رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

دوبار هم از دست رفت در عرض سه چهار روز 

دیگه فقط معجزه باید بشه تا این مردم ازین حالت زامبی نسبت بهمدیگه در بیان و یادشون بیفته هموطنن . 

لینک به دیدگاه

ودروغی که استثناعا بر ملا شد

بسیار دردناک بود و هست ولی دمت گرم خدا  .. 

آبرویی که از خون شهید سلیمانی دوست داشتنی کسب کرده بودند داشت من یکی رو خفه میکرد! دی

همش فکر میکنم که از لحظه ی آسیب دیدن هواپیما تا وقتی که زمین بخوره مردم اون تو چه حالی داشتن؟

اون بدتر از مرگ بعدش مطمئنم بودِ .. 

+

ی عده رو الکی جو گرفته نخبه نخبه ، اگه بودن چه ها که نمیشد ! 

اگه نخبه بودن که دیگه ایران نمیومدن و خیرش رو دیگران میبردن و اگه هم ازین مدرک دارای متصل بودن که بر میگشتن وبال گردنمون میشدن!

لینک به دیدگاه
در 7 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

ی عده رو الکی جو گرفته نخبه نخبه ، اگه بودن چه ها که نمیشد ! 

اگه نخبه بودن که دیگه ایران نمیومدن و خیرش رو دیگران میبردن و اگه هم ازین مدرک دارای متصل بودن که بر میگشتن وبال گردنمون میشدن!

بالاخره یکی شهامت بخرج داد اینو گفت . آدم دلش نمیاد به زبون بیاره چون بالاخره یسری خانواده داغدار شدن نمک به زخمه 

جالبتر اینکه توی اون هواپیما یسری نخبه ی مذهبی طور هم بودن . ولی عامدانه عکس و خبرهاشون مثل سایر دانشجوها و مسافرا بولد نشد . چون صلاح بود اینطور بنظر بیاد که مردمِ داغدار از نظر عقیده در تقابل با هیولاهای نظامی هستن !

شاید عصبانی کننده باشه ولی نمیتونم به سردار حاجی زاده حس بدی داشته باشم هیچوقت. همیشه حواسم به کاراش بوده

+ چرا یه بیمار ام اس انقدر باید مقاومت کنه برای تغییر رژیم غذاییش ؟

+ چرا خانم د نزنگید . سرش شلوغه ؟ خب من بزنم چی میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

گفته بودن برف شرق استان رو خیلی درگیر نمیکنه ولی کرد و مدارس فردا تعطیل شد خداروشکر! دی

سکوت دلچسبیست تو این برف ..

+

هوا که اینقدری سرد نیست هی فرت و فرت فشار گاز رو پایین میارین این ی کارخونه رو هم بخوابونین تو این ولوشو راحتمون کنین! 

لینک به دیدگاه
در 23 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

گفته بودن برف شرق استان رو خیلی درگیر نمیکنه ولی کرد و مدارس فردا تعطیل شد خداروشکر! دی

سکوت دلچسبیست تو این برف ..

+

هوا که اینقدری سرد نیست هی فرت و فرت فشار گاز رو پایین میارین این ی کارخونه رو هم بخوابونین تو این ولوشو راحتمون کنین! 

کارخونه چی تولید میکنه ؟

-------------------------------------------

مامور فرودگاه یجوری درب کارتن رو باز کرد در جا بست و داد از اونور باجه یک ستوان بیاره بیرون فرودگاه انگار چند بسته کوکایین دارم حمل میکنم .....

بابا سی چهل بسته استروئید دیگه این حرف ها رو نداره که ....

ولی دمشون گرم چون بار هم تو کشور مبدا به شدت ممنوع بود و هم اینجا قاچاقه ولی خودشو زد به اون راه فقط در گوشم گفت تو دهن منو سرویس کردی برو بیرون میدم برات بیارن بفهمن هم دهن اون مسافر سرویسه هم دهن خودت ....

یعنی دارم فکر میکنم چه کادویی به این دوستان نظامی بدم ؟ این صدمین مرتبه هستش که کارمو راه میندازن .....

لینک به دیدگاه

دیگه هرچه باداباد ... وقتی انقدر همه چی جوره چرا الکی سختش کنم ...

