رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

کجا نه فکر نکردم ، مدلش رو هم نه فکر نکردم ولی از مرگ هایی که از قبل میدونی متنفرم ! دی

مثل اعدام و مریضی و ..

پارک ژوراسیک میتونه برا ی بچه ی 3 ساله جذاب باشه به نظرت؟

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

پارک ژوراسیک میتونه برا ی بچه ی 3 ساله جذاب باشه به نظرت؟

شاید

بجز ماکت های دایناسورها  ، وسایل بازی هم داره یک قسمتش

کنارش هم پارک حشرات هست که مجسمه های بزرگ فانتزی و متحرک از حشرات دور و برمون درست کردن .

خواهرزاده های من ۴ سال و ۴ سال و نیمه بودن خوب سرگرم شدن. خصوصا که یکیشون (پسر)  خیلی با عکس و فیلمای دایناسورها درگیر هست همیشه ، کلی هیجانزده بود اونجا  :)))

بنظرتون تولید گوشت داخلی پرهزینه تر هست یا وارد کردنش ؟ 

لینک به دیدگاه

مثلا شهرای کویری تولید گوشت دارن که واقعا هزینه بر و مسخره است...

شاید اگر چندجای مختلف فقط متمرکز بشن روی تولید گوشت بهتر و بهینه تر باشه

خونه ی رویاییتدوست داری رنگارنگ باشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

باید پر نور باشه و رنگهاش ملایم و روشن . فقط در همین حد رویاپردازی کردم فعلا :))

اگر زلزله بیاد اولین جایی که به ذهنت برسه برای پناه بردن کجاست ؟ 

لینک به دیدگاه

این فروم اومدن . خواه ناخواه فکرم درگیر آدماش میشه . یه دنیای جانبی کنار زندگی واقعی برای درگیری ذهنی داشتن زیادی و بیخود هست واقعا. همه ی انرژی ذهنم میخوام برای دنیای اصلی و واقعیم باشه .

بعدی سوال قبلی ؟ 

لینک به دیدگاه

خیر  معمولا خیلی محتاط هستم و دقت میکنم ادما رو تو زندگیم راه بدم ولی وقتی وارد شدن امکان نداره حذفشون کنم

شما که دقیقه نودی هستی  شده تا بحال فرصتهای خوبی رو بخاطر همین عادت از دست بدی  ؟

لینک به دیدگاه

بخاطر خواسته شون که نه ... بخاطر خودشون . از یه موقعی دیگه دلم نمیخواد از خانوادم دور باشم . میخوام کنارشون باشم هواشونو داشته باشم. گور بابای خارج و تحصیلات و فازای دهن پر کن

تاحالا دوست ترنس داشتی ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...