رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

من کلا زود دچار اعتیاد میشم . خدا رحم کرده پسر نشدم  :)) 

آره مثلا اعتیادم به نت رو روز به روز کمترش کردم . نسبت به سالهای پیشم الان بهتره وضعیت. ولی بازم جای کار داره :))

با نوحه خوانی ها و مداحی ها محزون میشی و گریه میکنی ؟ 

لینک به دیدگاه

کرج که باشیم با خانواده مادری زیااااد . هر شب خاله بازیه :)) 

ولی اینجا خیلی محدود. بجز خونه ی خواهرا ، متوسط یک یا دوبار مثلا 

تا چه حد این تاپیک ها و حرفهایی که توش رد و بدل میشه میتونه تصویر درستی از افراد بده ؟ 

لینک به دیدگاه

نه کلا از معروف شدن بیزارم. ..معمولی بودن رو بیشتر دوست دارم...

چرا بعضی ادما اینقدر نسبت به زندگی بازیگرا کنجکاون. ..و یا بهتر بگم فضولن...چرا برای بعضی حریم خصوصی تعریفی نداره؟

لینک به دیدگاه

راستش هر موقع خیلی فکرم مشغوله میشینم پیجایی که در مورد روابط خصوصی بازیگرای هالیوودی هست رو می خونم :)) برام سرگرم کننده است...اگر یکی دوست داره معروف بشه یا پیج پابلیک داره؛ باید این چیزا رو هم قبول کنه

چون خودش اجازه داده بقیه وارد حریم خصوصی زندگیش بشن...

ولی توی زندگی آدمای دور و برم هیچ وقت کنکاش نکردم...ولی اونام شاید از زندگی خودشون خسته شدن...

یعنی تا حالا دنبال کردن زندگی هیچ کس به جز خودت برات سرگرم کننده نبوده؟

لینک به دیدگاه

هیچ وقت علاقه ای نداشتم و ندارم. ..یعنی برام مهم نیست..فلانی با کی ازدواج کرده یا از کی طلاق گرفته و....اما سرگذشت دانشمندان را دوست دارم اونم چون بهم یاد میده چطوری مسیر زندگیم را بنا کنم

اگه الان بخوای بری سفر کجا میری؟چرا؟

لینک به دیدگاه

الان که نه 

حدود بیست روز دیگه ، اول آبان باید کوله پشتی انداخت و زد به دل البرز . چشمات چیزایی رو میبینه که دیگه آدم سابق نمیشی . تجربه شو دارم که میگم خدمتتون :))

رقص بلدی ؟ مثلا عربی ، ترکی و غیره ؟ 

لینک به دیدگاه

صنعتی چیه دیگه؟:))

الان دیگه سنتی هم معناشو از دست داده..وقتی خانواده ها معرفی میکنن بعد چندماه باهم صحبت میکنن و آشنا میشن..دیگه نمیشه گفت سنتیه:دی

چه سنی برا ازدواج خوبه؟چرا؟

لینک به دیدگاه

نه سنتی هنوز هست و طرفدار هم کم نداره . نسخه ی به روز تری شده که من میپسندم خیلی و به اون یکی حالت ترجیحش میدم

بنظرم هردو نوع ازدواج برا آدمِ مخصوص خودش مناسبه . 

درباره سن ازدواج هم نسخه پیچیدن درست نیست. مخصوصا توی شرایط حال حاضر . اگر هدف از ازدواج آرامش باشه  بیشتر از سن ، بلوغ عقلی و عاطفی شرط هست.

سنم که کمتر بود فکر میکردم دختر اگر سی رو رد کنه دیگه پیر محسوب میشه :)) شما هم اینجوری بودین ؟ 

لینک به دیدگاه

نه واقعا..

ولی خب به نظرم آدما بعد از سی سالگی کم تر احتمال داره که بتونن خودشون رو تغییر بدن و...شاید از این لحاظ بد باشه ولی بازم قانونی وجود نداره و شایید یکی توی 25 سالگی همین حسو داشته باشه..

خلاصه از ثبات بدم میاد:)) چه ثبات فکری چه شغلی:))

تا حالا هی زمین خوردی هی از اول شروع کنی؟

لینک به دیدگاه
در 9 ساعت قبل، adamak-h گفته است :

نه واقعا..

ولی خب به نظرم آدما بعد از سی سالگی کم تر احتمال داره که بتونن خودشون رو تغییر بدن و...شاید از این لحاظ بد باشه ولی بازم قانونی وجود نداره و شایید یکی توی 25 سالگی همین حسو داشته باشه..

خلاصه از ثبات بدم میاد:)) چه ثبات فکری چه شغلی:))

موافقم باهات

رسیور داریم ۱۶ سالی میشه

بنظرت چرا به کسایی مثل ناصر ملک مطیعی یا بهروز وثوق اجازه ادامه فعالیت ندادن بعد از انقلاب ، در صورتی که خیلیای دیگه راحت ادامه دادن علیرغم سابقه ی کج و کوله ترشون ؟

لینک به دیدگاه

اونیی که ادامه دادن خیلی معروف و شاخ نبودن !

بعدشم تو این مملکت چه از اون اولش چه الانش نباید خیلی دنبال منطق گشت.

30 سالگی بحران داره؟

لینک به دیدگاه

من از الان بحرانشو دارم داداش:)))

انقدر می ترسم که تا سی سالگی تکلیفم با خودم معلوم نشه که حد نداره:)))

تا حالا چه حرفه یا زمینه رو تخصصی ادامه دادی یا میخوای بدی؟

لینک به دیدگاه

من خیلی وقته 30 سالگی رو رد کردم ولی خُب ترسیدم ی وقت بحرانی چیزی داشته باشه و من نگرفته باشم ! دی

ی عده از عمق زندگی چیزی هنوز نفهمیدن و سرشون به چیزهای مسخره ی دیگه ای گرم است که پشیزی شاید ارزش نداشته باشه ،

و من فکر میکنم جزء همین دسته ام متاسفانه و این خودش از چنتا بحران جورواجور بدتر است.

دانشجو که بودم عاشق تراشکاری با دستگاه سی ان سی بودم ،

یکی از ترم ها  سر امتحان انقد به این و اون رسوندم و براشون انجام دادمکه وقت نکردم امتحان خودم رو کامل کنم و از بقیه کمتر گرفتم!

ولی بعد فارغ شدن سربازی و شهر کوچیک بدون امکانات و حس الکی مهندس بودن و .. نزاشت برم دنبالش ولی خُب هنوزم هم همون علاقه ولی با شدت کمتر وجود داره.

تا حالا پول زور به کسی یا دستگاهی نهادی جایی دادی؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...