کردن چیز دیگه ای براشون داشته باشی.

چهارسال پیش با اون دختر سر ِ اینکه متوجهش کنم داره اشتباه میکنه آشنا شدم.

داشت وارد رابطه ی اشتباه با آدمی میشد که خودم مصاحبت و دوستی باهاشو تجربه کرده بودم و دیده بودم هدفش از ارتباط چیه و نمیخواستم اون دختر که از نظر روحی داغون بود گرفتارش بشه . البته اون پسر خودش نیست خداش که هست ، تغییر کرد و الان هم در شرف ازدواجه. از منم عذرخواهیشو کرده . اما اون زمان اون دختر خریت کرد و باز رفت سمتش و با اینکارش باعث شد اون پسر جسارت مزاحمت برامو پیدا کنه. بعلاوه اینکه شایعه زشتی هم درباره ی من و اون پسر به دیگران گفته که نتیجه ش براش فقط لعن و نفرینِ ماست .

چند وقت بعد ازون هم دست به کاری زد که ما مثلا دوستاشو بشدت نگران کرد . سعی کردیم کمکش کنیم . ۴۸ ساعت واقعا زندگیامون از روال خارج شد که این خانوم رو نجات بدیم یا از حالش باخبر بشیم . اما نتیجه ش تنها طلبکار شدنش بود و ادعای اینو داره که ما باعث شدیم کارشو از دست بده . در حالیکه مقصر اصلی خودشه که برای جلب توجه ، مارو توی اون موقعیت پر استرس قرار داد و خبر هم نداره که مافوقش کاملا از مسائلش آگاه بود و نیازی نبود ما چیزی بگیم ! 

واقعا هم بما ربطی نداشت ! 

توی این مدت هرجا و هر فرومی رفتم ؛ از قبل اونجا بود و پشت سر حرف زدنهاش و راه و روش خصومت ورزیش هم سرجاش بود . 

و جالبه هرجا سعی کردم در برابر سم پاشی هاش از خودم و آبروم دفاع کنم شاکی بود که چرا درباره ش به دیگران میگم !!!! واقعا ناگزیر بودم از گفتن کارهایی که ازش سرزده .

باید ازش پرسید چطور امثال تیمسار و پرشین بوی ِ تازه به کوچولو اومده و ماسالی ، هنوز منو نشناخته از مسائلی که داشتیم باخبر بودن اونهم به شکلی که انگار من یه موجود سیاه و خبیثم ؟!!!!

و چی شده که ادمین سایت کوچولو اینطور نامحترمانه و بدبینانه رفتار کرد با یوزرهای من ؟! و هنوزم توجیه مشخصی نداره !

اینهمه ویز ویز زیر گوش این و اون ، تلاش برای جبهه سازی و یارگیری ، مظلوم نمایی و جلب ترحم ! بسته به موقعیت رنگ عوض کردن  و ربط دادن نتیجه ی کینه توزی هاش به عدالت و چوب خدا و تاوان و اینطور اصطلاحات  ...

اینها طبیعی نیست !

هیچوقت نخواستم با این آدم بجنگم و نجنگیدم . عبور کردم از کارهاش . 

فقط وقتایی که ازش برای اذیت کردنم استفاده میشد واقعا بهم برمیخورد و بابتش با فرد اذیت کننده تندی میکردم .

من حتی دوبار هم برای صحبت باهاش پا پیش گذاشتم  ! اما با وجود نشون دادن رفتار دوستانه باهام ، همچنان به خصومت ورزیش ادامه داد.

بعد هم که اتحادشون با این پسر بابلسری به محض پیش اومدن اختلاف !

این پسر از من انتظارات خودخواهانه داشت که برام ناممکن و تعریف نشده بود . پس  خواستم از رابطه باهاش فاصله بگیرم. به تعبیر اون ناسازگاری ! 

واقعا دنبال هیچ چیزی نبودم اما سخن بردن سخن چینها شد تایید کاذبی که افکار اشتباهِ القاییِ اون دختر رو براش بولد کرد و بازی عجیب ِ دوست و دشمن راه افتاد توی فروم ها !!

این آدم آزاری ها هیچوقت قابل بخشیدن و حلال کردن نیستن : تمسخر شرایط زندگیم مثل تجرد و شغل نداشتنم  ، گذاشتن عکس و وویسم توی نت جایی که راضی نبودم اصلا ، تهمت جنسی که بارها تکرار شد ، پیام دادن و مزاحمت برای خانوادم و دروغ ساختن

توی عالم  خودشون خواستن منو در موقعیت بدی قرار بدن و انتقام بگیرن !!

در حالیکه واقعا توی موقعیت بدی بودم ؛

توی مجازی اذیتهای اینها وتوی واقعیت هم مسئله ی بیماری پدرم بوجود اومده بود . من و خانوادم شدیدا درگیر و مچاله بودیم .

چند نفر پیشنهاد شکایت رو دادن و گرچه من و خانوادم توی اون برهه ی سخت ،  کشش و حوصله چنین چیزی رو نداشتیم   اما تهدید کردم تا بلکه اینها بخودشون بیان 

که حتی اینم دستاویزشون شد !  و اون پسر تهدید کرد که به افراد فامیلم هم پیام میده ! آی دی ها رو از اینستا برمیداشت !!! 

بارها بخاطر وابستگی عاطفی که از قبل برام پیش اومده بود ، ندید گرفتم و رفتم صحبت کردم از درِ محبت . اشتباه خیلی ضایع دخترانه ای بود که فقط طرف مقابلم رو گستاخ تر و آزار دهنده تر کرد و درگیری های بعدی خوراک بیشتری برای اذیت و آزار داشت ... . تجربه ی تلخ مهمیه برام

الهی شکر که مجازی بودن

آدمهایی که قربانیِ تسلسل باطل ناجی - قربانی هستن و ممکنه دیگران رو هم همراه خودشون بکشونن توی این وضعیت : 

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
در در 20 آبان 1398 در 13:21، نفحات گفته است :

اینجا هم که اینو نوشتی لئو :|...  چکار کنم از دست زبون تو مازنی جان (هق هق )  :)))

طومار نوشتی ؟ ?

مشکل شماها اینه که دنبال حاشیه میگردین وگرنه بعید میدونم سابقه-تون در فرومگردی بیشتر از من باشه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...