اونی که تا حالا هوامو داشته ، بازم خواهد داشت .

.....

یه کامنتی گذاشتم مدل تایپ کردنم جوریه بدخونده میشه معنی مسخره ای میگیره :))) 

دوباره که سرزدم فهمیدم .

هی لایک و ریپ خورده آدم دلش نمیاد پاک کنه دوباره بنویسه :))))

( خیلی ریز به شاخ بودنم در اینستا اشاره کردما :))  )

لینک به دیدگاه
در 2 دقیقه قبل، adamak-h گفته است :

حالا که داری می گردی یه لپ تاپم تا هفت,هشت تومن واسه من پیدا کن   wrh6_rolleye.gifk3b_boredsmiley[1].gif

یعنی با 7 8 تومن لپ تاپ خوب گیر نمیاد؟

لینک به دیدگاه
در 4 دقیقه قبل، Rostam18 گفته است :

یعنی با 7 8 تومن لپ تاپ خوب گیر نمیاد؟

نمی دونم والا قیمت دستم نیست..میگم حالا که داره می گرده بهترین لپ تاپم واسه من پیدا کنه 4.gif53.gif

لینک به دیدگاه
در 16 ساعت قبل، adamak-h گفته است :

حالا که داری می گردی یه لپ تاپم تا هفت,هشت تومن واسه من پیدا کن   wrh6_rolleye.gifk3b_boredsmiley[1].gif

اگه بیناییم (بعد از خوندن اونهمه کامنت) برگشت، چشم ?

لینک به دیدگاه
در 21 ساعت قبل، adamak-h گفته است :

وای منم میخوام و از بابت قیمتش استرس میگیرم :)) 

لینک به دیدگاه
در 20 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

آره

یه موقعی با دو,سه تومن میشد لپ تاپ خوب گرفت...تف به این زندگی

حالا لپ تاپ استوکم میشه خریدا..ولی ریسکه

لینک به دیدگاه
در 20 ساعت قبل، نفحات گفته است :

در 20 ساعت قبل، adamak-h گفته است :

آره

یه موقعی با دو,سه تومن میشد لپ تاپ خوب گرفت...تف به این زندگی

روز خوش-مونه :laugh2:

لینک به دیدگاه

از دیشب ی ریز داره برف میاد ازین ریز ریز ها :clapping:

+

پست های این تالار تو جمع کل اثر نداره ؟!

+

باورم نمیشه که دوباره دریچه های شفت کثیف شده باشن! :frusteated:

لینک به دیدگاه

۱ فروردین ۱۳۹۱

امام خامنه ای (ع) من همینجا بگم ما سلاح اتمی نداریم، سلاح اتمی هم نخواهیم ساخت، اما در مقابل تهاجم دشمنان، چه امریکا چه رژیم صهیونیستی، برای دفاع از خودمان، در همون سطحی که دشمن حمله کند به اونها حمله خواهیم کرد !

:ws33:

لینک به دیدگاه

خوب شد این تماس تصویری هست وگرنه غم منو مدفون میکرد ♡

....

بابا طبق معمول بیشتر از خودم برای کارام برنامه ریزی داره :))))))) اختیار ندارم رو زندگیم از دست این پدر :))) یکی یه کاری کنه 

یاد پدر یه بنده خدایی افتادم توی پلیس +۱۰ که تعریف کرد . اینکه تا این دوستمون (یه پسر سی و پنج ساله ) اومده سوالشو بپرسه پدرش سرشو از شیشه کرده اونور و یه نفس همه چیو جاش گفته و پرسیده :)))))))) اونم با تعجب نگاش میکرده :)))))))  چرا بعضی باباها اینجوری ان :))))) حالا تعریف کرد من همه چیو با لهجه گیلانیشون تصور کردم ترکیده بودم :)))))))

....

آیلین خیلی داره شکل خاله مریم میشه ها :))

میخوامش

محض چلوندن و گاز گازی کردن :))♡

لینک به دیدگاه
در در 3 بهمن 1398 در 01:33، adamak-h گفته است :

نمی دونم چه جوری بگم که باور کنی خیلی این عکس روی من تاثیر گذاشت:)

سلام .

باور میکنم باور میکنم :w16:

خداروشکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...