رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

کلا ورزش و تحرک بدنی رو دوست دارم . هر رشته ای باشه لذت میبرم ولی یاد گرفتن شنا جزو برنامه هامه . به احتمال زیاد دوره دفاع شخصی هم میگذرونم در چند سال آینده

از کاردستی های دوران مدرسه چیزی نگه داشتی ؟

لینک به دیدگاه
در 32 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

کلا ورزش و تحرک بدنی رو دوست دارم . هر رشته ای باشه لذت میبرم ولی یاد گرفتن شنا جزو برنامه هامه . به احتمال زیاد دوره دفاع شخصی هم میگذرونم در چند سال آینده

از کاردستی های دوران مدرسه چیزی نگه داشتی ؟

بله چون همون کاردستی ها باعث میشد نه از مدرسه بلکه از منطقه اخراج بشم :| و همونا در آینده شد الگوی طراحی فرآیند برای کارای صنعتیم و برای همین هنوزم گاهی از همونا استفاده میکنم و نگهشون داشتم

نفحات یعنی چی ؟ اسمه یا ؟

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، D.yates گفته است :

بله چون همون کاردستی ها باعث میشد نه از مدرسه بلکه از منطقه اخراج بشم ? و همونا در آینده شد الگوی طراحی فرآیند برای کارای صنعتیم و برای همین هنوزم گاهی از همونا استفاده میکنم و نگهشون داشتم

نفحات یعنی چی ؟ اسمه یا ؟

امیدوارم تلفظشو درست بگید . نون و ف هردو فتحه دارن . معناش هم : رایحه های خوش . جمع نفحه به معنای رایحه و عطر 

بنظرم میتونه اسم هم باشه . چون لطیف و زیباست . گهگاه در ابیات حافظ یا سعدی بود و گوشه ذهنم بود انتخابش کردم برای کاربری 

تا معطر کنم از لطف نسیم تو مشام

شمّه ای از نفحات نفس یار بیار  ... حافظ

از شغلتون لذت میبرید ؟ 

لینک به دیدگاه
در 37 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

امیدوارم تلفظشو درست بگید . نون و ف هردو فتحه دارن . معناش هم : رایحه های خوش . جمع نفحه به معنای رایحه و عطر 

بنظرم میتونه اسم هم باشه . چون لطیف و زیباست . گهگاه در ابیات حافظ یا سعدی بود و گوشه ذهنم بود انتخابش کردم برای کاربری 

تا معطر کنم از لطف نسیم تو مشام

شمّه ای از نفحات نفس یار بیار  ... حافظ

از شغلتون لذت میبرید ؟ 

من شغل زیاد دارم و راستش دو سه سالی میشه که دیگه با اون اشتیاق کارامو دنبال نمیکنم ، بخش بزرگی از فعالیتهامو گذاشتم در اختیار دیگران و خودم فاصله گرفتم و کمتر در محیط کار میرم ، نمیدونم نه دیگه دنبال چیز جدیدی هستم و نه حوصلش رو دارم ، به نوعی به یک پوچی رسیدم تو ذهنم ....تمام فعالیت ها و کارامو جدا کردم از هم و تو هر بخش چند نفرو گذاشتم جلو ببرن در صورتی در گذشته خودم شخصا میرفتم بین زمینو آسمون آویزون میموندم و با دست خودم کارامو میکردم ، شاید البته اینکه تو خیلی از حوزه ها یهو وارد شدم اینجوری شد نمیدونم ، شاید همون ده سال پیش که اون اشتیاق رو داشتم فقط به این دلیل بود که کارم فقط یک چیز بود اما الان فقط کشاورزی نکرده بودم که اونم کردم ، فکرشم آدمو کلافه میکنه ، مهندسی شیمی و صنایع پتروشیمی اصل و بنیان کارم بود ، در کنارش خود شیمی هم به شدت درگیرش بودم و شیمیست هم بودم ، بعد یهو مکانیکو وارد شدم ، بعد تو متالوژی هم مشغول شدم ، با شرکت ابوریحان و ایران هورمون کار میکنم و دارو هم ........تو برق خیلی سنگین کار کردم و همینجوری ذهنمو سنباده زدم تا کشاورزی و شکر کم بود که اونم انجام دادم ...ببخشید طولانی شد متنم اما واقعا نمیدونم لذت میبرم یا نه چون هر دقیقه باید یک فاز داشته باشم ، صبح فاز پتروشیمی ، ظهر درگیر فلزات ، عصر درگیر تولید برقو بحث هایی که نمیشه نوشت ، شب یک کار دیگه و......... الانم که بحث اکتشاف و هلی شات زدن و معدن هم باز کردم و نمیگم کم آوردم اما احساس میکنم پیر شدم .... همون فولاد مبارکه شهر شما و خوزستان الان روی مخم هستند برای گرافیت و کک سوزنی که از پترولیوم کک بدست میاد و منم یک غلطی کردم یک بار برای تفریح سه تا الکترود ساختم دادم خوزستان تست کرد همه ریختن سرم که آقا این الکترودهای کوره های قوس یکی از بزرگترین مشکلات کشوره و تنی فلان هزار دلار قیمتشه و تحریمو این مزخرفات اینو شروع کن به ساختن ...معادن و واحدهای فرآوری هم چند تا دارم اجرا میکنم برای فلزات گرانبها و نیمه گرانبها و کلا از پتروشیمی و متانول یهو افتادم تو این چیزا ....

شما چطور از شغلتون لذت میبرید ؟

لینک به دیدگاه
در در 14 مرداد 1398 در 11:14، نفحات گفته است :

اگر واقعا اینطور باشه فرد فعالی هستین : }

کاری رو انجام میدم  که هم علاقمه هم مستعدم توش 

تفریح کردنتون چجوریه ؟ 

سوال سختیه و نمیتونم جواب بدم ....فقط در این حد که کاملا نامتعارف

یک معدن پلی متال سمت شما هست دو زار ارزش نداره و زورکی میخوان بندازن به ما ....

حالا سوالم اینه که از نظر پتروبیولوژی (جلل خالق چی نوشتم ) یا بندازولوژی اون معدن کالکافی به درد میخوره ؟

من نمونشو دیدم گفتم نه اما شما از دید زمین شناسی بفرمایید

لینک به دیدگاه

یه گروه شعر داشتم تلگرام . اعضاش از هر رده ی سنی و قشر بودن . اشعارشون رو میذاشتن نظر میدادیم . یک آقای مسنی بود همیشه داشت برای یکی از خانوم های مسن گروه شعر عاشقانه میگفت. اون خانوم هم ابراز علاقه ی آقای مسن رو جواب میداد. کار ما شده بود تماشای اینها :)) یبار من خواستم پی وی دوستم دربارشون یچیزی بگم اشتباهی وسط گروه ارسال کردم :))))) اونموقع هنوز قابلیت های حذف پیام تلگرام نیومده بود با اینکه خودم ادمین بودم :)))

اابته اون خانوم و آقا بعدا با هم ازدواج کردن . از یه شهر و محله بودن }♡ ولی اونروز خیلی باعث خنده ی گروه شدم. انگار همه منتظر بودن :))))

ضرب المثلی که برات ابهامه و معنیشو نمیدونی ؟ 

لینک به دیدگاه

هم هانیه هم حامد با تاپیک تاحالا شده اشتباه گرفتن :))

اهل آرایشگاه رفتن نیستم. همه کارامو خودم میکنم 

بنظرت بالاخره چندتا تخم مرغ در هفته برای بدن مفیده ؟ روزی یکی یا هفته ای دو تا یا هفته ای یکی ؟ 

لینک به دیدگاه

الان من بگم سالهاست مرجع تقلید ندارم میان قپونی میبرنم؟ :ws3:

آیا خدا برای شما کافی نیست؟

+

تا حالا شده تو پروژه یا کاری بر حسب دوستی حقت خورده بشه صدات درنیاد؟

لینک به دیدگاه

به نظرم آدم و زندگیش دو چیز جدا از هم نیستن هر نقطه ی منفی از هر کدوم دیگری رو هم درگیر میکنه

ولی خب شاید تاثیر گذاری ما بر زندگی خیلی بیشتر است.

کاش ی روزی از ی کسی همچین حرفی بشنوم!

به دنیای اجنه اعتقاد داری؟

لینک به دیدگاه

یه پاراگراف از آلبر کامو بود . مضمونش این بود که دسته بندی آدمها به بد و خوب اشتباهه . بلکه باید اونها رو بر اساس جهل و نادانیشون دسته بندی کرد. ادمها بد نیستن که بدی میکنن. بلکه ناآگاه هستن .

با دریافت خودم از آدمها و تجربه هام همخوانی داشت .

بنظرتون اینکه چندنفر پول باهم بذارن یه فایل آموزشی بخرن ، در حق صاحب فایل اجحافی نمیشه ؟ حلال هست ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...